|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 21:23:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

te copatke


katere?


jaz sem zadnjič za robeezke pisala, da imajo elastiko preveč stisnjeno... a se je izkazalo, da so kar v redu, pravzaprav sploh nima več občutka, da ima copatek na sebi.

mama11 - pozdravi se!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 21:31:54   
lake
Majana zs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 21:37:22   
Tanja_
Ej, te copatke sem jaz naročila za 6€ iz Kanade-in so se mi prvi dan strgale. Drugače so zdej okej, ko smo jih zašili. Pa kasija jih tudi naroča tu, pa je tud zadovoljna. Iz Kanade ne na coptaki.si, ker imajo maržo olalala visoko!

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 21:42:22   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: lake

Majana zs nazaj.

Kera je že kritizirala te copatke, Majana ti al Petra?



a jingwood?

jaz jih imam pa niso bili fajn, pretrdi

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 21:43:49   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: lake

Majana zs


hm, nimam nič (razen prvega)

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 21:49:25   
majana79
a ste nove vloge za LJ vrtce že pogledale?

po novem ne moreš več opredelit še posamezne enote v katero bi ga vpisal... in ga potem oni dajo kamor njim paše očitno user posted image



(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 21:49:39   
Tanja_
Jinwood ja-naši niso trdi. ME je pa čist minilo, da bi jih še kdaj kupila, ker je moj skoz govoril, ko sem jih naročila, da jih bojo zihr kaki izkoriščani kitajski otroci sešili, pa sem ful ugovarjala, da so iz Kanade. Potem jih pa dobim dam-in je lastnik firme res en Kitajc-sem imela ful slabo vest.Čeprav vem, da je itak večina stavri Made in China. Ampak k je moj skoz o teh otrocih, ki šivajo govoril...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 21:50:15   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

a ste nove vloge za LJ vrtce že pogledale?

po novem ne moreš več opredelit še posamezne enote v katero bi ga vpisal... in ga potem oni dajo kamor njim paše očitno user posted image





Jaz bom vseeno napisala enoto-slikajo nej se.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 21:52:18   
lake
Sm ti še enkrat poslala. Sm smotana, sm napisala samo Majana, in seveda poslala kr eni user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 21:54:44   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_


IZVIRNO SPOROČILO: majana79

a ste nove vloge za LJ vrtce že pogledale?

po novem ne moreš več opredelit še posamezne enote v katero bi ga vpisal... in ga potem oni dajo kamor njim paše očitno user posted image





Jaz bom vseeno napisala enoto-slikajo nej se.


sej jaz tudi, ker bi ga res rada dala v to enoto, najbližje domu

drugače pa kolikor berem po forumih, resno dvomim da bom septembra dobila vrtec, pa naj Zoki trobi kar hoče

user posted image

bah, najboljše da začnem dajat oglase... samo ne vem kako bom pol plače dala za varstvo


(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 21:55:57   
Tanja_
Mater ima Cetinski dobrega kitarista!!!!!To vedno znova ugotavljam....user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 22:07:09   
ledenka
čeeeer user posted image sam da vas pozdravim... se mi ne da pred računalom sedet...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 22:08:39   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Mater ima Cetinski dobrega kitarista!!!!!To vedno znova ugotavljam....user posted image


V kaken smislu dobrega user posted image
A je lep?

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 22:08:54   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

čeeeer user posted image sam da vas pozdravim... se mi ne da pred računalom sedet...


lenoba

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 22:10:02   
maja1488
majana...najbolš, da daš odpoved in si z mano do septembra...in z dudo user posted image

Pol bomo pa skupi kej iskale. Lahko potem ti zamenjaš lajajočo, jst pa smrdečo user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 22:11:06   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Mater ima Cetinski dobrega kitarista!!!!!To vedno znova ugotavljam....user posted image


V kaken smislu dobrega user posted image
A je lep?


Lep lep. Na glasbeni del se ne spoznam. user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 22:11:41   
Tanja_
maja je oteklina splahnela?

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 22:12:39   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

majana...najbolš, da daš odpoved in si z mano do septembra...in z dudo user posted image

Pol bomo pa skupi kej iskale. Lahko potem ti zamenjaš lajajočo, jst pa smrdečo user posted image


user posted image user posted image

se bom mogla vozit tja k vam potem user posted image al se bom pa čez teden k tebi preselila pa prijavila začasno prebivališče user posted image



(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 22:14:09   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

maja je oteklina splahnela?


Je ja...zjutrej je blo še mal, zdej je pa čist OK. Hvala za nasvet user posted image
Nimam pa nobenega drugega AB zdaj. Mah sej se že boljše počutim. Že pišem račune in opomine user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 22:16:05   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

majana...najbolš, da daš odpoved in si z mano do septembra...in z dudo user posted image

Pol bomo pa skupi kej iskale. Lahko potem ti zamenjaš lajajočo, jst pa smrdečo user posted image


user posted image user posted image

se bom mogla vozit tja k vam potem user posted image al se bom pa čez teden k tebi preselila pa prijavila začasno prebivališče user posted image





Jst ti po prijateljski ceni rentam sobo, ti pa potne do LJ vlečeš. Aja, pa za vrtec nč skrbet, septembra je mest kokr hočeš. Tvojga pa ja ne boš pogrešala 5 dni user posted image

Če boš imela domotožje, ti bomo pa pršuta in terana dali user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 22:17:51   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_


IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Mater ima Cetinski dobrega kitarista!!!!!To vedno znova ugotavljam....user posted image


V kaken smislu dobrega user posted image
A je lep?


Lep lep. Na glasbeni del se ne spoznam. user posted image

Ahahah...a tale
user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 22:19:04   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

majana...najbolš, da daš odpoved in si z mano do septembra...in z dudo user posted image

Pol bomo pa skupi kej iskale. Lahko potem ti zamenjaš lajajočo, jst pa smrdečo user posted image


user posted image user posted image

se bom mogla vozit tja k vam potem user posted image al se bom pa čez teden k tebi preselila pa prijavila začasno prebivališče user posted image





Jst ti po prijateljski ceni rentam sobo, ti pa potne do LJ vlečeš. Aja, pa za vrtec nč skrbet, septembra je mest kokr hočeš. Tvojga pa ja ne boš pogrešala 5 dni user posted image

Če boš imela domotožje, ti bomo pa pršuta in terana dali user posted image


no evo, za vsak problem se rešitev najde user posted image

grem v mižale pa prespat to idejo user posted image user posted image

nočko!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 22:20:30   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Jinwood ja-naši niso trdi. ME je pa čist minilo, da bi jih še kdaj kupila, ker je moj skoz govoril, ko sem jih naročila, da jih bojo zihr kaki izkoriščani kitajski otroci sešili, pa sem ful ugovarjala, da so iz Kanade. Potem jih pa dobim dam-in je lastnik firme res en Kitajc-sem imela ful slabo vest.Čeprav vem, da je itak večina stavri Made in China. Ampak k je moj skoz o teh otrocih, ki šivajo govoril...


a še to user posted image

upam da jih šivilja začne kmalu šivat, pa jih bomo pri njej kupovale user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 22:20:52   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

majana...najbolš, da daš odpoved in si z mano do septembra...in z dudo user posted image

Pol bomo pa skupi kej iskale. Lahko potem ti zamenjaš lajajočo, jst pa smrdečo user posted image


user posted image user posted image

se bom mogla vozit tja k vam potem user posted image al se bom pa čez teden k tebi preselila pa prijavila začasno prebivališče user posted image





Jst ti po prijateljski ceni rentam sobo, ti pa potne do LJ vlečeš. Aja, pa za vrtec nč skrbet, septembra je mest kokr hočeš. Tvojga pa ja ne boš pogrešala 5 dni user posted image

Če boš imela domotožje, ti bomo pa pršuta in terana dali user posted image

user posted image user posted image user posted image pridem še jaz user posted image user posted image user posted image pamojga ziher ne bom pogrešala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
6.3.2010 22:21:02   
maja1488
Majana...oblubm, da jst ne bom smrdela user posted image ....čeprav potem bo renome 'firme' padu u vodo. Boš ti vsake tolk zalajala, pa bodo vsi veseli user posted image


lahko noč

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?