|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prvošolčki 2010/2011
29.6.2010 21:37:04   
urška
danes sem zvedela: david gre septembra v 1. b. ne vem katerega smajla naj nalepim: user posted image aliuser posted image . ali mogoče tega:user posted image

v četrtek imamo sestanek. bom videla koliko so upoštevali naše želje s kom naj bo kdo v razredu.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Prvošolčki 2010/2011
19.7.2010 14:50:50   
Urša
Tudi moja Nika gre v 1. razred, rojena je marca. Ima že torbico, ostalo bomo pa še nabavili. Se kar veseli, mene pa stiska, ker je tako hitro minilo. user posted image  Pri cepljenju je sestra rekla, da si zasluži zlato medaljo, da je bila najbolj pogumna! user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Prvošolčki 2010/2011
20.7.2010 22:45:16   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Adelina

Sami, a pol ste se odločili, da gre v 1. razred?

Ja,mislim,da bomo prvošolčki in tako se tudi vsi skupaj obnašamo.Sicer ima psihologa komaj na sredini avgustauser posted image ,ampak mislim,da spremembe ne bo.

Tudi logopedinja je z njim zelo zadovoljna in dobila sva res pogoste termine,da spravimo govor do začetka šole čimbolj v red.
Veliko so mi pomagali tudi nasveti (hvala frutka),da sem se sploh znala obrnit na pravo stran za informacije.




Ni za kaj...user posted image
Tudi mi smo že kupili torbico. Vzeli smo Schneidersovo. Za RD pa je dobil od tete darilo, knjigo,  "Šola ni zame". Full fajn knjiga. Opisuje enega fantka, ki se pripravlja na prvi šolski dan in mu je vse "bedno". Našemu malemu je full všeč. Tako za info, če si jo bo kera sposodila.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Prvošolčki 2010/2011
11.8.2010 12:17:37   
noki
Drugi sin Tadej gre tudi v 1.razred in se že zelo veseli. user posted image Naročili smo že vse preko interneta in v kratkem pričakujem paket, saj za za večjega, ki gre v 5.r sem paket dobila danes.
Bomo videli kako bo na prvi šolski dan!user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Prvošolčki 2010/2011
13.8.2010 14:54:16   
Dadi
Tudi naša Klara gre v 1. razred. Mene sicer mal pri srcu stiska že od lani ampak se naša tako veseli.user posted image Imamo pa doma že vse kar rabi. Mene še v sanjah preganja tale šola....sem zadnjič sanjala take grozne sanje, no ampak sem se k sreči zbudila..Verjetno so krivi tudi nosečniški hormoni.
Ko se pač enkrat začne se začne, ni kaj.user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu noki)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Prvošolčki 2010/2011
23.8.2010 16:17:32   
Wahoo RR
Pozdravljene

Na uredništvo portala se je obrnila prijazna voditeljica oddaje Dobro jutro, ker bi rada naredila kratek prispevek z mamico, ki bo svojega malčka prvič pripeljala v šolo.

Pogoj je samo to, da ste iz Ljubljane.

Posredujem vam kontakt, kjer lahko zainteresirane mamice dobite več podatkov. 

Anja Markovič
031 256 785

Prijeten pozdrav
user posted image [image]http://www.google.com/favicon.ico" class="qtl">

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Prvošolčki 2010/2011
23.8.2010 16:29:04   
sami0804

No,das poven čisto sveže novice:obravnava pri psihologu je končana.Sicer mi popolnih rezultatov danes še ni dala,vendar se na naše veliko veselje strinja z odločitvijo,da gre Mitja v šolo.Povdarila je tudi,da je naš fant zelo radoveden in vedoželjen in bi bila velika škoda,če bi ga še eno leto pustili v vrtcu.
Balzam za mamina ušesa po dolgih tednih negotovosti user posted image .
Potem sva šla še v našo lokalno papirnico,ker je prispel paket šolskih potrebščin in delovnih zvezkov,tako,da je naš dečko že v polni pripravljenosti za odhod v hram učenosti...


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Prvošolčki 2010/2011
25.8.2010 11:55:26   
urška
jutri imam roditeljski sestanek. predstavili nam bojo oddelke, razredničarke. jah nič, očitno gre zares. sam otroci še tega ne vejo user posted image user posted image user posted image

pa vsem želim čim lepši prvi šolski dan in seveda tudi vse ostale.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Prvošolčki 2010/2011
26.8.2010 22:01:34   
Mala_princeska
Tudi moja Nina je letos prvošolka, aprilčica 2004,
danes imeli 1. sestanek.....veliko informacij user posted image user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Prvošolčki 2010/2011
29.8.2010 21:58:30   
katipi
Pri nas imamo letos petošolca in prvošolca, punčki bosta pa še malo počakali, čeprav sem že morala obljubiti, da bosta tudi onidve dobili šolsko torbo, ko bosta šli v šolo.user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Prvošolčki 2010/2011
31.8.2010 20:10:50   
sami0804

No,dragi moji,zdaj smo pa tam...tik pred zdajciuser posted image

Želim vam uspešen prvi dan v šoli,naj vam ostane v lepem spominu.
user posted image

Me je moj otrok danes prav razveselil,ko si je zjutraj zavriskal:"Juhuhu,počitnic je konec!!Jutri grem v šolo!!" Upam.da ga veselje čimbolj dolgo drži...user posted image


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Prvošolčki 2010/2011
1.9.2010 7:27:04   
Nikica
Vsem prvošolcem in njihovim staršem želim čudovit dan!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Prvošolčki 2010/2011
20.10.2010 8:56:01   
sami0804

No,da nas malo vržem na prvo stranuser posted image je tema totalno zamrla...

Kako se kaj naši prvošolčki počutijo v hramu učenosti?

Moram priznati,da sem zelo zadovoljna z našim mulcem in predvsem zelo presenečena,ker navdušenje nad šolo še kar traja in traja...user posted image
15.9. smo imeli že tudi prvi rod.sestanek,kjer so nas več ali manj zasipali z informacijami user posted image
Z Mitjevo učiteljico sva redno v stiku ravno zaradi vseh negativnih napovedi,ki smo jih bili deležni zadnjega pol leta,vendar je tudi ona prepričana,da sva se prav odločila,da sva Mitja pustila v šoli...težave mu dela edino grafomotorika,se pa tudi to izboljšuje...


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Prvošolčki 2010/2011
21.10.2010 8:57:50   
Pilar
oj......
tudi pri nas je mali veliko bolj vesel v šoli, kot je bil v vrtcu, priden, nekonflikten, mislim da ima malo tezav z grafomotoriko, ampak zaenkrat je on resnično vesel in zadovoljen. Z njim pa smo srečni tudi mi. Res pa je, da je šola manjša in  da ima zelo prijazne učiteljice... to je to.

< Sporočilo je popravil Pilar -- 21.10.2010 8:58:24 >

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Prvošolčki 2010/2011
23.12.2010 9:02:16   
Blink1
Naša se je tudi dobro utekla v šolo user posted image Ful rada hodi in res uživa...

Samo.. se mi pa zdi, da precej hitro jemljejo stvari naprej. Pri matematiki so na primer že pri odštevanju... kje so pa vaši?


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Prvošolčki 2010/2011
25.12.2010 6:42:38   
urška
pri nas so pravkar spoznali števila do 5. niso niti seštevali še. 

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Prvošolčki 2010/2011
26.12.2010 22:45:35   
LEJLA
IZVIRNO SPOROČILO: urška

pri nas so pravkar spoznali števila do 5. niso niti seštevali še. 


podpis

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Prvošolčki 2010/2011
4.1.2011 18:53:52   
Adelina
Naš je ravno danes za domačo nalogo pisal številko 5.

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Prvošolčki 2010/2011
4.1.2011 19:19:53   
Tejči
Pa da se še jaz javim. Tamala je pričakovano navdušena nad šolo in vse kar spada k šoli, tako da upam, da jo to še vsaj kakih 12 let držiuser posted image Zadovoljna sem s šolo, učiteljicami, z vsem, tako da juhu. Snovi je veliko, a za te brihtne bučke še vedno premalo. Znanje vpijajo kot spužve. Naša je tolk zavzeta, da se je sama naučila brat, seveda se tega ne učijo v šoli, a jo vse toliko zanima, da enostavno želi vse znat... Pri matematiki so spoznali števila 0-5, seštevajo že, odštevajo,...pestro, a doma še zaenkrat nismo rabli nič delat. Razen branje knjigic za bralno značko in naj bralca.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Prvošolčki 2010/2011
13.1.2011 11:33:10   
sami0804

Pri nas so tudi že pri seštevanju in odštevanju do 5,včeraj so že pisali kontrolko pri matematiki...
Pri našem navdušenje še kar trajauser posted image ,če bi bilo po njegovo,bi šel v šolo ob pol sedmih in domov prišel tam nekje okrog štirih-ko bi ga čistilke brcnile venuser posted image .
Grafomotorika sicer še vedno šepa,se pa precej izboljšuje,me je pa učiteljica opozorila,da je površen-hm,kje to pobraluser posted image user posted image

Za bralno značko sva prebrala že pet knjig,pa verjetno jih še nekaj bova do aprilauser posted image Edino k pesmici se morava še spravit...

Lepo bodite,pa oglasite se malo,kako so kaj vaši otročki...nič kaj zgovorne nismo na tej naši temiuser posted image



(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Prvošolčki 2010/2011
21.1.2011 12:25:01   
urška76
Ojla!
Prvo ocenjevalno obdobje je za nami. kako so vaši "pručki" preživeli. Naš se je navadil, baje je vse ok (no še bolje, samo ga ne bom preveč hvalila, ker se hitro pokvariuser posted image ). Tudi kot razred so baje zelo zelo pridni. Balzam za dušo je bilo rečeno user posted image
Drugače pa pridno rišejo vzorčke (za učenje črk), pri številkah so pa trenutno pri šestici. Bralno značko je zaključil, doma pa delava dodatne naloge, ker tiste v šoli naredi ponavadi zelo na hitro in seveda površno. Se bojim, da bo po meni in ne bo imel "zic ledra".
Bere pa naš tudi že. Smo našli še moje Prvo berilo in sva trenutno pri Mi smo Titovi, Tito je naš. user posted image Sem že učiteljico opozorila, da je ne bo na rit vrglo, ko bo kaj prijavil. user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Prvošolčki 2010/2011
25.1.2011 10:35:19   
alda
Naš ima težave s pozornostjo, ki jo uspešno krotimo z zdravilom, v šolo zaenkrat še rad hodi.
spoznali so št. do 10 in zdaj se bodo počasi lotili seštevanja in odštevanja.
Njegov najljubši predmet je likovni , še posebej če kaj slikajo s čopičem, ker je takrat po navadi tako vnet, da je popisan kot kak indijanski poglavar.
Doma: narediva kar imajo za DN, vadiva vzorčke/težave z motoriko/, drugač pa se igramo, igramo in igramo!!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Prvošolčki 2010/2011
25.1.2011 11:39:48   
urška
ja prva konferenca je mimo. bralno značko je naredil. spoznali so števila do 5, zna pa odštevat in seštevat do 10. začenja z branjem, kar sam, in ker tako lepo vleče in ne črkuje mu kar pustim. se mi zdi prav hecno.

za nalogo narediva kar je treba, če je površen in če naredi samo zato, da je narejeno, mora zadevo ponovit še enkrat.

učno sicer nobenih težav (učiteljica pravi da je nadpovprečenuser posted image - to ima po meniuser posted image ), vedenjsko pa malo več (to ima pa po fotruuser posted image ). hodiva na center za svetovanje v LJ, da vidim kakšna bo diagnoza.

< Sporočilo je popravil urška -- 25.1.2011 11:41:16 >

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Prvošolčki 2010/2011
21.3.2011 14:51:32   
Blink1
Naši zdaj pri matematiki delajo že menjavanje seštevancev (5+3=3+5=8) in menjavanje seštevanja in odštevanja: 3+5=8   8-5=3.

A se samo meni to zdi noro težko za 6-letnike? user posted image

naredili so že vse številke do 10, seštevanje, odštevanje, večje-manjše, predhodnik-naslednik...

Imajo pa delovni zvezek Prvi koraki v matematiko od Rokusa...


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Prvošolčki 2010/2011
22.3.2011 10:33:30   
urška
naši še nič ne računajo. poznajo št. do 10, večje, manjše, predhodnik naslednik.

je pa moj sin prejšnji teden osvojil vse točke na kengurujčkuuser posted image user posted image user posted image user posted image (sem kar malo zrasla). kako je šlo vašim?

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?