|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 19:21:37   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava


IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

Hvala Bela kava,

sem ti pisala na ZS

Lp,
Saša


Imaš odgovor, zdaj pa brž
user posted image


Sasa, tezit in se enkrat tezit. Dandanasnji samo tako kam prides. Telefonirat cim prej in potem vneto se zanimat kje stoji zadeva in kaj se dogaja. Mi na RR bomo pa v tem vmesnem casu drzali pesti, da bo slo cim prej vse skozi. Ves kolk bo pol veselja, ko bo malcek pri vama. Vse dobro user posted image

(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 19:24:08   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804
Aja,pa zarečenega kruha se največ pojeuser posted image .



A to se nanaša na user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Matejčika v katerih jezikih se pogovarjamo? Jaz sem se na tej poti pogovarjala po srbsko, nemško angleško, slovensko, pa še po rusko sem probala - kolikor se je dalo. Če ne, so pa dedci v v vagonu pomagali... So to inozemci... user posted image user posted image user posted image user posted image

Po rusko znam povedat, da ne panjimajem, kar se izkaže za zelo dobro, ker se ti pol trudijo razložit, kaj hočejo od tebe.

Kar se tiče pa uradnih stvari, pa v Moskvo vedno kličem prevajalko, z njo se po slovensko zmenimo, drugače pa prevajalko v Slo posreduje info naprej. Nimam nobenega direktnega kontakta kot bela.kava, kar je včasih kar malo zoprno. Pa dobro. če smo do sem prilezli, bomo pa še naprej. user posted image user posted image user posted image

Tako, zdaj bo treba pa počasi spat, ker je ura tule že pol deset_.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 19:27:16   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: Matejčika

Mene pa nekaj zanima, v katerih jezikah pa se pogovarjate recimo ko kličete v Moskvo, al pa v Skopje?


Povem za MK, jaz govorim mešanico hrvaško srbsko in s kakšno makedonsko besedo (se marsikaj naučiš:), na drugi strani
pa nekateri samo makedonsko, nekateri pa tudi "srbo-hrvaško". So pa zelo prijazni, tako, da se ni težko sporazumevati. Enkrat sem se zapletla v pogvor z receptorjem. Preden me je vezal dalje, me je vprašal od kod kličem in potem je imel hvalospev Slovenijiuser posted image . Hecna izkušnja. Sicer pa, ko sva poslala papirje, sem začela gledat MKTV in na začetku nisem nič razumela, potem pa sem počasi začela razbirati besede. V glavnem, če si malo za jezike, ni nobenega problemauser posted image


(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 19:42:29   
Matejčika
Hvala b.k! Kaj pa jaz, ko neznam niti hrvaško, kaj šele srbsko, da o makedonščini sploh ne govorim? Angleško pa njim ne gre? Nemško pa najbrž še manj? 

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 19:45:55   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE



Mater sem ponosna na naju!



OOOO, JST TUUUUT!!!! user posted image user posted image

mater, to se bere kot chuck norris meets indiana jones meets james bond meets roger rabbit ... sm šla takoj kokice delat, pa pir ofnat, pa kaj si ti noooor... cel film: "daisy against iceland vulcano"! user posted image  te kar vidim na unmu šalterju, bamby eyes, pa v kotičkih solzice... joj, jaz ti tut zrihtam karto, ni blema!!! user posted image  bravo, dejzika, takle maš, tole bo do konca zdaj, ne si mislit, da je ta dogodivščina ena izjema v vašem skupnem življenju, ne, ne, ne. zdaj si mama in boš vse delala na 200%! bravo, jutri se še javi, da zvemo, kdaj je postalo uradno in kdaj boste malčika pripeljali domov. DOMOV! si lahko misliš, čez kaj vse si šla zanj? bravo še enkrat, to uspe tistim, ki so srčni kot si ti!

vsem ostalim, čakajočim in upajočim, naj vam tole vlije pogum in moč. tudi ve boste kmalu mame!



_____________________________

nokes

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 19:47:20   
Matejčika
Dejzi, hvala tudi tebi! user posted image
Moram najprej zbrat čimveč informacij, preden se podava na to težko pot. user posted image
Kaj prevajalko poiščeš sam, ali te na kakem posebnem centru napotijo do tiste taprave?

Pa še nekaj me zanima. Na kakšni podlagi se odločate od kje boste posvojile? Al iz Rusije, al iz Makedonije al pa iz Ukrajine? Kr tak rečete, pa gremo v Rusijo, ali so kaki razlogi? Malo  čudno vprašanje.user posted image


_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 19:49:03   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804
Aja,pa zarečenega kruha se največ pojeuser posted image .



A to se nanaša na user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Testirano in dokazano na različnih področjihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 19:58:10   
bela.kava
IZVIRNO SPOROČILO: Matejčika

Hvala b.k! Kaj pa jaz, ko neznam niti hrvaško, kaj šele srbsko, da o makedonščini sploh ne govorim? Angleško pa njim ne gre? Nemško pa najbrž še manj? 


jaz tudi nisem znala nič ... no v petem razredu oš, smo imeli srbo-hrvaščino ... najprej si jezik polomiš potem pa gre in res razumeš...

pesem na prvi strani te teme je v mk prevodu (naredila ena mkRR frendicauser posted image )
gre takole

Еднаш постоеја две жени кои не се познаваа
една на која не се сеќаваш и друга која ја викаш мама.

Два различни животи, сплотени да го направат твојот сон
едната стана твоја ѕвезда водилка, другата твоето сонце.

Првата ти даде живот, втората те научи да го живееш
Првата ти даде потреба за љубов, втората е тука да ти даде љубов.

Едната ти даде националност, другата име
Едната посеа семе на талент, другата ти даде цел

ЕДната ти даде емоции, другата ги смири твоите стравови
едната ја виде твојата прва насмевка, другата ти ги бришеше солзите

Едната те донесе на свет....толку можеше да направи
другата го молеше Бога за дете и тој и го покажа патот до тебе

И сега ме прашуваш низ страв
неодговорени прашања со години

Дали си продукт на генетиката или околината
Не мое драго дете, не.....

Тоа се две различни врсти на љубов


Pa še v latinici:
Ednaš postoeja dve ženi koi ne se poznavaa
edna na koja ne se sekavaš i druga koja ja vikaš mama.

Dva različni životi, sploteni da go napravat tvojot son
ednata stana tvoja zvezda vodilka, drugata tvoeto sonce.

Prvata ti dade život, vtorata te nauči da go živeeš
Prvata ti dade potreba za ljubov, vtorata e tuka da ti dade ljubov.

Ednata ti dade nacionalnost, drugata ime
Ednata posea seme na talent, drugata ti dade cel

EDnata ti dade emocii, drugata gi smiri tvoite stravovi
ednata ja vide tvojata prva nasmevka, drugata ti gi brišeše solzite

Ednata te donese na svet....tolku možeše da napravi
drugata go moleše Boga za dete i toj i go pokaža patot do tebe

I sega me prašuvaš niz strav
neodgovoreni prašanja so godini

Dali si produkt na genetikata ili okolinata
Ne moe drago dete, ne.....

Toa se dve različni vrsti na ljubov


Matejčika, no povej, se da če se hoče? Če pa veš, da je to samo en korak bližje k user posted image , potem pa najbrž tudi kitajsko ne bi bila ovirauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil bela.kava -- 20.4.2010 20:00:02 >

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 20:02:04   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804
Aja,pa zarečenega kruha se največ pojeuser posted image .



A to se nanaša na user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Testirano in dokazano na različnih področjihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



No, pol pa okej! Dons sicer ne bo izvedljivo, ker je mojo "močnejšo" polovico že pobralo, ampak, saj smo še mladi! user posted image user posted image user posted image

Noki user posted image tvoj sms mi je tako dobro del, da si mislit ne moreš.

matejčka, jaz sem Rusijo izbrala zgolj in samo iz predsodka (pozitivnega) - vedno mi je bila všeč. In res je nekako tako izgledalo, kakor si rekla... En dan sem rekla, v Rusijo gremo, brez razmišljanja. no, zdaj smo pa tu. Sem pa po vlaku preklinjala, zakaj nisem Ukrajine izbrala, ampak samo zato, ker sva imela do tja karto. user posted image user posted image user posted image

Kar se tiče prevajalk za Rusijo, je to ustaljena zadeva. Pove ti ne noben center, najdit moraš nekoga, ki je to že dal skozi, npr. ali1 ali Evo in potem ti oni posredujejo vse številke in informacije, ki jih rabiš. Krasne punce, res! In fantje, da ne bo pomote... user posted image user posted image user posted image

Takole, zdaj moram pa res spat. Ura je deset.user posted image

Hvala še enkrat vsem.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 20:03:26   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: Matejčika


Pa še nekaj me zanima. Na kakšni podlagi se odločate od kje boste posvojile? Al iz Rusije, al iz Makedonije al pa iz Ukrajine? Kr tak rečete, pa gremo v Rusijo, ali so kaki razlogi? Malo  čudno vprašanje.user posted image



Najprej je dobro, če čutiš neko povezavo z državo (to je bolj sentimentalen odgovor, a ni nezanemarljiv). In drugo, midva sva se odločila, da poskusiva najprej MK, ker so stroški majhni (imaš samo svoje stroške) in če se ne bi v parih letih nič zgodilo, bi razmišljala dalje. Plan B bi bila Rusija. No, na srečo se nekaj je zgodilouser posted image

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 20:05:10   
DaisyE
Bela. kava user posted image user posted image user posted image

Se da, se da! No, ruščina je pa tudi dosti blizu... Ukrainščina tud. Mene ne eni, ne drugi ne razumejo. user posted image user posted image user posted image Pa vsem isto razlagam. user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 20:08:10   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Bela. kava user posted image user posted image user posted image

Se da, se da! No, ruščina je pa tudi dosti blizu... Ukrainščina tud. Mene ne eni, ne drugi ne razumejo. user posted image user posted image user posted image Pa vsem isto razlagam. user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ha, ha, ha sej veš, če bi trajalo tako dolgo kot v MK in bi bilo toliko telefoniranja, bi te slej kot prej razumeli ... če ne zaradi drugega, pa za to, da se te čimprej rešijouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 20:13:30   
Matejčika
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Bela. kava user posted image user posted image user posted image

Se da, se da! No, ruščina je pa tudi dosti blizu... Ukrainščina tud. Mene ne eni, ne drugi ne razumejo. user posted image user posted image user posted image Pa vsem isto razlagam. user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala Dejzi, za vse odgovore! Dobro se naspita danes, da bosta imela jutri veliko moči! user posted image Vso srečo!

B.k, maš prav, tudi kitajsko se bi naučila! user posted image



_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 20:15:28   
Matejčika
Aja, b.k hvala za pesmico, sem si jo sprintala in bom možu pokazala. On je še iz cajtov, ko so se v OŠ srbo-hrvaško učili, jaz pa sem bolj pozno prišla na svet. user posted image

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 20:32:25   
Eva**
user posted image user posted image user posted image , kar solzice tečejo! Dejzi zelo sem ponosna nate!!!! In kakšne zgodbe boš lahko pripovedovala svojemu mišeku, kam sta se mami in oči podala da sta prišla do cilja.

Zdrastvite Mockba, user posted image Ja vas nje panjemaju pa res vedno vžge!user posted image

Noč noč, jutri pa le povej kako je bilo, pa poglej na tisti pano s slikicami, kamor bodo dali tudi tvojega Malčika ali še imajo sliko naše pupe!

Spokoĭnoĭ noch!



(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 20:40:08   
Matejčika
Še nekaj sem pozabila vprašat. Kaj ti to kaj pomaga, če pozaš nekoga, ki ima ukrajinsko in slovensko državljanstvo, pri posvojitvi iz Ukrajine?

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 20:45:33   
lara light
Daisy, končno mi je uspelo do pc-ja,...bh, da sta gor in da je vse ok!user posted image user posted image user posted image  Tvoja samoironija pa je itak smthg specialuser posted image
Zdaj pa srčica le zadihaj globoko, da spucaš vso napetost in da boš ju3 sveža, lepa, sladka, srečna,...Objemček!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 20:58:34   
Chokled
To mi delajta Indiana Jones in Chuck Norris! user posted image user posted image user posted image

Jutri pa razturata še na user posted image , pol bo pa veselo user posted image !



_____________________________

Life is about contentment

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 21:03:30   
Eva**
Sigurno pomaga, vendar ne pri samem procesu posvojitve, lahko v bistvu bolj pri tem da ti pomagajo tam da lažje kaj najdeš se pogovoriš oz. imaš prenopčišče zastonj.

IZVIRNO SPOROČILO: Matejčika

Še nekaj sem pozabila vprašat. Kaj ti to kaj pomaga, če pozaš nekoga, ki ima ukrajinsko in slovensko državljanstvo, pri posvojitvi iz Ukrajine?

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 21:06:31   
ledenka
solze mi tečejo in režim se, samo, da sta gor in da sta se še za sodišče uspela zmenit za jutri user posted image user posted image user posted image

upam, da že spiš, oz. da lahko spiš user posted image ti si carica, oz. carja sta! v Rusiji se z lepo besedo (nasmehom, solzami ipd.) pride kamorkoli.

Javita jutri, kako je šlo. navijali bomo na vso moč user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Chokled)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 21:09:53   
thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: Chokled

To mi delajta Indiana Jones in Chuck Norris! user posted image user posted image user posted image

Jutri pa razturata še na user posted image , pol bo pa veselo user posted image !




podpis!!!!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Chokled)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 21:32:05   
krtačka
Super, samo da sta uspešno prispelauser posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 21:36:59   
špelin@
DaisyE, noro, hudo, kako napeto user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da vama je uspelo!!!


O temle bi komot napisala knjigo in prodala pravice za film user posted image Bo pa vsaj ena fajn zgodba za vnuke user posted image

SREČNO!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 21:51:47   
Matejčika
Eva, hvala!
Samo to me še zanima (danesuser posted image ), saj vem da sem tečna, ampak vseeno. Jutri imava namen it na CSD. Saj to se nerabiš prej naročit, ali? Pa kaj te naj rečema, ko prideva tja? Midva sva pa prišla, ker bi rada posvojila otroka?  Hecno mi je, ko nevem kaj naj rečem. Kaj morava kaj zraven prinest?


_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Posvojene mame ;)
20.4.2010 21:59:11   
bela.kava
Midva sva poslala kar dopis/vlogouser posted image . Potem so nama pa sporočili datum razgovora. In nama povedali, da sva prva, ki sva tako naredila. Običajno ljudje pokličejo, se dogovorijo za informativni sestanek zatem napišejo to prošnjo ali vlogo (se več ne spomnim). No po prvem razgovoru se jih 10% odloči, da bodo nadaljevali s postopkom, ostali pa si premislijouser posted image (tako so nama povedali na CSD-ju)

Najbolje, da kar pokličešuser posted image

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?