|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
16.5.2010 20:03:41   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Si ti predstavljaš sobo v Lj. porodnišnici s 3 mamicami, 3 dojenčki in k vsaki pridejo na obisk: mož/partner, 1-3 otroci, obe babici, oba dedka, pa še kakšna sestra, brat,...Norišnica!!!!!! Da se ti zmeša!


No lej, ravno pretiravat ti res ni treba. Sem jasno dala vedet, da ne zagovarjam obiska cele žlahte, ampak to, da sorojenci ne smejo obiskat mamice in otročka, se mi pa zdi pretiravanje u nulo. In ne podpiram tega. Če lahko ostale P funkcionirajo normalno, ne vem, zakaj ljubljanska ne more.



Jaz zagovarjam to, da lahko pride na obisk samo partner. Ker priznam, da bi mi šlo na živce, da bi otroci skakli na okoli, bili glasni itd. Sploh so sobe majhne in če je gužva dodajo notri še kakšno postelji in je vse skupaj še bolj natlačeno. Glede na to, da ljubljanska porodnišnica ni edina v Sloveniji greš lahko, če ti toliko pomenijo obiski roditi tudi kam drugam. Kranj npr. ni daleč, pa Postojna tudi ne.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
16.5.2010 20:28:56   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Se podpišem pod tvoj post, benika.user posted image Jaz še vedno upam, da bodo do poletja spremenili režim in dovolili starejšim otrokom obisk!user posted image

Jaz imam upanje že za naslednji teden...


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
16.5.2010 20:55:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
17.5.2010 13:08:28   
benika
Glede na to, da ljubljanska porodnišnica ni edina v Sloveniji greš lahko, če ti toliko pomenijo obiski roditi tudi kam drugam. Kranj npr. ni daleč, pa Postojna tudi ne.


To sigurno, ja. Jaz sem iz KR in si noro želim roditi tam, ampak me je moje zdravje in možni zapleti po rojstvu priklenilo na LJ porodnišnico, tako da zame izbire ni. Drugače bi se LJ P izognila ko hudič križa, verjemi.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
22.5.2010 18:05:14   
legenda_m
še jst še jst. sm rodila v lj. in priznam, da mi je blo kul ko, razen partnerjem ni bilo dovoljeno ostalih obiskov. AMPAK, tiste, ki majo pa starejše otroke bi pa spet rekla, da bi jim lahko DOVOLILI obisk mamice. ker sj bi tud partner lahk kj prnesu ane

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
26.5.2010 16:14:18   
benika
Za vse, ki boste rodile v kratkem....od včeraj naprej so obiski dovoljeni tudi ZDRAVIM otrokomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
26.5.2010 17:29:33   
boni25
Jupiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image !Sem se ze bala da bo skoz tko,gremo julija rodit.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
26.5.2010 18:30:33   
mayci
benika, so to zanesljive informacije?? Slišati je prelepo, da bi bilo res...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
26.5.2010 19:13:17   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

benika, so to zanesljive informacije?? Slišati je prelepo, da bi bilo res...user posted image


Ja, 100%, ker sem bila danes v patološki ambulanti in že visi novo sporočilo. Potem sem pa še sestro tam vprašala in je potrdila, češ, da je bilo res malce prehudo.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
26.5.2010 19:34:09   
mayci
O, supeeer, sem zelo vesela!! user posted image user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
27.5.2010 9:17:03   
andrejkam
user posted image Toooo! Zdaj pa lahko grem rodit (še dobro, da sem že 5 dni čez)!

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
1.6.2010 22:23:20   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: benika

IZVIRNO SPOROČILO: mayci

benika, so to zanesljive informacije?? Slišati je prelepo, da bi bilo res...user posted image


Ja, 100%, ker sem bila danes v patološki ambulanti in že visi novo sporočilo. Potem sem pa še sestro tam vprašala in je potrdila, češ, da je bilo res malce prehudo.



O, super tale novica...
Jst tut hodim v patološko...Pri kateremu dr. pa si?user posted image (mogoče sva se pa že kdaj srečale)

Čist mimogrede...tam v patološki bi lahk imel kake bolj udobne stole...pa še tolk časa čakaš ponavadi čez uro, ko si naročen, da jst vsa polomljena ponavadi pridem domov...user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
9.6.2010 13:42:53   
Tringi
to pomeni: samo partner in otroci?

druzina, sorodniki, prijatelji niso dovoljene?

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
9.6.2010 13:58:16   
tannya
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Si ti predstavljaš sobo v Lj. porodnišnici s 3 mamicami, 3 dojenčki in k vsaki pridejo na obisk: mož/partner, 1-3 otroci, obe babici, oba dedka, pa še kakšna sestra, brat,...Norišnica!!!!!! Da se ti zmeša!


No lej, ravno pretiravat ti res ni treba. Sem jasno dala vedet, da ne zagovarjam obiska cele žlahte, ampak to, da sorojenci ne smejo obiskat mamice in otročka, se mi pa zdi pretiravanje u nulo. In ne podpiram tega. Če lahko ostale P funkcionirajo normalno, ne vem, zakaj ljubljanska ne more.



Jaz zagovarjam to, da lahko pride na obisk samo partner. Ker priznam, da bi mi šlo na živce, da bi otroci skakli na okoli, bili glasni itd. Sploh so sobe majhne in če je gužva dodajo notri še kakšno postelji in je vse skupaj še bolj natlačeno. Glede na to, da ljubljanska porodnišnica ni edina v Sloveniji greš lahko, če ti toliko pomenijo obiski roditi tudi kam drugam. Kranj npr. ni daleč, pa Postojna tudi ne.



Imaš otroke? Če jih imaš, me čudi, da si proti obiskom otrok v P.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
10.6.2010 7:50:05   
PC Baby
Jaz že vem, da bom tudi drugič rodila s CR. In da bi bila noter 1 teden ali več pa da ne more moja žabica k meni? To bi me čisto sesulo ne glede na hormone, ki takrat divjajo. No way.

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
10.6.2010 7:57:26   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Jaz že vem, da bom tudi drugič rodila s CR. In da bi bila noter 1 teden ali več pa da ne more moja žabica k meni? To bi me čisto sesulo ne glede na hormone, ki takrat divjajo. No way.


Sori, ampak a ti ne bereš prejšnjih postovuser posted image Je že nekaj časa napisano, da lahko pridejo na obisk partner in zdravi otroci!

IZVIRNO SPOROČILO: Tringi

to pomeni: samo partner in otroci?

druzina, sorodniki, prijatelji niso dovoljene?



Ja, samo partner in otroci. Ostali lahko komot počakajo in v porodnišnici načeloma nimajo kaj iskat (sploh prijatelji). Bodo že počakali tiste 3-4 dni

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
10.6.2010 10:43:05   
PC Baby
IZVIRNO SPOROČILO: benika


Sori, ampak a ti ne bereš prejšnjih postovuser posted image Je že nekaj časa napisano, da lahko pridejo na obisk partner in zdravi otroci!

[


To je bilo potrdilo k postu od Tannye

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
10.6.2010 19:57:40   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: benika


Sori, ampak a ti ne bereš prejšnjih postovuser posted image Je že nekaj časa napisano, da lahko pridejo na obisk partner in zdravi otroci!

[


To je bilo potrdilo k postu od Tannye


Ja, sej sem potem skapčila, ampak je bilo prepozno za popravljanje. Sorči.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
11.6.2010 14:24:57   
Nina231
IZVIRNO SPOROČILO: benika

IZVIRNO SPOROČILO: 1A

sej prov, sej ni tko zdržat une 4 dni!!!    a more res cela family okrog hodt---sej ni nobeni nč hudga tam!!!  otroke bodo že deci doma zrihtal!!!  obiski bi moral bit skoz samo za partnerje!!!


Koliko otrok pa imaš ti? Najbrž enega ali nobenega, ker v nasprotnem primeru ne bi tako govorila. Težko je mamici zdržat 4 dni brez, da bi videla svoje otroke. Vsaj meni je.



Jaz tudi ne maram množičnih obiskov; iskreno razen moža in svojih otrok ne bi rada videla tam nikogar, toliko se že strinjam z 1A. Ampak ne gre tukaj toliko za to, ali jaz lahko zdrćim nekaj dni, ne da vidim starejšega otroka (ki je lahko star tudi komaj dobro leto, ne tega pozabit) in ali ga moški doma lahko sam zrihta (ja, lahko, enako dobro kot jaz). Kaj pa mali otroček doma, ki ne razume, zakaj je mamica naenkrat kar izginila ? Tri ali štiriletnik morda že razume, za leto in pol starega otroka je lahko pa to precejšen šok.  

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
11.6.2010 14:29:12   
Nina231
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Glede na to, da ljubljanska porodnišnica ni edina v Sloveniji greš lahko, če ti toliko pomenijo obiski roditi tudi kam drugam. Kranj npr. ni daleč, pa Postojna tudi ne.


To sigurno, ja. Jaz sem iz KR in si noro želim roditi tam, ampak me je moje zdravje in možni zapleti po rojstvu priklenilo na LJ porodnišnico, tako da zame izbire ni. Drugače bi se LJ P izognila ko hudič križa, verjemi.



Točno tako. Nekateri si pač ne morejo izbirat. Jaz sicer živim 10 minut peš od LJ porodnišnice, pa bi se peljala naravnost v Celje (tam sem rodila prvič in je bilo krasno; drugič sem v LJ in je bilo pošastno), če ne bi bilo predpisano drugače.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
11.6.2010 19:59:19   
PC Baby
IZVIRNO SPOROČILO: Nina231

...Kaj pa mali otroček doma, ki ne razume, zakaj je mamica naenkrat kar izginila ? Tri ali štiriletnik morda že razume, za leto in pol starega otroka je lahko pa to precejšen šok.  


Sej to je to. Moj bo star 22 mesecev in ziher ne bo razumel zakaj mami kr ni.Pa če mu oči ne vem kaj razlaga.

(odgovor članu Nina231)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
11.6.2010 20:16:57   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Za vse, ki boste rodile v kratkem....od včeraj naprej so obiski dovoljeni tudi ZDRAVIM otrokomuser posted image user posted image user posted image


Lepo se to bere... Sem ful vesela za vse, ki jih še čaka. user posted image Jst sem šla glih 1 dan prej ven... No, nekako smo preživel.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
24.8.2010 14:14:22   
kakadoo
Mene pa nekaj zanima..
Ok, možu že poveš v kateri sobi si...
Kaj pa če slučajno tašča al pa kdo drug začne kopkat kje ležiš...
Al pa če slučajno pokliče na oddelek.. A ji bodo sestre dale info kje ležiš?
Al pa če se kar nalima tam pa gre po sobah gledat.. a jo bodo
ustavli pa ji rekl da so obiski samo za očije?
Saj zdaj v jeseni bodo verjetn spet poostril zadevo?

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
24.8.2010 14:18:12   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: kakadoo

Mene pa nekaj zanima..
Ok, možu že poveš v kateri sobi si...
Kaj pa če slučajno tašča al pa kdo drug začne kopkat kje ležiš...
Al pa če slučajno pokliče na oddelek.. A ji bodo sestre dale info kje ležiš?
Al pa če se kar nalima tam pa gre po sobah gledat.. a jo bodo
ustavli pa ji rekl da so obiski samo za očije?
Saj zdaj v jeseni bodo verjetn spet poostril zadevo?

Običajno jo zaustavi vratar, če ne pa kaka strežnica ali drugo medicinsko osebje.

_____________________________

So what....

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
24.8.2010 14:19:37   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: kakadoo

Mene pa nekaj zanima..
Ok, možu že poveš v kateri sobi si...
Kaj pa če slučajno tašča al pa kdo drug začne kopkat kje ležiš...
Al pa če slučajno pokliče na oddelek.. A ji bodo sestre dale info kje ležiš?
Al pa če se kar nalima tam pa gre po sobah gledat.. a jo bodo
ustavli pa ji rekl da so obiski samo za očije?
Saj zdaj v jeseni bodo verjetn spet poostril zadevo?


Tašča ne bo niti do šteng prišla, kaj šele do oddelka. Bodi kr brez skrbi.

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?