|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
RE: Turanj...je že bila katera? 11.5.2010 11:49:03
|
|
|
|
Bauka
|
Pozdravljena, mi smo bili 3 leta nazaj v enem privat campu. Meni je bilo všeč, sicer je plaža ozka, tko , da je kar hitro nafilana, ampak je pa peščena, fino za otroke. Pa peš imaš lepo za sprehod ob morju-je taka ozka cestica, pa če se prav spomnim, jo zvečer zaprejo za promet. Jaz bi ti priporočala, meni je bilo fajn. Lp, Bauka
_____________________________
Sonček lepše sije od 12.11.2005, ko je moj sinek prijokal na svet. 23.12.2007 se mu je pridružila se sestrica, tako, da so dnevi sedaj še svetlejši.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiZ dojenčkom v hotel - Rešilni trikiKaj, če bo otrok vse noči v hotelu jokal in mu ne bo všeč hotelska hrana? V članku preverite, kako se pripraviti na druž...
Zadnje s foruma
TV.пеперутка16Koliko časa dnevno gleda vaš otrok televizijo?Ne gleda/je premajhen. (
33%)

Do 30 min. (
50%)

1 - 2 h. (
17%)

Več kot 2 uri. (
0%)
Število vseh glasov: 6Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!