|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
2.10.2010 10:00:56   
mala06
Živijo!

Midva sva pri dr. Gavričevi in je zelo v redu in prijazna, pa do sedaj so bili tako vsi.
Upam, da tako tudi ostane. Sicer sem pa slišala od drugih punc, da so vedno prijazni in ti odgovorijo na vsa vprašanja, ki jih imaš.
A smem vprašat, kaj so pri vama ugotovili, da je narobe. Jaz imam hormone povišane in zaradi tega ne gre.


(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
3.10.2010 21:13:45   
andreja83
Zdravo,

jst mam tud zlo pozitivne izkušnje z njimi vsemi. Vsi zdravniki so zlo prijazni, in si vzamejo čas.user posted image

Ja pri nama je pa tak, moj ma spermiogram zlo ok, tk da z njim ni kaj in sm zlo vesela.
Z mano pa je kar nekaj zadev, mam zlo pco jajčnike in s tem tud zlo povišane hormone, pa menstruacije ne dobim brez spodbujanja kljub laparo lani. Na njej so mi sam prešpikali jajčnike, sam so ravno zadnjič ugotovili da se sploh ne vidi da bi mi prešpikali. Drugač pa prehodnost je zlo ok. Za zunajtelesno sva se pa z zdravnikom odločla zaradi tega ker preveč sem odregirala na gonal f ( kar 15 foliklov ), kar pa bi zlo povečalo možnost večplodne nosečnosti.


(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
5.10.2010 10:02:26   
mala06
Živijo,

nama je dr. prvič na razgovoru rekla, da bova šla na IUI ampak, ker so izvidi pokazali povišane hormone in ker mi klomifen ni nič pomagal, se je odločila za zunajtelesno oploditev. Tudi z mojim je vse OK tak, da samo mene še uredijo in bo to to. user posted image
Upam, da se kdaj vidiva v Mb in še kakšno rečeva na tam.
Želim nam, da čim prej dobiva pošto in greva v boj.

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
5.10.2010 14:42:37   
andreja83
Zdravo,

jst tud upam, da nama in vsem rata čimprej to kar si vse najbolj želimo in to bi bilo dočakat user posted image  naše bejbike, pa da bi blo vse ok.

Pa kaj ti si še kaj dobila po pošti, al sam to da sta bila dana na čakalno listo? Misliš da pol v drugem pismo dobimo izjavo in vse ostalo?

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
5.10.2010 15:52:12   
mala06
Jaz sem dobila samo to, da sva dana na čakalno listo. Mislim, da pošljejo datum za podpis papirjev, da se strinjava s postopkom in tam verjetno za naprej izveš. Mislim, da je tako.

Če pa je drugače, naj me pa popravijo.


(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
5.10.2010 16:39:07   
andreja83
Ne ne, sej se mi zdi da maš zlo prav. Sam sm jst tak neučakana ko čakaš na pošto.user posted image  In s kje si, če smem vprašat?

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
5.10.2010 17:07:02   
mala06
Jas sem z okolice Šentjurja. Pa ti?

Saj tud jaz sem nestrpna in vsako jutro grem prvo pogledat, če je kaj pošte iz Mb. Zdaj bi se morala z nečim zelo zaposliti, da bi pozabla na to pošto. Pa saj jo bova dočakali, boš vidla. Jaz mislim, da bova presenečeni in bo zlo hiter v nabiralniku.user posted image

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
5.10.2010 21:12:33   
andreja83
Aja, jaz sem pa bolj tu na koroškem. Jst vsaj mislim da letos ne bom prišla na vrsto, vsaj tak mi je zdravnik rek da zarad prenove laboratorija morjo malo zmanjšat. Pa sej men je blo vse čist ok!!! tak full hitr minejo ti dnevi, tk da bo nama še prehitro minilo. Po navadi pa ene že prej same zanosijo, sam jst mam zlo male možnosti.

Eh pa sej bo

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
6.10.2010 19:51:48   
mala06
A tako so ti rekli! Do januarja bodo verjetno normalno delali in jaz upam, da nama uspe prit do takrat na vrsto, če pa ne, pa ne. Nič si ne bom morala pomagat. Upajva na najboljše, mogoče pa jih ne bova potrebovaliuser posted image . Tudi čudeži se dogajajo!!!



(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
7.10.2010 21:20:01   
andreja83
Ja jst tud upam, da nama rata prit do takrat na vrsto. Bi bil že čas da bi se kaj premaknalo user posted image .

Do takrat pa mormo bit pridni user posted image  pa čimveč user posted image  !! Sam midva imava zlo malo možnosti!

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
9.10.2010 9:18:52   
trmica
Za tiste, ki čakate pošto iz GK LJ, konzilij je bil v četrtek 7.10.user posted image , tako da pošta je na poti ...

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
14.10.2010 23:17:06   
trmica
IZVIRNO SPOROČILO: ana banana

Za IVF - dolgi postopek veljajo naslednji podatki
Dolgi protokol
1. dan Z.M.: Do 24. 5. 2010
- začetek terapije najkasneje 14. 6. 2010
1. dan Z.M.: Od 12. 7. 2010
- začetek terapije 2. 8. 2010 ali kasneje

Se pravi če padeš z zadnjo M v datum po 12.7.2010 potem sigurno prideš v postopek avgusta. Če jaz zgornje datume prav razumem user posted image


Ali katera ve, kako naročajo za ZM september in oktober? Meni ni nič jasno user posted image Pošto knzilija sem dobila, sedaj pa ...

(odgovor članu ana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
17.12.2010 11:42:01   
pinkySassy
Bom malo osvežila tole temo :)
Včeraj sva bila na pregledu v Leonišču in so se odločili,da izvedemo en postopek IUI, če pa ta ne bo uspel nas pa čaka IVF.
Torej, povedano mi je bilo, da bodo v roku 1-2 meseca sporočili kdaj in kako naprej. In sedaj - čičam in čakam :) Če je še katera v tem času na istem, lahko skupaj čakava in ugotavljava kdaj bo prišla pošta :)

(odgovor članu trmica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
17.12.2010 12:35:38   
Edinka
IZVIRNO SPOROČILO: pinkySassy

Bom malo osvežila tole temo :)
Včeraj sva bila na pregledu v Leonišču in so se odločili,da izvedemo en postopek IUI, če pa ta ne bo uspel nas pa čaka IVF.
Torej, povedano mi je bilo, da bodo v roku 1-2 meseca sporočili kdaj in kako naprej. In sedaj - čičam in čakam :) Če je še katera v tem času na istem, lahko skupaj čakava in ugotavljava kdaj bo prišla pošta :)



Če bi slučajno katero zanimalo ... Konzilij je zasedal 13.12. Zdaj čakava na pošto.
pinkySassy ... pri meni je od trenutka odločitve do konzilija minilo malo manj kot en mesec, ki pa gre tako hitro okoli, da niti dojameš ne. user posted image

Lep dan vsem!

(odgovor članu pinkySassy)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
20.12.2010 7:18:38   
pinkySassy
Edinka - hvala za odgovor. Ja saj verjamem da bo hitro okrog čas, sploh med telimi prazničnimi dnevi, ko res ni časa ves čas samo razmišljati kdaj in kako...:)

Kje pa izveš, kdaj zaseda konzilij? kar pokličeš tja in povedo?

(odgovor članu Edinka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
21.12.2010 15:16:48   
Edinka
pinkySassy,
mene so klicali, ker mi manjka še en izvid, in mi povedali, drugače tud jaz ne bi vedela.user posted image

(odgovor članu pinkySassy)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
22.12.2010 21:03:27   
ammra
praviloma konzilij zaseda 1x mesečno. jaz sem imela "srečo" da sem odgovor prejela v 14 dneh in hkrati "nesrečo", ker bo 1 dan moje user posted image  ravno med prazniki, ko pa je GK zaprta. Glede na to, da bom imela kratek protokol in bi mogla z injekcijami pričeti 2 dan user posted image  se bo vse skupaj zavleklo do konca januarja.

srečno ostalim, ki še čakate....

(odgovor članu Edinka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
21.1.2011 13:46:50   
Anonimen
Jaz čakam pošto od konzilija za IVF v Ljubljani.
Papirje sem vse oddala že 12.01.
G mi je rekla da bo konzilij konec meseca.
Sporočite če je že katera dobila pošto ali ko jo boste dobile.

(odgovor članu mala06)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
21.1.2011 14:43:20   
Anonimen
Jaz sem papirje oddala že sredi decembra, pa tudi še čakam odgovor....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
28.1.2011 16:12:39   
Anonimen
Jaz sem dobila pošto danes.
V ponedeljek pokličem za evidenčno št. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
28.1.2011 16:51:53   
andreja83
jupi !!!

mi2 dans dobla pošto da morava priti na razgovor v četrtek da uredimo še ta zadnje in potem v postopek!!!! tk da mal presenečena da sva že zdaj na vrsti.

lep pozdrav

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
30.1.2011 20:32:31   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: andreja83

jupi !!!

mi2 dans dobla pošto da morava priti na razgovor v četrtek da uredimo še ta zadnje in potem v postopek!!!! tk da mal presenečena da sva že zdaj na vrsti.

lep pozdrav


Živijo andreja83!

mislim, da sva midve isti mesec bili dani na čakalno listo. Ampak jaz še nisem dobila pošte. Sem pa full vesela zate, da so se stvari začele premikatiuser posted image Upam, da tudi mene prijetno presenetijo, kajti v Mb so mi rekli, da lahko pošto pričakujem do konc marca.

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
30.1.2011 21:20:09   
andreja83
Zdravo  mala 06, tud mene zlo preseneča da nis dobla ničesar, no upam da dobiš zdej kaj v naslednjih dneh!!!

Verjem da sm bla zlo presenečena ko mi je mamca prinesla pismo najbolj od vsega pa sm se razveselila  da se je neki začelo premikat. Letošnje leto se mi je tak itak začelo vse na boljš. Pred kratkim dobla šiht zdej pa še tole, sam da sm tega 1000 x bolj vesela!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No jst držim pesti tud zate da čimprej dobiš pošto!!!

Ok se javim kaj zvem v četrtek. V temle pismu so mi napisali samo ta da bi naj bilo to predvideno v februarju ali marcu.

Zdej zaenkrat čaw čaw

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
30.1.2011 21:33:05   
mala06
ja tud jaz upam, da bo pošta v kratkem v nabiralniku. to bi res bilo presenečenje, ker rekli so mi, da v postopek bi šla nekje v maju ali juniju.  Sem pa vesela, da se ti je leto tako dobro začelo in da boš konc leta še bolj vesela, ko boš imela malo štručko v rokahuser posted image


(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
30.1.2011 22:07:00   
andreja83
no mala 06 ko bi le res!! Kaj si hecna tak dolgo bi mogla še čakat? user posted image  zaka pa taj to, kdaj si pa klicala?

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?