|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
9.5.2010 9:23:30   
zvezdica_1
hey
sem tudi jaz danes začela, pa se vam kar pridružim....če smem seveda. rabim malo spodbude, da bom šla mimo sladoledarja......in keksov
Z: banana
K: juha, pečenka in zelena solata
V: pečenka in solata

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
9.5.2010 13:03:53   
Kofi
hej zvezdica...dobrodošla...saj veš,ostali sva smo dve...jaz pa anabanana...tko da boš ti nama dajala mal spodbude..

no, včeraj sem mela škrob...pa smo mogli zjutraj na zajtrk k sosedom...sem jedla neke druge stvari, amapk čist mal...zvečer pa sem šla na eno dekliščino in sem mela OH večer :) se poznajo pregrehice na tehtnici...

sicer pa...se že vidim v enih hlačah, ki so mi trenutno še premale...cilj je viden!!!

dajmo punci!

danes sem mela:
Z: banana, kava
M: jabolko
K: ravioli s paradižnikovo omako na popraženi čebuli
V: mogoče kakšna sladica in rebro čokolade


(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
9.5.2010 17:25:26   
zvezdica_1
jaz sem se odločila, da se stehtam naslednjič po 8 dneh diete (17.5.). do takrat bo se nekaj že moglo poznat, tudi na tehtnici. ker če bom neprestano vsak dan gledala za izgubljenimi dekagrami, bom pojedla 1 keks, ker lahko za nagrado, pa pol sladoled...
no, jutri imam škrob, pa še ne vem, kaj bom. verjetno kak riž z zelenjavo....kumare, paprika, paradižnik... še imam  čas za odločitev....

PS: saj veš, kak praivjo. v tretje gre rado. torej bo nam trem ratalouser posted image

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
9.5.2010 21:13:42   
pelin
Jutri se pridružim še jaz...tako kot sem že obljubila.Malo sem že ta teden pazila da nisem jedla zvečer, vendar zares začnem pa jutri. Upam, da bom dovolj vztrajna saj bi rada izgubila pribljižno 10 kg. Kaj čemo...dva poroda, neuravnotežena prehrana, pa sem tam kjer sem na približno osmih deseticahuser posted image .

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
10.5.2010 7:43:38   
anabanana
user posted image  dobrodošle punce, več nas je, boljše je !!

Vidim, da pridno pišete jedilnike in to je super, da si damo kako idejo ... čez vikend sem bila kar pridna z manjšimi pregrehami (par deci vinčka user posted image ), jedla sem po pravilih (Š - rižoto z gobicami, OH - pizza z zelenjavo), ampak po mojem količinsko preveč.

Danes sadni dan user posted image , tega res ne maram, no ga bom prilagodila v sadno-zelenjavni pa bo menda šlo ... Danes sem dobila M, tako, da se bom stehtala ko gre mimo ...


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
10.5.2010 8:56:42   
zvezdica_1
danes me čaka:
Z: banana, kava brez mleka in sladkorja
K: riž s papriko, paradižnikom, solata
V: ostanke kosila...

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
10.5.2010 18:05:11   
Kofi
hej...jaz mam danes tudi S dan. Saj bo šlo. Malo me glava boli ampak bo...bom poskusila zdržat...sicer padejo še kakšne bučke poleg

anabanana, vzemi si danes poleg kaj oreščkov...da bo šlo lažje.

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
11.5.2010 7:38:13   
pelin
nekaj bi vas vprašala : kakšna razlika je v resnici med škrobnim in oh dnevom? Jaz bolj ko prebiram te recepte, bolj mi je čudno.Zdi se mi, da je vse istouser posted image

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
11.5.2010 8:03:34   
ljiljana
se vam pridruzujem tudi jst. Ampak jaz bom za zajtrk jedla sadje, cez dan pa locevala, ne tako striktno kot vi, trenutno imam 70 kilogramov, rada bi prisla na 67, a to je tako tesko...... skoraj nikoli ne uspe. Kruha ne jem..... tehtam se v petek...

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
11.5.2010 8:11:33   
anabanana
pegica1, kako je kaj uspel sadni dan? Jaz vedno okoli 17-18h popi*dim, ker me zvije ... včeraj sem tako pojedla par koščkov sira user posted image  ... ta sadni dan me ubija res ... vse drugo pa ni problema ... Jutri se bom tehtala, čeprav nimam nobenega pravega občutka koliko sem shujšala, ker imam M in sem fuul napihnjena.

Danes pa moj najljubši dan - beljakovine user posted image  Meeesek mljask. No, zdaj grem pa pojest eno banano, da zdržim do 12h.user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu ljiljana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
11.5.2010 9:51:08   
discoamela
jaz sem začela s 3.5.2010 ampak, nisem bila prepričana, da bom zdržala, zato se nisem nič oglasila... ker pa vidim, da gre in da sploh ni tako hudo, bi se vam rada pridružila... Začela sem z 68,4 kg, rada bi prišla na 58 če rata...user posted image  ma kolikorkoli bo šlo, bo dobrodošlo. Danes je moj beljakovinski dan in stanje na tehtnici 67kg. Pregrešila sem se le na sadni dan vsakič - prvič košček kruha, včeraj pa pest testenin...user posted image  .

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
11.5.2010 20:05:58   
Kofi
Hej

jaz sem mela danes zjutraj že 61,6 tko da sem dala dol že 1,7 kg. Sem zadovoljna. Včeraj mi ni bil problem s sadnim dnevom...sem zdržala. Celo samo s sadjem. Sem pojedla poleg nekaj zrn bučnih semen. Tako kot piše v knjigi ;)

Danes mam B dan...meso...jedla sem zunaj nek zrezek in mi ni bil dober. Prej sem si naredla še neke ribje palčke. tud niso ble dobre...tko da ne vem kaj bi sama s sabo user posted image

OH dan - to so testenine, ki se ne smejo prekuhati, ali pa kakšna pica z zelenjavo -seveda brez sira.

Škrobni dan pa so npr. kuhan krompir z ajverjem (zelo zelo dobro), krompirjev golaž - ga lahko narediš na isti način kot da bi dodala še meso, le da tega ne daš; rižotke na tisoč in en način - zelo dobra je npr. rižota s porom. Lahko mešaš solato poleg z npr. fižolom in koruzo (ki je drugače ne smeš)

Edini problem ki se pojavlja pri tej dieti je POLENTA - to naj bi po vseh pravilih bili OH. Vendar sem jo jaz pri prvi dieti lepo jedla na škrobni dan skupaj z grahovo omako - svetovno dobro in sem glih tko fejst shujšala. Brez problemov mi je šlo dol 8 kg.

Pa še to..če ste spregledale...po prvih 14. dnevih - če jih zdržite, se začnejo kilogrami kar topit..tako da vztrajajte!!!!!!

(odgovor članu discoamela)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
11.5.2010 21:27:31   
pelin
Hvala Pegica1 , te je luštno brat, ko si tako pozitivno nastrojena...ob takšni volji pa niuser posted image , da ne bi šlo kaj dol...bravouser posted image .Jaz sem danes pri drugem dnevu in se tudi kar fino počutim....nekolko bo trajalo, da se bom navadila jesti zjutraj le sadje, saj sem bila navajena prej jesti vedno kaj kruhu podobnega. Pa kaj čemo...kjer je volja, tam je moč..

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
12.5.2010 7:55:11   
anabanana
pegica pridna si user posted image

No, pa jaz tudi user posted image , danes zjutraj sem se tehtala ... ne boš verjela 61,8 kguser posted image , na istem sva. Fuuuul sem zadovoljna. Včerajšnji B dan je bil super, nič nisem grešila, itak je to moj najljubši dan.

Ko smo že pri polenti, tudi jaz sem mnenja, da je to škrob in sem jo enkrat jedla na škrobni dan z dušeno zelenjavo. Drugače pa ne vem kaj bi danes za kosilo... kaj boš ti danes od škroba?

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
12.5.2010 15:12:22   
tassika
Punce na OH dan lahko za večerjo jeste tortico, ali pa piškotke, ali kaj podobnega user posted image  Jaz na oh dan ponavadi kaj spacam s polnozrnato moko, pri pici goljufam, so pa OH tudi testenine in žitarice. Zdaj pa moram it.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
12.5.2010 18:10:13   
Kofi
pelin...saj bo šlo...glih prej sem možu rekla, da kak enostavno mi je že ostat samo na sadju celo do 17.00 ko pridem domov in si skuham glavno kosilo. Mogoče pojem keri dan vmes kako polnozrnato žemljico (takrat ko lahko), ki jo potem ob kosilu izpustim - torej ne jem kruha...že običajno ga mannj pojem...

pa še to...manj ko se sekirate za pregrehe, boljše je...upoštevajte pri pregrehah, če že morejo bit, da sta vsaj dve uri razlike vmes...tako da je pregreha samostojno v trebuščku :D

Danes mam Š dan:
M: kava
M: 2 jabolki
K: kava :D, kasneje žemljica
Pozno kosilo: Basmati riž na popraženem poru, korenčku in bučkah...prečudovito in predobro...
V: po mojem nič :D

...pa še to...ni mi šlo danes cele običajne porcije riža več pojest...sem se na koncu že prav trudila..pol pa pustila...kar mi običajno ni v navadi - to je dober znak! user posted image

discoamela...daj raje na sadni dan pojej kakšne oreščke ki so ti dobri...ful pomaga...pa še brez slabe vesti jih lahko poješ kakšno pest. Al pa si naredi neko popečeno zelenjavo...

a  imate vse knjigo? Jaz jo imam, pa vam še lahko kako idejo ven potegnem...


(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
12.5.2010 18:11:17   
Kofi
anabanana...že ko si se prijavila in napisala kg in željeno težo sva bili skor na istem...pa zdaj spet :D user posted image user posted image  Dobro nama gre...ti si moja konkurenca! user posted image

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
13.5.2010 9:45:56   
*alja*
Kam spadajo šparglji?
Kdaj jih lahko jem?


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
13.5.2010 10:27:30   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Kam spadajo šparglji?
Kdaj jih lahko jem?



Šparglji so zelenjava torej nevtralno živilo zato jih lahko kot prilogo ješ vsak dan.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
13.5.2010 10:34:52   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Kam spadajo šparglji?
Kdaj jih lahko jem?



Šparglji so zelenjava torej nevtralno živilo zato jih lahko kot prilogo ješ vsak dan.


Super, ker jih obožujemuser posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
13.5.2010 11:49:23   
anabanana
IZVIRNO SPOROČILO: pegica1

anabanana...že ko si se prijavila in napisala kg in željeno težo sva bili skor na istem...pa zdaj spet :D user posted image user posted image  Dobro nama gre...ti si moja konkurenca! user posted image



user posted image user posted image user posted image
user posted image  ... v nedeljo naslednje tehtanje ... danes oh dan ... mljask

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
13.5.2010 21:25:57   
pelin
Danes sadni dan...kar nekako šlo, seveda z manjšimi pregrehami...zdaj grem pa spat, sem čisto sesuta, mislim, da se me nekaj prijemlje in mi ravno zato tudi ni preveč pasalo jesti...user posted image Bomo videli jutri...

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
14.5.2010 9:12:11   
Kofi
DAnes imamo pa ostale sadni dan. PA še luna je - mlaj...od 3 zjutraj naprej, tako da poskusimo zdržati res samo na sadju...bo šlo toliko bolj dol!

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
14.5.2010 10:34:29   
discoamela
pegica1: danes spet sadni dan, bom poskusila, hvala!!
Meni je hujšanje obtičalo na -2kg... ne vem kaj delam narobe...?? user posted image  Isto se mi je dogajalo lansko leto ko sem poskusila z ločevalno, pa sem pol kar obupala...tokrat bom vztrajala do konca!!!! Me nič ne briga ali gre kaj dol ali ne, sploh ne stopim več na tehtnico do naslednjega tedna... !!


(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ločevalna 1.5.2010,gremo punce
14.5.2010 14:00:33   
anabanana
ciao pegica user posted image ... evo tudi jaz na sadju ... zaenkrat brez grehov user posted image  ... ja, danes je treba zdržat, ker je luna, imaš prav ... v nedeljo, po beljakovinskem pa na vago user posted image

discoamela ... piješ dovolj tekočine? drugače pa probaj napisat svoje jedilnike, da vidimo če morda delaš  kaj narobe.. dosti je tudi odvisno od metabolizma, nekaterim se kile začnejo topiti šele po treh tednih, zato pa v par dneh izgubijo po 4 kg ...

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu discoamela)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?