|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bogi bogi moški
7.7.2005 12:04:43   
Pia73
Ja, same ste si krive,........ Škoda, pa tako lepo je lahko življenje,.......... :)

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   bogi bogi moški
7.7.2005 12:07:59   
Tinna
taja sej jaz razumem, da ni nihče popoln in da smo si ljudje pač različni zato imamo pač tudi različna pričakovanja od svojih partnerjev. Se mi zdi, da je pa pri tebi nekaj narobe, da ne zaupaš otroka svojemu partnerju.??? Pa saj otrok ni samo tvoja last! In zakaj hočmo met otroka samo zase? Zame to ne velja, ko je mogoče ga pustim tudi samega z očetom ali pa pri babici.
Se pa stinjam s tabo, da bi kdaj mogli tudi naši moški prebrat naše debate ja...:)-:)-

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   bogi bogi moški
7.7.2005 12:18:46   
Pia73
Skušam pomagat, izražam svoje mnenje,...saj forum je javen in temu namenjen ali ne?

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 12:25:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   bogi bogi moški
7.7.2005 12:25:58   
ZARA
Taja...lej tega tud ne razumem...
Praviš da tvoj ni slab, samo z dojenčkom ne zna...ja,OK...mene je blo tud strah, ko so mi prvič dali Zaro v roke,bohpomagaj se pač naučiš delat z otrokom,sej nobeden ni vseveden,ane??
Men se zdi,da je to samo še en izgovor več!
Najlažje je rečt ne znam in it!!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   bogi bogi moški
7.7.2005 12:26:13   
kalbo
Taja, ja, samo zdej je treba pa od pisanja k dejanjem!

Pomojem sem eden redkih moških, ki zahaja sem gor, pa je prav zanimivo in poučno moram priznati.

Sam jemljem predvsem forum družina in odnosi kot pot do odgovora na večno vpračanje: Kaj se dogaja v ženski glavi? :)
Mislim, da na področju moško - ženskih odnosov počasi prihajamo iz srednjega veka. Zdaj se tudi s katerim od sodelavcev lahko brez posmehovanja pogovoriš o poteku poroda na primer, temi, ki starejšo generacijo moških strese kot žolco.
Sam sem o teh stvareh kar dobro načitan tudi s pomočjo ringaraje. Moram priznati, da mi je že velikokrat uspelo razrešiti kak spor doma, ker majčkeno pa že vem kaj se v ženkini glavi dogaja, ko ponorijo hormončki. :)
Sicer pa kot sem že rekel takoj po tem, ko sem bil priča rojstvu mojega sina: VSA ČAST ŽENSKAM!!!



(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   bogi bogi moški
7.7.2005 12:27:30   
Pia73
Saj vem, saj vem, da sem lahko srečna, da imam tako kot imam! :bravo::bravo::bravo:

Pa tudi zamerim nič ne, saj zato je forum, da se izmenjujejo mnenja. In hvala bogu smo si azlični,...

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   bogi bogi moški
7.7.2005 12:31:54   
Tinna
kalbo vsaka ti čast!:bravo::bravo::bravo: Da bi le čimveč moških razmišljalo tako kot ti!:bravo:

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   bogi bogi moški
7.7.2005 12:48:34   
Anonimen
Men se ni moj nikoli zdel bogi...

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   bogi bogi moški
7.7.2005 12:48:59   
mimica
Joj,vidim, da imam srečo. Moj :duda:dela do štirih, petih, ko pride domov takoj vzeme malega, se malo ukvarja z njim, ga nahrani, potem gre delat v prizidek, ki si ga še urejujema. Ponavadi ga kopama zvečer ob devetih skupaj. Ponoči, ko se mali zbudi, mu izčrpam mleko, ga on nahrani in on uspava nazaj. Resnično vidi, da ni lahko cel dan otroka prenosit na rokah zato mi 100 % pomaga. Resnično imam srečo, da imam tako čudovitega :love:. In kljub temu, da tega ne bere : hvala ti dragi možek !

P.S. Ni pa brez napak :)-

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   bogi bogi moški
7.7.2005 12:50:06   
sky
Sem mislila, da bom šla skozi tole debato brez komentarja, pa ne gre:(.
Taja, samo preberi si kaj si napisala in se zamisli, kako boš to izpeljala:
"Moj ni slab človek samo z dojenčkom ne zna in ne upa bit sam, ker je paničen če začne jokat, pa tud jst ga skos hočm met zase, če slučajno nismo skupi..."
"Ja, pri nama je tako, da sem jst sklenila, dokler bom na porodniški, bom jst skrbela za malega 100%, ko bom šla pa v službo in to že čez 2 meseca, ko bo moj mali star komaj 8 mesecev bo pa drugače!
vse bo šlo pol na pol, brez izgovorov. Sedaj je pa moje poslanstvo, da sem doma in se ukvarjam z malim, moj pa pač hodi v službo in naj se ukvarja samo tolko z njim kolikor pač hoče....če bo potem drugače kot sva dogovorjena, bom pa zaropotala!!!"
Upam, da ti bo uspelo! Čeprav mi ni jasno, kako
:ups:?!
Pa brez zamere! LP,Saša

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   bogi bogi moški
7.7.2005 12:56:32   
kalbo
No copata je za moje pojme tisti, ki vedno in brezpogojno uboga svojo gospodovalno ženo. Ja, tudi taki reveži obstajajo na svetu in tej so zares bogi bogi.
Pri nas doma je partnerski odnos. Čeprav me včasih tako razkuri, da mi z vseh lukenj piska, jaz pa njo. Brez tega bi bilo dolgčas. Edino pravilo, ki se ga nekako drživa je, da nikoli ne zaspiva brez sprave. No sedaj je še eno pravilo, da nikoli pred otrokom.

Ko pa previjam bolj nerodno malega, ker ga, priznam, manjkrat previjem kot ženka, se pa po moje vsi trije zabavamo. Več stvari v življenju človek obrne na smeh, lepše je živeti.
Porod je bil pa zame ena izkušnja, po kateri še bolj in bolj globoko ljubim svojo ženo, ker se zavedam, da sam tega nebi prenesel. Ona je pa izjavila minuto po tem, ko je bilo konec: "Še bomo sem prišli". Po dvanajstih urah muk. Ja takle mamo ne.

No drage moje, zdaj moram pa kej še narest, drugač bom imel še šefa na vratu zarad vas :)

LP Kalbo

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   bogi bogi moški
7.7.2005 13:00:23   
willma
no, pa da še jaz tajo citiram:


po moje gre zato (pa me popravi Willma, če ni res); da beremo tuki gor poste me je prevaral, pijančuje, skos hodi okol, ga ni nič doma,... Kaj naj naredim, naj mu vse to oprositm, naj mu dam še eno šanso, saj ni tako slab, saj se bo spremenil.... BLA BLA, to so zame samo besede se bom spremenil. večina žensk (z mano na čelu) se ne zna postavit sama zase in stat za trdno odločitvijo, ki jo je sklenila (desca dat na čevelj in si najti boljšega)!

ja točno za to se gre!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   bogi bogi moški
7.7.2005 13:03:37   
Anonimen
Zakaj ga pa dajat na čevelj, če je normalen? Zakaj se sploh ubadati s tovrstnimi vprašanji, če vse špila? Se mi zdi, da se s tem ukvarjate predvsem tisti, kjer ni vse O.K.

In da otroka ne moreš zaupat lastnemu možu oz. partnerju - kriza na Balkanu.

In da ti mož pomaga oz. ne pomaga doma, pri otroku? Ne pomaga, ni treba nič pomnagat, tukaj živiš, razumeš, tukaj je tvoj dom, zato se potrudi in delaj zase, zame, za otroka...dokler bodo samo "pomagali", adijo pamet.

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   bogi bogi moški
7.7.2005 13:22:03   
zoya_
pia73 jest se čist strinjam s tvojimi izjavami....

najbolj je jamrat pa jamrat, kva so deci to pa ono, da bi pa kaj konkretnega katera naredila pa nič. Od mojga bivša je tud skoz govorila, kako je bila ona za vse pr bajti, pol jo je pa dejansko ostala sama, je pa šele vidla, kva vse je moj:love: postoril, ker ona sploh ni vedla ne vidla... Pol ga je pa klicala za pomoč, ampak prvo ga je bilo pa treba je... v glavo... Lepo vas prosm, če je tko hudo, pol popokat kufre, pa it drugam al kva.
Moj tud ni idealen, samo midva se enkratno ujameva, se dopolnjujeva in tud rekel mi je, da mi bo pri :duda: pomagal kolikor bo pač lahko. Tudi sedaj zlo rad kuha, pospravljam pa jaz, ker vem, da on to ne rad počne, zakaj bi ga silila...

Je pa res, tako kot si postelješ, tako tudi ležiš...

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 13:25:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   bogi bogi moški
7.7.2005 13:35:46   
Marogica
Pia 74, imaš mojo popolno podporo, dodala bi rada še samo, da se človeka ne da spremeniti. Ali ga vzameš takšnega kot je (bogega moškega), ali pa greš stran. Jedra se ne da spremeniti.
Prav imaš. da je forum javen.Še mogoče nasvet: Jaz vedno izrazim svoje mnenje, ki je v dostih slućajih popolnoma drugačen, vendar se ne pustim sprovocirat (samo kadar je deževen dan in se mi piše). Drugače pa sploh ne reagiram na "pikanje" ostalih. Moje mnenje je moje mnenje. Pravo ali ne, za tem stojim, tako kot ti. pa čeprav si včasih edini na eno temo.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   bogi bogi moški
7.7.2005 13:40:13   
BigWhale
Samo neko jamranje...

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   bogi bogi moški
7.7.2005 13:44:05   
Anonimen
itak...

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   bogi bogi moški
7.7.2005 13:45:00   
willma
al bina,
povod za moj post je bil samo ta, ker vsak dan preberem tu na RR kako je boga ker jo vara, ker ga ni doma, ker za otroka nič ne naredi, ker preživnine ne palčuje, ker pije, ker jo tepe,....

V isti sapi, pa išče izgovore za njega in krivi sebe ali okolico za njegova početja.

Svoj primer sem pa samo uporabila, ker se sama sebi zdim smešna, ko vem, da zmore, oz. če ne bi zmogel bi mi rekel, pa se mi vendarle smili.
Recimo, dela cel dan, pride domov, na hitro poje(veliko krat z malim v naročju), gremo ven, pridemo domov, malemu da večerjo, ga skopa in potem ga jaz samo še podojim, on pa ga uspava. Potem gre še delat (včasih do 3h) in ga poleg tega ima vso noč + jutro, dokler ne gre delat.
Jaz pa si mislim, bogi saj bo pregorel! Hja, kdo pa ga sili? Nihče, torej ni bogi!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   bogi bogi moški
7.7.2005 14:34:16   
Moyca_
In to kakšnega partnerja ima kdo se pa meni zdi tako- morda se bo kruto slišalo, ampak jaz mislim da imaš točno takega partnerja kot ga želiš imeti in pika. Če ne ga pač pustiš.
Nihče ni dolžen trpet, ker je njegov dragi v otroštvu trpel. Ker je to samo izgovor in čisto nič druga.
Če želi biti kreten potem pač bo, če ne pa se bo spremenil.
Tak je in točno tak, ker želi sam biti tak.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   bogi bogi moški
7.7.2005 14:52:34   
CatJa
Men se zdijo pa bedni izgovori moskih, ko receje, da je nekaj zensko delo. No, mojga v mladosti ocitno ni noben ucil (bolje receno navadil) gospodinjskih del. In ko mi rece, da on pa tega in tega ne zna, mu recem: "A ves kaj je moj foter vedno odgovoril? Se bos pa naucil/a!" :)-
In tako imamo tu in tam kasno ucno uro :)

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   bogi bogi moški
7.7.2005 15:37:51   
kalbo
In kaj je posebnega za znati pri gospodinjskih opravilih? Gospodinjskih opravil se je treba le lotiti pa je.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   bogi bogi moški
7.7.2005 15:39:50   
CatJa
Ja, kaj pa vem, to ti bodo znali pa moski boljs odgovoriti. Pri likanju se vedno pojavijo nekaksni problemi :zmeden2:

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 16:24:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?