|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 8:26:13   
spominčica
Heeeeeeeeeeeej.  Ustavte konje!! Me je samo zanimalo koliko vaši partnerji sodelujejo pri vsej zadevi. Saj nism nor egocentrik, ki hoče da se vse vrti okoli njega(kokr eni očitno misljo). Daleč od tega ,samo sem mislila, da si, glede na to da sva šla v postopek na njegovo željo, zaslužim vsaj minutko pozornosti. Stvar je še bolj zanimiva, ker je moj partner eden čustvenih med to raso in se je v tem postopku zelo spremenil. Mogoče je to njegova obramba pred neuspehom? Mogoče. Ampak še vedno pa sem tu jaz. Pač prihajam iz družine, kjer se je oče vedno zanimal za vse, kar se je v družini dogajalo - če si se lahko na koga zanesel je bil to moj oče  in to isto pričakujem od svojega partnerja. Da se o stvareh pogovarjava. Četudi še nimava otrok, sva družina in v normalni družini se ljudje pogovarjajo. Vsaj zdi se mi tako. Mogoče pa si delam utvaro in temu ni tako, ampak zame to ni sprejemljivo.
No mal sem dala ven.

Aja. Dobro jutro.
Belina še traja.
Športnica - držim pest za visoko beto.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 3201
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 8:45:54   
špica84
cb sem vceraj nardila user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 3202
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 8:59:42   
mojškra
hojla

Je pa debata o moških padla, joj kaj sem zamudila.

Spominčica- tudi moj je bolj zaprt tip in ne kaže glih kakšnih čustven, prav tako tudi ne v pogovorih, ki bi se tikale samega postopka, nosečnosti. Taki so in take je treba sprejeti. Včasih sem ga hotela spremeniti, sem bila žalostna, jezna in ne vem kaj še-in kaj sem s tem naredila? Nič, bilo je še slabše, tako pa pustim svojo pot, in ga nič ne silim in tudi kaj dosti ne pričakujem, sem potem bolj presenečena. Skratka moški so moški, ženske pa si želimo le malo pozornosti in če je ni, je vse narobe. Poskusi razmišljati drugače, da ne boš žalostna, jezna, ker to ti res čisto nič ne pomaga.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 3203
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 9:16:53   
el.k
Dobro jutro
Živijo punce super debata o moških. Zelo mi je všeč user posted image
Spomičica tako kot ja napisla mojškra  nimamo kaj spremenit se jih neda. Jaz sem na isto kot ti pač zaradi njega jaz nemorem zanosit pa še mlada sem bi mu lahko rekla adijo pa si najdla svojo pot. Pa kaj naj... od kdaj sva v postopki je zelo hladen sploh nevem a si želi več otroka al ne. Ampak se ne obremenjujem grem sama se špikam sam...Jaz te poplonoma zastpim ampak spremenit jih nemoremo.

Špica84 držim pesti...

Lep danuser posted image

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 3204
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 10:12:39   
spominčica
Debato o moških  uradno zaključujem.user posted image user posted image user posted image

A kdo že kaj ve kako je športnica opravila?

(odgovor članu el.k)
Neposredna povezava do sporočila: 3205
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 10:14:46   
Teta M
Športnica: držim pesti....

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3206
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 10:16:23   
Teta M
Spominčica: športnica bo dobila rezultat bete šele ob 12h...vsaj tako je v LJ.,vidim pa da je ona v MB....mogoče je tam kaj drugače...

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 3207
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 10:16:34   
baguSka
Uhh.. zdej mi je pa se bolj jasno zakaj je temu tako spomincica... pa sej ne zdej, da mislimo da si ti nek egocentrik al karkoli. NEEEE! Sam debata je taka bolj zanimiva in ocitno vsem pase, da se mal 'skasljamo'.. user posted image user posted image

No, hotla sm to povedat, da po zadnjem postu mi je mogoce se mal bolj jasno zakaj se tvoj dragi tko obnasa... na njegovo zeljo sta sla v postopek. On je ocitno dal pobudo. Pri nama je blo enako!! Jaz sem se ze nekako predala v usodo in sem se sprijaznila, da pac otrok ne bova nikoli mela... pa je on dal pobudo in me preprical, da bi pa lahko vseeno probala, da nama ne bo kdaj zal. No in po dveh letih mi je res kapnilo v glavo, da ima pa verjetno prav. In sva sla v to... Sicer na njegovo podbudo, ceprav sem jaz pri nama razlog za neplodnost. Ampak, ko je videl kaj vse je potrebno dat skoz itd je samo utisal. Vidno. Sem dobila obcutek, da mu je hudo, ker moram vse to skoz dajat, ampak noce nic rect... kot da bi mel malo slabe vesti. Pa pac to noce priznat. In jaz ga cist razumem. Popolnoma! In tud povedala sem mu, da sva se skupi odlocla za postopek in da sem bla tud sama ZA in da bom pac dala skoz vse kar je potrebno, zato da uspe. Da le nebi on imel slabe vesti... In ce pomislim, da bi se ON bil razlog za neplodnost!? Ufff, takrat sele razumem, zakaj se moski tako obnasajo kot se... ker so v sebi ranjeni. ZELO! In pac to kazejo na tak nacin, da se malck zaprejo. Kot skoljkice. Pac ne morejo iz svoje koze. Kot tud me seveda ne moremo iz svoje, ampak jaz se vedno trdim in bom vedno, da smo zenske pri teh stvareh VELIKO bolj mocne kot oni in pac me zmagujemo po custveni plati, oni pa po fizicni. Seveda pa ni vedno tako: obstajajo tudi izjeme, s katerimi se je mati narava poigrala... user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3208
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 10:17:12   
špica84
ma spomincica vcasih jih je kr fajn mal obirat.moj je vceri rekel da gre ven s kolegi da mora vadit za konc leta

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 3209
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 10:17:54   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: spominčica

Debato o moških  uradno zaključujem.user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image sorry, ampak nism vidla tegale posta...

sicer sem pa ze povedala oz napisala, da te nic ne krivimo, sam fajn debata je, da tud me mal ven iz sebe damo, kar nas tisci... user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3210
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 10:20:25   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: špica84

ma spomincica vcasih jih je kr fajn mal obirat.moj je vceri rekel da gre ven s kolegi da mora vadit za konc leta


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

koook mi je znano tole!!! jezus... vcasih so pa res eni troti... moj dragi tud VEDNO kaksen izgovor najde... ki je KAO dober, da lahko sedi nekje s kolegi in pije pir... nazadnje je bil: "ja kolega je zvedu da bo dubu otrocka in jst bi tud zapil, ce bi to zvedu"... sej ne ves, al bi se joku al smeju... aja pa btw: ta kolega sploh ni bil njegov kolega, ampak kr en ****... znanec pac!!user posted image ampak razlog je pa bil!

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 3211
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 10:21:59   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
dubu otrocka in jst bi tud zapil, ce bi to zvedu"... sej ne ves, al bi se joku al smeju... aja pa btw: ta kolega sploh ni bil njegov kolega, ampak kr en x.y... znanec pac!!user posted image ampak razlog je pa bil!


svasta, ne stekam zakaj zvezdice nardi!?user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3212
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 10:22:27   
špica84
jah kaj cmo.do konc leta bo to verjetno se ene parkrat ponovil,sploh ko bo skp prsu z tastom in mojim bratomuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3213
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 10:25:40   
spominčica
Debata vam je očitno všeč zato....jo spet odpiram. Zapre naj se pa sama. Aj prov?!?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3214
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 10:26:58   
baguSka
ja pa sej nej..... zakaj bi jim moral kratit pravice.user posted image

jst sm edino jezna takrat, ko ne pozna vec meje... takrat pa sva zmenjena, da sploh domov ne hodi!! ker ga ne morem takega gledat... ampak to so itak res izjeme.

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 3215
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 10:27:30   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: spominčica

Debata vam je očitno všeč zato....jo spet odpiram. Zapre naj se pa sama. Aj prov?!?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

O hvala spomincica!!user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3216
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 10:30:40   
spominčica
Jest pa mojga morm skor silt da gre kdaj s kolegi na pivo. Je zapečkar da ga iščeš.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3217
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 10:32:32   
špica84
spomincica mojga pa ne rabim cisto nic silit gre kr sam,sam upam da ne bo to preveckrat ponovil do konca leta

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3218
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 10:48:50   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: špica84

spomincica mojga pa ne rabim cisto nic silit gre kr sam,sam upam da ne bo to preveckrat ponovil do konca leta


da nimava mi2 kr istega?user posted image user posted image user posted image

...

spomincica: BODI VESELA!!!! Jaz bi takoj zamenjala s tvojim!!user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 3219
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 10:52:45   
spominčica
Ja nikol nam ni prov.
Jest bi rada vidla da kam gre. Pol jest nebi mela slabe vestiuser posted image . Jaz se kar rada potepam. Grem včas kar za 2 mesca kam user posted image  in ker on noče z mano grem potem sama al pa s prjatlco k tud rada potuje in je vedno zato da kam greva.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3220
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 11:12:28   
baguSka
jah no, potepanje je neki drucga kot izhodi na pir... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3221
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 11:33:30   
špica84
spomincica a pa gres dalec na potepanje.
komaj caskasm vikend da greva na dolenskooooo jo tko pogresam.
jst paq znam ta mesc brez place k mi dr. noce bolniske napisat brez odg. iz komisije,bolniski list pa morm odat do 6.5 pa se prazniki so vmes

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3222
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 11:36:12   
baguSka
ajej user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 3223
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 11:39:41   
špica84
ja se zelo strinjam.jbg vemo za drugic.jaz sicer upam da odg. pride drug tedn v pondeljek in da to postimam.pa se moja dr. gre na dopust z torkom nasednji teden.a mi lohk nadomestni dr. da bol za cel mesec v tem primeru

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3224
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 12:35:39   
spominčica
Jest sm že enkrat dobila bolniško od nadomestnega dr. tko da se očitno da. Najbrž je pa tko da se da če se hoče.
Špica-ponavadi grem daleč ja. Da se splačauser posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 3225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?