|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IKEA kuhinja
23.3.2010 15:14:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Metuljček Cekinček

Tudi mi smo zelo ponosni lastniki ikea kuhinje. Sva bila z možem že vsa poklapana, ker sva 2 meseca hodila od ene do druge trgovine in nisva našla kuhinje, ki bi bila obema všeč. Da o cenah niti ne izgubljam besed.

Potem sva šla v ikeo in sva bila navdušena - nad izgledom in ceno kuhinje. Imava ogromno kuhinjo z otočkom in sva zanjo skupaj z aparati plačala 8.200 €. Sestavljala je nisva sama, ampak so nama v ikei dali kontakt mizarja, ki se v Sloveniji s tem ukvarja. Kuhinjo je sestavljal 3 dni od mraka do zore - plačala sva mu 800 €.

Ta mizar nama je potem izdelal še kar nekaj stvari za hišo, ki se super obnesejo.

Tudi prijatelji so se pozneje odločili za ikea kuhinjo, ampak so jo sami sestavili, kar je trajalo res kar nekaj časa. Vzeli so si teden dni dopusta, ampak je potem vse skupaj trajalo skoraj 2 tedna

V glavnem, kuhinja se mi še vedno zdi najlepše opremljen prostor v hiši.



a to ste vzeli tisto, ki jo imajo na lagerju (FAKTUM)? ko si jo izrišeš in lahko takoj vzameš. user posted image


Ja to smo si dol pobrali programček in si 3D izrisali. Kuhinja bo pa Lindigo. bela.


jaz pa načrtujem ferrari kuhinjo user posted image

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IKEA kuhinja
23.3.2010 15:42:01   
Metuljček Cekinček
blaža, bom poslikala, ko pridem domov. Zaradi tega, ker je pult tako dolg, smo na kuhinjo čakali 3 tedne, ker so pult izdelali po meri nekje v Italiji.

Najprej sva sama izrisala kuhinjo z njihovim programom, potem pa nama je v Gradcu ena gospa, ki je govorila slovensko (čeprav se tudi v angleščini da vse zmeniti), še enkrat zrisala in dodala taprave elemente. Recimo tam, kjer je pomivalno korito, sva midva dodala en element, ki ne paše zraven in podobne zadeve.

V vseh slovenskih salonih so nama samo za leseni del naračunali 12.000 do 15.000 €.

V Ikei pa sva za 8.200 € poleg lesenega dela dobila še vgradno pečico, vgradno mikrovalovko, konvekcijsko pečico, pomivalni stroj, na moževo željo pa sva vzela še tisti ogromni hladilnik in zmrzovalnik z dvojnimi vrati in ledomatom (ki pa ni niti malo praktičen).

Kuhinja je Nexus braun.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IKEA kuhinja
23.3.2010 15:44:12   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Metuljček Cekinček

blaža, bom poslikala, ko pridem domov. Zaradi tega, ker je pult tako dolg, smo na kuhinjo čakali 3 tedne, ker so pult izdelali po meri nekje v Italiji.

Najprej sva sama izrisala kuhinjo z njihovim programom, potem pa nama je v Gradcu ena gospa, ki je govorila slovensko (čeprav se tudi v angleščini da vse zmeniti), še enkrat zrisala in dodala taprave elemente. Recimo tam, kjer je pomivalno korito, sva midva dodala en element, ki ne paše zraven in podobne zadeve.

V vseh slovenskih salonih so nama samo za leseni del naračunali 12.000 do 15.000 €.

V Ikei pa sva za 8.200 € poleg lesenega dela dobila še vgradno pečico, vgradno mikrovalovko, konvekcijsko pečico, pomivalni stroj, na moževo željo pa sva vzela še tisti ogromni hladilnik in zmrzovalnik z dvojnimi vrati in ledomatom (ki pa ni niti malo praktičen).

Kuhinja je Nexus braun.



a lepoo. Ja pri nas je rwes vse dooosti dražje. bom pol počekirala kera je to kuhinja. ja pol seveda, da je blo malo dražje, ker so bli vsi ti aparati, ma vseeno zeloo bolj poceni za razliko z našimi ponudbami.



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IKEA kuhinja
17.4.2010 0:21:42   
Olivija
fajn, da sem šla sem pogledat, midva imava ogledano Ikeino kuhinjo in do zdaj imava dobre izkušnje z njihovim pohištvom.

Edini problem je, ker nama je všeč Nexus-temnorjava z Rubrik-bakrenimi frontami, pa me zdaj mal skrbi, kako bo s pucanjem. Je pa res, da lahko čez 2 let enostavno samo vse fronte zamenjava. user posted image

Piule, spet odvisno kaj vzameš. Midva imava npr. Ikeino otroško sobo iz masivnega lesa zdaj že 7 let in bomo vse skupaj samo v hišo prestavili, ker je pohištvo brezhibno. Njihova takratna previjalna miza mi je pa še zdaj enkratna, res škoda, ker je nimajo več. Trenutno je sicer spremenjena v predalnik.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 17.4.2010 0:26:03 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IKEA kuhinja
19.4.2010 11:12:03   
ALWAYS LARA
mizantrop k men jo lahko prideš pogledat
jo mam sicer v jutilitiju, najcenejšo zadevo brez vodil k se tiho zapirajo, pa je že to kvaliteta da se šika.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IKEA kuhinja
15.5.2010 16:34:00   
Anonimen
aa midva sva prejšnji teden tudi pripeljala ikea kuhinjo. Imava pa belo sijaj faktum. Lepaaaauser posted image , samo da sem jo jst polovico sama sestavila, oziroma vso sem sama sestavila, pa za to nisem rabila cele 3 dni. Mizar je samo pult naredil in namontiral, luknje za priključke zadaj izrezal in zgornje omarice na steno pritrdil.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IKEA kuhinja
15.5.2010 18:01:28   
blaža
Midva sva jo tudi zrihtala. Super sva zadovoljna. shrani si ne dela več, kaj je še kaka druga stran, da bi slikice skopirala sem?

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?