|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
25.5.2010 11:06:04   
snoopy78
koliko točk je bilo potrebnih

(odgovor članu neli04)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
25.5.2010 11:14:25   
neli04
IZVIRNO SPOROČILO: snoopy78

koliko točk je bilo potrebnih

nikjer ne piše,kar je prav čudno,ker mislim,da bi moralo

(odgovor članu snoopy78)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
25.5.2010 11:23:22   
Zala01
Vrhovci niso še nič dali ven, a ne?! Ja, jaz še vedno upam...upanje umre zadnje...user posted image

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu neli04)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
25.5.2010 11:27:03   
snoopy78
neli04 - koliko ste jih pa vi imeli

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
25.5.2010 12:13:20   
Taula
Dobili vrtec. Lani smo bili zavrnjeni. no letos je pa uspelo. Končno.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu snoopy78)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
25.5.2010 12:22:33   
petra79p
Jaz sem tudi dobila zavrnjeno. Sicer nisem ljubljančanka od takrat ko bi oni radi, čeprav živim v Lj že 10 let. Ker je stanovanje podnajemniško in delodajalca ne gane kje živim (ponavad se zarad potrnih stroškov morš prjaut nekje, da ti jih ne vrača...men jih itak ne), tako da se mi je zdelo butasto spreminjat naslov in dokumente po nepotrebnem. No sedaj ko pa sem jih, sem jih pa seveda prepozno. Mam pa najemno pogodbo in začasno urejeno preb. že od začetka pa ne vem, al bi se prtožla pa skopirala vse te papirje al nima smisla.

Sploh se mi pa zdi žalostno, da ne morjo zagotovit dovolj mest, saj vejo kolk se rodi otrok in pa da te kar mine dab sploh še mel kakega, ker že v 1. letu (še ne), naletiš na toloko problemov.

Da ne omenjam, da nimava več živih staršev, razen jaz očeta, ki pa seveda še dela.

Tako da je človek prisiljen, dat v privat varstvo.....pa ne poznaš komu daš otroka pa stane od 300 eur naprej...pa zdi se mi, da je to prou vzpodbujanje dela na črno, proti kateremu se v tej državi tako borimo.

Žalostno, res.....user posted image

Sočustvujem z vsemi starši, ki niso dobil vrtca, ker to je grozn občutek.....pa ni važno al so iz Lj al ne...tako ne bi smelo biti.user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
25.5.2010 12:51:46   
neli04
IZVIRNO SPOROČILO: snoopy78

neli04 - koliko ste jih pa vi imeli

samo 7,ker pač nismo iz Ljubljane-sem pa vseeno dala vlogo,ker vrtec rabim in smo poizkusili.
tako da je bil zavrnjen odgovor pričakovan in smo 83.v čakalni vrsti.

(odgovor članu snoopy78)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
25.5.2010 14:38:35   
darja.mark
Mi smo dali vlogo prvič, mali je star 22 mescev. Dobili smo vrtec v Mojci user posted image , koliko točk smo meli pa ni pisalo na odločbi

(odgovor članu neli04)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 8:57:06   
Zala01
danes pošta od Vrhovcev, zavrnjeni...user posted image

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 11:06:44   
zaspancek1

Za vrtec Vrhovci je bilo potrebnih 87 tock (in seveda cim vecja starost v primeru, ko je imelo vec otrok enako stevilo tock). Za prvo starostno obdobje je prostih 47 mest, prijav pa 162.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 11:31:56   
Zala01
A tako. Potem smo pa za točno 11 točk zgrešili bistvo. Potem so ta vrtec dobili res samo tisti, ki so bili lani zavrnjeni.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 11:36:24   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Roberta69

Kja pa VIŠKI VRTCI. A kaj veste, kdaj naj bi odgovorili in koliko točk je potrebnih?


Mi še nič nismo dobili in še nič ne vem koliko točk naj bi bilo potrebno.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 12:48:00   
plotka
V skoraj vseh Ljubljanskih vrtcih je bilo potrebno 77 točk. Smo 7 na čakalni vrsti z 74 točkami.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 12:53:14   
tojeto1
Mi pa še sedaj nismo dobili odgovora.
Pišuka, vsak dan poštarja čakam pred hišo, pa nič priporočene pošte.

(odgovor članu plotka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 13:20:45   
Žabika
Vrtec Mladi rod ima na svoji spletni objavljen čakalni seznam za 1. (75 otrok) in 2. (4 otroci) starostno obdobje. Če številke otroka ni na seznamu, pomeni, da je otrok sprejet v vrtec. Odločbe bodo v kratkem, na sestanku pa bomo šele izvedeli, v katero enoto je otrok razporejen.
Upam, da vas je čimmanj na seznamu (nas ni user posted image )!

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   [Brisano sporočilo]
26.5.2010 13:26:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žabika)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 13:38:02   
julam
ojla!

mi smo tudi v nestrpnem pričakovanju. Se mi zdi prav brez veze, da moram bit nervozna, ker imamo dva že v vrtcu in še lani bi se mi zdel samoumevno, da pridemo tudi s tretjim not. Ampak je pa velika verjetnost, da zvisimo.

No, ker ste nekatere bolj pismene kot sem zgleda jaz, imam eno vprašanje, ki bo verjetno odločalo o našem (ne)sprejetju. Jaz sem z otroki prijavljena v LJ že od pamtiveka, mož pa ne. Torej, ali dobim pod točko 2 kaj pik ali ne?

evo, če se kateri da premislit, sem kopirala kriterije (bolj ko razmišljam bolj se bojim, da pod točko 2 zvisim, ker smo pod točko 1 šele pod č, tega pod 2 sploh ni user posted image ). vem, da je to moj problem, ampak bom vseen hvaležna - več glav več ve, ne?







Prebivališče (upošteva se ena izmed variant):



a


Otrok in starši imajo stalno prebivališče na območju Mestne občine Ljubljana


50



b


Otrok v enostarševski druţini ima skupaj z enim od staršev stalno prebivališče v Mestni občini Ljubljana


50



c


Otrok tujcev, ki ima skupaj vsaj z enim od staršev stalno ali začasno prebivališče na območju Mestne občine Ljubljana in je vsaj eden od staršev zavezanec za dohodnino v Republiki Sloveniji


50



č


Otrok in eden od staršev, s katerim otrok ţivi, imata stalno prebivališče na območju Mestne občine Ljubljana


45
 






Stalnost bivanja v Mestni občini Ljubljana (upošteva se ena izmed variant):



a


Ob izpolnjevanju kriterija 1. a ali 1. b ali 1. c imajo/ima starši stalno prebivališče (tujec pa lahko tudi začasno) na območju Mestne občine Ljubljana neprekinjeno najmanj 1 leto na dan 31. 12. v letu pred javnim vpisom novincev


20



b


Ob izpolnjevanju kriterija 1. a ali 1. b ali 1. c ima eden od staršev stalno prebivališče na območju Mestne občine Ljubljana neprekinjeno najmanj 1 leto na dan 31. 12. v letu pred javnim vpisom novincev, drugi od staršev pa manj


15

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 13:38:59   
julam
še to za info: čakamo za jarše, danes tiskajo odločbe, upajo, da grejo jutri ven.

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 13:50:26   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: julam

ojla!

mi smo tudi v nestrpnem pričakovanju. Se mi zdi prav brez veze, da moram bit nervozna, ker imamo dva že v vrtcu in še lani bi se mi zdel samoumevno, da pridemo tudi s tretjim not. Ampak je pa velika verjetnost, da zvisimo.

No, ker ste nekatere bolj pismene kot sem zgleda jaz, imam eno vprašanje, ki bo verjetno odločalo o našem (ne)sprejetju. Jaz sem z otroki prijavljena v LJ že od pamtiveka, mož pa ne. Torej, ali dobim pod točko 2 kaj pik ali ne?

evo, če se kateri da premislit, sem kopirala kriterije (bolj ko razmišljam bolj se bojim, da pod točko 2 zvisim, ker smo pod točko 1 šele pod č, tega pod 2 sploh ni user posted image ). vem, da je to moj problem, ampak bom vseen hvaležna - več glav več ve, ne?







Prebivališče (upošteva se ena izmed variant):



a


Otrok in starši imajo stalno prebivališče na območju Mestne občine Ljubljana


50



b


Otrok v enostarševski druţini ima skupaj z enim od staršev stalno prebivališče v Mestni občini Ljubljana


50



c


Otrok tujcev, ki ima skupaj vsaj z enim od staršev stalno ali začasno prebivališče na območju Mestne občine Ljubljana in je vsaj eden od staršev zavezanec za dohodnino v Republiki Sloveniji


50



č


Otrok in eden od staršev, s katerim otrok ţivi, imata stalno prebivališče na območju Mestne občine Ljubljana


45
 






Stalnost bivanja v Mestni občini Ljubljana (upošteva se ena izmed variant):



a


Ob izpolnjevanju kriterija 1. a ali 1. b ali 1. c imajo/ima starši stalno prebivališče (tujec pa lahko tudi začasno) na območju Mestne občine Ljubljana neprekinjeno najmanj 1 leto na dan 31. 12. v letu pred javnim vpisom novincev


20



b


Ob izpolnjevanju kriterija 1. a ali 1. b ali 1. c ima eden od staršev stalno prebivališče na območju Mestne občine Ljubljana neprekinjeno najmanj 1 leto na dan 31. 12. v letu pred javnim vpisom novincev, drugi od staršev pa manj


15



a veš, da ti ne znam pomagat, v 2. točki 'č' res ni nikjer naveden, tako da ne vem. Sej boš pa tako zelo kmalu zvedela, ti držim pesti, da uspešno, če smo že mi izviseli.


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 13:54:37   
zaspancek1

Ce tudi moz nima stalnega prebivalisca v LJ, dobite samo 45 tock (1.č) in nic pod tocko 2. Ce pa je moz prijavljen, vendar manj casa, pa dobite 50 tock (1.a) in 15 tock za stalnost (2.b).

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 14:02:17   
julam
sem se bala, da bo tako. torej lahko že vnaprej vem, da smo zvis!

hvala za pomoč!

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 15:49:35   
hedviga
Eto bejbe. Vrtec Galjevica dal odločbe. Mi imamo dvojčke in oba po 80 pik, pa so nas skenslali.  Sta pa 9 in 10 v čakalni vrsti.
Ehhh..
Ali katera ve za Otona Župančiča?

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 16:31:36   
sinskaT
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Eto bejbe. Vrtec Galjevica dal odločbe. Mi imamo dvojčke in oba po 80 pik, pa so nas skenslali.  Sta pa 9 in 10 v čakalni vrsti.
Ehhh..
Ali katera ve za Otona Župančiča?


Naš ta mlajši je za njima v čakalni vrsti user posted image Ali meniš, da se bo še dalo priti notri pred drugim letom? Starejša sestrica je bila lani zavrnjena, letos smo pa končno vsaj za njo dobili...stara 2leti.


_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 16:48:16   
lenybaby
Tud mi smo bli zavrnjeni (vrtec Šentvid). Smo 32. v čakalni vrsti... kot da to kej pomeni... user posted image  A je kera brala dans Žurnal in članek o ljubljenskih vrtcih? Kaj si razlagate o napisanem?

http://www.zurnal24.si/osrednja-slovenija/brez-vrtca-ostali-bolj-in-manj-nasi-172009/clanek

Je še kaj upanja vsaj za dolgoletne ljubljančane?

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 16:51:58   
Alex01
Mi smo pa iz Nm, pa smo 20. v čakalni vrstiuser posted image

(odgovor članu lenybaby)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?