|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:12:10   
viroza
Če vzamemo povprečje 2 do 3.
Sem pa  vidla delfine,pa tamali mi je 100% splaval-zdej  iščem noge ne glave v vodi-pa 6 knjig sem prebrala.
Pa ti si se kaj odmočil?

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2701
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:13:12   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Muco ,dejmo  malo razgrajat tukajuser posted image user posted image .Nismo že zelooooo dolgo,smo kar malo zadremali user posted image ..
A ja pa Hektorina ,da te ne pozabim. kakšen izliv žlehnobe bi prav prišeluser posted image .




Vedno za akcijo! Ti samo reci!user posted image  Danes sem tak že enega skoro na g......!

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2702
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:16:43   
Colt
...le kaj to vidijo moje oči....moja naljubša bitja iz kompa se zbirajo...user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 2703
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:17:58   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

...le kaj to vidijo moje oči....moja naljubša bitja iz kompa se zbirajo...user posted image user posted image


A si v "diliriju" pa miške vidiš...one ta bele? Ker midve z Virozco sva bolj "žleht". No, tak pravijo...tisti "nevedni"user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 2704
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:21:58   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Če vzamemo povprečje 2 do 3.
Sem pa  vidla delfine,pa tamali mi je 100% splaval-zdej  iščem noge ne glave v vodi-pa 6 knjig sem prebrala.
Pa ti si se kaj odmočil?


ja malo sem se odmočil , sam zdej bi se mogu it še enkrat, ker je že kar nekaj časa od takratuser posted image . Naša tamala ni splavala, ker je bla ledena voda ona pa rabi tako kot jje v banji user posted image . Delfinov nisem videl user posted image user posted image user posted image . Hehe , nič zato ! Torej povprečje ... 3 do 4 !

< Sporočilo je popravil muco -- 21.8.2010 21:26:13 >

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2705
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:27:32   
viroza
Colt žlehnobice se zbirajo.A ne Hektorina?
Muco pol imava nekako isto povprečje.Kje za hudiča pa ste se kopali da je bla mrzla voda?Mi smo imei prav lepo toplo.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2706
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:28:42   
muco
hektorina , koga si skor na gobec ? ... no saj me ne briga .... ampak ti si pa res huda !

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2707
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:30:37   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Muco ,dejmo  malo razgrajat tukajuser posted image user posted image .Nismo že zelooooo dolgo,smo kar malo zadremali user posted image ..
A ja pa Hektorina ,da te ne pozabim. kakšen izliv žlehnobe bi prav prišeluser posted image .




Vedno za akcijo! Ti samo reci!user posted image  Danes sem tak že enega skoro na g......!
Hekti moja en kup user posted image pa pokliči me če rabiš pomoč.Ti bom rade volje pomagalauser posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 2708
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:32:42   
Colt
Hm...kje mam Colo in kokice....aja že zmanjkal user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2709
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:32:55   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Colt žlehnobice se zbirajo.A ne Hektorina?
Muco pol imava nekako isto povprečje.Kje za hudiča pa ste se kopali da je bla mrzla voda?Mi smo imei prav lepo toplo.


smo se kopali južno od Splita ! ja ne vem , burja je naredila čez noč svoje in je bla voda mrzla user posted image ... ne saj ni blo tako hudo , sam naša tamala pač ne mara mrzle vode !

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2710
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:37:06   
hektorina
Eh, tisto o "na gobec" je blo samo tako v efektu mišljeno. Tu je moj problem. Vedno samo razmišljam... Niti malo nisem človek dejanj. Zdaj pa ne vem al sem taka "prpa" al pa mam premalo kiluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2711
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:41:38   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Eh, tisto o "na gobec" je blo samo tako v efektu mišljeno. Tu je moj problem. Vedno samo razmišljam... Niti malo nisem človek dejanj. Zdaj pa ne vem al sem taka "prpa" al pa mam premalo kiluser posted image user posted image user posted image

kolk pa maš kil, če ni skrivnost ? user posted image drugač pa sploh ni važno , kile , prpa ... jaz mislim , da kjer se tepejo je bol user posted image

ampak, da ti nisi človek dejanj ... tega pa ne verjamem !user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 2712
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:43:13   
viroza
Hektorina kam je zginla tvoja žlehnoba user posted image ?
Muco pejte na Rab tam je zakon.Preverjeno.
Colt pokliči halo pico morda ti bojo dostavli cocacolouser posted image .

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 2713
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:43:28   
hektorina
Mam ene 54 kg od tega vsaj 16 kg...."v gobcu" varno spravljenih za zobmi!user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2714
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:46:08   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Hektorina kam je zginla tvoja žlehnoba user posted image ?
Muco pejte na Rab tam je zakon.Preverjeno.
Colt pokliči halo pico morda ti bojo dostavli cocacolouser posted image .


bili dvakrat na Loparju !user posted image no meni glih ni no ! razen ena plaža , mislim da se ji reče ciganka je pa zakon !

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2715
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:46:58   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Hm...kje mam Colo in kokice....aja že zmanjkal user posted image


A tebe, al cole al kokic!? Daj "razsvetli" meuser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 2716
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:48:05   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Mam ene 54 kg od tega vsaj 16 kg...."v gobcu" varno spravljenih za zobmi!user posted image

Ooooo, suhica , mislim ,da Colt ravno naroča pizzo in cocacolo ... naj vzame še zate ?

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 2717
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:49:59   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Hektorina kam je zginla tvoja žlehnoba user posted image ?
Muco pejte na Rab tam je zakon.Preverjeno.
Colt pokliči halo pico morda ti bojo dostavli cocacolouser posted image .


bili dvakrat na Loparju !user posted image no meni glih ni no ! razen ena plaža , mislim da se ji reče ciganka je pa zakon !
Jap se strinjam.Pri komu pa ste bli nastanjeni?

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2718
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:50:16   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Mam ene 54 kg od tega vsaj 16 kg...."v gobcu" varno spravljenih za zobmi!user posted image

Ooooo, suhica , mislim ,da Colt ravno naroča pizzo in cocacolo ... naj vzame še zate ?


Ma se mi zdi, da pri njemu vse malo bolj dolgo traja...no, če pomislim še enkrat je za kakšno zadevo to, da dolgo traja kar o.k....user posted image

Coco pijem, kokic pa se ne bi branila!

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2719
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:54:41   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Hektorina kam je zginla tvoja žlehnoba user posted image ?
Muco pejte na Rab tam je zakon.Preverjeno.
Colt pokliči halo pico morda ti bojo dostavli cocacolouser posted image .


bili dvakrat na Loparju !user posted image no meni glih ni no ! razen ena plaža , mislim da se ji reče ciganka je pa zakon !
Jap se strinjam.Pri komu pa ste bli nastanjeni?


ne vem točno , ker je že dve ali tri leta ... mislim , da je g. Verica . Vem da ima apartmaje zrihtane tudi za invalide ... neki tazga, aja pa kolesa ma tud (vsa zje****user posted image user posted image ), je pa čist bliz plaže .

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2720
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:55:05   
viroza
No ja včasih je treba malo bolj migat in se zmigat.user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 2721
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:56:21   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

No ja včasih je treba malo bolj migat in se zmigat.user posted image


A ne velja to vedno?user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2722
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:56:52   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Mam ene 54 kg od tega vsaj 16 kg...."v gobcu" varno spravljenih za zobmi!user posted image

Ooooo, suhica , mislim ,da Colt ravno naroča pizzo in cocacolo ... naj vzame še zate ?


Ma se mi zdi, da pri njemu vse malo bolj dolgo traja...no, če pomislim še enkrat je za kakšno zadevo to, da dolgo traja kar o.k....user posted image

Coco pijem, kokic pa se ne bi branila!

ja maš prav , na spolnosti babe jamrajo da dedcem prehitro pride !!!

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 2723
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:58:06   
viroza
Mi smo našli plažo čisto pri pomolu,je malo globja voda.Je pa rajska plaža zgubila vse pluse,so jo kar malo zanemarli.Roko na srce pa je tudi folk sam kriv za to.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2724
   RE: *mRRhe2010*
21.8.2010 21:59:23   
hektorina
A to, da mu prehitro pride je tud možno?!user posted image

Daj daj...to me pa hecaš!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?