|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samske mamice
15.5.2010 21:48:08   
Zvezdici

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

smo:

astrea
(32)            1.user posted image user posted image , KP
Biba Buba
(27)       1.user posted image user posted image , LJ

karmen12             2.user posted image
MEGI20
(23)         1.user posted image user posted image , NM
Metuljcica77 (32) 1.user posted image user posted image , LJ (okolica)
ninananaa             1.user posted image
SMT3
(34)             2.user posted image user posted image user posted image
tinatona (30)         1.user posted image user posted image , LJ (vrhnika)
Zora20                  1.user posted image user posted image , Ptuj
zvezdici
(21)         1.user posted image user posted image , LJ

Nas je že 10 mamic na kvadrat user posted image .



_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Samske mamice
15.5.2010 21:48:26   
Zvezdici
Nas je že 10 user posted image .

Ste že kar nekaj napisale.. smo že na tretji strani, hehe.


Sem zdajle končno prišla do računalnika. Se je mala namreč zdajle 1,5 ure nonstop histerično jokala. Sem mislila, da mi bo ušesa razneslo user posted image .

tinatona - dobrodošla

Uh glede preživnine.. še zdaj nič ni zrihtano. Upam, da kmalu user posted image .
Naj bi meni dajal 150, mali pa 50 na njen račun.. bomo videli kako se bo obneslo.



_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Samske mamice
16.5.2010 21:47:17   
astrea
Zvezdici  ajej, upam da je bilo danes boljeuser posted image . Kakšni uboščki souser posted image , pa še povedat ne morejo kaj jih muči.

Vsem želim uspešen tedenuser posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Samske mamice
17.5.2010 14:09:57   
Zora20
Olja,

kako smo kaj...Pa smo se že kar razpisale... :)

Metuljičica 77

Kadar gre za sporazumni dogovor za preživnino, se vloži vloga na okrožno sodišče, kjer steče nepravdni postopek, v katerem se starša dogovorita, sporazumeta o višini preživnine in določita tudi datum katerega v mesecu bo zavezanec plačeval preživnino, ponavadi obveznost plačevanja preživnine nastopi za tekoči mesec, ki sledi. Izda se izdatek poravnave, na katerega se oba podpišeta in je zadeva pravnomočna. Kadar pa je vložena tožba, je treba biti pozoren, če ne skleneta poravnave, kar je po moje bolj pametno, da se sporazumeta o višini preživnine, postopek traja naprej, tako dolgo, da sodišče izda sodbo v imenu ljudstva in določi novi znesek preživnine, razliko pa mora zavezanec poravnati tudi za nazaj, od dneva vložitve tožbe, ali pa za vsa leta nazaj. Odvisno kakšen je tožbeni zahtevek. Upam, da sem kaj pomagala :)


Lep dan vam želim vsem še naprej, pa se kaj tipkamo :)

(odgovor članu astrea)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Samske mamice
24.5.2010 20:42:27   
Zvezdici
Se javljam spet po dolgem času.

Sva ''''kao'''' porihtala glede preživnine (ne preko csd-ja). Rekel je, da bo dajal 100€ meni in 50€ mali na njen račun. S tem, da je prvo SAM rekel, da bo plačeval 200€ in si premislil!! Sem mu rekla: aja to potem pomeni, da ti je prveč toliko za hčerko dat. Pa je bil brez besed. Sramota res! Če že meni noče tolko dat, bi lahko vsaj mali na račun nakazal, pa bi ona imela. Ne moram vrjeti res.. še en dokaz več, da je boljše tako kot je.

Kako ste pa kaj ve punce?
Upam, da uživate na sončku!

Lep večer.

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zora20)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Samske mamice
1.6.2010 21:01:32   
Zvezdici
Smo malo zaspale. user posted image

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Samske mamice
4.6.2010 7:10:28   
MEGi20
hehe zaspale zaspale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no jaz sem bolj kot ne doma ker v nedeljo praznujemo rojstni dan...tko da potem bo malce več časa

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Samske mamice
5.6.2010 10:08:37   
Zora20
Olja,

pa sem po dolgem času javljam tudi jaz.... spet malo sončka danes, tako da ga je treba čimbolj izkoristiti, ob takem vremenu, kot je bilo zdaj se lahko kaj hitro spet pojavi tisti sitni dež in oblaki....


Pa lep dan želim vsem :)



(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Samske mamice
5.6.2010 11:54:38   
Zvezdici
megi - vse najboljše tvojemu sinčku za jutri user posted image user posted image . Lepo praznujte!
zora - jaa končno spet sonček!

Moja spi že od 9h in jo čakam že vsa zrihtana, da greva končno na sončka, hehe. Upam, da bo kaj kmalu!

Uživajte na tak lep dan! user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zora20)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Samske mamice
6.6.2010 0:32:56   
7lina7
se opravičujem, da vdiram...  sem malo pokukala sem,ker sem tud jaz bila včasih "vaša" user posted image .. z vsemi tegobami, kreganji,izsiljevanjem, odtujevanjem otroka,psihičnim nasiljem, alkohol,noči ko ga ni bilo domov..... no, po prvem fizičnem kontaktu pa se je zame vse končalo!!
tako, da vas razumem in vem kaj pomeni biti v enem mama,oče, prijatelj,zdravnik,tolažnik...  ni lahko!
pa vendar je mogoče!  zato kapo dol pred mamami samohranilkami - včasih morajo bit supermame,ker so pač za vse same...


IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

Se javljam spet po dolgem času.

Sva ''''kao'''' porihtala glede preživnine (ne preko csd-ja). Rekel je, da bo dajal 100€ meni in 50€ mali na njen račun. S tem, da je prvo SAM rekel, da bo plačeval 200€ in si premislil!! Sem mu rekla: aja to potem pomeni, da ti je prveč toliko za hčerko dat. Pa je bil brez besed. Sramota res! Če že meni noče tolko dat, bi lahko vsaj mali na račun nakazal, pa bi ona imela. Ne moram vrjeti res.. še en dokaz več, da je boljše tako kot je.

Kako ste pa kaj ve punce?
Upam, da uživate na sončku!

Lep večer.



zvezdici, ne daje tebi - daje za otroka!! tija je premala, da bi si kupila kar rabi- za to ti poskrbiš.. daje tebi za njo!! 
to je največja napaka vseh user posted image  neresnih očetov... ki imajo občutek,da dajo tebi s tem,ko nakažejo na tvoj TTR.



drugače pa se višina preživnine lahko kadarkoli zviša,ko se zvišajo stroški za otroka - ponovno se na sodišče poda vloga za preživnino in pol jovo na novo...
je pa fajn da imate preživnine pisno potrjene - beri urejene na sodišču. ker dokler plačuje ni problema,se pa dosti krat zgodi da se čez čas pozabi plačevat...  in če imaš urejenbo preživnino potem ti pripada iz preživninskega sklada znesek,ki je bil določen kot preživnina, drugače pa dobiš le tisti minimum - 83€


tak, to je to!!


user posted image user posted image user posted image  za vse same mame!! user posted image user posted image user posted image


... jaz sem imela srečo in spoznala nekoga,ki je sprejel mojega otroka ( kontra relacija ni ravno tak kot bi morala bit.. user posted image )  in je dedc na mestu!  nič mu ni težko, ima 2 zdravi roki ( prime za krpo in metlo,ko je treba), ne hodi po gostilnah... pred 3 meseci se nama je rodil najin mali user posted image   !  kot očka pa je vzorčni primer!!!  previja,carta,vozička...   imam vse, kar prej nisem poznala!!

je pa res, da sem v samskem obdobju ( 4 leta) naletela tud na svako jake primerke.. user posted image   in dobro, da sem - s časom sem si izoblikovala svojo osebnost in si pustila čas, da razčistim kaj hočem in pričakujem ter kaj absolutno nočem! in tega sem se držala.. in na koncu našla!

verjamem da tudi ve boste!!

user posted image vsem.



_____________________________

Lin@


(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Samske mamice
6.6.2010 0:47:45   
tinatona
IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7

je pa fajn da imate preživnine pisno potrjene - beri urejene na sodišču. ker dokler plačuje ni problema,se pa dosti krat zgodi da se čez čas pozabi plačevat...  in če imaš urejenbo preživnino potem ti pripada iz preživninskega sklada znesek,ki je bil določen kot preživnina, drugače pa dobiš le tisti minimum - 83€


Samo tole bi rada popravila. Če oče neha plačevat preživnino, ti lahko podaš izvršbo in šele če mu ne morejo rubit, lahko daš zahtevek na preživninski sklad. Od njih pa dobiš samo kolikor je zakonsko določeno - mislim da je okrog 90€ in nič več.

LP Tina

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Samske mamice
6.6.2010 0:53:53   
tinatona
Evo takole piše na spletni strani preživninskega sklada...

Višina nadomestila preživnine se usklajuje s količnikom uskladitve preživnin in nadomestil preživnin, odvisna pa je od otrokove starosti. Ta znaša:
  • za otroka do 6. leta starosti              69,24 EUR
  • za otroka od 6. do 14. leta starosti   76,16 EUR
  • za otroka nad 14. letom starosti        90,01 EUR


(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Samske mamice
6.6.2010 14:10:40   
Ana001
Da se še jaz tu "obtačlam". Sem nova samska mamica, totalno razočarana nad življenjem. Energijo mi trenutno daje le moja pupica, ki je stara 2 leti in 8 mesecev. Upam le, da drži tisto, da čas celi vse rane ...

lp vsem

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Samske mamice
7.6.2010 8:52:40   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7


zvezdici, ne daje tebi - daje za otroka!! tija je premala, da bi si kupila kar rabi- za to ti poskrbiš.. daje tebi za njo!! 
to je največja napaka vseh user posted image  neresnih očetov... ki imajo občutek,da dajo tebi s tem,ko nakažejo na tvoj TTR.




Popolnoma res.. pa kaj ko moški osebi tega ne moraš dopovedati.
Pa user posted image user posted image tudi za tebe! In pa super, da si potem le našla nekoga! Upam na to tudi jaz, da čez nekaj časa to tudi mene doleti user posted image .

Ana001 - dobrodošla user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Samske mamice
7.6.2010 8:54:23   
Zvezdici

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

smo:

Ana001                
1.user posted image user posted image
astrea
(32)            1.user posted image user posted image , KP
Biba Buba
(27)       1.user posted image user posted image , LJ

karmen12             2.user posted image
MEGI20
(23)         1.user posted image user posted image , NM
Metuljcica77 (32) 1.user posted image user posted image , LJ (okolica)
ninananaa             1.user posted image
SMT3
(34)             2.user posted image user posted image user posted image
tinatona (30)         1.user posted image user posted image , LJ (vrhnika)
Zora20                  1.user posted image user posted image , Ptuj
zvezdici
(21)         1.user posted image user posted image , LJ

Nas je že 11 mamic na kvadrat user posted image .




_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Samske mamice
13.6.2010 20:39:27   
Metuljcica77
ojla vsem

se malo pofočkam ... 7lina7 super, da si nam malo povedala svojo zgodbicouser posted image user posted image user posted image , mormo bit optimisti, a ne ... sicer pa samo pogledam svoj zakladek, pa vem da je vse vredno truda user posted image

no pa naj vam povem, da sem od hčeringa očka dobila odgovor na tožbouser posted image  ... halo da dol padeš, kakšen odgovor, kr neki ... škoda besed, potem pa še takoj povabilo na mediacijo od sodišča ...

Zvezdici a te lahko vprašam, a imata uradno tale dogovor potrjen, al je to kr tko mal med vama?


(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Samske mamice
14.6.2010 20:27:57   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: Metuljcica77

Zvezdici a te lahko vprašam, a imata uradno tale dogovor potrjen, al je to kr tko mal med vama?




Jah kar tako med nama ja user posted image . Če se pa ne bo obneslo bomo pa na csd-ju rihtal. Mah ne vem.. na začetku se je še dalo z njim kaj zmenit in sem bila jaz tolko zmešana, da sem rekla ok pa dajmo.. zdaj se mi zdi pa vedno bolj čudno vse skupaj. Pa tko se mi zdi, da še vedno več dobim kot če bi imela prek centra zrihtano. Ali se motim?
Zdaj so me ornk začeli motit tile1. tedenski obiski, ker ga najrajši sploh ne bi vidla.. pa se temu ne da izognit, saj ubistvu ima tudi on to pravico, pa mi vedno bolj smrdi.


< Sporočilo je popravil Zvezdici -- 14.6.2010 20:29:04 >


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Metuljcica77)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Samske mamice
30.6.2010 12:46:49   
Metuljcica77
zvezdici ne mi zamerit, ne želim ti solit pameti, ampak pišem iz lastne izkušnje ...

če imata zapisano očetovstvo, potem nastane problem pri uveljavljanju otroškega dodatka in pri vpisu v vrtec, vsaj pri meni je bilo tko, sem se hotela tud tko mal med nama zmenit, pa žal to država čist drgač gleda, sedaj pa čakam kaj bo na sodišču, ker se ne strinjava glede zneska preživnine ... mogoče še katera druga mamica lahko kaj napiše o tem

pozdravček vsem

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Samske mamice
30.6.2010 20:08:06   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: Metuljcica77

zvezdici ne mi zamerit, ne želim ti solit pameti, ampak pišem iz lastne izkušnje ...

če imata zapisano očetovstvo, potem nastane problem pri uveljavljanju otroškega dodatka in pri vpisu v vrtec, vsaj pri meni je bilo tko, sem se hotela tud tko mal med nama zmenit, pa žal to država čist drgač gleda, sedaj pa čakam kaj bo na sodišču, ker se ne strinjava glede zneska preživnine ... mogoče še katera druga mamica lahko kaj napiše o tem

pozdravček vsem


Hmm.. meni so pa otroški dodatek brez problema odobrili user posted image .
Saj vrjamem ja.. bi najbrš res bilo bolj pametno.
Bom se še malo bolj pozanimala in to es najbrš kaj kmalu naredila.
Kako pa to vpliva na vrtec?
a če se on strinja z višino preživnine, oziroma če sva se sama zmenila, potem velja ta znesek?
Kako pa to vpliva na otroški dodatek?




_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Metuljcica77)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Samske mamice
3.8.2010 8:28:19   
MEGi20
Da obudim temo.... punce moje drage... konec tega tedna oz. za vikend bom doma čistila omare, kajti kar nekaj stvari imam ki so mojemu korenjaku premajhne. Našla sem tudi nekaj čevljčkov, od lanske sezone, ki so nekajkrat nošeni.

Oblačila so velikosti od. št 74 do št. 98 ....  če katera potrebuje kake gumjaste škornjčke (take ki jih imajo v vrtcu) imam 3 komade na razpolago (št. ne vem na pamet).

Nekaj ženskih oblačil (torej mojih) in čevljev.

Nekje v ponedeljek, ko pridem v službo bom prilimala v album slikice, če bo kateri kaj všeč z veseljem oddam.

LP;MeGi

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Samske mamice
20.9.2010 9:30:33   
sasa1975
pozdravljene,
ste še kaj aktivne na tej strani?sem iz lj.imam dojenčico staro 5 mesecev

_____________________________

PRVI JESENSKI DAN,Nika je imela 2.ceplenje-5mesecev,7730gr.67cm,lepo rastem

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Samske mamice
20.9.2010 9:31:19   
sasa1975
javite se mi na zasebno

_____________________________

PRVI JESENSKI DAN,Nika je imela 2.ceplenje-5mesecev,7730gr.67cm,lepo rastem

(odgovor članu sasa1975)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Samske mamice
14.10.2010 10:08:04   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: sasa1975

pozdravljene,
ste še kaj aktivne na tej strani?sem iz lj.imam dojenčico staro 5 mesecev


Očitno bolj malo, hehe.
Dobrodošla!

Sem dala vlogo na sodišče za preživnino in čakam odgovor že 3 mesece!
Do takrat pa tudi ne moram oddati vlogo za vrtec. user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu sasa1975)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Samske mamice
14.10.2010 10:11:45   
Zvezdici


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

smo:

Ana001                
1.user posted image user posted image
astrea
(32)            1.user posted image user posted image , KP
Biba Buba
(27)       1.user posted image user posted image , LJ

karmen12             2.user posted image
MEGI20
(23)         1.user posted image user posted image , NM
Metuljcica77 (32) 1.user posted image user posted image , LJ (okolica)
ninananaa             1.user posted image
sasa1975             1.user posted image user posted image , LJ
SMT3 (34)             2.user posted image user posted image user posted image
tinatona (30)         1.user posted image user posted image , LJ (vrhnika)
Zora20                  1.user posted image user posted image , Ptuj
zvezdici
(21)         1.user posted image user posted image , LJ

Nas je že 12 mamic na kvadrat user posted image .






_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Samske mamice
17.10.2010 8:47:01   
sasa1975
ojla
niste nič aktivne na forumu:-(
je kakšna se na porodniški?
kaj pa dop.kava v lj

pozdravček

_____________________________

PRVI JESENSKI DAN,Nika je imela 2.ceplenje-5mesecev,7730gr.67cm,lepo rastem

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?