|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 11:57:56   
ajsek
Se strinjam.

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 12:43:00   
alexjera
Vsaka mamica ravna po svoje, kar je tudi prav.

Meni tudi ne sede, vendar so naši dveletnici všeč, ker jih imajo druge punčke v vrtcu. Od kar pa ve, da jo že dvojni čakajo v omari, dobila od babic za RD user posted image  user posted image  user posted image , ki sedaj ves čas sprašujejo kdaj bomo delali luknjice user posted image  user posted image  user posted image , je pa prav nadležna. Upam, da bo obveljala moja in še nekaj časa ne bo nič!!!

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 13:14:43   
sobra
Jaz mislim, da jih bo dobila ko bo šla v šolo ali pa še kasneje user posted image .

No da vam povem svojo štorijo... Svojo punčko sem rodila v Špa. in čez 2 dni je uletu en tip je v sobo in me vprašal če imam punčko. Ga debelo gledam in mi ponudi vizitko in gre. Ko sem prebrala za kaj gre sem se samo nasmejala- pisala je tel. št. da jih pokličem za luknjanje ušes. Namreč tam imajo punčke že 1-2mes. vse uhane notr. No pol so me tud moje prijateljice-Španke tud parkrat vprašale kdaj ji bom dala uhane. Ni šans, sm rekla tako mučenje otroka. Pa pravjo da k so tok mejhni da itak nič ne čutijouser posted image
Pol pa prpelem tamalo pri 3 mesecih na pregled. Ni bla glih v roza oblečena, pa me pediatrinja vpraša če je fantuser posted image  Jst pa njej da ne, a ne vidi kako ji ime. Pol mi pa prbije ja kje ma pa uhane?

Tko da svašta vidiš res!

(odgovor članu alexjera)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 13:38:57   
ledenaa
najprej povej point zakaj bi tako majhen otrok potreboval uhane,potem se pa menimo naprej

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 13:51:03   
ajsek

IZVIRNO SPOROČILO: alexjera

Vsaka mamica ravna po svoje, kar je tudi prav.



Me prav zanima, če bi enako mislile o mamici, ki bi par let staremu otroku preluknjala nos ali popek.

(odgovor članu alexjera)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 13:51:19   
livia
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

najprej povej point zakaj bi tako majhen otrok potreboval uhane,potem se pa menimo naprej


user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 14:41:15   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

No, samo rečte, da vašim punčkam tile ne bi pristajali. user posted image

http://www.thejewelryvine.com/cgi-bin/shopper.exe?preadd=action&key=GBEREARMGE205P



Ja, res so lepi! user posted image
Ampak na punci, ne na punčki.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 14:44:31   
jaša2
IZVIRNO SPOROČILO: livia

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

najprej povej point zakaj bi tako majhen otrok potreboval uhane,potem se pa menimo naprej


user posted image user posted image user posted image




sem samo vprašala za mnenje, kr jih že marsiaktera mlajša pupa ima. za mnenje pa menda ja lahko vprašam brez nekih dolgih razlag. če je pa to odveč, se pa itak sploh ne rabimo več menit naprej. nisem prosila za taka mnenja in izkušnje.


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 14:56:21   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: jaša2

IZVIRNO SPOROČILO: livia

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

najprej povej point zakaj bi tako majhen otrok potreboval uhane,potem se pa menimo naprej


user posted image user posted image user posted image




sem samo vprašala za mnenje, kr jih že marsiaktera mlajša pupa ima. za mnenje pa menda ja lahko vprašam brez nekih dolgih razlag. če je pa to odveč, se pa itak sploh ne rabimo več menit naprej. nisem prosila za taka mnenja in izkušnje.


Ja, kaj zdaj, odloči se: a hočeš mnenja ali ne? user posted image Saj si itak morala vedeti, da imamo različna... mnenja namreč.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 14:57:05   
rija
vsa ta mnenja tu so samo odraz trenutne situacije v razmišljanju med starši...ko smo bili pa mi mali, pa smo skoraj vse po vrsti bile kot španke....spirsaneuser posted image

za 5 let pa bodo že vse 8 letnice mele preboden popek....pa kaj....

jaz pravim, da če je samo to.....user posted image  pa zeleni lasje, pa še en pirsing v nosu....ni večje panike.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 15:02:23   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: jaša2
kdaj ste dale svojim pupam preluknjati ušesa?
Še ne, stari sta 11 in 5 let. In sem mnenja, da se lahko o tem pogovarjamo šele najprej po 10. rojstnem dnevu. Zaenkrat moji hčeri ne kažeta posebne želje po permanentnih uhanih/luknjicah, obstajajo namreč variante, ki se pripnejo na uho, te pa občasno v igri prakticirata user posted image
in kakšne so vaše izkušnje?
Samo moje osebne, slabe user posted image - sem še zdaj jezna na mami, sva se ravno pred nekaj tedni menili o tem in je njej žal, da je takrat podlegal pritisku stare matere.
naša bo zdaj stara 3 leta in se ne morem prav odločit, al je še premajhna za uhančke??
Za moje pojme je še premajhna.
kak so vaše pupe prenesle luknjanje??

Punce, meni so všeč tatuji in ga tudi imam. A čem svoje otroke tetovirat, ker so tatuji tudi njim noro všeč? user posted image

Tako kot obstajajo uhani za pripet (brez luknjanja), obstajajo tudi nalepke - tatuji ali airbrush tatuji, ki se zbrišejo, in te moji otroci po želji dobijo user posted image


(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 15:02:46   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: jaša2

IZVIRNO SPOROČILO: livia

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

najprej povej point zakaj bi tako majhen otrok potreboval uhane,potem se pa menimo naprej


user posted image user posted image user posted image




sem samo vprašala za mnenje, kr jih že marsiaktera mlajša pupa ima. za mnenje pa menda ja lahko vprašam brez nekih dolgih razlag. če je pa to odveč, se pa itak sploh ne rabimo več menit naprej. nisem prosila za taka mnenja in izkušnje.


Ja, kaj zdaj, odloči se: a hočeš mnenja ali ne? user posted image Saj si itak morala vedeti, da imamo različna... mnenja namreč.



no, pol pa tko:

iiiiiii, fuuuul dobro!!!!
men so puncike z nakitom groooozno všeč! take mini dameuser posted image . komaj čakam, da najdem hello kitty uhane in grem preluknjat ninouser posted image user posted image user posted image

pa kaj, če jih popapca. bom nabavila take nestrupene. pa take meeeehke, da je ne bojo zulili, ko bo spala!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 15:03:47   
*miska.mcc*
a majo tud spidermene za fatke za v nos?
ves kaka frajerja bosta!user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 15:42:07   
ledenka
Se mi zdi, da so otroci, predno začnejo hodit v šolo, še premajhni za uhane. Jaz sem jih dobila pri 10 letih, s tem da sem mami prosila ene 3 leta. Pa še potem so se mi luknjice zagnojile.

Uhani na manjših se mi zdijo prenevarni. Imaš uhane na klipsno... super za občasno ''lepotičenje''.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 15:54:21   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: barni

Joh ne bi dala. Če bo kdaj kasneje sama hotla. Si ne predstavljam, da se ne bi vsaj kdaj v tej starosti v vrtcu ali kje drugje kam zataknila in prerezala ušesek. Jaz sem jih dobila v prvem razredu, pa se mi je to vseeno zgodilo v čisto nedolžni igri in ponesreči. Pa nisem imela visečih uhančkov.


Podpis.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 17:57:01   
jaša2
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: jaša2

IZVIRNO SPOROČILO: livia

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

najprej povej point zakaj bi tako majhen otrok potreboval uhane,potem se pa menimo naprej


user posted image user posted image user posted image




sem samo vprašala za mnenje, kr jih že marsiaktera mlajša pupa ima. za mnenje pa menda ja lahko vprašam brez nekih dolgih razlag. če je pa to odveč, se pa itak sploh ne rabimo več menit naprej. nisem prosila za taka mnenja in izkušnje.


Ja, kaj zdaj, odloči se: a hočeš mnenja ali ne? user posted image Saj si itak morala vedeti, da imamo različna... mnenja namreč.



preden tako "napadalno" odgovoriš, si v redu preberi pomen mojga komentarja. itak da vem, da vem, da imamo različna mnenja - zato sem pa prosila za njih. saj nisem neumna. sem napisala, da ne prosim za taka mnenja, češ "najprej povej point, zakaj bi tak majhen otrok sploh rabil uhane, potem se pa lahk menimo naprej" - ker to sploh ni mnenje!! se ti ne zdi?? za taka mnenja nisem prosila?!


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 18:04:38   
ledenaa
Ja mislim,da je čisto normalno vprašanje!
In zakaj ne poveš oz. zakaj ne odgovoriš? user posted image
je forum tole veš in uporabnice te ne bomo čist nič "ubogale" in ti dajale takšne stavke katere ti hočeš slišat

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 18:52:04   
miapia
Ko bo sama hotela uhane, jih bo pač imela. Z moje strani se to ne bo zgodilo. Tudi meni starši niso luknjali telesa in tudi sama nimam enega uhana.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 18:56:56   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Ko bo sama hotela uhane, jih bo pač imela. Z moje strani se to ne bo zgodilo. Tudi meni starši niso luknjali telesa in tudi sama nimam enega uhana.


Se strinjam z napisanim, le da bi KO spremenila v ČE in če se mi bo takrat zdela dovolj stara (kar pa še dolgo ne bo).

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 18:58:05   
ZARA
Kdaj pa so po vešem dovolj stari? Takrat, ko sam izrazi željo ali, ko se staršu zazdi?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 19:21:25   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Kdaj pa so po vešem dovolj stari? Takrat, ko sam izrazi željo ali, ko se staršu zazdi?


Vsekakor sama otrokova izražena želja ni dovolj. Če mi mala pride pri treh letih iz vrtca in izjavi, da bi imela uhane, mi je absolutno prezgodaj. Kaj pa vem kdaj, Nekje v najstniških leti, če tako iz glave povem. Imam male otroke, pa se ne ukvarjam s tem. Če ne drugega, se mor azavedat, da je to en poseg v telo in da je za vedno in  da je potrebno nekaj pazljivosti in še kaj.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 20:11:51   
*miska.mcc*
moj je vceraj skoraj šel od hiše...zajahal kolo in rekel, da gre do pradedka in da ga bo pradedek peljal do dedija, ker me že 2 leti prosi, da bi lahko gledal krvave risanke. in ker mu ne dovolim, da gre od bajte.(7 bo avgusta)

2 leti me ze fehta

torej je zelja dosti intenzivna in kar dolgo traja. jaz pa ne popustim....ma sj vem, da em grda grda!

ok, ni ravno za primerjat z uhani (ali pa) ,  ampak s tem izrazanjem zelje in fehtanjem....

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 20:16:24   
rija
uhani v najstrniških letih?

ja, v popku, nosu, obrvi, ustnici.....ste pa res optimistične, da so uhe še moderneuser posted image
uh, na sramne ustnice sem pa čisto pozabilauser posted image

no, mogoče pa bodo do takrat, ko vaša deca do tja prigurajouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 20:43:45   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: rija

uhani v najstrniških letih?

ja, v popku, nosu, obrvi, ustnici.....ste pa res optimistične, da so uhe še moderneuser posted image
uh, na sramne ustnice sem pa čisto pozabilauser posted image

no, mogoče pa bodo do takrat, ko vaša deca do tja prigurajouser posted image


pa optimistične,m če ti temu tako praviš - ali je vsa mladina čisto preluknjana danes?
Bom že videla, kaj bo prinesel čas, ampak kar se pa želja otrok tiče, sem pa zgoraj napisala. A če bi tvoj mali jutri prišel iz vrtca in si zaželel pearcing na obrvi, bi ga takoj navdušena peljala luknjat? No, pa ne jutri, pa čez 2 leti. Tudi ne? Kdaj pa potem?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Uhančki - kdaj?
13.5.2010 20:55:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Kdaj pa so po vešem dovolj stari? Takrat, ko sam izrazi željo ali, ko se staršu zazdi?


do 18-tega leta morajo biti zaprti v steklenem kozarcu, napolnjenem z vato. po 18-tem pa prosto po Prešernu. user posted image


za uhane bi jaz rekla, da takrat, ko ne bo več brezglavo tekal okrog. predvidevam, da bo to okrog 18-tega leta user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?