|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
12.2.2010 14:58:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marjetica8)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
12.2.2010 15:00:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
12.2.2010 15:02:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: prebujanje ponoči-pomaga kvas
12.2.2010 15:06:38   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8


Če bi se 9mescov zbujala 20krat na noč? Ne verjamem...Verjemi, bi probala vse, ampak res VSE, da bi se lahko vsaj 1noč naspala...


Jaz ne da sem se zbujala 20x na noč, moj sploh spal ni zato ne ti meni o tem, kako težko je biti neprespan. Moj sin je kot novorojenček in še tja nekje do sedmega meseca spal od 22 do 3 zjutraj in KONEC. Spanja smo ga dejansko morali naučiti.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: prebujanje ponoči-pomaga kvas
12.2.2010 15:08:54   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

je bla pred meseci (ups, morda ze pred letom, dvema...) ena takale debata (se mi zdi, da brez bumerang user posted image ) - veliko mamic je porocalo, da deluje.


Ni vprašanje če deluje ali ne, deluje tudi duda v šnopc in en deci vina. Pa s kolom po glavi tudi deluje. Pa pomirjevalo tudi.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
12.2.2010 15:12:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: prebujanje ponoči-pomaga kvas
12.2.2010 15:21:46   
bumerang
Zapela? Zakaj naj bi se zapela? Figofreško mi ne naredi.

Za razloge proti sem pa že zapisala,  pojej kocko kvasa in čez kozarec mlačnega mleka pa boš poročala kako se počutiš.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: prebujanje ponoči-pomaga kvas
12.2.2010 16:05:53   
Getreal
oh..jz ko sem bila majhna sem dostkrat kvas jedla, ker mi je bil dober, pa nona je rekla, da je zdrav..in mi nikol nič ni blo..je pa res, da sm mela že ene 5 let..nič se ni zgodilo..moj želodec ni zavrel user posted image

Sicer pa je že Einstein reku, da je zdrava kmečka pamet samo zbirka predsodkov, ki jih človek uspe nabrat skozi življenje do 18. leta. Meni se zdi, da kemija kot znanost na tem mestu pove vse, o kemijskih reakcijah, ki potekajo v želodcu pa je vse lepo napisala Felicita..

Sicer pa ne vem kok je ok dajat kvas novorojenčku, vem pa zagotovo, da jaz, kot odrasla oseba, lahko komot pojem kocko kvasa, pa tut liter mleka čez, če je treba in ne bo prav nič narobe z mano

ta debata me spominja na tisto urbano legendo - kaj se zgodi, če mešaš kokakolo in mentos bombone..user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
12.2.2010 17:30:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: prebujanje ponoči-pomaga kvas
12.2.2010 19:00:11   
marjetica8

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8


Če bi se 9mescov zbujala 20krat na noč? Ne verjamem...Verjemi, bi probala vse, ampak res VSE, da bi se lahko vsaj 1noč naspala...


Jaz ne da sem se zbujala 20x na noč, moj sploh spal ni zato ne ti meni o tem, kako težko je biti neprespan. Moj sin je kot novorojenček in še tja nekje do sedmega meseca spal od 22 do 3 zjutraj in KONEC. Spanja smo ga dejansko morali naučiti.



Ja, sej pri nas je blo tudi podobno ko je bil novorojenček. Potem se je pa začelo zbujanje 20krat na noč, ki še vedno traja. Drgač pa svaka čast! Pa nč slabga nisem hotla...
Pa ja, šnopsa nisem sprobala. VSE je mišljeno da se zraven upošteva zdrava pamet!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: prebujanje ponoči-pomaga kvas
12.2.2010 19:23:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

kaj se zgodi, če mešaš kokakolo in mentos bombone..user posted image


mrnda clovk eksplodira! user posted image

ne, pa ne!
sem gledala mit busters!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: prebujanje ponoči-pomaga kvas
12.2.2010 19:29:06   
nena77
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

oh..jz ko sem bila majhna sem dostkrat kvas jedla, ker mi je bil dober, pa nona je rekla, da je zdrav..in mi nikol nič ni blo..je pa res, da sm mela že ene 5 let..nič se ni zgodilo..moj želodec ni zavrel user posted image

Sicer pa je že Einstein reku, da je zdrava kmečka pamet samo zbirka predsodkov, ki jih človek uspe nabrat skozi življenje do 18. leta. Meni se zdi, da kemija kot znanost na tem mestu pove vse, o kemijskih reakcijah, ki potekajo v želodcu pa je vse lepo napisala Felicita..

Sicer pa ne vem kok je ok dajat kvas novorojenčku, vem pa zagotovo, da jaz, kot odrasla oseba, lahko komot pojem kocko kvasa, pa tut liter mleka čez, če je treba in ne bo prav nič narobe z mano

ta debata me spominja na tisto urbano legendo - kaj se zgodi, če mešaš kokakolo in mentos bombone..user posted image



nekaj takega sem želela napisat

sam mal zdrave pameti je treba uporabit, da ne primerjaš kvasa v mleku in kvasa v želodcu...

pa Tanč na MONu piše same pozitivne stvari kvasa in nobene škodljive, čeprav ga ne priznava kot neko uradno zdravilo

tko da tudi tiste negativno nastrojene mal premislite prej kaj govorite

in ne takoj ko nekdo reče da bo dal kvas otroku, takoj to primerjat s šnopcem al pa jointom...

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: prebujanje ponoči-pomaga kvas
12.2.2010 19:39:16   
Anonimen
nena, pol pa dober tek tvojmu otroku.... Sam pazi, da ne bo prevec vzhajal.
pa se mal preprazene mokCe mu daj namest posladkA!

(odgovor članu nena77)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: prebujanje ponoči-pomaga kvas
12.2.2010 19:51:50   
mateyka
mah, jaz nisem negativno nastrojena, samo ne bi dajala neki tok nagravžnega nobenmu za pit. nikoli. sicer dvomim, če bi moj zbirčen otrok to sploh hotel probat (vonj ziher ubije vola na 2 metra imo), samo jaz bi bla uber užaljena, če bi to dobila za pit.  user posted image

mislim pa tudi, da nekaj je na tem, če so otroci nespečneži, da nekaj ni ok. če to najdešin odstraniš, potem je ok spanje. anyway, imho. ne bom zdej pametna. naša je čist spremenila spalni vzorec okoli enega leta (prej dete iz knjige - spala sama v svoji posteljici in bila najbolj srečna, spala cele noči. potem pa okoli enega leta dretje na 1 uro, celo noč, vsakič ko se je obrnila) in sem jaz sledila s čisto drastično drugo taktiko in je delovalo.
priznam, lahko bi pa dala tudi kvas user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 12.2.2010 19:53:39 >

(odgovor članu nena77)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: prebujanje ponoči-pomaga kvas
12.2.2010 19:56:59   
nena77
mislim da so govorili o majhnem koščku, k ga lahko daš med kruh, da ga sploh ne občuti

mah, vsak nekej doda, nekej odvzame in pride na koncu čisto nekej drugega ven kot je vprašanje prvega posta

in sem jaz sledila s čisto drastično drugo taktiko in je delovalo.


in ta je????










(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
12.2.2010 21:56:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: prebujanje ponoči-pomaga kvas
12.2.2010 22:33:15   
mateyka
hah, neee zivepo user posted image šnopsa noben ne mara pri nas user posted image

nena77, nisem specifizirala, ker se mi zdi, da je to od posameznega primera odvisno. ampak ok - jaz sem delala po občutku. ker je naša tulila celo noč vsako uro (in to več kot en teden), da hoče ven k meni, da ji ograja na posteljici (kar naenkrat) zgleda ni ok, sem jo dala na veliko posteljo k meni. mi jo mamo čist na tleh in lahko dobesedno blodi po sobi. in je blodila (lezla v spanju), tud po tleh (sem dala puzzle okoli) in po postelji gor in dol. samo je spala in ni tulila. sicer je nemirno spala - lezla v spanju, šla 2m v levo in čez pol ure 5m v desno, ampak hej, vsi smo spali. počasi se je to umirilo. sicer še kdaj bluzi okoli in spi bolj divje (kot dojenček je bla tako mirna, da ne moreš verjet), vmes se zbudi, zleze do svoje flaše z vodo srkne in gre nazaj na mojo blazino počez spat, ampak ok - se umaknem, ker mamo ful placa na posleji in imam več blazin user posted image
seveda ni vsem ok ta taktika, ampak poudarjam (kakor sem rekla vsak posamezni primer je zgodba zase) - vsem vam mora bit ok, pol je ok. da vsi spimo in smo vsi naspani - to je cilj user posted image karkoli že. upssss, upam, da ne kvas ali šnops seveda user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: prebujanje ponoči-pomaga kvas
12.2.2010 22:45:16   
nena77
lej jst tud ne spim že eno leto, pa nobenega ukrepa ne mislim izvajat, pač spi z mano, ko se zbudi (dve uri skupi nisem že dolgo spala) ga priklopim in spimo naprej, ko bo to prerastel in bo čas za spanje bo, sigurno bo slej ko prej, res pa ne mislim izvajat nobenih ukrepov da bi na silo spal

marsi kdo pusti otroka jokat in to deluje, ja, na račun obupa otroka, žal, pa tud tega ne zagovarjam in ne bom nikoli poiskusla, tko ene poiskusijo kvas, sam jezi me, k ene kar neki kontra obsojajo ker sploh ne vejo kako kaj deluje in primerjajo z banalnimi neprimerljivimi stvarmi, sam da se nekoga obsoja

pač vsak po svoje, lepo pa je če kak nasvet deliš z drugim, mogoče bo komu blizu tak nasvet in ga bo želel provat, sam vedno je pa potrebno nekoga zbit, pa se pameten delat, pa...


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: prebujanje ponoči-pomaga kvas
12.2.2010 23:12:07   
mateyka
pa mal se pohecat, da ni morbidna tema, pa malo manj resno gledat une k se jezijo ali bentijo, pa chill outat, pa kak šnaps zvrnit, če si desperate  - evo, grem zdele kvas pojest, samo za RR - tok sem desperate; mogoče bom mirno spala, tud če tamala okoli in po meni leze user posted image za nočko in s kvasom naprej user posted image

(odgovor članu nena77)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: prebujanje ponoči-pomaga kvas
13.2.2010 0:09:56   
NINOLINA
mislim da so govorili o majhnem koščku, k ga lahko daš med kruh, da ga sploh ne občuti

mah, vsak nekej doda, nekej odvzame in pride na koncu čisto nekej drugega ven kot je vprašanje prvega posta



ja res za zrno kavino kvasa in ni treba z mlekom zalit....ne mešat, kr med čokotu mu ga ponudiš, če če, če ne pa ne......



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 8:00:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: prebujanje ponoči-pomaga kvas
13.2.2010 9:06:09   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
user posted image za nočko in s kvasom naprej user posted image

kaksna je bla kvasova noc? user posted image


komatozna user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 9:21:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: prebujanje ponoči-pomaga kvas
13.2.2010 9:52:31   
Dragana28
zanimivo je tole z kvasom....bom sprobala.

Vse sem poskusila pa vseeno nič ne zaleže. Zdaj me zbuja ob dvanajstih, pa ob dveh pa kr neki...nonstop. Spi zraven mene, ampak vseeno nič ne pomaga.

Dam mu dudo, čaj, zizo.....ma nič.

Bom sprobala kvas in bomo videli.

Je pa res, da je eno obdobje zelo lepo spal, potem spet slabše, tako da se naše spanje spreminja.

Sem mu dala svojo majčko, da se je cartal z njo, ampak zdaj moram vse odstraniti iz postelje, ker si vse da na glavo oz. se pokrije čez, potem si pa revček ne more dati dol.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: prebujanje ponoči-pomaga kvas
13.2.2010 10:49:00   
NINOLINA
pri nas deluje kvas

tk  da ne rabimo šnopsa, ne jointa in ne kola..........................( po nasvetu bumeranga)


bom dans še enkrat probala, včeri je blo ok!!!!!!!!!!






(odgovor članu Dragana28)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?