|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Posvojene mame ;)
28.11.2011 19:33:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Cannelle

Berem in berem... že ure... ta, druge forume pa nič ne najdem.

Kako je s posvojitvijo iz Rusije? Grem na csd in potem?
Je ovira, če je samo mož zaposlen?

Bila bi presrečna, če bi mi katera malo pomagala.


beri bolj natančno ;)
torej predlagam, da eni od posvojenih mam (daisy, 1ali, tiana, iza1234, ...) pišeš zasebno sporočilo in boš dobila največ konkretnih podatkov

(odgovor članu Cannelle)
  Neposredna povezava do sporočila: 4076
   RE: Posvojene mame ;)
28.11.2011 21:18:15   
DaisyE
Meni ni treba ZS. user posted image  Sem lahko kar tule informativna.

Najbolj simpl je, da:

1. se povežeš z nekom, ki je to dal skozi (nas je že tolk, da si vsak lahko najde enga simpatičnega) user posted image
2. Gres na CSD in sprožiš postopek (po slovensko) in hkrati poveš, da boš posvajala iz Rusije (papirje morjo za Ruse po njihovo pripravit)
3. Zbereš še preostale papirje, ki jih Rusi hočjo. user posted image
4. Pošlješ v Rusijo. user posted image
5. Počakaš na datum. user posted image
6. Letiš. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4077
   RE: Posvojene mame ;)
28.11.2011 21:21:21   
DaisyE
Za zaposlitev pa ne vem. Bi morala direkt gor vprašat. Mislim, da ni problem, če je en doma, važno je, da lahko po njihovih kriterijih (za katere ne vem, kakšni so), vzdržujeta familijo.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4078
   RE: Posvojene mame ;)
16.12.2011 11:09:58   
Matejčika
... če ima eden dovolj veliko plačo, da še vedno ostane toliko kot bi potrebovala 3 članska familija za normalno življenje, potem ni problema, če je eden brez šihta. Seveda ko se odštejejo krediti, če imaš prevelik kredit, je to potem kriza. Pa v takem primeru je najbrž fajn, da imaš v lasti hišo al pa stanovanje.

Dajzika, kak kaj napredujete? Me tak firbec matra! user posted image

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4079
   RE: Posvojene mame ;)
11.1.2012 7:42:18   
limonca*
Kam ste se vse skrile?? Kako napredujete? user posted image

Matejčika, ti pa že skoraj na polovici.. user posted image user posted image

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 4080
   RE: Posvojene mame ;)
28.1.2012 18:14:21   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE


Ko sem jaz prvič zagledala svojega malčka so se skrbi šele začele in sedaj, ko se odpravljamo še po enega, niso skrbi kljub dobrim izkušnjam nič manjše, samo drugačne.




kaj se greste spet Russian way, kaj ko bi ti mene malo updajtala na z.s. ali pa na mejl, se mi nekako zdi, da plavam v morju nevednosti user posted image user posted image  , sproti se lohka pa spet za kakšen per ali dva zmenimo z mamo Mlinčko pa mamo Noki


Pa kje sem jaz, šele danes videla tretjo točko... Lubčka, lubčka in še enkrat lubčka. Kapo dol pred tabo kravica moja....

A veš kaj je pa zadnjič moj reku, ko je naša soseda šla še po enega zamrznjenčka...
"to pomeni samo to, kako je z enim fajn"user posted image user posted image user posted image
Mojmu se kar trgat začne, če omenim, da bi šla po še po enegauser posted image

Mismis, marjetica, men se zdi kot včeraj, ko smo bile na Vranskem še same, brez skrbi, če bo fešta dan, dva ali pa tri, pa sem šla samo parkrat spat pa poglejta kje smo zdajuser posted image


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4081
   RE: Posvojene mame ;)
29.1.2012 19:07:08   
Matejčika
Nekaj me zanima. Kaj je že katera slišala za to agencijo na hrvaškem za posvojitve iz Konga: http://www.mojaobitelj.hr/
Baje da nekako tako poteka posvojitev:
˝v tem postopku moreš pridobit pač tiste potrebne dokumente (enake kot takrat ko daš vlogo na CSD) + mednarodni potni list, ki ga ni težko pridobiti. potem vse to pošlješ agenciji in oni rihtajo dalje. imajo svoje odvetnike v kongu. pri otroku lahko izbiraš spol in starost. rasa pa je itak črna. ko najdejo primernega otroka, ti pošljejo sliko in zdravstveno spričevalo otroka in staršev. ko potrdiš predlaganega otroka, odvetniki iz konga vložijo vlogo. na odobritev se čaka nekje 5 mesecev in potem je otrok uradno tvoj. ljudje iz agencije grejo po njega, ti ga pa prevzameš na dogovorjenem letaliču, tako da ti v kongo ni potrebno potovati niti enkrat.
povedala mi je, da ima ta agencija po svetu mnogo podružnic in da so posvojili že več kot 100 otrok. veliko tudi za ameriko in avstralijo. povedala je, da evropejci po navadi pridejo po otroka na letališče, američani pa raje grejo sami po njega. ˝

Malo me mnenje zanima. Sem malo skeptična...

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4082
   RE: Posvojene mame ;)
30.1.2012 9:35:37   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Mismis, marjetica, men se zdi kot včeraj, ko smo bile na Vranskem še same, brez skrbi, če bo fešta dan, dva ali pa tri, pa sem šla samo parkrat spat pa poglejta kje smo zdajuser posted image



joj ne govori, Vransko je bilo zakon, če me le ne bi tista tičina masa na torti oslabela. Eh, kje so že te cajti, mi jih imamo sedaj že sedem mesecev in letos ne razmišljamo o pingvinih, naslednje leto bomo ponovno dali predlog v razpravo user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4083
   RE: Posvojene mame ;)
30.1.2012 12:13:35   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Mismis, marjetica, men se zdi kot včeraj, ko smo bile na Vranskem še same, brez skrbi, če bo fešta dan, dva ali pa tri, pa sem šla samo parkrat spat pa poglejta kje smo zdajuser posted image



joj ne govori, Vransko je bilo zakon, če me le ne bi tista tičina masa na torti oslabela. Eh, kje so že te cajti, mi jih imamo sedaj že sedem mesecev in letos ne razmišljamo o pingvinih, naslednje leto bomo ponovno dali predlog v razpravo user posted image


Povej, ko bo predlog sprejet, da spijem pir na vaš pogumuser posted image user posted image
Tičina je bla pa... nimam besed, bi jaz zdaj rabla, ko moj zvečer omagan zaspiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4084
   [Brisano sporočilo]
30.1.2012 12:32:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Matejčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4085
   RE: Posvojene mame ;)
30.1.2012 12:39:33   
Matejčika
Metulj, prosim! user posted image Hvala!

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4086
   RE: Posvojene mame ;)
15.3.2012 11:27:29   
limonca*
KAm ste se skrile? user posted image user posted image   Nobena nič ne piše kako napreduje, kako so vaši malčki.... jaz vas tko rada berem in zbiram informacije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4087
   RE: Posvojene mame ;)
27.3.2012 18:50:48   
banga
A vam lahko povem eno lepo novičko? Dobila sva novico, da naju v daljni Sibiriji čaka najina princeska, ki je trenutno stara 13 mesecev. Če bo ruski konzulat izdal vizo - nič če, saj jo bouser posted image user posted image user posted image , jo bova prvič obiskala 2. aprila.....

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4088
   [Brisano sporočilo]
27.3.2012 20:42:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu banga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4089
   RE: Posvojene mame ;)
28.3.2012 8:18:14   
limonca*
banga, čestitke!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ful sem vesela za vas 3!!! Poročaj še naprej.user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4090
   RE: Posvojene mame ;)
12.4.2012 20:20:41   
hermy1

IZVIRNO SPOROČILO: limonca*

banga, čestitke!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ful sem vesela za vas 3!!! Poročaj še naprej.user posted image user posted image



Še ena, ki čestita in navija še naprej!!!

_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4091
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2012 7:07:32   
limonca*
Kako je bilo?? 2 april je že mimo, daj poročaj! user posted image user posted image

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 4092
   RE: Posvojene mame ;)
17.4.2012 21:44:11   
banga
Pozdravljene,
ja, od 2.4. do 6.4. sva bila vsak dan po eno uro z najino pupo. Sprejela je naju takoj, iz dneva v dan se je obojestranska ljubezen samo povečevala, zadnji dan obiska princeska ni hotela oditi odditi od naju in so jo morali dokaj na silo vzeti iz mojega naročja... mamica seveda takoj v jok, očka se je možato držal še 10 minut, nato se je tudi on zlomil... v času kar sva doma sem že uspela zbrati vso manjkajočo dokumentacijo, ki je že apostilirana, pred 10 minutami mi je prevajalec sporočil, da je že prevedena, zdaj nama manjka samo še štampiljka od ruskega konzulata in dokumenti po DHL-u romajo v Sibirijo in čakamo na dan, ko bo sodna obravnava. Potem pa čakamo samo še pravnomočnost sodbe, ki na žalost po novem traja 1 mesec in upava, da bo najbolj zaželjeno dete na svetu doma v začetku julija. Drage ostale posvojene mame Bela kava, Pinky, Daisy in vse ostale, da ne bom slučajno katero izpustila kje ste se poskrile, zakaj se nič ne javljate?????

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4093
   RE: Posvojene mame ;)
17.4.2012 22:21:21   
1ali
Čestitke Banga!
Še malo pa se boste vsi skupaj stiskali v Sloveniji.user posted image In potem ne boš imela časa, tako kot ga nimajo vse tiste, po katerih sprašuješ. Vse se doma srečne igrajo s svojimi sončkiuser posted image .

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 4094
   RE: Posvojene mame ;)
18.4.2012 7:02:33   
limonca*
Čestitke banga!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Joj kako se bojo vlekli tile dnevi, kajne?? user posted image   Ampak verjamem, da boš imela polno dela z opremljanjem sobice za vajino princesko. user posted image

(odgovor članu 1ali)
Neposredna povezava do sporočila: 4095
   RE: Posvojene mame ;)
18.4.2012 11:32:45   
Matejčika
Banga, to je pa tako lepo brat! Se veselim s tabo!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4096
   RE: Posvojene mame ;)
18.4.2012 13:12:19   
banga

IZVIRNO SPOROČILO: 1ali

Čestitke Banga!
Še malo pa se boste vsi skupaj stiskali v Sloveniji.user posted image In potem ne boš imela časa, tako kot ga nimajo vse tiste, po katerih sprašuješ. Vse se doma srečne igrajo s svojimi sončkiuser posted image .


jej kako so pa to lepe noviceuser posted image user posted image user posted image vesela banga na vso moč za vse novopečene mamiceuser posted image user posted image

(odgovor članu 1ali)
Neposredna povezava do sporočila: 4097
   [Brisano sporočilo]
18.4.2012 14:43:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu banga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4098
   [Brisano sporočilo]
18.4.2012 14:48:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu banga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4099
   RE: Posvojene mame ;)
18.4.2012 17:28:31   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: banga

Pozdravljene,
ja, od 2.4. do 6.4. sva bila vsak dan po eno uro z najino pupo. Sprejela je naju takoj, iz dneva v dan se je obojestranska ljubezen samo povečevala, zadnji dan obiska princeska ni hotela oditi odditi od naju in so jo morali dokaj na silo vzeti iz mojega naročja... mamica seveda takoj v jok, očka se je možato držal še 10 minut, nato se je tudi on zlomil... v času kar sva doma sem že uspela zbrati vso manjkajočo dokumentacijo, ki je že apostilirana, pred 10 minutami mi je prevajalec sporočil, da je že prevedena, zdaj nama manjka samo še štampiljka od ruskega konzulata in dokumenti po DHL-u romajo v Sibirijo in čakamo na dan, ko bo sodna obravnava. Potem pa čakamo samo še pravnomočnost sodbe, ki na žalost po novem traja 1 mesec in upava, da bo najbolj zaželjeno dete na svetu doma v začetku julija. Drage ostale posvojene mame Bela kava, Pinky, Daisy in vse ostale, da ne bom slučajno katero izpustila kje ste se poskrile, zakaj se nič ne javljate?????

Oh, iskrene, iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image Tako zelo vesela, da ne znam povedat user posted image user posted image


_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 4100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?