|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 10:16:14   
vitabella
hej ly potem pa kar tam ko zadnjič? bom jaz še kar v dm letela po mleko za našo malčico. bi šlo?


saraya kaj zdaj prideš al greš na predavanja? zdaj če mate razliko med present simple pa present countinousom ti lahko jaz razložim, ker časi so simpl ko keks ... matematiko bi si pa že mogla malo pogledat, tisto pa ne bi več šlo user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 10:16:45   
vitabella
marta hvala za razpise, mam že pripravljene prošnje, bom poslala! sporočim efekt!

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 10:19:59   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: vitabella

hej ly potem pa kar tam ko zadnjič? bom jaz še kar v dm letela po mleko za našo malčico. bi šlo?


saraya kaj zdaj prideš al greš na predavanja? zdaj če mate razliko med present simple pa present countinousom ti lahko jaz razložim, ker časi so simpl ko keks ... matematiko bi si pa že mogla malo pogledat, tisto pa ne bi več šlo user posted image



eh..angleščina mi je mačji kašeljuser posted image ....matematika pa res moram na predavanje...user posted image ...javim zvečer......kolk vem,pa imammo ja

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 10:33:31   
arabela*
Imam ja..predavanje oz vaje za maturo in še za GPO tekmovanje se bom dogovarjala...tak da žal..naslednjič,ko se dopoldne dobimo,pa ne bo problema,pridemuser posted image

moram hodit na predavanja...drugače ne bo "plače".......user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 10:40:15   
nebo

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: vitabella

hej ly potem pa kar tam ko zadnjič? bom jaz še kar v dm letela po mleko za našo malčico. bi šlo?


saraya kaj zdaj prideš al greš na predavanja? zdaj če mate razliko med present simple pa present countinousom ti lahko jaz razložim, ker časi so simpl ko keks ... matematiko bi si pa že mogla malo pogledat, tisto pa ne bi več šlo user posted image



eh..angleščina mi je mačji kašeljuser posted image ....matematika pa res moram na predavanje...user posted image ...javim zvečer......kolk vem,pa imammo ja



Ufffff ta pa mi je všeč, ANG - torej Saraya prosim za razlago if stavkov, pa trpnika in pogojnika.....sem se včeraj celo večer ukvarjala s tem sranjem...user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 10:44:38   
nebo
Aja ko sem videla da govorite o ANG sem kar pozabila pozdravit, torej

DOBER DAN!! Jaz sem ok, čistim generalno kuhinjo in potem imam vse v nulo narejeno in samo diplomo pišemuser posted image user posted image user posted image

Spali smo za en drek...madona kako sploh funkcioniram, ne vem no....

Marta lepe slikice, superca, upam, da ste uživali!!

Vitabela bravo za zobeka, mi bomo kar škrbasti ostali za celo življenjeuser posted image user posted image user posted image

Saraya GPK to sem jaz tudi imela ja v srednji šoli, pa mi je bilo kar všeč, MAT pa sem delala lani na faksu (determinante, matrike, vrednostni račun, množice, ploščina, vektorji, linearne funkcije...), tako, da uffffffffff...verjamem ti, da ni fajn....jaz sem predelala 4 knjige - učbenika, in 4 knjige delovnega zvezka v 4 mesecih, s tem, da sem delala kot nora...

Ly kako??

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 10:46:33   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: nebo


IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: vitabella

hej ly potem pa kar tam ko zadnjič? bom jaz še kar v dm letela po mleko za našo malčico. bi šlo?


saraya kaj zdaj prideš al greš na predavanja? zdaj če mate razliko med present simple pa present countinousom ti lahko jaz razložim, ker časi so simpl ko keks ... matematiko bi si pa že mogla malo pogledat, tisto pa ne bi več šlo user posted image



eh..angleščina mi je mačji kašeljuser posted image ....matematika pa res moram na predavanje...user posted image ...javim zvečer......kolk vem,pa imammo ja




Ufffff ta pa mi je všeč, ANG - torej Saraya prosim za razlago if stavkov, pa trpnika in pogojnika.....sem se včeraj celo večer ukvarjala s tem sranjem...user posted image user posted image



hmmm....user posted image user posted image user posted image ...čaki,da bom tak dalečuser posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 25.2.2010 10:47:51 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 10:50:24   
ly117
Jaz ok. Me nekaj sicer križ mantra pa ni tak hudo da nebi bilo za zdržat. Zdaj se pa bom počasi porihtala in grema z mojo cviliko malo ven. Mu danes nena več tak teče iz noska pa kašlja tudi manj. Je pa malo hripavi ker se je celo večer dr čisto brez veze.

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 10:50:34   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: nebo



Saraya GPK to sem jaz tudi imela ja v srednji šoli, pa mi je bilo kar všeč, MAT pa sem delala lani na faksu (determinante, matrike, vrednostni račun, množice, ploščina, vektorji, linearne funkcije...), tako, da uffffffffff...verjamem ti, da ni fajn....jaz sem predelala 4 knjige - učbenika, in 4 knjige delovnega zvezka v 4 mesecih, s tem, da sem delala kot nora...





GPK?
jaz imamfull rada gospodarsko poslovanje,pravo,ekonomija..take stvari,ki me zanimajo slov slovnica mi je okej in angleščina še kar....ostalo pa se lahko zajebavam do amenauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 10:51:10   
ly117
IZVIRNO SPOROČILO: vitabella

hej ly potem pa kar tam ko zadnjič? bom jaz še kar v dm letela po mleko za našo malčico. bi šlo?



Ja ni problema.


_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 10:53:52   
ly117
Kava bo v petek ob 17:00 v EP v Caffetariji ( mislim da se ji tak reče).

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 11:15:43   
arabela*
tak...omare so vse pospravljene.....pa kuha se že tudiuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 16:02:56   
marta82
Vitabella bili smo v Čatežu (sem bila izžrebana v nagradni igri).

Saraya
voda je prijetno topla, na njihovi spletni strani piše da ima 31-32 stopinj. Tinej je zadnji dan zaspal v vodi (v fredovem obroču) in tako spal uro in pol, tak da očitno je res prijetna.user posted image

Na kavo me ne bo, ker imam ob 16-ih en sestanek v Celju.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 16:33:53   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Vitabella bili smo v Čatežu (sem bila izžrebana v nagradni igri).

Saraya
voda je prijetno topla, na njihovi spletni strani piše da ima 31-32 stopinj. Tinej je zadnji dan zaspal v vodi (v fredovem obroču) in tako spal uro in pol, tak da očitno je res prijetna.user posted image

Na kavo me ne bo, ker imam ob 16-ih en sestanek v Celju.


huh... ta pa je dobra... to se nam ne more zgoditi :)


aja pa dober dan vsem :)))

kaj ve katera mogoče kje imajo tiste male otroške šotore (za poletno senco na plaži, pa te kopalne obroče) samo v baby centru al še kje drugje ?

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 17:20:30   
botrca
Ojla,

upam, da se me še spomnite user posted image . Samo na kratko, da se vam javim, nisem nič brala za nazaj...lahko kaki povzetek če vam je.

Drugače sem pa imela kar nekaj problemov, zato me ni nikjer bilo. V križu me je zopet vsekalo in sem bila totalno nepokretna, dobila 11 inekcij...še zdaj me ful boli in grem po drugo mnenje ker tako ne morem več živet. Jan je bil 3 dni v vrtcu, zbolel tak da je ta teden doma pa še naslednji bo. Vglavnem...malo sem boljši ampak to še ni to.

Toliko zaenkrat od mene. Ko bom lahko se bom še kaj javila. Ne morem dolgo sedet zato bom zdaj zaključila s pisanjem.

Rada vas imam in mislim na vas!!!!!


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 18:38:31   
marta82
Botrca user posted image in user posted image da boš čimprej ok.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 18:41:49   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

kaj ve katera mogoče kje imajo tiste male otroške šotore (za poletno senco na plaži, pa te kopalne obroče) samo v baby centru al še kje drugje ?
FREDOV OBROČ imaš v Pikapolonici, BC, Turbo Limač, mogoče se tud v kakem Intersparu najde!

Šotore pa nebi vedla...mi ga nismo imeli pa smo bili na morju ko je L. imela 4.mesece. Se mi je zdelo da vročina še bolj not se zabaše tak da se mi ni zdel neki glih OK. Vem pa da so jih na tržnici na Hrvaškem pa Izoli prodajali, ko smo bili na morju

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 18:44:46   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka


IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Vitabella bili smo v Čatežu (sem bila izžrebana v nagradni igri).

Saraya
voda je prijetno topla, na njihovi spletni strani piše da ima 31-32 stopinj. Tinej je zadnji dan zaspal v vodi (v fredovem obroču) in tako spal uro in pol, tak da očitno je res prijetna.user posted image

Na kavo me ne bo, ker imam ob 16-ih en sestanek v Celju.


huh... ta pa je dobra... to se nam ne more zgoditi :)


aja pa dober dan vsem :)))

kaj ve katera mogoče kje imajo tiste male otroške šotore (za poletno senco na plaži, pa te kopalne obroče) samo v baby centru al še kje drugje ?

Mi smo tak "polšotor" za na plažo lani kupili v ELeclerku. Tudi obroče sem videla, da imajo tam, fredove pa lahko tudi preko neta naročiš.

Aja Elevitka imaš zs.

< Sporočilo je popravil marta82 -- 25.2.2010 18:45:21 >


_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 18:45:26   
elevitka
aaaaaaaaaa FREDOV OBROČ torej :)) kje pa je turbo limač ???

Hmmmm... tja ko gremo mi je voda bajna, sam bolj malo sence in nočem riskirat

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 18:46:31   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

kaj ve katera mogoče kje imajo tiste male otroške šotore (za poletno senco na plaži, pa te kopalne obroče) samo v baby centru al še kje drugje ?
FREDOV OBROČ imaš v Pikapolonici, BC, Turbo Limač, mogoče se tud v kakem Intersparu najde!

Šotore pa nebi vedla...mi ga nismo imeli pa smo bili na morju ko je L. imela 4.mesece. Se mi je zdelo da vročina še bolj not se zabaše tak da se mi ni zdel neki glih OK. Vem pa da so jih na tržnici na Hrvaškem pa Izoli prodajali, ko smo bili na morju

Tasa lepo te je brat po dolgem času. Kako si?

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 18:47:15   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

aaaaaaaaaa FREDOV OBROČ torej :)) kje pa je turbo limač ???

Hmmmm... tja ko gremo mi je voda bajna, sam bolj malo sence in nočem riskirat

V centru mesta (mislim da Gosposka).

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 18:49:50   
elevitka
sem ti odpisala marta !

po mestu pa res malo hodim... zato sem prvič slišala user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 19:00:03   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

sem ti odpisala marta !

po mestu pa res malo hodim... zato sem prvič slišala user posted image

Saj te fredove obroče imaš po vseh otroških trgovinah pa na njihovi spletni strani se da kupit pa rabljene tudi prodajajo (na bolhi ipd).

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 19:37:18   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

aaaaaaaaaa FREDOV OBROČ torej :)) kje pa je turbo limač ???

Hmmmm... tja ko gremo mi je voda bajna, sam bolj malo sence in nočem riskirat
Nasproti Mullerja je. Ponavadi imajo enake artikle kot v user posted image in BC kar nekaj € ceneje. Škoda da nisem prebrala, sem bila popoldan v mestu pa bi lahko pogledala.

Ja, verjamem da nočeš raskirat. Mi smo lani bili pod eno drevo prvo sami,pol pa so se nam še 2 veeeelikkiii in predvsem obiiilllni familiji pridružli tak da si lahko misliš kak smo še senco mele user posted image user posted image Zadnjih 7.dni pa sem ob 6h ko sem L. podojila kr na plažo nesla blazine ..pa smo meli senco! user posted image user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mariborčanke 10.del
25.2.2010 19:38:02   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: marta82
Tasa lepo te je brat po dolgem času. Kako si?
Vredu, hvala. Pa ti?
Vidim da ste uživali (po slikicah) user posted image user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?