|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Potujoč očka!
16.4.2010 21:28:30   
Anonimen
nič, grem poskrbet za mojega, da se mu kaka Rusija ne zluštauser posted image


Neeeee, saj niso, da bi kar navalil...oziroma odvisno od tega, koliko se ti gre za posel.

Prijatelj ga še ni dobil, zdaj vem zakaj user posted image user posted image .

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Potujoč očka!
17.4.2010 3:03:18   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: ljubmkt

Vsak dan se bojujem z odločitvijo ali se ločiti ali ne. Smo lušna družinca, s prekrasno 3 letno princesko. Na zunaj je vse videti krasno, oba dobro zasluživa, živimo v dobri soseski, nič nam ne manjka.. Za zaprtimi vrati pa je ena sama praznina, frustracija, pomanjkanje komunikacije in podobne zadeve. Stvar je v tem, da sem se poročila s fantom, ki ni slovenec in je vzgojen v duhu, da mora moški finančno skrbeti za družino, žena in otroci pa ga pri tem podpirajo. Poleg kulturnih razlik, je problem tudi v tem, da jaz nisem ženska, ki bo prala, kuhala in se v vsem strinjala z njim. Sem dokaj samostojna, samozavestna in stojim za svojimi prepričanji. Pred leti mi je sledil v Slovenijo, v glavnem zaradi tega ker sva se odločila ustvariti družino in sva se oba strinjala s tem, da je naša mala državica dosti boljša od katerekoli druge v Evropi, pa še babi in dedi sta tu, kot nepogrešljiva podpora. Moža zaposluje podjetje v Rusiji, kjer ga dobesedno izčrpavajo in se ne ozirajo na vrednote družine, ampak verjamejo v to da je moški moški, v svojem poslovnem svetu, žena pa ga doma pridno čaka in je zadovoljna s parimi urami na teden ko ji le ta ves utrujen posveti nekaj trenutkov. Ok, sem se sprijaznila s tem, da je intimnost luksuz, da on ne uživa v svojem tempu, da mi nikoli ne bo nudil čustvene podpore ki si jo ženska želi, vendar pa več kot to boli dejstvo, da najina hčer vsak dan pogreša svojega očeta, ki ga ni po več tednov domov in vsakič ko bi moral priti v zadnjem trenutku javi, da se mu bo potovanje zavleklo še za kakšen teden... Verjamem, da mu je težko in da jo neizmerno ljubi, in da če bi imel možnost se zaposliti v Sloveniji to tudi naredil, v trenutku. Ampak, ker je v naši mali Sloveniji dobra služba pogojena z dobrimi vezami, je to skoraj nemogoča opcija. Torej, soočamo se ali naj še naprej furamo družino, kjer jaz sama vzgajam hčer in se naslanjam na svoje starše, brez partnerja, se totalno zaprem kot ženska v svojem 34.letu starosti in se sprijaznim s tem, da intime pač ni in je ne bo, da se bo verjetno hčer razvila v lepo mladenko in žensko s kakšnimi psihološkimi motnjami, pomanjkanjem samozavesti, večnem iskanju svojega očeta v drugih partnerjih in podobno ali pa naj se ločim, odkrito povem hčeri, da bo pač očeta videla le v izjemnih primerih, enkrat na mesec ali kaj takega, neham upati da bo kdaj karkoli drugače in se podam na trnovo pot in upam da bom enkrat le mogoče našla partnerja, ki mu bo družina bolj pomembna kot kariera, ki bo meni in hčeri nudil zadovoljstvo, neko finančno stabilnost in bomo skupaj ustvarili neko normalno stabilizirano družinsko življenje. Strah me je, mogoče mi bo žal, mogoče bo še kako leto tako, potem pa se bo zgodil čudež in bo mož dobil dobro službo v slovenskem podjetju, mogoče bi ga morala bolj podpirati in mi bo začel vračati pozornost, ali pa naj naredim čisti rez, se soočim s svojo, njegovo in hčerino  bolečino, začnem na novo in upam na najbolje...  Je imel kdo od vas že kakšno podobno situacijo? ima kdo kakšen dober nasvet?


Samo ena je, ali se sprijazni ali pojdi dalje. Prej, ko se boš s čim sprijaznila, boljer bo zate in tvoje potomce.

_____________________________

...

(odgovor članu ljubmkt)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?