|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 9:58:40   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: polma

Ko bomo stari in sami, se bomo pa spominjali kako nam je bilo fajn, ko so se otroci pasli na nas.


Meni so najbolj grozni spomini, spomini na nočno zbujanje op 30x na noč 3 leta vkup. Če pa tebi paše, ko te en cele noči za joške vleče in te zbuja in si kot zombi, pa ti je to en najljubših spominov, pa ne enači vseh nas s sabo.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 9:59:32   
baguSka
Tud če tako čuti da hooooočeeeee... to je isto kot moji havaji ta hip.

in verjetno bosta oba to izkoristila, ce bo le mozno, ne?user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:00:31   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: polma

Ko bomo stari in sami, se bomo pa spominjali kako nam je bilo fajn, ko so se otroci pasli na nas.


Meni so najbolj grozni spomini, spomini na nočno zbujanje op 30x na noč 3 leta vkup. Če pa tebi paše, ko te en cele noči za joške vleče in te zbuja in si kot zombi, pa ti je to en najljubših spominov, pa ne enači vseh nas s sabo.


HB, moj je bil na joški (oz. spal) le čez dan. Čez noč je pa spal. Od prvega mesca. Mater sem mela srečo! Aja, spet sem šlampasto brala, ker nisem videla, da uboga TT trpi tud ponoči... user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:01:00   
rija
Ne Gina...očitno tvoja potreba ni dovolj močna, da bi storila vse, da bi do Havajev prišlauser posted image

Otrok, ki ima btw. bolj skromne želje kot ti in predvsem hitro in poceni uresničljive, pa tudi hitreje doseže svoj cilj.

Ma ne vem no....jaz sem tudi mislila v določenih mesecih samomor naredituser posted image , tako neprespana sem bila, da sem moža zjutraj vikala....pa vseeno...če bi mela joške, bi bilo bistveno lažje...vsaj vikala ga ne biuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:02:31   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: polma
Ko bomo stari in sami, se bomo pa spominjali kako nam je bilo fajn, ko so se otroci pasli na nas. In bomo spali, spali, spali....

Jaz se bom vedno s hvaležnostjo spominjala, kako sta se lepo naučila sama zaspati in nismo imeli nobenih neprespanih noči. user posted image

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:03:19   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Tud če tako čuti da hooooočeeeee... to je isto kot moji havaji ta hip.

in verjetno bosta oba to izkoristila, ce bo le mozno, ne?user posted image


Ne, imam službo oz. sem na bolniški. Pa v resnici jih ne rabim, četudi tulim iz ihte. Ne bi imelo smisla.  
Svojega otroka pa nikdar več ne bi pustila, da sam sebi škoduje na tak način, da ne spi. Nikdar več ne bi tolk zabluzila, prevzela bi odgovornost zanj. Ker s tem bi dobil doma havaje, ne bi rabil zdravljenja na resničnih havajih. Prehuda cena.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:03:53   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: rija

če bi mela joške, bi bilo bistveno lažje...vsaj vikala ga ne biuser posted image


Pol bi on vikal tebe!user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:04:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina


IZVIRNO SPOROČILO: rija

če bi mela joške, bi bilo bistveno lažje...vsaj vikala ga ne biuser posted image


Pol bi on vikal tebe!user posted image


ma si utrganauser posted image

(odgovor članu hektorina)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:07:48   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina


IZVIRNO SPOROČILO: rija

če bi mela joške, bi bilo bistveno lažje...vsaj vikala ga ne biuser posted image


Pol bi on vikal tebe!user posted image


ma si utrganauser posted image



Sem samo fauš puncam z joški in od tu verjetno ta ideja. Mi je enkrat prijatelj na plaži reke, zakaj mimam modrca od kopalk narobe obrnjenega, ker imam lopatice vseeno večje ko joške. In, ja še vedno je moj prijateljuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:10:17   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Tud če tako čuti da hooooočeeeee... to je isto kot moji havaji ta hip.

in verjetno bosta oba to izkoristila, ce bo le mozno, ne?user posted image


Ne, imam službo oz. sem na bolniški. Pa v resnici jih ne rabim, četudi tulim iz ihte. Ne bi imelo smisla.  
Svojega otroka pa nikdar več ne bi pustila, da sam sebi škoduje na tak način, da ne spi. Nikdar več ne bi tolk zabluzila, prevzela bi odgovornost zanj. Ker s tem bi dobil doma havaje, ne bi rabil zdravljenja na resničnih havajih. Prehuda cena.


no sej to sem mela v mislih... ce je neki ponujeno pac izkoristis, ceprav v resnici to niti ne potrebujes - ampak ti je ponujeno in zakaj nebi, ce je pa zastonj, ne in se potolazi te? pa ceprav na koncu vidis da ni vse tok lepo in blestece... ker bi ti mela prazno denarnico in bi si pogrela gosti ze v nasih toplicah npr... otrok pa bi lahko brez cuclje boljse in lepse spal...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:11:37   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina


IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina


IZVIRNO SPOROČILO: rija

če bi mela joške, bi bilo bistveno lažje...vsaj vikala ga ne biuser posted image


Pol bi on vikal tebe!user posted image


ma si utrganauser posted image



Sem samo fauš puncam z joški in od tu verjetno ta ideja. Mi je enkrat prijatelj na plaži reke, zakaj mimam modrca od kopalk narobe obrnjenega, ker imam lopatice vseeno večje ko joške. In, ja še vedno je moj prijateljuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:11:40   
baguSka
hektorina, sej pol sva pa glih za v isti kos se mi zdi... user posted image user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:13:54   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

hektorina, sej pol sva pa glih za v isti kos se mi zdi... user posted image user posted image


Ma kaki koš, si smešna! Boš vidla, kak bo teta "gravitacija" jezna na naju, ko bo na najina stara leta vidla da sva jo zajuser posted image ali in ne bo mela kaj vesit!?user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:14:04   
polma
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

polma, po mojem ce bi tebi otrok visel 24/7 na joski, bi to tudi vzela za moteci faktor.
vsaj jaz bi, no.


Dala skoz... ne govorim na pamet.


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:16:00   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina


IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina


IZVIRNO SPOROČILO: rija

če bi mela joške, bi bilo bistveno lažje...vsaj vikala ga ne biuser posted image


Pol bi on vikal tebe!user posted image


ma si utrganauser posted image



Sem samo fauš puncam z joški in od tu verjetno ta ideja. Mi je enkrat prijatelj na plaži reke, zakaj mimam modrca od kopalk narobe obrnjenega, ker imam lopatice vseeno večje ko joške. In, ja še vedno je moj prijateljuser posted image



pametna puncauser posted image

mogoče sem pa tudi jaz fauš? jaz imam sicer super bubisuser posted image user posted image  samo dojiti pa vseeno nisem mogla.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:16:40   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: polma
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
polma, po mojem ce bi tebi otrok visel 24/7 na joski, bi to tudi vzela za moteci faktor.
vsaj jaz bi, no.

Dala skoz... ne govorim na pamet.

Če je to tebi fino, pol pa svaka ti čast. user posted image
Meni je pa pač fino, da spimo vsak v svoji postelji in smo zjutraj vsi lepo naspani in dobre volje. Naš ta mali se že od nekdaj vsako jutri zbudi ves nasmejan. user posted image

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:17:20   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina


IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

hektorina, sej pol sva pa glih za v isti kos se mi zdi... user posted image user posted image


Ma kaki koš, si smešna! Boš vidla, kak bo teta "gravitacija" jezna na naju, ko bo na najina stara leta vidla da sva jo zajuser posted image ali in ne bo mela kaj vesit!?user posted image



to pa ti mislis!!!user posted image user posted image user posted image user posted image k bi ti vedla!!! res da zdele nimava nic, ampak prazne vrecke pa vseen visijo potem do kolen!!user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:18:24   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Svojega otroka pa nikdar več ne bi pustila, da sam sebi škoduje na tak način, da ne spi. Nikdar več ne bi tolk zabluzila, prevzela bi odgovornost zanj. Ker s tem bi dobil doma havaje, ne bi rabil zdravljenja na resničnih havajih. Prehuda cena.


gina, očitno si kljub vsem izkušnjam nekje falilauser posted image  in to na polno...pa še toliko huje je, ker si ti imela možnost dveh popravnih....jaz pa samo en izpituser posted image   torej teorija in praksa nista vedno najbolj kompaktibilni?

ker....

jaz nisem spala, tamali ni spal....pa nobenemu trenutno nič ne faliuser posted image  niti si ne želim in niti ne rabim nekaj ala havaji....pa tudi sicer solidno voziva....

aja....tamali si želi v Gardalanduser posted image  sem pozabila.....

< Sporočilo je popravil rija -- 5.3.2010 10:19:44 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:20:29   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78


Prvič nima pojma, je premajhen, da bi vedel kaj je zanj ok (



Kaj pa da ČUTI?
Da te enostavno potrebuje?

A to pa ne šteje?


Kje sem pa jaz TO napisala?  Prosim za link!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:20:51   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina


IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

hektorina, sej pol sva pa glih za v isti kos se mi zdi... user posted image user posted image


Ma kaki koš, si smešna! Boš vidla, kak bo teta "gravitacija" jezna na naju, ko bo na najina stara leta vidla da sva jo zajuser posted image ali in ne bo mela kaj vesit!?user posted image



to pa ti mislis!!!user posted image user posted image user posted image user posted image k bi ti vedla!!! res da zdele nimava nic, ampak prazne vrecke pa vseen visijo potem do kolen!!user posted image


Ma si ti ena negativka... Tak al tak sva prikrajšani za joškice, pol pa mi že z praznimi vrečami groziš. Vsako tolažbo mi požreš. Ti, ti grda puncauser posted image . Aja, moje joške tud ko bojo prazne vreče, definitivno ne bojo do kolen. Je predaleč do tja...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:21:52   
polma
IZVIRNO SPOROČILO: Gina



A veš kaj, vsak človek vse sorte čuti. Jaz ta hip čutim, da hočem it na havaje. Čutim da hočem in moram. Vsaj na sonce in vročino. Totalno nujo imam po tem. Čutim to v kosteh. Ta hip, če ne bom pa tulila.

Otrok mora dobiti dovolj crkljanja, ampak če mu 12 ur telesnega stika na dan ne zadošča, potem gre že mal za eno skrajnost. Pa ne govorim tu o 6-mesečnem otroku, to sem v prvem postu napisala, da je še premajhna za karkoli, vsaj za moj okus, ampak tam po enem letu bi pa otrok že moral zdržat en kos spanja v kosu brez zbujanja za cuclanje za crkljanje - ta potreba je škodljiva tako za spanje, kot za zobe, kot za mamo, ni enega pozitivnega učinka od tega, razen za mamo, da si potrjuje svojo zakompleksano zavest, kako je prepotrebna in bi brez nje vsi umrli.. To ni otrokova resnična potreba, ampak razvada. Tud če tako čuti da hooooočeeeee... to je isto kot moji havaji ta hip.

Yeah, rihgt, točno to sem jaz- prepotrebna potrjujem svojo zakompleksanost in dudnem na moški strani postelje, za umret dobro!

p:S:kje si dobila podatke o škodljivosti, ki jih navajaš?


< Sporočilo je popravil polma -- 5.3.2010 10:22:46 >


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:22:45   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz
Meni je pa pač fino, da spimo vsak v svoji postelji in smo zjutraj vsi lepo naspani in dobre volje. Naš ta mali se že od nekdaj vsako jutri zbudi ves nasmejan. user posted image


evo, smo rabile par strani: vam je VSEM to fino....od TT mali pa ni.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:23:36   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: gina


Prvič nima pojma, je premajhen, da bi vedel kaj je zanj ok (



Kaj pa da ČUTI?
Da te enostavno potrebuje?

A to pa ne šteje?


Kje sem pa jaz TO napisala?  Prosim za link!


sori, narobe citiranouser posted image

GINA Je to napisala

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:24:33   
nina166
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Vse lepo in prav. Stara je 6 polnih mesecev, umiri in uspava se z joško. Čez dan spi 3x po cca 1/2 do max.1 ure. Problem si pa delam ponoči, saj sem ji dobesedno duda. V najboljših nočeh se za dojenje/crkljanje zbuja na cca 2-2,5 ure, v najslabših nočeh pa na vsako uro - in to celo noč. Ker sem bila v takih nočeh že preutrujena sem jo vzela k sebi v posteljo, razgalila prsi in si je potem sama stregla...Ugotovila pa sem to, da se v resnici sploh ne doji v smislu lakote, ampak se res samo crklja in stiska k meni. Sploh ne pije, ampak samo parkrat pocuclja in drži mojo bradavico v ustih in z ličkom se tišči joške...Če se umaknem že išče kot mali slep kužek...spet dvakrat zacmoka in zaspi. Sem probala ji v pojstlico dat mojo spodnjo majico, da bi duhala moj vonj, pa ne - mora čutit mojo joško...Po eni strani me ne moti, ker tako vsaj lahko vsi spimo, po drugi strani pa se ponoči zbujam v strahu, da je ne poležim, pa še vse me boli od enainistega položajauser posted image . Tudi skrbi me, kaj bo, ko bo treba v službo hodit...Kaj menite, da naj storim?


Čisto enako je bilo pri nas. Samo da se je naša princeska zbujala tudi na 5min. Enostavno je spala pri nama, jaz sem spala brez majice in si je ponoči kar sama postregla. Ko je bla stara 11m, pa se je naenkrat samaodločla, da ne bo več zizala. In od takrat spi veliko bolje. Še vedno spi pri nama, ko se zbudi ji dam dudo in lepo takoj zaspi nazaj.

Tako da ne vem kaj bi ti svetovala. Ker tudi jaz nisem pogruntala kaj naj naredim, da bo lepše spala. Če te ne moti preveč, jo pusti da spi pri tebi in da se carta. Saj bo nehala.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: sem mama duda, prosim, na pomoč!!
5.3.2010 10:25:46   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78


Prvič nima pojma, je premajhen, da bi vedel kaj je zanj ok (



Kaj pa da ČUTI?
Da te enostavno potrebuje?

A to pa ne šteje?


Kje sem pa jaz TO napisala?  Prosim za link!


Tega nisi napisala ti, ampak gina.. ti si samo ploskala!user posted image

Je blo mal narobe citirano...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?