|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 11:54:26   
Ulla80
marta sej vem...sam kaj pa nejuser posted image kle sedim pa mal bluzim, pa mejle sem pogledla za en let nazajuser posted image od 11ih se mi zdi da je že tri dni, ne pa ena urauser posted image groza...
pol pa še folk...u firmi k se je nardilo itak ni blo žive duše nikjer, zdej pa vsi vse vejo kak je blo user posted image dejansko hb da je bil pred tem požar in je prišla varnostna v firmo, k drgač je neb blo in neb vidla dejansko kaj je blo in če bi zdaj folk poslušala, bi tak mojga vrgli iz šihta, onga tadrugega pa zaprliuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 11:58:54   
sonček33
Ljudje so hudobni. Zelo. A vse se jim vrne. Poskušaj ne razmišljat o njih. POmembni ste vi. VSe se bo uredilo.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 12:04:01   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Ljudje so hudobni. Zelo. A vse se jim vrne. Poskušaj ne razmišljat o njih. POmembni ste vi. VSe se bo uredilo.

Podpis.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 12:13:56   
Najki

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

Ploha nas bi tudi samo kruh zvalil cele dneve. Mislim, da so vsi otroci mahnjeni na kruh, sploh skorjice.

Mali danes ni imel vrocine, tako da jutri gremo na lepse yaaaay user posted image . Danes je imel pedontologa, tko bolj posvetovalnica pa kako obloge brisat se zmeraj z gazo al pa tetra krpico.


naš pa sploh ne mara kruhauser posted image , makarone pa skoz je, bi jih tud za zajtrk.

Najki uživajte. Pedontologa je imel, a ima kak zobek zlomljen...., In koga ima, mokorelovo?




Vsi v vrtcu in od frendov so nori na kruh. Pedontologa je imel ya posvet, nam je pediatrinja rekla naj gremo ze v petem mesecu, potem smo dobili datum novembra, potem so nas prestavili na februar tko da smo pol leta cakali na 5 minut pregleda haha. Ne bi sploh rabli it.

Smo nazaj z bazenckanja in je bilo prav noro sonce 2 dni v portorozu user posted image . Je lazje to meglo spet prenasat Sam mali je jokast v vrtcu k ni bil ze 10 dni tam.

Nea nas nikakor ni hotel spati v vrtcu, ce ni jokal v posteljici, je pa cebljal pa razgrajal. potem pa so vzgojiteljice predlagale, da pustimo tam vozicek in ga v razredu dajo not pa malo povozijo pa zaspi, se eno puncko tako uspavajo. Mogoce bi tudi vi probali? Pa ce se dere, nasemu pomaga, da ga malo nosi okoli pa kako stvar pokaze pa se umiri. Sicer je pa vsak ponedeljek problem ker za vikend mal pozabjo na vrtec.

Piskotov nacelno ne dobi, ce niso strogo preverjene sestavine, ker je pac alergik, je pa vceraj popadel en velik chocolate chip cookie s kokosom, pa smo mu ga pustili. Cokolado namrec sele od prvega leta sem pa tja dobi, me mal skrbi ker se ne vem, ce ima alergijo na orescke. Sicer pa mu piskoti ne bojo nadomestilo za obrok (kar so nemalokrat njegovemu ockatu grrr).
Symona en moj stric se je s tem amatersko ukvarjal in mi je v desetih minutah pozdravil kriz, ki me je bolel celo osnovno solo in se del srednje do takrat. Pa celo familijo je dal skozi in vsakemu nekaj pomagal. V bistvu z viskom prebere telo in ugotovi problem, potem pa predlaga mesanico cajev za ta problem ali pac kaksno drugo trapijo. Ne vem pa, ce se on se s tem ubada. Tako da bi sla h kaksnemu, je pa verjetno tako kot pri vseh zdravilcih, eni znajo, eni pa blefirajo.

Ulla user posted image user posted image user posted image user posted image kar stisnilo me je tole ko sem prebrala... Gotovo bo vse v redu, okrevanje bo dolgo sicer. Bodita pogumna in zelim vama hitro okrevanje in predvsem cim manj posledic.


Ploha a se ymeri ma temencauser posted image Nam so dohtarji svetovali takole: namazemo celo glavo s hladilnim, par minut [ustimo, potem pa s krpico dobro zdrgnemo in po zelji speremo. Mel je res huda temenca, potem smo tako dvakrat naredili, pa so zginla... Mende tudi s putrom lohk to nardis.

Srecanje bi sicer rada prisla, samo ne bom nic rekla, ker mi grejo vsi plani po vodi, ker mali vsak teden zboli. Se na njegov r.d. si je oci prst odrezal na salamoreznici. Pa tudi 18. bo upam da cepljem proti pnevmokokom, tako da ne em, ce ne bo se kuzen takrat?

Joj tolk sem se spisala na prejsnji temi, pa nas preselite =] zdej moram pa tja skopirat haha.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 12:32:06   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Ljudje so hudobni. Zelo. A vse se jim vrne. Poskušaj ne razmišljat o njih. POmembni ste vi. VSe se bo uredilo.


se popolnoma strinjam. Sam šimfajo pa škodo drugim delajo.user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 12:37:16   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Ljudje so hudobni. Zelo. A vse se jim vrne. Poskušaj ne razmišljat o njih. POmembni ste vi. VSe se bo uredilo.


ma hudobni...neumni prej, pa nepremišljeniuser posted image eh...jst se tko ne obremenjujem pa mi dol visi, sam  mal me je pa pogrelo, s kakimi izjavami so prhajali ven, pa k noben ni niti pomislil kaj vse bi lohk to za sabo potegnlo, če bi blo sam mal drgač....pa zarad enga gobca uničenih par življenjuser posted image

evo, sm kopalnco spucala pa ni glih neki ful časa miniluser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 12:39:08   
Najki
Q: Aprila imamo reyerviran avtodom za 10 dni. Imate kaksne predloge, kam bi se zapeljali?

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 12:51:45   
kiara24
Ulla- ja vačsih ljudi jezik prehiti in nima niti časa da bi pomislil, kaj je rekel..... saj bo boš videla. Važno da n boste skupaj in da bo okrveal, upam, pa da čimprej.

Najki- tudi pri nas je malček pozabila za ta vikend na varstvo in je bil danes jok. Joj avtodom boste imeli super, nimam pojma kam, letos še nič nimam idejo kam bi mi šli na dopust, jaz bi šla ful v Grčijo in to že v mesecu Juniju. Julija in avgusta bomo šli najbrž na HR preko podjetje kejr dela moj k majo tam hiške pa te  stvarce....

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 12:52:51   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: Najki

Q: Aprila imamo reyerviran avtodom za 10 dni. Imate kaksne predloge, kam bi se zapeljali?

Toskana.user posted image

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 13:00:02   
Najki
Js bi ful v italijo k dejansko se nisem sla hahahasam mende ful avte kradejo pa ta sit...Lani bi morli it v Turcijo, pa nisem upala noseca zaadi slabosti pa vrocine pa tega... Pol so sli moji. Grcijo sem nardila. Celo zahdno evropo tudi razen severa, sam bi sla glih se enkrat. Italija me pa res mika +đ.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 13:00:20   
krtekxx
Ulla, upam na vse najboljše in ... kot je sonček napisala, ljudje znajo bit hudobni. Upam, da poznaš kakega pravnika, odvetnika in da je firma ne bo poceni odnesla. Ne samo zaradi odsotnosti od dela, finančnih izgub, bolečin, tudi zaradi odsotnosti od doma, kvalitete življenja zaradi šraufov v glavi...
Najki: Sardinija, Korzika
Q. mene je pa ful začelo bit neprijetno v trebuhu, če grem navzdol, tečem, imam bolj polen mehur...sem mislila, da sem mogoče imela ovulacijo (to me je vedno neznansko bolelo), ampak sedaj pa traja že kak teden. A ma kaka kako idejo, kaj mi je? Ker se mi ne da hodit h kakemu zdravniku.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 13:14:28   
sonček33
Najki: Sardinija, Korzika


Tudi moj predlog. Sicer je morda za Korziko 10 dni malo, ampak vseeno dovolj. Sicer pa ja, Toskana. Bo že dovolj toplo.

V poletnih časih, je pa noro fajn it k Gardi pa potem zadaj do Lago di Idro in predvsem Lago Iseo. Noro.

Pa Dolomiti. Itak.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 13:18:09   
Najki
Cist na blef mogoc vnet mehur? Probaj s kapsulami iz brusnic, ce bo slo mimo je bil mehur. To zna tko spikat, sploh ni nujno, da pece k lulas. Drugac pa CB hehe?

Ok sori sem se sele zdej spomnila...d olgo nazaj sem imela tako samo me je vedno ena stran spikala pa malo tiscala. Sem imela pa cisto na jajcniku... Vcasih se mi se zgodi samo redko. Ce je cista, mora po menstri nehat spikat, ker takrat uplahne, ce pa ne neha, je pa gnojna in jo moras zdravit al pocit al neki, v glavnem h dohtarju. Lahko gres pa ze zdaj, ce je cista, bos naslednjic vedela da je in kako jo cutis. Se pa spomnim, da sem jo najbolj cutila po stengah navzdol hodec.

< Sporočilo je popravil Najki -- 9.2.2010 13:28:37 >

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 13:19:28   
sonček33
Cist na blef mogoc vnet mehur? Probaj s kapsulami iz brusnic, ce bo slo mimo je bil mehur. To zna tko spikat, sploh ni nujno, da pece k lulas. Drugac pa CB hehe?

krtekxx, evo ti odgovorauser posted image ...ja, bi znal biti mehur

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 13:25:34   
nina166
Dan punce!

Najlepša hvala za čestitke...zlate ste punce

Ullauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Boš vidla da bo s tvojim vse vredu. Te nesreče so živ user posted image . Oni v firmi pa bodo nardili vse, da bodo izpadli nič krivi...samo vem, da se jim vidva ne bosta pustila. Drži se in če kaj rabiš, veš kje me najdeš.

Pri nas je novo to, da Daša hodi...sicer je še bolj nestabilna, ampak že lepo gre iz dnevne v kuhinjo, pa na hodnik...celo zasukat se že zna...je tak zanimiva.

Bile sva v razvojni, pa je vse vredu tako da nama ni treba več it...sem tako vesela.

Pa spet nimam nič časa za pisanje (to ni novouser posted image  user posted image  user posted image )...Domen je spet doma...ima vnetje ušes in je dobil antibiotike user posted image .

Grem zdaj po otroka k babi servis potem pa kuhat...danes bodo špageti s tuno in bučkami

Lepo se imejte

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 13:29:10   
nina166
Pa ravno sem zvedela, da sta znanca danes dobila punčko. Jima je prva punčka umrla stara komaj nekaj ur in sem res vesela zanju, da je tokrat vse vredu...mi je novica še bolj polepšala dan

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 13:43:21   
kiara24
No jaz grem pa sedaj po mojo lubico, k mi je res fejst dolgčas, kljub temu da sem tolk stvari naredila doma. Likala pa, prošnje pisala in jih oddala, pa pol še pospravil bajto....

Uživajte.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 16:46:20   
barba
Zdravo,
se še jaz oglasim na "novi" temi. Jst sem še kar doma na bolniški zarad Tineta, čeprav sva bla dons na pregledu in je vse OK. Ampak, ker morem malemu na 12 ur dajat kapljice v oči in inhalacijo mi je dala bolniško. Mali je imel začetek bronhitisa in vnete oči, ampak sva šla hitro k P in se je tudi hitro pocajtal.

Tok je navihan, samo pleza. Nova fora je ta, da zleze pod mizo in toliko časa poriva svoj trip-trap stol, da ga obrne in nasloni na mizo. Potem pa spleza po stolu na mizo, se usede sredi mize in odkimava. Res je lump.

Ulla user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   [Brisano sporočilo]
9.2.2010 17:07:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barba)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 19:08:50   
symona
Oj,

danes je bil pa en težki dan, prav depresivna sem bla, sem se počutla kot da bi me vlak povozil...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 19:24:54   
Ploha
najki: jest ji kupim uno kremo od mustele za temenca, in pustim par ur da ji to deluje na glavi, pa vmes večkrat na novo namažem, dobr vtrem, včasih celo čez noč (prej ko je bla še mejčkna) pol ji gre šele stran, drugo ne pomaga...no sej zdej ma že spucan...se je pa to spet pojavl po pol leta...

ulla: kako je? je kaj novega?? Mislim na vas! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 19:36:52   
Ulla80
sesuta...
operital so, jutr zvem kaj več, če bo kak dohter kje...je pa čist bogi...


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 20:07:23   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: niia

ojla,

jaz sem vas tudi iskala. Evo pri nas smo tudi zboleli, tako da sva doma z mojim sončkom.

ulla, sem mislila na vas. Je že kaj novega?

hijacinta, imaš ZS.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za oskarja.

Mi smo tud prehlajeni. Zelo. No patrik je že boljše, samo vprašanje če bo v petek cepljen.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 20:07:47   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

sesuta...
operital so, jutr zvem kaj več, če bo kak dohter kje...je pa čist bogi...



ja veš da je bogi po posegu.

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Januarčki in januarčice 2009
9.2.2010 20:38:09   
krtekxx
Ulla, objemček, držite se.
Sonček, Najki, tudi meni se zdi mehur, sam nisem še nikoli imela tega. Se mi pa tudi zdi da sem imela nekaj dni nazaj ovulacijo, ker me je za pop*** bolelo. Še nisem dobila menstruacije od poroda. Je pa še ena reč; jaz sem imela res hudo hiperstimulacijo po IVF (14 cm premera so bili jajčniki), 1 leto nazaj pri pregledu po porodu so pa bili jajčniki veliki 5 cm s ful luknjami. In možno je, da se je pri prebujanju hormonov začelo kaj dogajati.
Jaz sem pa sama doma, moj pleza in verjetno so šli še an pir. Mi gremo konec marca na Pokljuko. Upam, da bom šla lahko an Viševnik, Tosc, v in M Draški....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?