|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moje sanjsko potovanje je...
30.4.2010 10:52:02   
uškinamama
mOJE sanjsko potovanje sem izsanjala pred petimi leti. Avstralija user posted image  in sicer sydney, adelaide, melbourne, broome , perth, gold coast, cairns (koralni greben) , canberra....ahuser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Moje sanjsko potovanje je...
7.5.2010 8:47:02   
Sibil_
Kratkoročno-Irska in Škotska, samo letos žal ne bo šlo, mogoče drugo leto :))
Dolgoročno-Kanada, NYC za šoping, tudi varianta Road 66 z avtodomom ni slaba (so bili lani eni znanci, zgleda ful dobro)
Južno me pa ne vleče, mogoče če bi me kdo povabil...user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Moje sanjsko potovanje je...
13.5.2010 13:08:39   
phelps
Kratkoročno: Ciper, NY
Dolgoročno: z avtodomom po California

Sva imela nekaj od tega v načrtu za letošnje poletje, pa je vmes prišla user posted image user posted image . Za prvomajske sva celo jadranje skenslala zaradi mojih slabosti.

Bo pa čas nosečnosti odlična priložnost za spoznavanje bližnjih krajev user posted image


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Moje sanjsko potovanje je...
16.5.2010 8:37:05   
josephine27
veliko jih je sanjskih. če si ljubitelj potovanj kot jaz je važno samo da greš user posted image . safari v keniji pa moja želja še iz ranega otroštva in upam da pride enkrat na vrsto, če ne prej sem si obljubila da za 50 let grem pa sigurno dol.
kratkoročno pa imam v mislih NY pa potem z avtom dol na Florido, vmes pa še postanek pri sorodnikih, ki trenutno živijo v ZDA.


_____________________________



(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
17.5.2010 22:06:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Moje sanjsko potovanje je...
26.5.2010 10:57:50   
norge
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Indija je zadnja na mojem spiskuuser posted image

Jaz sem za Islandijo, Zahodno Kanado, Skandinavijo......user posted image




YEs Rija!!! TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! Jaz tudddddddddddddddddddddd..............

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 81
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





V NARAVI: Z vozičkom okoli Gradiškega jezera
photo
Okoli Gradiškega jezera je speljana široka in udobna sprehajalna pot, kjer bomo ob sončnih dnevih srečali številne mlade...
Tri najlepše pešpoti ob morju
Sprehodite se po najlepših krožnih pešpoteh ob slovenskem morju, ki pohodnikom omogočajo spoznavanje skritih kotičkov Po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?