|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
15.5.2011 21:27:33   
kejt2
Sorry. Res sem malo zaspala. V bistvu sem bila malo v drugih dilemah user posted image
Sem s pošto konzilija prejela tudi seznam predavanj. Eno je bilo včeraj, naslednje je v juniju. Mislim, da ti na teh predavanjih razložijo, kaj je IVF, kako poteka ipd. Seveda lahko tudi sprašuješ. user posted image

(odgovor članu sandra_sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
18.5.2011 21:03:23   
sandra_sandra
sej cool! zdej sem itak že vse zvedla..pri prvi m**** od pošte naprej dajo datum za oba kdaj naj prideva po zdravila..tko,da je bil moj strah da bom mogla vse skupaj prestavit odveč! do kam si ti zdej prišla? si dobila ta datum? joj to bo tok vse hitr da me je kr mal strah!

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
18.5.2011 21:05:10   
sandra_sandra
aja še to? a si šla na to predavanje? sej pol sem se spravila prebirat še ta dopis pa sem vidla te datume..sam k bo naslednje predavanje bom jst že v postopku..upam! 6 junija mam datum!

(odgovor članu sandra_sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
20.5.2011 18:34:02   
RedSonja
Jaz sem danes dobila vabilo za GK LJ in sicer za IUI. In glej ga vraga ravno danes je 3. dan M :S. Pol sem vsa panična razmišljala kaj nardit in sem pač kar vzela Femaro tako kot mi je napisal Tomaževič 1 tabletko na dan.
V pondeljek pa bom poklicala in upam da sem naredila prav in da mi ne bodo kaj težili :).

LP



(odgovor članu sandra_sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
22.5.2011 11:42:18   
andreja_p
RedSonja čestitam za pošto iz LJ. Morala si poklicati že v petek,vendar ne bo nič narobe če boš poklicala v ponedeljek da se naročiš za UZ.Na kateri dan imaš 1UZ? Na 10 dan ciklusa ali 12 dan?Lahko si kar sama izračunaš kdaj boš mogla v LJ na 1UZ.Jaz grem v pon.,jutri.Jedla sem pa dve tableti na dan.Če lahko vprašam ali so vama našli vzrok zakaj ne moreš zanositi?

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
23.5.2011 8:31:15   
RedSonja
Vem da bi morala poklicat že v petek,samo je blo že okoli 16h pa itak ne delajo več :).

Jaz sem imela laparoskopijo in je ve BP moj ima pamalo slabši spermiogram vendar še v normali. Tako da sva kao "mejna nepojasnjena" ;).

Andreja kaj pa vidva? So vama kaj odkrili? Pa prosim lahko malo napišeš kako točno zgleda postopek IUI v LJ?
kako vem na kateri dan imam UZ? M imam ponavadi okol 25-28 dni. Za O pa nimam pojma kdaj točno je.

< Sporočilo je popravil RedSonja -- 23.5.2011 8:38:59 >

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
24.5.2011 22:56:54   
andreja_p
RedSonja lahko se preseliš na forum IUI tam boš izvedela vse kar je povezano s tem postopkom.Sem kar dosti spraševala saj je bilo to zame prvič,jutri bo,tako da je brez veze da ti na dolgo in široko razlagam.
On je O.K. jaz sem imela odstranjeno pregrado in nekaj je bilo na jajčnikih,tako da to so mi odstranili,vendar klub temu nisem zanosila.
UZ imaš na tisti dan,ko ti določi zdravnik in si dobila obrazec po pošti ,tam imaš napisano oz,obkroženo ali je to 10 ali 12 dan od prvega dne menstre.Tabletke si pa začela jemati 3-7 dan menstre,se pravi 5dni.Koliko tablet na dan in katere ti je pa predpisal ginekolog.Upam da si poklicala v LJ in se naročila za UZ.Na UZ ti bodo povedali kdaj je pravi čas za IUI postopek,oz ko bodo tvojo folikli dovolj veliki te bodo poslali v sobo 105 tako kot ti piše v navodilih,ki si jih dobila,pa Tatjana je zelo prijazna in boš vse naprej izvedela.UZ se izvaja v stari porodnišnici,vendar se pojdi prej vpisati v sprejemno pisarno.Sabo moraš imeti napotnico od ginekologa iz LJ in obrazec,te dve stvari si dobila po pošti.Upam da nisem predolga in da sem ti pomagala.

L.p,pa želim ti uspešen postopek

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
25.5.2011 8:25:36   
RedSonja
Andreja_p hvala :)

UZ imam v petek, kar je 10.dan.
Jemala sem tabletke Femara 1/ dan

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
25.5.2011 19:45:18   
andreja_p
RedSonja sem vesela da si začela s postopkom.Upam da bo postopek uspešen in sporoči kako je bilo na UZ.Jaz sem 10 dan že dobila stop inekcijo,ker sem imela folik velik 22 enega pa 16 ,je pa res da sem jedla dve na dan.Boš videla kako bo pri tebi.Javi kaj ti bodo povedali v petek. Srečnouser posted image

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 184
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?