|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 14:14:24   
Goldy
user posted image user posted image Dekleta - še vedno držimo pesti, da čimprej ugledate plusek na testu in se potem preselite na temo k nosečkam in potem še k nam mamicam! Naj bo tale pomlad srečen čas za vse!user posted image user posted image

V jeseni pa se vam spet pridružim tudi sama.user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 14:22:44   
TittyK
Ojla punce!

Evo me s punkcije. Levi jajčnik bolel ku hudič, pri desnem pa je šlo. In na koncu po toliko foliklih samo 8 celic, so se spraševali zakaj so jih vzeli včeraj toliko venuser posted image Punce povejte mi, kaj te celice so že dobre za oploditev al jih še pregledajo, če so dovolj dobre in se število zmanjša. Saj veste, človek se sprašuje, če bomo sploh prišli do transferja. Grem počivat....

Vsem, ki čakate na user posted image srečno, srečno in ne izgubit upanja do konca user posted image .

LP,

Titty

(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 14:47:35   
miklarom
maussu - user posted image user posted image user posted image  super za razgovor, bom navijala zate da bo postopek kratki in da ti čim prej rata

Goldy - ojla, si se malo prebudila iz zimskega spanjauser posted image user posted image  in nas prišla malo pogledat. Kako ste mi kaj, mala lepo raste je pridna in jo mami in ati ubogatauser posted image , a jeseni se nam pridružiš praviš? A greš v postopek? ja super že zdaj bom držala pestke zate

BEBIII - pa jaz te bom prišla na primorsko našeškat, boš vidla če mi ga boš tak sračkala prehitro s temi testkiuser posted image user posted image user posted image , Pa vse čestitke za lepo opravljeno MATURO,user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj pa spij še zame en kozarček Refoška, k ga imate pri vas tak dobrega, da se mi ga prav zaluštalo

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu TittyK)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 14:50:45   
mismis
Goldy, vidim da se boš spet smukala okoli mojega dr. D-ja user posted image user posted image . Ni všeč, sploh ni všeč user posted image  Sicer pa glede na to, da je tebi uspelo, meni pa še ne, imam občutek, da se je tebe hotel znebiti, mene pa hoče obdržati user posted image user posted image user posted image
A greste po bratca za malo Aljo?

Titty, nobene panike, te celice so dobre za oploditev, v bistvu sedajle že plešejo rokenrol s spremiji. Samo število se pa seveda lahko zmanjša, namreč ni nujno, da se vse oplodijo, nekatere se nehajo razviajti,...pa brezveze da ti sedaj pišem slabe stvari. Ti si reci, da te bota na dan Et-ja pričakala dva najlepša zarodka, vse kar je pa za v skrinjo, je pa itak luksuz

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu TittyK)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 14:51:25   
mausikaa
IZVIRNO SPOROČILO: lana70
mausi, ati greš k atu Rešu???


jap, na GK se nikamor ne premaknem, po zadnjem zgodnjem SS lansko leto avgusta se je vse ustavilo user posted image  ne ve kaj bi z mano, očitno nam nekako uspe zanositi, ampak nikakor pa ne donositi...pa moja leta jo malček motijo...ma se mi zdi, da čaka da bom čez mejo in potem pa-pa, sej maste že dva kaj pa še hočete...skratka ja "selim" se k atu Rešu, sicer se tresem od strahu in panika me grabi pred njegovimi komentarji ampak j**i ga gremo čez to...

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 14:55:36   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Lana, verjemi ali ne, to je čisto tvoja stvar user posted image user posted image user posted image , sicer bo pa res kmalu poletje in takrat se bom sigurno šetala okoli v dekolteju. Sem pa imela danes mojo lepo usnjeno jakno user posted image user posted image user posted image , mogoče pa dr. D pada na usnje, k je tako živalsko. user posted image
Kdaj zdaj ti dihaš?...srce, na poti v porodnišnico dobiš sms,...če ne bo prej, potem je eden izmed možnih datumov 9.3., tako je bilo dogovorjeno...




_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 14:57:25   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

user posted image user posted image Dekleta - še vedno držimo pesti, da čimprej ugledate plusek na testu in se potem preselite na temo k nosečkam in potem še k nam mamicam! Naj bo tale pomlad srečen čas za vse!user posted image user posted image

V jeseni pa se vam spet pridružim tudi sama.user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 14:58:17   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

IZVIRNO SPOROČILO: lana70
mausi, ati greš k atu Rešu???


jap, na GK se nikamor ne premaknem, po zadnjem zgodnjem SS lansko leto avgusta se je vse ustavilo user posted image  ne ve kaj bi z mano, očitno nam nekako uspe zanositi, ampak nikakor pa ne donositi...pa moja leta jo malček motijo...ma se mi zdi, da čaka da bom čez mejo in potem pa-pa, sej maste že dva kaj pa še hočete...skratka ja "selim" se k atu Rešu, sicer se tresem od strahu in panika me grabi pred njegovimi komentarji ampak j**i ga gremo čez to...



..ti sam vrži čez ramo in ne dovoli, da ti pride do srca.,.....sama veš po kaj greš tja in misli zgolj na ta cilj....

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 15:03:02   
HANYBANY
Najbrž ni normalno, ampak vseen.....
a je normalno da mi Utrogestan "vn vrže"? Madonca, kolk globoko ga morem porint?user posted image

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 15:14:28   
sensi
Hanybany mislim, da je to normalno.Jaz jemljem prometrium na 8 ur in mi ga čez nekaj časa tudi kr dost ven priteče.Pa ne glede kako globoko ga vstavim in je vse belo.Jutri mam ob 9.00 ET ob 8.00 pa si moram dat tabletko v nožnico.Sploh ne vem kako bo to videt, ker mi približno čez 1 uro začne vse ven tečt.

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 15:19:30   
Urshy78
hany bany, če ti celega vn vrže potem ni ok, če ti pa teče ven tekočina, je pa čisto normalno. jaz uporabljam dnevni vložek in ga zamenjam večkrat na dan. tabletko pa vstavi čim globlje, kolikor pač lahko.

BEBIII, pa čestitke za opravljeno maturo, pridna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sensi, pri ET bo pa to videt kot pri vseh, ki so jemale Prometrium user posted image user posted image user posted image
tako da se ne obremenjuj s tem, zdravniki so tega vajeni  user posted image

< Sporočilo je popravil Urshy78 -- 1.3.2010 15:21:05 >


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 15:23:53   
Barbara31
IZVIRNO SPOROČILO: sensi

Hanybany mislim, da je to normalno.Jaz jemljem prometrium na 8 ur in mi ga čez nekaj časa tudi kr dost ven priteče.Pa ne glede kako globoko ga vstavim in je vse belo.Jutri mam ob 9.00 ET ob 8.00 pa si moram dat tabletko v nožnico.Sploh ne vem kako bo to videt, ker mi približno čez 1 uro začne vse ven tečt.


Meni so rekli da na dan ET...ne vzamem tablete. Tako da ne vem???

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 15:26:32   
sensi
Ma saj vem sam občutek je pa tak kot, da mam milo cel dan med nogami.Pa saj kot praviš so vsega vajeni.in vejo, da je ta iscedek od prometriuma.Upam da bo uspelo se javim kaj.Pa ti se dobro počutiš.Si pikico že vidla na UZ.Nekaj časa me ni bilo tu gor in sem kr malo ven padla.

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 15:30:32   
sensi
A res Barbara men ni nobeden nič rekel.Ko sem v soboto dobila list po punkciji na katerem piše št.celic in datum ET, piše tudi ,da moram jemat prometrium na 12 ur,takoj za tem mi pa dr. Merlo pravi, da naj 1 tableto spijem in nato si naj na 8 ur vstaljam tabletko vaginalno in to je bilo to.Joj zdaj pa res ne vem.Kaj pa druge si ga ve tudi niste vstavile na dan ET???

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 16:40:44   
Urshy78
hm....če se jaz prov spomnim, si tudi nisem vstavila Utrogestana na dan ko sem imela ET, saj res user posted image

sensi, počutim se ok, kot da ne bi bila user posted image user posted image
prvi UZ imam pa 11.3.


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 16:42:33   
HANYBANY
hany bany, če ti celega vn vrže potem ni ok, če ti pa teče ven tekočina, je pa čisto normalno. jaz uporabljam dnevni vložek in ga zamenjam večkrat na dan. tabletko pa vstavi čim globlje, kolikor pač lahko.


sej ne da mi gre cela tableta ven, sam kokr s tekočino zmešana zmes, takšna zdrisasta user posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 16:46:59   
Buska
evo mene iz danasnjega 1. UZ  ... clovek ne more verjet ... jemljem 4x dozo Menopura in jst NE ragiram user posted image user posted image ... vodilni folikel je velik komaj 0.9 ... Res kr ni mogu verjet, kako ne reagiram ...
....
me je pa vprasu, ce sem sportnica in sem povedala, da sem bila in da ze ene 2 leti nisem vec aktivna ... in je rekel, da mam velik misic in da sem skupaj zbita ... ali katera ve, kaj je s tem mislil??? ali imajo misice kaksno posebno funkcijo pri teh hormonskih zadevah user posted image ... men ni jasn sploh nc vc nc
...
kr napihnjena sem tko, kot ta bi bila ne vem v katerem mesecu zeuser posted image ...
...
jajcniki me skoz bolijo .... follikli pa nc ne rastejo user posted image user posted image

v cetrtek, 4.3. mam ponovno UZ pa da vidmo ...
...
koliko bi morali biti folikli ze veliki?? ali katera ve (cca)???


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 16:47:36   
sensi
JOJ kaj pa naj zdaj naredim a si naj vstavi ali ne ??? Me veseli da se dobro počutiš, kar tako naprej.

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 16:51:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

blastocista ima možnosti, da se vgnezdi od 0-3. dan po ET-ju, vendar obstajajo tudi primeri, ko je prišlo do kasnejše vgnezditve oz. kot v mojem primeru, ko se je zarodek vgnezdil in se potuhnil in je začela beta rasti kasneje.


mismis
, kdaj pa predvidevaš, da se je vgnezdilo pri tebi?? Ker jaz sem mela roza izcedek 8 dan, 11 dan test negativen, danes 13 dan pa se vsakič obrišem malo krvavo, ampak niti na spodnjice ne pride.user posted image


< Sporočilo je popravil skuštrana suzi -- 1.3.2010 16:54:33 >

(odgovor članu mismis)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 17:00:31   
sensi
Sem šla še enkrat brat List z navodili in tam piše naslednje.:
Do dneva prenosa zarodkov si vaginalno vstavljajte........
Tako, da če se jaz kaj zastopim v slovnico potem je ta stavek mišljen, da si na dan ET ne vstaviš.

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 17:01:51   
Anonimen
sensi, na GK vem, da si pred ETjem ne smeš vstaviti..

jaz bi ga na tvojem mestu imela s seboj in si ga vstavila po ETju.

(odgovor članu sensi)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 17:06:12   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: HANYBANY

hany bany, če ti celega vn vrže potem ni ok, če ti pa teče ven tekočina, je pa čisto normalno. jaz uporabljam dnevni vložek in ga zamenjam večkrat na dan. tabletko pa vstavi čim globlje, kolikor pač lahko.


sej ne da mi gre cela tableta ven, sam kokr s tekočino zmešana zmes, takšna zdrisasta user posted image



jaja, to je čisto normalno user posted image user posted image brez skrbi user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 17:07:18   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

blastocista ima možnosti, da se vgnezdi od 0-3. dan po ET-ju, vendar obstajajo tudi primeri, ko je prišlo do kasnejše vgnezditve oz. kot v mojem primeru, ko se je zarodek vgnezdil in se potuhnil in je začela beta rasti kasneje.


mismis
, kdaj pa predvidevaš, da se je vgnezdilo pri tebi?? Ker jaz sem mela roza izcedek 8 dan, 11 dan test negativen, danes 13 dan pa se vsakič obrišem malo krvavo, ampak niti na spodnjice ne pride.user posted image



joj suzy, tebe pa tele izcedki fejst hecajo user posted image daj počakaj do jutri pa še enkrat naredi test, če se ti prej ne bo vlila.


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 17:07:37   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

sensi, na GK vem, da si pred ETjem ne smeš vstaviti..

jaz bi ga na tvojem mestu imela s seboj in si ga vstavila po ETju.



jaz bi naredila enako


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 17:08:05   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

hm....če se jaz prov spomnim, si tudi nisem vstavila Utrogestana na dan ko sem imela ET, saj res user posted image

sensi, počutim se ok, kot da ne bi bila user posted image user posted image
prvi UZ imam pa 11.3.



Ne na dan ET si ne ne daš Utrogestana, ampak tako ko prideš domov, pa. Tako da jaz si zjutraj nisem vstavila, potem popoldan in zvečer pa sem morala.

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?