|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 16:40:02   
Rakica_80
Kot ti je Jona klara povedala, lahko se zmeniš z dr., katerim hočeš, za punkcijo in ET, če je le tam.
Jaz bom definitivno zbrala Dr. Duser posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem imela drugače delno punkcijo, prvič mi je delala Dr. Šalomon in k njej sigurno ne grem večuser posted image , drugič pa Dr. D, nič nisem čutila, edino kar sem čutila je protibolečinska enekcija, res je pravi caruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja nimaš kaj, kdor zna, zna, takih pa je žal v Sloveniji zelo malouser posted image

Za kavico, pa se bomo še zmenileuser posted image , če ne magari ko boš šla domov, se vstaviš mimo v Kopruuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 16:56:39   
spominčica
Hej!!!Kva ti to čez mojo doktorco!!!user posted image
Men je pa super dobr nardila. Prvič ko mi je delal dr. D. so me s stropa mogli drzat.user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 16:58:37   
miklarom
ojla, babuške, da vas malo pozdravim, vidim da se vam kar dogaja, pa vidim da ste vse večina primorke, madonca vam je fajn k ste skos blizu morjauser posted image user posted image , pa da ne boste same primorke, evo mene Savinjčanko, kjer pridelujemo hmelj, za vaše pivičkouser posted image

da vam tudi sporočim, da tudi mi že grejemo pikico od ponedeljka, in sedaj čakamo na rezultat, ki upam da bo pozitiven in se mi ponovi laski uspešen aprilski ICSI , test pa imamo 10.5.

BEBIII - a bosta z N...... hodila kaj v moje konce? Potem se le oglasita, vaju bom full vesela, pa vajino Li, pripeljita zravenuser posted image

punce, meni je mesec maj tako všeč, in ta mesec je naš a, je tako, go,go, punce, gremo risat plusekeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 17:00:58   
miklarom
spominčica - o, madonca pa menda ja ni blo tak hudo, da so te mogli s srtopa trgat, potem jim je pa ja omet dol poleteluser posted image user posted image user posted image , madonca so pa grobi tam v LJuser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 17:07:10   
spominčica
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

spominčica - o, madonca pa menda ja ni blo tak hudo, da so te mogli s srtopa trgat, potem jim je pa ja omet dol poleteluser posted image user posted image user posted image , madonca so pa grobi tam v LJuser posted image


user posted image user posted image user posted image  Ja je blo kar hudo, dopuščam možnost da nisem bla prpravljena, ker je blo le prvič. Mogoče sem se za ostala dva malo psihično prpravla

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 17:10:44   
miklarom
no v MB-ju imamo to prednost da nam punkcijo delajo pod narkozo, in nič ne čutimo, pa še stropi jim ostanejo celiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 17:15:43   
Rakica_80
A zatoo gor na stropu vse visi doluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja res ni čudno koliko skačemo med punkcijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Miklarom, kako sem jaz vesela zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , kmalu boš tudi ti plusek nalulalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz ti obljubim, da ko bova prišla na Kozjansko se ti oglasimuser posted image enkrat v maju mescu, morava obvezno gor, naše klobase in salame se sušijo tam, da ne bo kdo to vse pojedeluser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 17:24:39   
Rakica_80
 
AKTUALNO
 
Ponedeljek, 03.05.
Cukica - prevzem zdravil
 
Petek, 07.05. 
aja12 - posvet
 
Četrtek, 13.05.
IVYY - prevzem zdravil
zarjaa - prevzem zdravil
 
Petek, 14.05. 
BEBIII - prevzem zdravil
 
Petek, 11.06.
baguSka - posvet
 
OBJEMČKI 
user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
špica84 greje user posted image user posted image   test 03.05.
honey greje user posted image user posted image   test 03.05.
športnica greje user posted image user posted image  test 06.05-ponovitev testauser posted image
spominčica greje user posted image     test 06.05. 
Amelia greje user posted image user posted image   test 08.05.
Miklarom greje user posted image  test 10.05.


  user posted image   KANDIDATKE  V  POSTOPKU    user posted image    

  • miklarom (zamrznjenčki, MB)
  • spominčica (2. ISCI, GKLJ, dr.Drobnič)
  • Teta M (2. IVF, GKLJ)
  • Ally78 (1. IVF, GKLJ)
  • WP (MB- razgovor)
  • BEBIII (3. ICSI, GK LJ)
  • spomladančica (IVF, GKLJ)
  • IVYY ( 3.ICSI, PO, dr. REŠ )
  • Cukica ( GKLJ, zamrznjenčki )
  • baguSka ( GKLJ, razgovor v juniju, dr. Drobnič)
  • zarjaa ( 1. IVF, GKLJ, dr. Pintar )
  • JEŠA ( IVF, GKLJ, dr. Drobnič)
user posted image   KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image           

  • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • DaisyE (6. ICSI, PO, dr. Reš, postopek v marcu)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB) 
  • MBT1979 (3. IVF/ICSI, GK LJ, dr. D)
  • T1979 (4. IVF, PO,dr. Reš)
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
  • Princes34 (2. IVF, PO, dr. Reš, zamrznjenčki) 
  • žogica13 (dr. Reš,) 
  • Kittyy (1.IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Pika79 (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • mala81 (3. ICSI, dr. Reljič, MB)
  • daisy23 (2. ICSI, PO, dr. Reš) 
  • suska (1.ICSI, dr. REŠ, PO)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI, dr. Tomaževič)
  • Listek (1.IVF, dr. Reš)
  • šopka (2.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • womanpolice (4. ICSI, MB, dr. Reljič)
  • citrončica (5. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Škrat (4 ICSI, Lj, dr. Drobnič )
  • Pija76 (5. IVF, dr. Reš, PO) 
  • Pinky12 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
  • dysan (1. IVF, GK LJ)
  • S* (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Nellika (GK LJ)
  • Pika74 (8. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Kiwi (3. IVF/ICSI, MB, dr. Vlaisavljevič)  
  • Klavirka (1. IVF, PO, dr. Reš)
  • Aljonka (GK LJ, dr. Požlep)
  • db (1.IVF/ICSI, MB)
  • palcica_ (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Naska (GK LJ, dr. Tomaževič)
  • paddy (MB)
  • Sunia (IVF, MB)
  • Aqua77 (2. IVF, PO, dr. Reš)
  • metuljci (1. ICSI, MB, dr. Reljič, november)
  • Matejčika (1. IVF+PGD, MB, dr. Vlaisavljevič)
  • mismis (zamrznjenčki, GKLJ, dr. Drobnič)
  • n74 (IVF, PO, dr. Reš)
  • matejka78 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • Diana79 (1. IVF, dr. Drobnič)
  • skuštrana suzi (3. ICSI, GKLJ, dr. Drobnič)
  • Loremi (3. IVF, GKLJ)
  • Barbara31 (2. IVF, GKLJ)
  • nhaya (2. IVF, dr. Reš)
  • Selena78 (5. IVF, dr. Reš)
  • vrtnica.m (3. ICSI/IMSI, GKLJ, dr. Bokal)
  • Urshy78 (2. IVF, GKLJ)
  • Rielka (2. IVF, GKLJ)
  • mojškra (IVF, GKLJ, dr. Tomaževič)
  • Buska (3. ICSI, PO, dr. Reš)  
  • šopka (3. IVF, GKLJ)
  • D0aisy (2. IVF, dr. Reš)
  • mausikaa (dr. Reš)
  • Krashi (2 IVF, GKLJ)
  • honey (2. IVF, GKLJ, dr. Ban)
  • jona klara (2. IVF, GKLJ, dr. Tomaževič)
  • Teja K (dr. Reš)
  • aja12 (2. IVF, GKLJ, dr. Drobnič)
 
 
sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gigi1, Nokes, Sonček33, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09, miška73, cari, jona3, julia1, Metulj, Andreja07, Miklarom, Kimsy, a.jard, Punsha, Lana08, Gapiii27, Loremi, Protina, Lana70, n74, cukica, Tinkamiška, Bozza, Kajsica, BarbiG, Tanja_Jes,  Rojena77, Pikovit, Bit 


Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
marec                   20                               7                            35 % 
april                     11                            2+1                            27 %
maj                      12                                5                            41 %
junij                     14                                5                            35 %  
julij                        4                                1                            25  %   
september           12                                7                            58 % 
oktober                11                               4                             36 %
november            13                               8                              62 % 
december            17                               6                              35 % 
                            


Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048
 
 
user posted image   NOVE NOSEČKE MAJ   user posted image
 
 
 
 

 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/a.



< Sporočilo je popravil BEBIII -- 29.4.2010 17:29:16 >


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 19:03:20   
miklarom
BEBIII - user posted image , komi čakam da se spet vidimo, po klobase pa le pejta, da vama jih res kdo prej ne pojeuser posted image user posted image , upam da bomo res nalulali plusek, ti pa takoj za mano, veljauser posted image

daj mi lepo pozdravi mojo IVYY, je že zeelo dolgo nisem slišala, pa ji povej da stiskam tudi zanjo vse pestke , da ji tokrat uspe vse do koncauser posted image

< Sporočilo je popravil miklarom -- 29.4.2010 19:04:47 >


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 19:12:33   
baguSka
o hello miklarom - drzim pesti da bo tudi zate uspesno!!! lepo grej svojo pikico!!user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 19:16:05   
baguSka
BEBIII, pomoje pa ni tok zlo velik od G odvisno kok te boli... vsaj jaz sem tega mnenja no. Ampak predvsem tudi od tebe in tega kako si pripravljena!? Ne vem. Mene npr ni kaj prevec bolelo, ko mi je Reseva delala punkcijo, pa vseeno ne verjamem, da me naslednjic nebi... kaj pa vem od cesa je vse to odvisno, ampak ni nujno da samo od njih.

Meni je moj G (Dr.D.user posted image ) ZEEEELOOO pri srcu!!! In ker mi je ze ravno on delu laparo in histero, si ga bom poskusala dobit tudi na punkciji in ET-ju. Ne vem zakaj, ampak tko nekako... mu zaupam.user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 19:23:21   
spominčica
Se strinjam s tabo Baguska. Dr. D ima nekaj posebnega v sebi. Posebno karizmo. Bi ga človek  kar domov odpeljal user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 19:29:56   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: spominčica

Se strinjam s tabo Baguska. Dr. D ima nekaj posebnega v sebi. Posebno karizmo. Bi ga človek  kar domov odpeljal user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Ampak RES!!! Jaz grem prou vesela vsakic k njemu na pregled!!user posted image user posted image user posted image Pa nej se tok pravjo, da so G pregledi zoprni... No, jaz grem od njega vedno nasmejana.user posted image user posted image user posted image In sem prou vesela, da je on moj izbrani ginekolog. In ZELO mi je vsec, ker je precej realen in tudi ne skopari in ne zavija lepo. Pred dvemi leti in pol sem ravno iz njegovih ust slisala, da ne bom mogla po naravni poti zanosit (zame je blo takrat isto, kot bi reku, da ne bom nikoli imela otrok - jokala sem kot dez). Ampak vseeno imam ob njem tak good feeling in nimam pojma zakaj. Ceprav se mi zdi zelo nevtralen tip cloveka oz se vsaj na ven kaze necustven (kar je prav), sem v njem vseeno zacutila iskrico socutja... :-) In ko je bila druga histera uspesna, je cakal da sem se zbudila, da mi je povedal veselo novico... in je bil vidno navdusen. :-))))

Jaz ga mam rada.user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 20:38:16   
Amelia
Kolk nas je pa sploh Reševk tukaj, bolj malo se mi zdi.

Zarjaa dobrodošla!!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 20:39:56   
baguSka
trenutno nobene.user posted image

tiste, ki smo, pa cakamo na avgust - po dopustih!user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 20:43:20   
baguSka
jaz bom sicer vmes 'skocila' se do svojega Dr.D.-ja na GKLJ in se pac zmenila za postopek, katerega bom pac izkoristila, ce pri Resku ne bo uspesno.. user posted image razen ce se seveda ne zmenim ze pri njemu prej... user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 20:43:59   
baguSka
ampak mal dvomim, da bi v GKLJ prisla na vrsto pred avgustom...

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 20:47:52   
Amelia
Baguska, ampak zakaj greš od Reša vmes še v LJ, a ni tako, da greš lahko na vsake 3 mesece v postopek, prej ne? A pri Rešu se čaka, al kako?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 20:51:44   
baguSka
Jp, tiste k smo ble zdej pri njemu - neuspesno, moram cakat 3 cikluse... in pride to ravno pred dopusti, zato cakamo na avgust - po dopustih.user posted image Trije ciklusi pa so potrebni izkljucno zarad ciscenja po hormonski terapiji in NE zarad neki pravil in napotnic itd. Jaz se grem v LJ ment ze zdej zato, da ne bom potem prevec dolgo cakala. Ker ce se grem zdej zmenit za postopek, pridem potem ze kmalu na vrsto, ce septembra npr pri Resu nebi uspelo - seveda mocno upam da bo!! Ampak ce bom npr sele septembra klicala v LJ za datum, bi ga dobila sele npr novembra. Takrat bi mi moj G dal napotnico oz predlog za komisijo oz konzilij, predni bi oni odgovorili bi bil verjetno januar in predno bi potem dobila datum za postopek, bi bil ze junij 2011. To je pa sele cez eno leto!! Me zdej razumes, zakaj?user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 21:01:44   
Amelia
Aja, Baguska, zdaj pa štekam, dobr si to vse zračunala!!! Ja, bedno je če je po treh mesecih ravno čas dopustov, ker nam vsak mesec tolk zelo, zelo pomeni. Da se pa tolk čaka v Lj, pa nisem vedela, katastrofa!!! Ravno zato obožujem Reša, pa še nikoli mi ni treba manjkat v službi, pri prejšnjem postopku s katerim se donosila hči sem manjkala samo 1 dan v službi, takrat ko je bila punkcija, ET je bil pa za vikend, sedaj v postopku s pingoti, je ET padel na soboto in je bilo tud super, ker ne želim, da v slubi kaj vejo. Imamo pa v službi eno, ki hodi v Lj na postopke in vsake 3 mesece najmanj 14 dni manjka in vsi vedo zakaj gre in vsem se smili in vsi na hodniku govorijo o njej in meni razlagajo, kakšno so postopki in kolk to boli, bla, bla, bla, vsi so ful pametni,....jaz pa samo kimam in si mislim svoje..."Ko bi vi vedeli, da sem jaz na istem user posted image "

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 22:06:17   
baguSka
ja sej ravno zarad cakalnih vrst sva se tud mi2 odlocla, da greva k Resu... drugac bi ostala pri mojem zdravniku, ker mu res zaupam. sam kaj ko je tooook za cakat vse.user posted image ampak ker sem zdej trenutno brez sluzbe, si lazje vzamem frej kadar zelim... user posted image moj pa tud ne bo rabil tja ne vem kok hodit..

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 22:20:47   
športnica
ej vidve ponočnakinji user posted image user posted image user posted image . jst grem spat in vama želim ful ful lepe sanje, ki se naj uresničijo. lahko noč

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 22:21:41   
baguSka
ja hvala enako sportnica!!user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 22:41:00   
Rakica_80

IZVIRNO SPOROČILO: Amelia

Imamo pa v službi eno, ki hodi v Lj na postopke in vsake 3 mesece najmanj 14 dni manjka in vsi vedo zakaj gre in vsem se smili in vsi na hodniku govorijo o njej in meni razlagajo, kakšno so postopki in kolk to boli, bla, bla, bla, vsi so ful pametni,....jaz pa samo kimam in si mislim svoje..."Ko bi vi vedeli, da sem jaz na istem user posted image "


Ja to pa je res grozno, mislim, a ti nič njej ne poveš da si v postopku ali kako??? Jaz sem odprtega tipa, če bi bila v službi, bi sigurno povedala zakaj se gre, zakaj pa bi to skrivala za enega vraga??? Zaradi tega pa res nisem kaj drugačna od drugih, zato pa imajo drugi kakšne druge težave, nismo vsi perfektni a ne?
Amelia ne mi zamerit, ampak povem kar si mislimuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 22:42:09   
Rakica_80
Lahko nočuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?