|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čvek za današnji večer
11.7.2005 21:58:09   
india
Hujšanje pustite za zimo!!!:)-:)-:)-

Jaz sem pa zdaj proti svoji volji zgubla kar nekaj kil, pa mi je takoooo všeč;)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   čvek za današnji večer
11.7.2005 21:58:13   
Kalina
kam to?:)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   čvek za današnji večer
11.7.2005 21:58:52   
smrka
no saj ti bo tud lepo doma, sam jaz bi znorela :) drži se :) no saj bomo me na RR tukaj da te tolažmo če boš ful jezna ko tvoj popoka na morje.:sloncek:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   čvek za današnji večer
11.7.2005 21:59:05   
india
Urši, saj to je OK, samo malo si pa le privošči, ker drugače boš počasi suženj, pa še dedc ti bo to izkoriščal in metal naprej;)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   čvek za današnji večer
11.7.2005 21:59:22   
Gina
Ma navadi svojega, da bo mal hilfau, urši. Kaj se to pravi, a je dete njegovo ali samo tvoje? Samo to si pa najbrž tudi ti malo posestniška, a ne?:)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:00:49   
urši*
pa sej si privoščim ,sam sej pravim , js grem takrat, ko mali spi.
ne morem pa it za tri dni, mogoče pa čez kake par let:zmeden:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:00:58   
smrka
urš a skupaj pa negresta nič na morje?

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:01:18   
Kalina
jst sm tud cist bajsika, pa me sploh ne gane, itak me ze 1 let vsi sprasujejo ce sm noseca, huhuh :)-

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:02:22   
Gina
Ja no, kaj pa vem....če ti tako ustreza, pa tudi prav. Meni paše malo iti tudi sama ven. res grem redko, ampak grem. Pa moj mali spi itak samo za eno urco, potem ne bi nikamor mogla, če bi šla samo za čas spanja.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:02:38   
smrka
Mene tud ne gane, sam me pa gane ko grem v trgovino si kaj kupit pa najdem majce sam za manekenke, nič sa bolj močnejše vomen kot sem jaz.. potem pa v jok pa na drevo.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:02:53   
urši*
ja smo že bli in še gremo

pa ne narobe razumet, moj:love: je fajn človek , dober oče, rad me ma js njega,,ni zdej nek brezvezneš , ki me pušča sami in mi ne pomaga, vse nardei in konc koncev domov prinaša denar, če ga nebi , bi blo sranje...

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:03:00   
india
Hehe Kalina, tako so mene spraševali,potem sem pa bila 6 mesecev noseča, pa nihče ni vedel:)-

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:03:29   
Gina
Miška, komu pa ti daš otroke, ko greš kam? A Marka že ta veliki dve najbrž malo popazita, za 20 minut a ne, ali ga daš k mami?

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:04:07   
urši*
gina, js grem ponavadi zvečer, na kako pijačo in tako, :love: ga nahrani pa poskrbi za njega

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:04:42   
smrka
Ah urši, me smo ti zdaj sigurno mal misli zbrkale... če zaupaš svojmu dedcu naj gre.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:05:06   
Gina
Ampak tale moda današnja je pa res malo mimo. Če hočeš najti kakšno lušno majčko, lahko kupiš xxl, pa bo še čisto oprijeta, če te sploh ni toliko skupaj. Meni so vse premajhne, pa sem zgoraj bolj švoh.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:06:25   
smrka
Se čist strinjam s tabo Gina.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:07:29   
Kalina
ja jst sm pa spodaj kr uredu, zgoraj sm pa vsa napihnjena k en slon, sploh se nemorem znebit te napihnjenosti, nogce mam pa k srnca, mogoce k jih tolk narazen dajem, hahahhaha:)-:)- :sloncek:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:07:52   
india
Gina, odvisno kdaj in za kako dolgo grem ven. Če grem zvečer, je mož z njimi, čez dan ostanejo tudi kakšno urco sami, ponavadi je mama doma, če ne, pa sosedo poprosim, da malo pogleda. Dokler je bil pa ati, pa sem lahko šla brezskrbi kamorkoli in za kolikor časa sem hotela.
Mami pa slabo sliši in vidi, pa stara je, zato je ne morem obremenjevat.:rozica:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:07:57   
smrka
a kera posluša radio preko neta? jest poslušam Narodni radio, sama hrvaška muzka ful dobro.. sploh pa zdaj ko ni nobenih reklam samo muzka.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:07:59   
urši*
mam probleme z zaupanjem :ups::ups::ups:
tamalega ne bi dala nobenmu :ups::ups:
kar se pa mojga tiče , pa mislim , da me ma rad in da me ne bi kar tako prevaral, vem , da se butastosliši , apak , ga toliko poznam , da če bi me, bbi takoj vedela in potem me nebi videl več, ker bi znorela
pa ne me strašit:((:((:((

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:09:48   
Gina
A potem če nimaš nog ko srnica, pomeni da jih ne daješ narazen ali kaj?:zmeden2:

No,kalina, jaz tebi malo od spodaj šenkam, ti pa lahko meni malo gor posodiš, pa bova obe popolni! No, sam ne vem, če bi bil moj zadovoljen. On pravi, da sem že itak "perfect":)-:)-:)-

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:10:30   
india
Smrka, jaz še ne poslušam glasbe , mi srce ne da.

Joj, Gina, zadnjič sem si v Avstriji kupila majčko, za 1€, št. 40-42. In pridem domov, pa glej zlomka, mi je prevelika:((:((:(( In je romala k moji mami:rozica:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:11:45   
Gina
Eh, urši, saj noben ne misli, da bi te kar varal ali kaj takega. Samo ni fajn biti sam z majhnim otrokom čez vikend. tako preprosto je meni to, nič drugega. Ampak če sem bila jaz zdajle 3 dni sama, ko je šel moj prikolico postavljat, pa mi je bilo ful fajn, ker sem imela končno malo miru pred big family, pa tudi tebi nejbrž ne bo prehudo.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:12:15   
urši*
babe , js grem spat:zaspan:
se mi bo ziher sanjalo o zloglasnem MOŠKEM MORJU:grrr::grrr:
ne vem ,če ga bom pustla


ja ga bom, pa bom doma jokala pa bom bentla še pol 3 mesce, pa bom tečna..... na koncu pa itak nč ne bom mela od tega .....


lahko noč, pa lepe sanje:love:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?