|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 8:25:50   
lake
Dobro jutro!

Izkoriščam 5 minut miru user posted image .

T. je začela smrkat, noč je bla poolna zbujanj in čiščenja nosu. Upam da bo varuška sfolgala sitnega otroka, ker glih na bolniško pa ne mislm it zarad zamašenga nosa. Odpade pa pikica dons, kar je ubistvu kr fajn. Samo ne vem al nej greva vseeno na pregled al naj raj odpovem. Bi blo fajn da jo vsaj stehtajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 8:31:38   
majana79
k.tja, ne pije, ker ga ni maral... mu bom probala spet ponudit



(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 8:44:04   
MušiM
Dobro jutro,
evo da se spet malce javim...sem začela v službo hodit, pa en teden uvajala v vrtec, potem pa za en dan pride T. in mi jo obleče kot, da je -10st. in je seveda zakuhala in sva domauser posted image ..zdaj pa sploh ne vem kako bo po tedenski odsotnosti v ponedeljek zdržala v vrtcu..mislim za zjokat..
Drugač pa oddala osnutek diplome in jo dala lektorirat pa še neki moram popravit pa mi ne gre...

Ah, no moram nehat jamrat...
Ta velik je pa super..razen uboganjauser posted image



Koala glede menjavanja vzgojiteljic je pa veliko od sreče odvisno..Naš mali jih je v šolskem letu zamenjal po tri..pač smola..ena na porodniško..dobili vzgojitelja, je šel delat bližje doma..so dobili malček starejšo vzgojiteljico..pa je ša ta ušla na rizično nosečnost...če pa gledaš s pozitivne strani..se je pa navadil na vse in zdaj je tako komunikativen..bolj kot jazuser posted image

lep dan vsem!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 8:59:27   
koala.cek
ma sej jest sploh ne kompliciram in mi ni panike.
itak je vse navajen, pa še marsikaj se bo moral navaditi. thats life.
so že zdaj prakticirali, da so se med seboj vsi spoznavali, tako da mislim, če tudi gre v drugo skupino vse pozna. ampak nekateri pa to blaznoooo komplicirajo in sem mislila, da sem pač čudnauser posted image  bog ve, kaj naše mladiče še čaka

(odgovor članu MušiM)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:04:17   
Dudica1
midva sva bla na kavici...zdej bo pa počasi šel Maj spančkat potem pa greva v drogerijo še neki stvari kupit.
Pol gremo pa peš po T. v vrtec ker je lep sonček user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:27:28   
PapuaNG
jutro,


spali tako tako...ga je prebava mučila, ker ko se je sprdel, je blo ok, do naslednjega bujenja. Sem ga morala pa spet zbujat za vrtec zjutraj...
aja, glede csd-mislim, da se določa po stalnem prebivališču otroka (če se prav spomnim).

Pa še to-moj dragi spet išče dojenčke, tokrat naši pridejo v poštev. Torej:
išče se dojenčke, stare od 11-14 mesecev, po možnosti bolj temnolase. Reklama se snema za Pampers, predvidoma od 6.-8. junija (ne vem še, a bo en snemalni dan ali več) v Ljubljani, honorar cca 300 evrov (še ni potrjen). Casting bo potekal v petek, 21.05.2010, predvidoma od 10-17h, lokacijo bodo še sporočili. V kolikor bi bil otrok izbran, bi spremljevalec moral imeti na razpolago cel dan. Morebitni interesenti naj pošljejo svoje podatke (ime, priimek in kontaktna telefonska številka ter ime, starost in spol otroka) na blaz.taljan@gmail.com, če vas pa še kaj zanima, me lahko pokličete na 040 234 616 (Andreja).
Aja, prijavijo naj se samo tisti, ki so res pripravljeni sodelovati (se je zadnjič zgodilo, da si je ena mamica premislila, ko je bil otrok že izbran), da ne bo kasneje prišlo do nevšečnosti...


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:29:52   
maja1488
Jutro. Smo pokonci od šestih. Ponoči je tašča umrla user posted image


Drugače pa...koalka...M ni nikoli med leton zamenjala vzgojiteljice ali pomočnice. Pri na prakticirajo, da sta obe z otrokom 2 šolski leti, potem menjajo učilnico in vzgojiteljice.
Flašona...seveda se prijavi...sploh ne vem kaj razmišljaš. Vsaka kritika pa je itak dobrodošla. Pa verjamem, da jih ne bo...negativnih seveda.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:31:33   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

jutro,


spali tako tako...ga je prebava mučila, ker ko se je sprdel, je blo ok, do naslednjega bujenja. Sem ga morala pa spet zbujat za vrtec zjutraj...
aja, glede csd-mislim, da se določa po stalnem prebivališču otroka (če se prav spomnim).

Pa še to-moj dragi spet išče dojenčke, tokrat naši pridejo v poštev. Torej:
išče se dojenčke, stare od 11-14 mesecev, po možnosti bolj temnolase. Reklama se snema za Pampers, predvidoma od 6.-8. junija (ne vem še, a bo en snemalni dan ali več) v Ljubljani, honorar cca 300 evrov (še ni potrjen). Casting bo potekal v petek, 21.05.2010, predvidoma od 10-17h, lokacijo bodo še sporočili. V kolikor bi bil otrok izbran, bi spremljevalec moral imeti na razpolago cel dan. Morebitni interesenti naj pošljejo svoje podatke (ime, priimek in kontaktna telefonska številka ter ime, starost in spol otroka) na blaz.taljan@gmail.com, če vas pa še kaj zanima, me lahko pokličete na 040 234 616 (Andreja).
Aja, prijavijo naj se samo tisti, ki so res pripravljeni sodelovati (se je zadnjič zgodilo, da si je ena mamica premislila, ko je bil otrok že izbran), da ne bo kasneje prišlo do nevšečnosti...




No pol mi odpademo...imamo blondinko, pa še konkurenčne plenice nosimo user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:36:11   
Anonimen
maja, a jih čva pobarvat s hano?user posted image


moj malček je zaspal... sem se uspela stuširati, oprati lase in še po računalniku lahko v miru brskam...

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:38:51   
šivilja
Maja - moje sožalje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:40:36   
šivilja
Moj angelček je ravno zaspal tukaj zraven mene - to je nekaj najlepšega, bi lahko kar sedela in jo gledala.


Snemanje - mi tudi odpademo - prvič je stara šele 19 mesecev, drugič je pa še sokraj plešasta oz. ima rdečkaste lase

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:42:26   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Moj angelček je ravno zaspal tukaj zraven mene - to je nekaj najlepšega, bi lahko kar sedela in jo gledala.


Snemanje - mi tudi odpademo - prvič je stara šele 19 mesecev, drugič je pa še sokraj plešasta oz. ima rdečkaste lase


A tvoj dan ima 12 ur, da ste že tok stari user posted image  

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:42:50   
ivanamdb
maja  -  uh! moje sozaljeuser posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:42:58   
maja1488
Grem delat torto za Zarjo.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:43:17   
Anonimen
Ponoči je tašča umrla


ojej, maja, sem šele zdaj prebrala... user posted image

moje sožalje!user posted image

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:44:07   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Moj angelček je ravno zaspal tukaj zraven mene - to je nekaj najlepšega, bi lahko kar sedela in jo gledala.


Snemanje - mi tudi odpademo - prvič je stara šele 19 mesecev, drugič je pa še sokraj plešasta oz. ima rdečkaste lase


A tvoj dan ima 12 ur, da ste že tok stari user posted image  
 
Pomota - 10 mesecev. (ležim na postelji v poltemi in potem hitro zgrešim tipko in rata 9 namesto 0)

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:44:47   
šivilja
No zdaj imam pa še eno čudno pisavo.

< Sporočilo je popravil šivilja -- 19.5.2010 9:45:06 >

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:52:11   
majana79
mi tudi odpademo, ma neke svetlolase poganjke po glavi... user posted image pa pampersk tudi nimamo

maja user posted image

komej je zaspal... zunej je pa ful lep dan

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:53:37   
PapuaNG
maja, sožalje user posted image

Drugače pa če poznate še kakšne mamice z mulčki, ki ustrezajo pogojem za snemanje, jim kar sporočite. Drugače pa glede teh las-pri tej starosti jih je itak bolj malo res temnolasih, tko da pomoje pride v poštev vse kar ni lih blont. Bi jst našega prijavila (pa ni fejst temnolas),ampak si po enem tednu službe težko vzamem spet dopust user posted image

Aja, a kera ve, kje klepetajo aprilčice 2009? Jih nikjer ne najdem, pa lih še one pridejo v poštev...

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:55:43   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

maja, sožalje user posted image

Drugače pa če poznate še kakšne mamice z mulčki, ki ustrezajo pogojem za snemanje, jim kar sporočite. Drugače pa glede teh las-pri tej starosti jih je itak bolj malo res temnolasih, tko da pomoje pride v poštev vse kar ni lih blont. Bi jst našega prijavila (pa ni fejst temnolas),ampak si po enem tednu službe težko vzamem spet dopust user posted image

Aja, a kera ve, kje klepetajo aprilčice 2009? Jih nikjer ne najdem, pa lih še one pridejo v poštev...



Samo verjetno se mora že kaj na noge postavljat, a ne? Ker naša je še svetlobno leto daleč od tega.

Aprilčice - a pri otrocih ji ni?

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:57:17   
Anonimen
jest bi ga pa prijavila.
Papua, a pošljem kakšno slikico?

(odgovor članu PapuaNG)
  Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:58:28   
Dudica1
papua Mi pa imamo pamperske in Maj je temno rjav user posted image Bi to šlo v poštev?






maja iskreno sožalje!user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 9:59:20   
šivilja
Sem našla Aprilčice na otrocih - imajo cela dva posta, tako  da očitno ne čvekajo - je pa tamala od nmagk aprilčico -njo so že za frutek snemali. Ji lahko pošljem sporočilo na fb

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:00:28   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

papua Mi pa imamo pamperske in Maj je temno rjav user posted image Bi to šlo v poštev?






maja iskreno sožalje!user posted image



ma saj to kaj ma otrok na riti pa res ni pomembno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ful ste dobre

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:02:07   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu šivilja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?