|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Akvarij
12.2.2010 18:26:22   
Urshy78
noranate, te kozice so v bistvu prozorne, je ful zanimivo, ker se vse vidi skozi njih user posted image so pa v akvariju dovolj vidne, jih je povsod dovolj user posted image



_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Akvarij
12.2.2010 18:29:18   
noranate
Pol jih bom pa melauser posted image . Pa všeč so mi polži, tisti jabučarji, al kako že, sam se bojim da mi jih ribe ne pojedo (tiste bocije , pravijo jim menda tud činkljeuser posted image ). Sem se prav naučila?

Akvarij ,ki je večji, mora met dodajanje CO2, zarad rasti rastlin, kaj ga dodaja, kakšna črpalkauser posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Akvarij
12.2.2010 18:31:19   
Urshy78
ti pošljem še eno starejšo slikico, da boš imela lažjo predstavo, kako zgledajo, boš videla, da so dovolj vidne. na sliki se pa veselo bašejo s solato user posted image

user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Akvarij
12.2.2010 18:35:34   
Urshy78
o polžih ti pa ne znam najbolj svetovati, sem jih sama želela imeti, ampak imam premehko vodo doma tako da so mi odsvetovali  nakup in se nisem o njih niti informirala potem več.

tudi glede CO2 nimam ravno veliko pojma, ker ga sama ne uporabljam. rastlinam dodajam samo tekoče gnojilo, tudi luč nimam nevem kako močno, pa mi rastline noro uspevajo.


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Akvarij
12.2.2010 18:39:20   
noranate
A maš pod peskom plast zemlje, al so tiste rastline, ki ne rabijo zemlje?user posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Akvarij
12.2.2010 18:53:18   
Urshy78
notri imam samo pesek, granulacije cca 3 do 5 mm, ga je pa notri 10 kg. ko sem sadile rastline, sem v pesek dala tabletko, gnojilo,  zdaj pa dodajam pri vsaki menjavi vode malo tekočega gnojila. res je pa da imam notri manj zahtevne rastline.

lahko probaš najprej brez CO2, če ti pa rastline ne bodo dovolj uspevale, ga pa potem dokupiš.


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Akvarij
12.2.2010 18:55:02   
Urshy78
bodi edino pozorna, da boš imela dovolj peska, naj ga bo cca 8 cm, da se bodo lahko rastline zakoreninile. 

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Akvarij
12.2.2010 18:56:10   
Urshy78
pa še to..če se boš odločila za kakšne talne vrste ribic, bodi pozorna tudi na to, da pesek ne bo pregrob za njih.

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Akvarij
12.2.2010 19:12:24   
water lily
Moj se ravno cikla. Postavljen teden in pol. 190l. Placa ne zasede nič dost več kot prejšnji 60l. Ker je kotni. Je pa juvelov. Meni najlepši, pa kakovostni akvariji. Edino filter bom menjala....bom dala zunanjega...enkrat...
Drugač je pa cel komplet(akvarij s pokrovom, grelec, filter, omarica...)
Imela bom pa sumatranke in polže. Meni so všeč biotop akvariji. Neke mešanice mi niso všeč.
Želja je pa dosti večji akvarij. Tam čez 500l. Enkrat...

< Sporočilo je popravil water lily -- 12.2.2010 19:14:06 >

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Akvarij
14.2.2010 14:33:54   
noranate
Water lily, a mi zaupaš ceno. Sicer mi ne paše ker je kotni, al pa tud, maš mogoče kakšne mereuser posted image . Hvala.

Zakaj za user posted image se ne morem prijavit oz. registrirat na aquanubis. Me nočejo, nisem dovolj dobra...user posted image

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Akvarij
14.2.2010 14:53:53   
Klaudia
Glede CO2. Jaz ga dodajam s čisto preporsto stvarjo.

1,5l plastenko in 0,5l plastenko. V 1,5l plastenko narediš eno luknjico in cevko pelješ od tam v 0,5l. Tam narediš dve luknji. Eno cevko iz 1,5l in drugo pelješ v akvarij, na koncu pa razpršilni kamen.

v 0,5l daš 1/2 čiste vode. V 1,5l pa 4dcl tople vode, 8žlic sladkorja in 1žličko kvasa (svežega ali pa suhega). Ta mešanica deluje 14dni, nato pripraviš novo.


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Akvarij
14.2.2010 15:00:59   
noranate
klaudia, hvalauser posted image . Sicer se bom pa tukaj naučila več kot na aquanubisuuser posted image . Mimogrede, končno mi je uspela prijava, sem že korenine pognalauser posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Akvarij
16.2.2010 9:15:18   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Water lily, a mi zaupaš ceno. Sicer mi ne paše ker je kotni, al pa tud, maš mogoče kakšne mereuser posted image . Hvala.

Zakaj za user posted image se ne morem prijavit oz. registrirat na aquanubis. Me nočejo, nisem dovolj dobra...user posted image



Juvel dela tudi "navadne" akvarije. Jaz osebno bi navadnega vzela če bi ga imela kam dat, je sigurno boljši za ribe.
Moj kotni je 75*75, obstaja kotni še 350l mer 95*95, ta je bil moja želja samo žal nimava prostora.
Cene so pa različne. "navadni" so kar ugodni.
Meni je všeč ker je pokrov zalepljen gor in posledično ne "teče" po akvariju, kar se mi je pri prejšnjem redno dogajalo.

< Sporočilo je popravil water lily -- 16.2.2010 9:16:12 >

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Akvarij
16.2.2010 12:04:57   
noranate
water lily, srečno z novim akvarije. jaz pa se kar ne morem odličit, kakšnega, pa kam....Nimam jajc, po domače povedanouser posted image

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Akvarij
16.2.2010 15:57:03   
Urshy78
noranate, pa še obljubljena slika akvarija user posted image

user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Akvarij
16.2.2010 17:34:56   
noranate
Urshy, vauuuuuuuuser posted image , hvala za slikco, si mi polepšala večer. res je lep. Take neonke ma tud moja mami in so mi res super. Tako poživijo akvarij. No, jaz si ga pa še nisem omislila. Kar ne morem zbrat korajžo. Pa saj bomuser posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Akvarij
16.2.2010 18:40:34   
Urshy78
hvala user posted image ja, tele rdeče neonke res popestrijo akvarij s svojimi barvami user posted image
glede nakupa naj se ti pa ne mudi. raje malo prespi zadevo, da se ne boš prehitro zaletela in ti bo pozneje žal.


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Akvarij
18.2.2010 10:03:04   
noranate
Mogoče mi lahko katera razloži:
Včeraj sva imeli z mamo debato o akvariju (spetuser posted image ) in mi pravi, da se zelo boji visokih vročin, ker kako da ji žarnica zgreje vodo in potem jo mora hladit z ledomuser posted image . Naj povem, da ima cca 90 l akvarij. A se vam tud kaj takega dogaja, ker takega problema še nisem zasledila. Hvalauser posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Akvarij
18.2.2010 12:09:17   
Urshy78
jaz vem, da imajo nekateri poleti težave ko je v stanovanjih toplo in se voda preveč segreje. samo da bi pa zaradi žarnice (neonke) bila voda tako segreta, to pa skoraj ne verjamem user posted image
ko je pri meni prižgana luč, se voda ogreje za 1 stopinjo, več ne, grelec imam naštiman na 21 stopinj, voda pa ima od 25-26 stopinj. v primeru, da je voda pretopla, jo je pa potrebno ohlajati z plastenko vodo, v kateri je led, nikakor pa s samim ledom.

< Sporočilo je popravil Urshy78 -- 18.2.2010 12:10:07 >


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Akvarij
23.2.2010 8:48:16   
noranate
Urshy, klaudia, Water lily..... punce na kup, rabim nasvet. Mislite da je 160 l akvarij prevelik za začetnika. Bi ga ve kupileuser posted image Glave na kup, ker več glav več veuser posted image . Hvalauser posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Akvarij
23.2.2010 12:24:34   
Klaudia
Jaz bi ga vzela. Večji kot je, lažje je za vzdrževanje. Vsaj meni se tako zdi.
Si pa prej preberi VSE kar je napisanega na aquanubisu. Magari odpri novo temo; 160l akvarij kako naprej. PA ti bodo vse svetovali. Tam obvladajo stvar.

Glede ribic si se že odločila katere boš imela?


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Akvarij
23.2.2010 12:49:35   
noranate
Klaudia, mislila sem "prekopirat" tvoj akvarijuser posted image . Neonke, moliji, čistilci... Kaj bi pa ti dala not na mojem mestuuser posted image Lep dan ti žellimuser posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Akvarij
24.2.2010 14:07:54   
Urshy78
noranate, komot se odločiš za akvarij take velikosti. z večjim akvarijem je manj dela kot z manjšim, edino začetna investicija je malo večja. tako da kar pogumno user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Akvarij
24.2.2010 14:17:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Mogoče mi lahko katera razloži:
Včeraj sva imeli z mamo debato o akvariju (spetuser posted image ) in mi pravi, da se zelo boji visokih vročin, ker kako da ji žarnica zgreje vodo in potem jo mora hladit z ledomuser posted image . Naj povem, da ima cca 90 l akvarij. A se vam tud kaj takega dogaja, ker takega problema še nisem zasledila. Hvalauser posted image



To prvic berem,pa imamo akvarij ze skoraj pet let.

(odgovor članu noranate)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Akvarij
24.2.2010 14:18:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Urshy, klaudia, Water lily..... punce na kup, rabim nasvet. Mislite da je 160 l akvarij prevelik za začetnika. Bi ga ve kupileuser posted image Glave na kup, ker več glav več veuser posted image . Hvalauser posted image


Mi kot zacetniki,smo kupili 250literski,tako da...ne,ne zdi se mi prevelik,prej vsak manjsi,premajhen.

(odgovor članu noranate)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?