|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 16:40:28   
Anonimen
Joj ... duš ... vidve sta to že čista profiča user posted image ... blaža saj tvoje torte sem že videla in so res 1A, pety ti mi pa res pokaži kak svoj izdelek, da se mi malo sline pocedijo pa očke napasejo user posted image

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 16:41:38   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Nekaj jih sicer fali.
http://www.mojalbum.com/pety78/za-sladokusce

Na telebajskih vidiš moj ponesrečen napis.


user posted image , super so, jaz sem tudi še ene par lihkar naložla.


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 16:42:09   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Nekaj jih sicer fali.
http://www.mojalbum.com/pety78/za-sladokusce

Na telebajskih vidiš moj ponesrečen napis.



Opa! Pety - kapo dol! Kak so leeeepeee! Pikapoka je zakon! user posted image user posted image user posted image user posted image

blaža - user posted image user posted image user posted image sem videla link še od tvojih. Pupe, kar brez besed ste me pustile... Kje ste hodile, ko sem iskala poročno torto, pa torto za krst? Hmmm, ok v Prekmurje bi najbrž težko priromale tele čudovite torte... user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 2.2.2010 16:44:46 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 16:42:23   
pety78
Lej, tu je pa napis s čopičem, ampak gre sam na tičino. Na smetano žal ne. user posted image

user posted image


_____________________________



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 16:44:56   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Nekaj jih sicer fali.
http://www.mojalbum.com/pety78/za-sladokusce

Na telebajskih vidiš moj ponesrečen napis.



Opa! Pety - kapo dol! Kak so leeeepeee! Pikapoka je zakon! user posted image user posted image user posted image user posted image

blaža - user posted image user posted image user posted image sem videla link še od tvojih. Pupe, kar brez besed ste me pustile... Kje ste hodile, ko sem iskala poročno torto, pa torto za krst? Hmmm, ok v Prekmurje bi najrž težko priromale tele čudovite torte... user posted image



za krst je pa še nisem mela čast nardit, upam, da bom kmalu kakšno takole nežno.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 16:45:12   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Lej, tu je pa napis s čopičem, ampak gre sam na tičino. Na smetano žal ne. user posted image

user posted image



Luškana je.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 16:51:39   
Anonimen
Super sta !!! Bravo!!!

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 18:24:10   
Anonimen
Pozdravljene!

Par vprašanj imam za vaju, blaža in Pety, glede na to, da so vajine torte extra lepe.

Ko dajeta tičino maso na torto, ali dasta pred tem na biskvit smetano ali samo to maso gor na biskvit?

Odločam se, da bi naredila sama sineku torto za prvi rojstni dan in grozno so mi všeč torte s tičino maso. Ko sem gledala youtube dajo gor na torto buttercream. Kakšna je ta krema in ali je res, da se tičina masa stopi na smetani in zakaj?

Hvala za odgovore.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 20:22:48   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Chiara82

Pozdravljene!

Par vprašanj imam za vaju, blaža in Pety, glede na to, da so vajine torte extra lepe.

Ko dajeta tičino maso na torto, ali dasta pred tem na biskvit smetano ali samo to maso gor na biskvit?

Odločam se, da bi naredila sama sineku torto za prvi rojstni dan in grozno so mi všeč torte s tičino maso. Ko sem gledala youtube dajo gor na torto buttercream. Kakšna je ta krema in ali je res, da se tičina masa stopi na smetani in zakaj?

Hvala za odgovore.


Uf bog ne daj smetano, ker pol se tičina masa stopi!!!! Ne pozabit tega.user posted image

Pod tičino se da OBVEZNO ali čokoladno glazuro, ali malseno kremo ( margarina in sladkor v prahu 1:1) ali pa marmelado, kar ne priporočam, če si začetnik.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 20:23:25   
blaža
buttercrem je maslena krema.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 20:29:31   
tasa_m
pety si mi kr sline na usta privabla na usta-FUUUULLLL LLLEEEPPEEEE torte delašuser posted image user posted image .
Glih iščem torto za tamalo, ko bo imela 1.roj.dan. Ni nič pametnega. Jaz bi imela twettya user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 20:34:22   
blaža
http://s1.mojalbum.com/torte-pri-salmoneli-foto_12996601_12996603_16277439.jpg

tale je ful izi. Lahko nardiš roza, če maš za deklico in gor daš twitty.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 20:40:52   
sunprincess
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Nekaj jih sicer fali.
http://www.mojalbum.com/pety78/za-sladokusce

Na telebajskih vidiš moj ponesrečen napis.



ful lepe torticeuser posted image sploh tista sir z miškamiuser posted image

me pa zanima kakšna je tista s srčki in palčkami okoli?se palčke držijo torte  ali jih povezuje trak? kako jo potem režeš? bi se dalo dobit kak opis postopka, v kratkem ima moja babi 80 letuser posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 20:43:04   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

http://s1.mojalbum.com/torte-pri-salmoneli-foto_12996601_12996603_16277439.jpg

tale je ful izi. Lahko nardiš roza, če maš za deklico in gor daš twitty.user posted image
blaža mah jaz tega ne spravim celo leto skup user posted image
Bi prepustila kakšni strokovnjakinji tole.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 20:45:24   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

http://s1.mojalbum.com/torte-pri-salmoneli-foto_12996601_12996603_16277439.jpg

tale je ful izi. Lahko nardiš roza, če maš za deklico in gor daš twitty.user posted image
blaža mah jaz tega ne spravim celo leto skup user posted image
Bi prepustila kakšni strokovnjakinji tole.



Ma ni tako zakomplicirano. tičino maso samo obarvaš in nardiš eno palačinko- razvaljaš z valjarjem in flikneš na torto. pol pa gor daš kake rožice, ko jih naštancaš z modelčki od plastelina, to maš sigurno doma, pa še eno twitiko daš gor kar kako plastično al pa pelušek, le da ni prekosmat in si ga pol ta mala lahko dol vzame.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 20:50:42   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: blaža
Ma ni tako zakomplicirano. tičino maso samo obarvaš in nardiš eno palačinko- razvaljaš z valjarjem in flikneš na torto. pol pa gor daš kake rožice, ko jih naštancaš z modelčki od plastelina, to maš sigurno doma, pa še eno twitiko daš gor kar kako plastično al pa pelušek, le da ni prekosmat in si ga pol ta mala lahko dol vzame.user posted image
jaz bi raje tašči vse nakupla in jo opazovala. Ona zna. No pa twettya bi ji posikala user posted image
HVALA vseeno.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 21:08:32   
pety78
me pa zanima kakšna je tista s srčki in palčkami okoli?se palčke držijo torte ali jih povezuje trak? kako jo potem režeš? bi se dalo dobit kak opis postopka, v kratkem ima moja babi 80 letuser posted image


Hvala za pohvale. user posted image
Torta je bila najprej oblita s čokolado in še preden se je čisto strdila, sem dala palčke okoli, da so se na čokolado prijele. Simpl. Potem pa še trak okoli, bolj za dekoracijo, no, pa malo tudi za vsak slučaj, da ne bi palčke dol padle, predvsem pri prevozu. Kako se pa režejo? Čisto preprosto, res pa je, da se ziher mal polomijo. To bo pa morala RR-ovka Nika v službi povedati, ker je bila za njeno praznovanje in torte jaz nisem videla od blizu, ko se je rezala. user posted image

_____________________________



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 21:16:14   
Anonimen
blaža koliko debelo pa namažeš (cm/mm) masleno kremo? Ali lahko daš maslo namesto margarine? In, kako pobarvaš tičino maso in koliko približno jo porabiš za 8 kg torto. Jaz bi rada naredila dvonadstropno pravokotno. Glede na to, da sem iz primorske, bi mi znala katera svetovat kje bi lahko nabavila tičino maso in koliko stane kg le te? Aja, pa še to. Ali namočiš biskvit preden daš gor masleno kremo? Jaz in vsi ostali, ki jih poznam smo mahnjeni na sočne torte.

hvala, hvala in še 1000000000000 hvala za odgovore. user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 21:27:11   
žmož
Blaža, Pety78,

katere jedilne barve uporabljata? Meni nikoli ne pridejo tako žive, ali pa mogoče dam premalo barve v tičino. aja, pa še vprašanje - tičino maso kupita ali jo naredita doma. In če je kupita, prosim, če povesta kje.

Hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: torta za rojstni dan
2.2.2010 23:49:05   
malania
Vsaka čast, super torte user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: torta za rojstni dan
3.2.2010 7:01:13   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Chiara82

blaža koliko debelo pa namažeš (cm/mm) masleno kremo? Ali lahko daš maslo namesto margarine? In, kako pobarvaš tičino maso in koliko približno jo porabiš za 8 kg torto. Jaz bi rada naredila dvonadstropno pravokotno. Glede na to, da sem iz primorske, bi mi znala katera svetovat kje bi lahko nabavila tičino maso in koliko stane kg le te? Aja, pa še to. Ali namočiš biskvit preden daš gor masleno kremo? Jaz in vsi ostali, ki jih poznam smo mahnjeni na sočne torte.

hvala, hvala in še 1000000000000 hvala za odgovore. user posted image user posted image


uau 8 kilska torta. to je ogromno. Po moje se tako težkih ne splača oblačit, ker pol je sigurno ene 3 kg samo za oblečt, pa še dekoracije je pol nekaj.

Masleno kremo dašlih malo, da ne prepušča vlage, par milimetrov je dovolj. Lahko daš maslo za masleno, ali pa margarino.
Tičino nabaviš tako, da pokličeš Rams d.d in naročiš massa bianca. Je pa pakirana 6 kg.Zadnji biskvit se tudi navlaži, pol pa maslena krema, in pa tičina, ko se maslena krema strdi. Torta je morda malenkost manj sočna kot ostale, se ne sme pretiravat, da ne bi spodaj se kaj cedilo in med enim in drugim nadstropjem mora bit plastičehn podstavek, ker če ne se na spodnji torti tičina topi zaradi zgornje. Moraš pazit, da ni zgornja torta pretežka, če ne rabiš podporo iz slamic ali ražnjičev. barve lahko daš une iz tubice ali pa naročiš pri Pitončici na kul slo icing so mega. Lahko kupiš tudi v pekarni Vrhnika v Lj.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: torta za rojstni dan
3.2.2010 9:30:25   
thaiss
blaža in petyuser posted image  user posted image  user posted image  full lušne torte!!!

jaz se tudi odločam da bi sama naredila torto in jo oblekla v tičino, mi lahko posredujete kak link oz. recept??

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: torta za rojstni dan
3.2.2010 9:47:15   
pety78
Receptov za torto je veliko na kulinariki. Jaz delam navječkrat čokoladno, včasih v kombinaciji z višnjami, potem borovničevo, ali pa samo višnjevo, ...



_____________________________



(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: torta za rojstni dan
3.2.2010 9:55:10   
meymey
Ne morem verjeti kakšne umetnine. A to sta vedve v tem poslu ali imata to le za hobi?

1. ali se lahko naročijo torte pri vama?
2. koliko prej potrebujeta naročilo?
3. približni cenovni rang tortic

Še enkrat... prekrasne torte! user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: torta za rojstni dan
3.2.2010 10:14:23   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: meymey

Ne morem verjeti kakšne umetnine. A to sta vedve v tem poslu ali imata to le za hobi?

1. ali se lahko naročijo torte pri vama?
2. koliko prej potrebujeta naročilo?
3. približni cenovni rang tortic

Še enkrat... prekrasne torte! user posted image


tudi mene to zanimauser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?