|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 9:47:46   
*Star*
Bravo lidik, če ti pa še karkoli reče, ji pa samo povej da forumašice čudaškega RR foruma enostavno ne dovolimo da se nas kar tako potepta in da se to vse tukaj naučimo - bit močne in ponosne user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 9:50:46   
Arwenko
ja, res, jaz enostavno upam, da je imela vedeževalka pri meni prav in da nama je namenjen kozoregec. Če bi zdaj zanosila bi pa bil PDP 9.12, tako da bi moral pošteno zamujat user posted image No, naslednji mesec pa bo ravno prav, potem bi bil PDP tam enkrat recimo 10.1. kar je ravno v sredini in pride kozorogec tako ali drugače user posted image

Malo za šalo, malo zares, saj ni take panike, bom javila ko se vlije user posted image in kdaj je pol nov datum za user posted image . Razmišljam pa, da bi si šla vseeno po te ovulacijske, po drugi strani pa, kaj pa vem ali ima smisel...

hja lidik, poznam to, pridejo takšni dnevi, pa kaj češ...saj bo boljše.

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 9:53:46   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: *Star*

Bravo lidik, če ti pa še karkoli reče, ji pa samo povej da forumašice čudaškega RR foruma enostavno ne dovolimo da se nas kar tako potepta in da se to vse tukaj naučimo - bit močne in ponosne user posted image user posted image

ha ha ha ha  čudaškega ja. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Temu se moram še vedno nasmejati. Ma ne sej se ji ne pustim čisto nič več. Zdej je bilo pa dovolj. user posted image user posted image

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 9:55:08   
lidik
Arwenko aja točno, tebi je kozorogeca napovedala. Hmmmm ja kaj naj rečem, potem pa itak gre vse po pravilih (sam sej veš, vse me tu gor smo mal nestrpne), pa bo potem user posted image naslednji mesec. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1829
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 9:58:52   
Arwenko
Ja, ja, tak je to. user posted image Jaz sem imela tudi eno računico, da bi marca uspelo, pa bi pač malo zamujal ne. Pa vam nekaj povem, imam tak feeling, da bom jaz imela ali božičkovčka ali pa silvesterčka, pa ne vem zakaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 10:03:59   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Ja, ja, tak je to. user posted image Jaz sem imela tudi eno računico, da bi marca uspelo, pa bi pač malo zamujal ne. Pa vam nekaj povem, imam tak feeling, da bom jaz imela ali božičkovčka ali pa silvesterčka, pa ne vem zakaj user posted image user posted image user posted image


Arwenko super, drži se teh svojih občutkov. Hmmm ne veš zakaj - kaj pa če je to tisti šesti čut, ko si nekaj prepričan da se bo zgodilo in potem se res. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 10:38:41   
Arwenko
Pa veš da sem vedno govorila, kak mora bit grozno imet RD tam okrog božiča in novega leta user posted image , zdaj pa se mi zgodi, da ga bo ravno moj otrok imel. 

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 11:16:26   
*Star*
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Pa veš da sem vedno govorila, kak mora bit grozno imet RD tam okrog božiča in novega leta user posted image , zdaj pa se mi zgodi, da ga bo ravno moj otrok imel. 


Ga boš pa tolko bolj razvajala user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 11:27:28   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Pa veš da sem vedno govorila, kak mora bit grozno imet RD tam okrog božiča in novega leta user posted image , zdaj pa se mi zgodi, da ga bo ravno moj otrok imel. 


hja sej mogoče ti je pa ravno zato takrat namenjen, da boš občutila kako to zgleda, ker itak boš njegov rojstni dan podoživaljala z njim in praznovala kot da je tvoj rojstni dan.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 11:37:04   
Arwenko
Ja, meni je blo ful grozno ne, mi ki imamo sredi leta rojstni dan, smo vedno dobili darila za Rd in pol za božič ne, tisti prijatelji (sošolci/sošolke), ki pa so meli takrat RD, pa so vedno dobili samo enkrat darilo ne in v OŠ se mi je to zdelo grozno hudo in tragično. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1835
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 11:41:15   
lidik
Ja verjamem ja, sej tudi meni je bilo to tak zoperno v OS, sem imela najboljšo prijateljico, ki je imela ravno 31.12. rojstni dan - in se mi je vedno smila, ker jaz sem imela takrat drugo obdarovanje, ona pa je vse skupaj dobila naenkrat. Kaj pa veš, mogoče bomo pa sedaj videle to še iz druge strani kot nekaj dobrega. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 13:28:33   
Arwenko
No, meni se še ni vlila, mi je kr čudno vse skupaj user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 14:02:45   
lidik
Arwenko pa če se ne bo no. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 14:04:44   
Arwenko
lidik, saj bi bila pozitivna veš, samo je BT že padla, tako da vem, da se bo. Bom pozitivnost za naslednji mesec prišparala user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 14:20:10   
lidik
Ok Arwenko potem pa naslednji mesec. 

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 14:29:17   
Arwenko
Resnično samo čakam, da se vlije, da lahko začnem na novo štet dneve, jemat klomifenčke in pol bom rabla pike-poke za naslednji mesec. user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 14:33:12   
lidik
Arwenko jaz ti jih že vnapraj pošiljam, ti pa jih sedaj vzemi za tisto kar si želiš. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 14:42:44   
Arwenko
Hvala lidik user posted image user posted image user posted image

Želim, da nam vsem naslednji mesec uspe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 14:50:07   
lidik
ja arwenko jaz tudi to želim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image In upam ,da nam bo uspelo. 

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 19:37:08   
witch
arwenko user posted image user posted image user posted image user posted image da bo tako kot si sama želiš user posted image user posted image user posted image
Drugače pa tudi jaz sem vedno govorila, da nebom imela otroka decembra user posted image zdaj pa mi je vseeno. Samo da bo user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 20:01:30   
witch
Trcy1, anonimna, anonimna pika, didi82, Lopona, Thejchy25, Arwenko - kaj ste nalulale? user posted image držim pesti, da boste vse rozike user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hitro se polulajte, ker jaz bi barvala user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1846
   RE: II pričakujemo marca 2010
31.3.2010 7:14:56   
nadinne
Hojla punce.

Sem prišla malo pogledat če je kak nov plusek...verjetno bom mogla med april pogledat user posted image  Dajmo punce...navijam za vas.

Sem videla ko sem preletela vse kar ste napisale, da se pogovarjate o roj. dnevih okoli praznikov...arwenko jaz imam r.d. na novo leto in morem rečt da ni lepšega kot to! Pa ni res da dobiš le eno darilo...jaz vedno dobim kup daril posebej za r.d. in posebej za novo leto...za r.d. itak od vse žlahte in prijateljev dobivam darila še po ves mesec, ko se pač vidimo. Moja mami je imela r.d. na božič in je tudi vedno dobila dvojna darila, enako kot moja sestra, ki ima r.d. na Miklavža (pri nas v familiji imamao skoraj vsi r-d- na praznike). Tako da meni je vseeno kdaj je kdo rojen. Je pa nekaj...mojega r.d. živa duša ne pozabi nikoli user posted image  Ker se vsem zdi tko "fajn" in zanimivo datum 1.1. user posted image  Za koga drugega sem že doživela da si folk ne more zapomnit datuma, no mojega si vsi...še danes dobivam po mailu čestitke od ljudi, ki sem jih srečala pred leti in komaj še vem da smo se poznali user posted image  

Madonca sem se razpisala user posted image

Lep dan vsem.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1847
   RE: II pričakujemo marca 2010
31.3.2010 8:00:57   
witch
Jutro punce user posted image
Saj jaz imam tudi na praznik rojstni dan user posted image ampak v sredini leta user posted image Mene moti pri tistih decembrčkih to, da jaz bankrotiram zraven njih user posted image Saj vedno dobijo dvojna darila. Ampak je eno sigurno manjše. Ker jaz za roj dan dobim več kot sestra, ki je decembrska. Za praznike pa vedno isto user posted image
Ka zdaj punce? Bo kakšna sprememba na seznamčku danes? user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu nadinne)
Neposredna povezava do sporočila: 1848
   RE: II pričakujemo marca 2010
31.3.2010 8:54:50   
lidik
ŠE TUKAJ DOBRO JUTRO !!!!!!!!!!!!!!
Jupi mi imamo pa sončka, čeprav je napovedan bil dežek. Kr naj tako ostane. user posted image user posted image
Evo nekaj za vas:
user posted image


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1849
   RE: II pričakujemo marca 2010
31.3.2010 9:24:15   
Arwenko
Jutro, pri meni še nič novega. Temperatura je še padla, imam čisto mini-mikro-malo rjavkastega izcedka, to komaj da se na papirju kaj vidi, vlila se še ni, testa pa tudi nisem delala, ker se mi je zdelo brezveze. Bomo videli, če je ne bo danes bom pomoje jutri naredila test. 

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?