|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poganjalec - dvokolo
3.9.2012 8:15:18   
jakobinka
Metulj33, zakaj ene lahko prilepite link in s tem reklamirate, druge pa nebi smele?

Jaz prav rada pogledam oz. odprem povezavo in preberem komentar, odločitev o nakupu pa je itak na koncu samo moja.




(odgovor članu natura22)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   [Brisano sporočilo]
3.9.2012 9:14:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jakobinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Poganjalec - dvokolo
3.9.2012 11:01:53   
malaMravljica
Meni gre tudi kar na bruhanje, ko se nekdo prijavi na novo in potem pise ...



Vse reklame tukaj grejo v tem stilu. reklama se placa in se jo tudi vsaj profesionalno izvede. Ce pa Metulj napise s katerim bazenckom za male je zadovoljna ji bom pa skor verjela, da ne dela reklame, ker tu gor veliko pise in je celo verjetno, da ce mi bo vsec ga bom kupila, ce sem sprasevala s katerim so drugi zadovoljni.

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 9.9.2012 12:20:20 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Poganjalec - dvokolo
4.9.2012 8:35:51   
natura22
Potemtakem se opravičujem za t.i. reklamo. Ni bilo mišljeno tako, kot ste nekatere dojele.
lp


(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Poganjalec - dvokolo
5.9.2012 22:02:27   
tincatinca
Jst vam samo polagam na srce, da ne kupujete lesenega. Nam je počil po 1 letu uporabe. Pa 50 eur smo dali.

(odgovor članu natura22)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Poganjalec - dvokolo
10.3.2013 20:18:55   
dekle23
ne vem ali je tema še kaj aktualna, ampak mogoče se najde kdo, ki to še prebere. mi ravno kupujemo poganjalce, imamo 20mesečna dvojčka, visoka sta okrog 85cm. pa se nikakor ne morem odločit ali 10 ali 12 colskega. vem da bi bilo najboljš sprobat, pa me zanima kje v novem mestu oz. okolici je kakšna trgovina s poganjalci? v intersportu smo bili, sprobali enga, ki je izgledal super, pa sta žal samo s prsti dosegla do tal na 12 colskem. 10 colski jima pa sploh ni bil neki zanimiv, je bil pa zelo nizek. zdej pa sem v dilemi, glede na to da bomo to večinoma vozili poleti, ali kupit večjega ali majšega? kakšen nasvet. verjetno bi bilo fajn sprobat še kakšen model, sej se najbrš razlikujejo po višini sedeža. bi pa ful rada tazga da ima napihljiva kolesa, kar pa 10colski skoraj da nimajo.

(odgovor članu tincatinca)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Poganjalec - dvokolo
10.3.2013 20:27:35   
ellie
Mi smo malemu pri 1 letu kupili 10" oz. menda je še manj, puky-ja. Ampak to je bil edini, da je dosegel do tal. Ampak potem potrebe po večjem ni bilo, zdaj pri 3eh letih smo mu kupili kolo. Najprej 16", nato še 12" user posted image

Mi je pa žal, da ni imel 12" poganjalca.. Bi pa zdaj vzela, če bi kupovala, specialized hotwalk, ali pa powerkiddy-ja od ghost-a. Oba sta 12" in sedež je zelo nizko.

(odgovor članu dekle23)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Poganjalec - dvokolo
10.3.2013 22:06:15   
Pupetka
Mi imamo takšnega, zelo zadovoljni, sedež se da nastavljati na več višin. Če kdo smatra za reklamo, zbrišite:)
http://kakadu.si/poganjalci-2-rd/713-poganjalec-earlyrider-lite.html

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Poganjalec - dvokolo
11.3.2013 7:16:54   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Mi smo malemu pri 1 letu kupili 10" oz. menda je še manj, puky-ja. Ampak to je bil edini, da je dosegel do tal. Ampak potem potrebe po večjem ni bilo, zdaj pri 3eh letih smo mu kupili kolo. Najprej 16", nato še 12" user posted image

Mi je pa žal, da ni imel 12" poganjalca.. Bi pa zdaj vzela, če bi kupovala, specialized hotwalk, ali pa powerkiddy-ja od ghost-a. Oba sta 12" in sedež je zelo nizko.


Kateri pa je to 10", da ga je lahko imel že pri 1 letuuser posted image , pa najbrž ga ni že vozil?. Naš je bil sicer med velikani, ampak se je šele pri 18 mesecih lahk spravil na 10", pa še to obvezno obut

Če gledam nazaj, meni pa sploh ni nič žal, da je imel 10'''' poganjalca. Se mi zdi celo super, saj je tudi veliko lažje obvladljiv, otroku ne zgleda glomazen in pri nekaterih vzbuja celo manj strahu, zato ga tudi veliko prej osvojijo. Začne lahko zelo zgodaj in ga lahko ima tudi do 3 leta.
Če bi imela še enega otroka, bi se sigurno isto odločilauser posted image .
IZ 10" je potem naš pri točno 3 letih šel na 12" kolo (brez pomožnih koles) in pri točno 4 letih na 16" kolo.
Nič mi ni žal, malemu itak ne, se mi celo zdi, da bolje ne bi mogli izpeljatuser posted image .

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 11.3.2013 7:21:12 >

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Poganjalec - dvokolo
11.3.2013 10:46:13   
ellie
Pomota, pri 1,5 letu smo mu kupili ta poganjalec http://kakadu.si/poganjalci-za-najmlajse/101-poganjalec-puky-lrm-moder-4015731040566.html

Bi komot kak 1 letnik segel do tal, naš je ekstra drobižek...pa je pri 1,5 letu imel cela stopala na tleh.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   [Brisano sporočilo]
12.3.2013 8:08:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dekle23)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Poganjalec - dvokolo
12.3.2013 8:34:20   
Uggica
Mi pa smo od že zelo zgodaj uporabljali STRIDER-ja. Poganjalček je res zakon, je višina sedeža od 75 cm naprej, sam poganjalček pa je zelo lahek. Gume so gumirane in napihljive, skratka boljšega si ne bi mogli izbrati... ;)

Kupili smo ga preko trgovine KAHLICA:
http://www.kahlica.si/strider.html

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Poganjalec - dvokolo
12.3.2013 8:41:07   
mini86
mi smo imeli pukiya-oz ga še imamo in je noro dober..če bi še enkrat kupovala bi istiga..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Uggica)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Poganjalec - dvokolo
16.2.2014 12:56:42   
Bojanca11
A mogoče kdo ve kje bi dobila trikolesnik, ki se ga lahko predela v poganjalček. Prijateljica ima punčko, ki je še premajhna za poganjalček in nekje sem brala, da obstajajo trikolesniki, ki se jim potem enostavno odstrani eno kolo in se ga prilagodi v poganjalčka. Jutri bom šla pogledat še v baby center, če imajo kaj takega, ker ima punčka v sredo rojstni dan user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Poganjalec - dvokolo
16.2.2014 16:42:18   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Bojanca11

A mogoče kdo ve kje bi dobila trikolesnik, ki se ga lahko predela v poganjalček. Prijateljica ima punčko, ki je še premajhna za poganjalček in nekje sem brala, da obstajajo trikolesniki, ki se jim potem enostavno odstrani eno kolo in se ga prilagodi v poganjalčka. Jutri bom šla pogledat še v baby center, če imajo kaj takega, ker ima punčka v sredo rojstni dan user posted image

http://kakadu.si/poganjalci-za-najmlajse/610-poganjalec-wishbone.html

(odgovor članu Bojanca11)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Poganjalec - dvokolo
16.2.2014 17:45:20   
GRuza
Tole sicer ni poganjalček, ampak štirikolesnik, ki se spremeni v trikolesnik in pravo kolo :) http://www.ducat.si/otroski-trikolesnik-quadrabyke-3v1.html ful luštkan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Poganjalec - dvokolo
6.3.2014 13:30:30   
mikimis12
Mi smo za našo kupili Kettlerjevega poganjalčka in smo full zadovolni. Kupili smo ga v Novem mestu pri Smoletu (trgovina Smole), še full vredu pogoje so nam dal in takrat so imeli tudi te poganjalčke, ki jih ti iščeš v akciji. Poglej na njihovi spletni al jih pa poklič, sej so ful prijazni!

(odgovor članu Bojanca11)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Poganjalec - dvokolo
31.3.2014 8:27:59   
Barbi5
Sposodila si bom tole temo.... namreč mene pa zanima (nikjer nisem našla konkretnega odgovora ali pa ga spregledala) ali poganjalček ali kolo s pomožnimi ali trikolesnik?? Namreč moja hčerka bo stara 2 leti in je velika 83 cm. Že lani je bila navdušena nad trikolesnikom, ki je hkrati poganjalček, letos smo mu vse odstranili, tako, da bi morala že se počasi učiti kolesariti, vendar noče... poganjalček ima tak manjši, je rada na njem... zdi se mi pa, da je malo prevelika za trikolesnik ali le noče?? Ker nogice noče imeti skozi na pedalih, potem se pa jezi, ker nikamor ne gre:) Kolo s pomožnimi kolesci še verjeetno ne pride v poštev??

Hvala za odgovore... vem, da je čudno vprašanje... ampak... Hvala user posted image

(odgovor članu mikimis12)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   [Brisano sporočilo]
31.3.2014 9:13:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Barbi5)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Poganjalec - dvokolo
31.3.2014 9:16:31   
Barbi5
OK user posted image sem mislila, da je lena hehe:) če pa eni takšne zgodbe natvezijo, da joj... (pa sem že zdavnaj rekla, da ne bom nikogar več poslušala) - no, vas bom poslušala hehe.
Hvala za odgovor. LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Poganjalec - dvokolo
31.3.2014 9:27:19   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Barbi5

Sposodila si bom tole temo.... namreč mene pa zanima (nikjer nisem našla konkretnega odgovora ali pa ga spregledala) ali poganjalček ali kolo s pomožnimi ali trikolesnik?? Namreč moja hčerka bo stara 2 leti in je velika 83 cm. Že lani je bila navdušena nad trikolesnikom, ki je hkrati poganjalček, letos smo mu vse odstranili, tako, da bi morala že se počasi učiti kolesariti, vendar noče... poganjalček ima tak manjši, je rada na njem... zdi se mi pa, da je malo prevelika za trikolesnik ali le noče?? Ker nogice noče imeti skozi na pedalih, potem se pa jezi, ker nikamor ne gre:) Kolo s pomožnimi kolesci še verjeetno ne pride v poštev??

Hvala za odgovore... vem, da je čudno vprašanje... ampak... Hvala user posted image


moj je šel pri 2,5 direkt na kolo, švin 12 col...potem pa čez eno leto že šraufamo koleščke stran.....nobenega poganjalčka ni hotel....tudi trikolesnika ne

(odgovor članu Barbi5)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Poganjalec - dvokolo
31.3.2014 10:08:31   
Barbi5
Odvisno od otroka očitno :) hvala.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Poganjalec - dvokolo
31.3.2014 10:25:18   
pipapopa
1 - je šla z 2 letoma na kettlerja 10 col, pri 3 letih na kolo s padali 12 col in takoj zvozila brez pomožnih
2 - on bi vozil je traktor na padala, zato je pri 3 letih komaj šel na poganjalčka (12col)
3 - pri 2 letih vozi poganjalčka od taprve :-)

ja vsak otrok je zgodba zase :-)

(odgovor članu Barbi5)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Poganjalec - dvokolo
14.5.2015 8:47:49   
PrimoZ_
Kak so pa kaj poganjalci cruzee ?
http://www.valy.si/izdelek/N-CRUZEE/poganjalec-cruzee-ovo-12quot-razlicne-barve

Izgleda mi podobno kot STRIDER, samo da je malo cenejši in naj bi bil še lažji.
Kje v Kranju oz Ljubljani bi lahko sprobal čimveč poganjalcev, na slepo preko interneta ne bi ravno kupoval. Smo bili že v Kranju v pikapolonici in baby centru in se mi zdi njihova ponudba precej slaba.

Kupuje pa se za punčko staro 2 leti in veliko nekje 90 cm.

P.S. Link NI reklama, če koga moti naj pobriše samo link in naj pusti post.
Hvala za vse odgovore.

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Poganjalec - dvokolo
14.5.2015 8:47:50   
PrimoZ_
Kak so pa kaj poganjalci cruzee ?
http://www.valy.si/izdelek/N-CRUZEE/poganjalec-cruzee-ovo-12quot-razlicne-barve

Izgleda mi podobno kot STRIDER, samo da je malo cenejši in naj bi bil še lažji.
Kje v Kranju oz Ljubljani bi lahko sprobal čimveč poganjalcev, na slepo preko interneta ne bi ravno kupoval. Smo bili že v Kranju v pikapolonici in baby centru in se mi zdi njihova ponudba precej slaba.

Kupuje pa se za punčko staro 2 leti in veliko nekje 90 cm.

P.S. Link NI reklama, če koga moti naj pobriše samo link in naj pusti post.
Hvala za vse odgovore.

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?