|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   eden ki ga ni sram
21.2.2010 14:44:17   
vednosam
Kot naslov pove:):),glede nato da sprašujete samo anonimni mene pa zanima,ali imate ženske kakšne fetiše,če se bojite bit prikazani lahko pišete na zasebno. Pa napisite tud tukaj,kajti ženskih fetišev nikjer ni omenjenih in toliko napisanega o ženskih pokvarjenih misli. Ztao brez dlake na jeziku napisite.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 14:45:11   
baguSka
user posted image user posted image user posted image tebe pa res posteno daje...

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 14:50:02   
tanikaa
Ja, fetiš mi je brati glupa pitanja. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 14:52:05   
vednosam
:):) ja tebe tudi:):) skačeš sem in tja:):):) napiši lahko sodeluješ:):)
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

user posted image user posted image user posted image tebe pa res posteno daje...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 14:55:47   
baguSka
hahaha.. ja nc ne skacem, sledim zadnjim temam na forumu!user posted image in pac vidim da te posteno daje..

evo, to je pa moj fetis!user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 14:55:47   
Anonimen
a bi rad, da ti "pomagamo"?



POL PA TKO POVEJ, ane!user posted image

(odgovor članu vednosam)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 14:56:49   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

a bi rad, da ti "pomagamo"?



ja verjetno tko nekak... zarad osamljenosti mu po glavi plesejo 'grde' misli! in verjetno bi si z naso pomocjo kej olajsu.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 16:09:23   
vednosam
[quja olajšal ja :):) kako ste nesramne samo palite:) :)no preidite na temo:):):)ote]IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

a bi rad, da ti "pomagamo"?



ja verjetno tko nekak... zarad osamljenosti mu po glavi plesejo 'grde' misli! in verjetno bi si z naso pomocjo kej olajsu.. user posted image


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 16:30:54   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

eden ki ga ni sram



a lahko jaz tebe vprasam kaj ima ta tema sploh z zenskimi fetisi?user posted image

sicer pa pomoje ni neke bistvene razlike med moskimi in zenskimi fetisi!?user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 16:34:44   
čili
lepe moške roke

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 16:36:28   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: čili
lepe moške roke 

user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 16:41:16   
Urshy78
dober parfum na moškem...mmmmuser posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 16:46:52   
Anonimen
Grdo mi govori user posted image user posted image

(odgovor članu vednosam)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 16:59:13   
hel32
Jao, mate eni cajt o takih stvareh razmišljatuser posted image user posted image

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 17:56:05   
vednosam
[qma razlike verjetno so kajti v vecini vidis moske ki so radi podrejeni imajo fetise na najlonke na stopala in marsikaj se še najde medtem ko ženske zlo malo govorijo,evo ena je rekla roke recimo ok nadaljujte,grdo mi govori pa ze anonimno:):)uote]IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

eden ki ga ni sram



a lahko jaz tebe vprasam kaj ima ta tema sploh z zenskimi fetisi?user posted image

sicer pa pomoje ni neke bistvene razlike med moskimi in zenskimi fetisi!?user posted image


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 18:00:47   
baguSka
ja no, men je npr vse nasteto kul.. roke, parfum in umazano govorjenje.. ampak jaz to nimam za fetis user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 18:03:43   
mateyka
če hočeš da ti kdo govori o fetiših, moraš znat tud citirat user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 18:04:37   
rija
vednosam....veš kaj.....ena konkretna batina poleg vsega drugega....pa ne se tolažit s tem, da če maš majhnega, da te tehnika spašava....user posted image

veš, to so si zmislili moški z majhnimi tiči...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 18:06:52   
vednosam
Bo tako boljše,mislim citiranje?:):):):)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja evo baguSka si najbolj zanimiva osebnost,ki sem jo danes spoznaluser posted image user posted image user posted image user posted image
sodeluješ povsod,kot je treba,hvala tiuser posted image user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

če hočeš da ti kdo govori o fetiših, moraš znat tud citirat user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 18:09:55   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: vednosam
Ja evo baguSka si najbolj zanimiva osebnost,ki sem jo danes spoznaluser posted image user posted image user posted image user posted image
sodeluješ povsod,kot je treba,hvala tiuser posted image user posted image user posted image user posted image



hahaha.. lepo da si me spoznal, jaz se tud sama se ne.. user posted image user posted image

itak sodelujem, ce pa vidim da 'me' potrebujes!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 18:10:30   
vednosam
IZVIRNO SPOROČILO: rija
RIJAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image IZ TVOJIH UST,KAJ TAKEGA,NISEM PRIČAKOVAL,SI ME PRESENETILA:):)pa tak malega spet nimam,da bi se izgovarjal na tehniko,tako,da to ne drzi,vem pa ,da se eni tolažijo s tem,kot si rekla,moj res ni  20ekaje mogoče kje vmes med 10 in 20:) ampak debelina pa je dosti nad povprečjem,včasih preveč,vsaj pri moji:):):)user posted image user posted image user posted image
vednosam....veš kaj.....ena konkretna batina poleg vsega drugega....pa ne se tolažit s tem, da če maš majhnega, da te tehnika spašava....user posted image

veš, to so si zmislili moški z majhnimi tiči...user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 18:11:14   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

Bo tako boljše,mislim citiranje?:):):):)user posted image user posted image [image]

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

če hočeš da ti kdo govori o fetiših, moraš znat tud citirat user posted image



ne glih!! ko citiras, najprej postavi citat na vrhu, spodaj - na dnu, pa ti odgovarjaj - tako naj bi blo pravilno!user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 18:13:26   
baguSka
spet si narobe pisu....

kako ti lahko pomagam, da ti najbolj enostavno pokazem citiranje?

sicer pa ves kaj? ce ti ne gre, rajsi odgovarjaj brez citiranja!!user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 18:14:18   
vednosam
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ja resnično te potrebujem ja:)user posted image user posted image user posted image user posted image pa ne mislim,kot večina moških,kajti sex z osebo,ki je ne čutim mi ne pomeni nič in ga tudi ne iščem bolje povedano ga zavračam,kajti sem eden izmed redkih,ki klub vsemu razmišlja z zgorno glavo,pa ne da žalim koga ampak gledano kar se tiče moje okolice,morda pri dvajsetih nisem razmišljal tako ampak danes je sex sex ne pa nekaj na silo,samo da se spraznim in odidem te sem raje brez kajti nečutim do tega nič,ja lepo,da se odzoveš me veseli hvala tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam
Ja evo baguSka si najbolj zanimiva osebnost,ki sem jo danes spoznaluser posted image user posted image user posted image user posted image
sodeluješ povsod,kot je treba,hvala tiuser posted image user posted image user posted image user posted image



hahaha.. lepo da si me spoznal, jaz se tud sama se ne.. user posted image user posted image

itak sodelujem, ce pa vidim da 'me' potrebujes!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: eden ki ga ni sram
21.2.2010 18:15:26   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam
RIJAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image IZ TVOJIH UST,KAJ TAKEGA,NISEM PRIČAKOVAL,SI ME PRESENETILA:):)


ok, ok....si grem en šnops gutnit, da jih razkužimuser posted image

mater, pa za nekoga s 14 objavami me dobro poznaš.....sicer pa....čar ljudi je ravno v tem, da so te zmožni vedno znova presenetitiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?