|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 17:03:52   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: lenybaby



http://www.zurnal24.si/osrednja-slovenija/brez-vrtca-ostali-bolj-in-manj-nasi-172009/clanek

Je še kaj upanja vsaj za dolgoletne ljubljančane?


Po moje je to metanje peska v oči. Midva sva oba dolgoletna ljubljančana, pa smo 50. v čakalni vrsti. Jaz ne upam na nič večuser posted image user posted image


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu lenybaby)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 17:31:12   
petra79p
To je grozno. Sploh za vas, ki ste Ljubljančani od nekdaj. Groza, da ne dobimo vrtcev. Kje so res ti vrtci, ki so jih obljubljali.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 17:58:54   
lenca1
Tudi mi  nismo dobili vrtca v Galjevici za našega 2.otroka (oba z možem že od rojstva prijavljena v Lj., starejša hodi v ta vrtec-tako, da nam tudi te dodatne točke niso pomagale). Punce men gre kar na jok user posted image ; smo šele na 58.mestu user posted image .

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 21:13:24   
yenny
Mi na odgovor še vedno čakamo,me pa nekaj zanima-na vlogi smo napisali vrtec pod točko 1,vrtec pod točko 2 in še tretjo možnost.
Zdaj pa ne vem-če dobim vrtec zavrnjen ali to pomeni,da smo zavrnjeni samo pod točko 1,ali tudi pod ostalim dvema možnostima?

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
26.5.2010 22:01:34   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

A tako. Potem smo pa za točno 11 točk zgrešili bistvo. Potem so ta vrtec dobili res samo tisti, ki so bili lani zavrnjeni.


ja, mi smo lani bili v vrtcu vrhovci zavrnjeni(smo bili se mi zdi na 72 čakalnem mestu)user posted image ,no letos smo pa dobiliuser posted image , glih 90 pik imamo.


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 6:46:29   
Zala01
čestitke čipka, te lahko vprašam, če si to leto štukala s kakšnim varstvom v vrhovcih?

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 9:57:45   
mate0ja
dobla včeraj odločbo. S 60 točkami na 11 mestu v vrtcu Pod gradom.

Sm mal kalkulirala, pa mi povejte, če se vam zdi, da bo se sledeče znal zgodit:

V prvi starostni skupini je cca 70 vlog preveč. Za drugo starostno skupino pa ostaja 8 mest prostih (manj prijav kot razpisanih mest). Glede na včerajšnji članek v žurnalu se mi mal svita, da bodo nardil kominirane skupine in bodo teh 8 mest zasedli s tistimi otroki, ki so stari med 2 in 3. Moja bo septembra 27 mesecev. In če poflikajo teh osem mest smo potem 3. na čakalni listi. Pa ni vrag da od teh 10. ko si pred nami ni kakšen v taki situaciji, da se je odločil, da bo mel eno leto otroka še pri babici in kakšen stalen v vrtcu, ki je dobil mesto v drugem vrtcu, ki mu je bolj  pogodu in se iz tega izpiše. Se mi zdi, da 11. mesto ni tok slabo. Kaj pravite?


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 10:29:03   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

dobla včeraj odločbo. S 60 točkami na 11 mestu v vrtcu Pod gradom.

Sm mal kalkulirala, pa mi povejte, če se vam zdi, da bo se sledeče znal zgodit:

V prvi starostni skupini je cca 70 vlog preveč. Za drugo starostno skupino pa ostaja 8 mest prostih (manj prijav kot razpisanih mest). Glede na včerajšnji članek v žurnalu se mi mal svita, da bodo nardil kominirane skupine in bodo teh 8 mest zasedli s tistimi otroki, ki so stari med 2 in 3. Moja bo septembra 27 mesecev. In če poflikajo teh osem mest smo potem 3. na čakalni listi. Pa ni vrag da od teh 10. ko si pred nami ni kakšen v taki situaciji, da se je odločil, da bo mel eno leto otroka še pri babici in kakšen stalen v vrtcu, ki je dobil mesto v drugem vrtcu, ki mu je bolj  pogodu in se iz tega izpiše. Se mi zdi, da 11. mesto ni tok slabo. Kaj pravite?



Teorija je sicer na mestu, ampak nisi upoštevala vseh omejitev. Normativ v kombiniranih oddelkih je manjši od tistih za 2. starostno skupino, tako da to ne gre tako enostavno - namesto 8 velikih, 8 malih.
Se pa 11. mesto ne sliši slabo.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 10:34:25   
vijolca
user posted image V Viških vrtcih so nas s 75 pikami sprejeli!! koliko pa je bila meja pa ne vem...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 11:30:18   
petra79p
Ampak, a nam ta mesta sploh letos kaj pomagajo, ko je nov sistem? Al to sam pove, kateri si po listi. Ker če jaz dobro razumem, je to tak sistem, da pač tolk jih je frej in jih sprejmejo, ostali pa več sreče naslednje leto. No, nekaj jih gre not še po 2. in 3. kriteriju...ampak po moje definitivno ne veliko. Tako da dvomim, da nam kaj nuca. Mi smo 77. Tko da mislim, da smo za letos zaključili z vrtcem. Naslednje leto spet vloga, 10 točk maš več in to je vse.

Res se je za zjokat user posted image

(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 11:35:15   
Zala01
Punce sprijaznite se, tako je. Ta mesta ne pomagajo po moje čisto nič. To je kar nekaj. Meni je bilo tudi včeraj za se zjokat, ko sem držala odločbo v rokah (kot 50. v čakalni vrsti), ampak kaj mi bo to pomagalo, danes sem že boljš in v aktivnem iskanju varstva.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu petra79p)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 11:36:44   
majana79
ta mesta 'pomagajo', če recimo kdo odpove, ker je otrok bolan, pa najde alternativno varstvo, ali pa se otrok med letom preseli in izpiše, ipd.

mi smo sicer na 7. mestu, ampak dvomim da pridemo notr, ravno zaradi novega sistema, tako da smo začeli iskat drugo varstvo, ker ne morem čakat do septembra, če bodo prišli vsi starši podpisat pogodbe ali ne



(odgovor članu petra79p)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 11:40:56   
petra79p
Joj, da sem pa na 7.mestu, bi se mi pa po moje zrolalo. Sam po moje boste prišli nekam not, če ste napisal 2.in 3. varianto. Jaz 3. nisem, ker sem se ustrašila,d a bi blo to na čisto drugem koncu Lj in potem bi morala ustajat z otrokom 2 uri prej pa avto kupit, pa že tako imam najemnino in živiva sama z otrokom, tako da se mi skoraj ne izide ta 3. varianta in je nisem izbrala.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 11:45:53   
Zala01
Če je pa ena ravno včeraj ali predvčerajšnjim napisala na ta forum, če sem prav razumela, da je klicala na MOL in so ji rekli, da 2. in 3. variante zaradi prezasedenosti sploh gledali ne bojo.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu petra79p)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 11:47:58   
majana79
ja, naša druga varianta je polna, tako da tja sigurno ne pridemo, tretja pa zakonsko (še) ni možna, tako kot je ena res napisala na forum (pa še kolegica je potrdila, ki je v eni izmed komisij)

mah, mi smo za 1 točko pod mejo, samo sem nehala razmišljat o tem, in je zame to isto kot 70. mesto... če ne se lahko samo požreš



(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 11:52:39   
sazi
mi smo bili pred dvema letoma 19. v čakalni vrsti - OK, vem da se je sistem malo spremenil, pa vendar... vrtec smo potem dobili decembra -  do takrat je bil pa sin v privat varstvu, kjej je bil že od konca moje porodniške

starši otroke izpisujejo iz različnih vzrokov. V sinovi skupini sta letos odšla 2 - en se je odselil, za 2. so se pa starši odločili, da bo raje še naprej doma

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 11:55:06   
petra79p
Res je tako najbolje. Jaz sem našla alternativo, ki je zaenkrat celo boljša od vrtca. Oče bi moral naslednje leto v penzijo in ga bomo do septembra nekako spravili na čakanje in se bo preselil k meni v Lj in bo čuval. Žal mi je, da ne bo otrok v družbi svojih vrstnikov, ker je zelo družaben...ampak z drugega vidika, bo pa bolj zdrav. Mam kolegico, ki je dala lani punčko v vrtec pa je stalno na bolniški. Recimo, da pač tko mora bit :) Z mojim očetom se pa tut tko noro štekata, da je mali čist počen nanj. Nekako bo.

Bolje fotra na čakanje, kot pa zasebni vrtec plačvat 500 eur. Mal preveč za moj standard.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 12:12:33   
mate0ja
Če sm prav razumela včerajšnje prispevke po radiu, v časopisih, bodo spet iskali dodatne prostore. Mi smo bili lansko leto na 176. mestu na čakalni list za Mladi rod in letos marca so me klicali, da lahko pridemo malčico vpisat.

Jest sicer ne spadam v skupino tistih, ki so ostali brez vrtca (tja sm spadala lansko leto pa si pač primoran najti drugo varstvo) letos pa oddamo mesto v Mladem rodu prvemu na čakalni listi, če Pod gradom najdejo 11. dodatnih mest oziroma se 11. staršev odloči, da dajo otroka drugam.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu petra79p)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 12:18:11   
petra79p
Jaz držim pesti za vas....pa tut za vse, ki niso dobil vrtca. Men se zdi to diskriminacija..pa naj kdor če reče kar če....ni fer, da nimaš dat otroka kam v varstvo. Vrtec bi moral bit za vse, ne glede na to iz kje si. Saj ga plačamo.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 12:28:48   
mini86
js kot študentka-pa iz eno plačo si žal ne morem prvoščt privat vrtca, od obeh starši še delajo in res se mi ne sanja kaj naj naredim..smo pa 24 v čakalni vrsti..brezveze verjetno da upam, ker 2 skupini otrok pa dvomim da bi odpovedalo..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu petra79p)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 14:20:50   
KAHLO
oJ! mis mo lani zviseli pr vrtcu, smo bili  na 78. mestu.....pol smo dali malo v privat varstvo (s katerim sem nadvse zadovoljna user posted image ), ampak vem da je za njo bolše če gre med svoje vrstnike.

Smo pa zaradi tega ker smo lani zviseli dobili letos še dodatnih 10 točk....in evo danes pride odločba da smo vrtec dobiliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tisti ki niste dobili vrtca vem kako je, ker sem lani šla čez vse to.....še posebaj grozno je bilo, ker nisem imela takoj varstva, nobene babice v bližini, nobenga k gi ga poznala, da bi mu zaupala otročka.......predvsem me je bolelo to da so vrtec dobivale znanke, k so ble doma....sploh niso ble v službi, midva pa oba v službi pa brez vrtca......mislim meni se je skoraj user posted image user posted image user posted image

veliko sreče vsemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 16:52:52   
PC Baby
Sploh ne najdem besed, da bi komentirala to svinjarijo, ki se dogaja z vrtci v Ljubljani. Bom raje tiho, da ne bom kaj preblagega rekla.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 17:21:43   
Taula
Mi smo lani bili na čakanju od mesta 71 do 183 na začetku. Do sept. smo prilezli na 15 mesto..dalj ne, ker niso nobenega otroka izpisali oz odprli nova mesta. Tako dauser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 19:41:26   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

Tudi mi  nismo dobili vrtca v Galjevici za našega 2.otroka (oba z možem že od rojstva prijavljena v Lj., starejša hodi v ta vrtec-tako, da nam tudi te dodatne točke niso pomagale). Punce men gre kar na jok user posted image ; smo šele na 58.mestu user posted image .


Danes sem dobila odločbo, že drugo leto smo zavrnjeni v istem vrtcu, smo na 78. mestu, tudi domačini. Tudi meni gre na jok. In mislim, glede na to, da sprejmejo v Galjevici v 1. in 2. star. skupino samo 55 otrok, da bomo tudi drugo leto mogoče izviseli.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 20:18:54   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

Tudi mi  nismo dobili vrtca v Galjevici za našega 2.otroka (oba z možem že od rojstva prijavljena v Lj., starejša hodi v ta vrtec-tako, da nam tudi te dodatne točke niso pomagale). Punce men gre kar na jok user posted image ; smo šele na 58.mestu user posted image .


Danes sem dobila odločbo, že drugo leto smo zavrnjeni v istem vrtcu, smo na 78. mestu, tudi domačini. Tudi meni gre na jok. In mislim, glede na to, da sprejmejo v Galjevici v 1. in 2. star. skupino samo 55 otrok, da bomo tudi drugo leto mogoče izviseli.

miapia-kako to, da ste že 2.leto zavrnjeni (a niste dobili dodatnih 10točk od lani, ker ste bili na čakalni listi). Drugače pa na tem območju ne naredijo čisto nič za povečanje kapacitet (letos je 160 otrok preveč za ta vrtec). Pa dobr no- če odprejo 3 nove vrtce, pa še vedno ne bodo vsi sprejeti. Začetek gradnje prizidka pa so prestavili iz letošnjega leta na leto 2011-ko bodo šli naši otroci v šolo, jim bo pa najbrž že uspelo kej zgraditi user posted image . Sem jih danes klicala in vprašala, če bodo sploh sprejeli kakega 1-letnika-odgovor je bil negativen- mesto so dobili v večini otroci rojeni l.2008 user posted image . Zgleda, da bomo res morali čakati 3 leta, da dobimo prosto mesto (kako mi je žal, da smo pod 1.izbiro izbrali ravno ta vrtec (samo zato, ker ga že starejša obiskuje). Z doseženimi točkami bi dobili prosto mesto skoraj v večini vrtcev v Lj., tako pa bomo plačevali vrtec in še oderuško drago zasebno varstvo). Rabim še kak dan, da se sprijaznim z nastalo situacijo, ker mi gre še vedno na user posted image .

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?