|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
23.5.2010 20:18:23   
tanjusi
no takole ... zvezdan mislim da si ti omenila da imaš kapsule iz svetlinovega olja katere imaš to in koliko na dan jih poješ?

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
24.5.2010 8:38:33   
zvezdan
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

no takole ... zvezdan mislim da si ti omenila da imaš kapsule iz svetlinovega olja katere imaš to in koliko na dan jih poješ?


Tanjusi mislim da sem ti na neki drugi temi že en link prilepila ko neka zdravnica fulll priporoča to svetlinovo olje. Jaz sem prvo "dozo" kupila v dm...nevem katera znamka lahko ti pa sporočim ko pridem domov. Zdaj sem pa kupila v lekarni od tiste firme ki ima vse flaške take rumene barve- Natural Wealth. So več ko enkrat močnejše kot prve. Jem pa po eno kapsulo 2x na dan. pa tut svojemuuser posted image doziramuser posted image Škodit ne more to so itak samo dobre stvari, ki jih vsak organizem potrebuje. Bomo videli kaj bo. Jem jih pa šele pol meseca.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
24.5.2010 12:18:38   
pajkica2
Jaz sem prebrala da bi naj vsaj 2000mg tega olja dnevno zaužil za boljše hormonsko ravnovesje. So pa kot ponavadi pri nas cene oderuške, 14 eur za 30 kapsul po 1300mg, torej za 14 dni ker je potrebno vzeti 2 na dan. V tujini dobiš za ta denar 180 kapsul po 1000mg. klik

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
24.5.2010 12:56:29   
zvezdan
IZVIRNO SPOROČILO: pajkica2

Jaz sem prebrala da bi naj vsaj 2000mg tega olja dnevno zaužil za boljše hormonsko ravnovesje. So pa kot ponavadi pri nas cene oderuške, 14 eur za 30 kapsul po 1300mg, torej za 14 dni ker je potrebno vzeti 2 na dan. V tujini dobiš za ta denar 180 kapsul po 1000mg. klik


ja pri nas so cene res oderuške. Glede na to,da jih doziram tudi fantu jih imava ravno za en tedenuser posted image . Misliš da se te cenejše kapsule iz tujine da naročit?

(odgovor članu pajkica2)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
24.5.2010 13:25:52   
pajkica2
Ja, jaz veliko naročam tukaj na HealthSpanu in imam samo dobre izkušnje. Je res precej ceneje kor pri nas in odlične kakovosti. Pride ponavadi v par dneh.

Še ena primerjava, za ceno enega Tifola (30 tablet) dobiš tukaj kar 360 tablet z enako količino folne kisline. user posted image
klik

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
24.5.2010 13:40:41   
zvezdan
IZVIRNO SPOROČILO: pajkica2

Ja, jaz veliko naročam tukaj na HealthSpanu in imam samo dobre izkušnje. Je res precej ceneje kor pri nas in odlične kakovosti. Pride ponavadi v par dneh.

Še ena primerjava, za ceno enega Tifola (30 tablet) dobiš tukaj kar 360 tablet z enako količino folne kisline. user posted image
klik


Super. kako pa naročiš to prek spletauser posted image Sem bolj bukova za take stvariuser posted image user posted image

(odgovor članu pajkica2)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
24.5.2010 16:41:09   
pajkica2
Željene izdelke daš v košarico (zgoraj desno potem gledaš kaj imaš not in lahko zaključiš naročilo), potem pa vneseš svoje podatke in kreditno kartico (na zaščiteni strani, vse te avtomatsko usmerja), dobiš potrdilo na e-mail in čez par dni je vse pri tebi.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
24.5.2010 20:46:31   
tanjusi
Tanjusi mislim da sem ti na neki drugi temi že en link prilepila ko neka zdravnica fulll priporoča to svetlinovo olje. Jaz sem prvo "dozo" kupila v dm...nevem katera znamka lahko ti pa sporočim ko pridem domov. Zdaj sem pa kupila v lekarni od tiste firme ki ima vse flaške take rumene barve- Natural Wealth. So več ko enkrat močnejše kot prve.

jaz sem si kupila danes, pa začela jest , aja pa pa tudi tisti link sem prebrala , ja ful zanimivo , upam da bo kaj zaleglo :)

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu pajkica2)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
27.5.2010 20:07:13   
tanjusi
zvezdan ! ali ješ svetlinove kapsule in ali že čutiš kake spremembeuser posted image , pa tudi druge kako ste ? Jaz jih jem par dni pa zaenkrat še nič posebnega ... samo po treh dneh je res malo zgodajuser posted image , zato pa vprašam tebe zvezdan user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
28.5.2010 9:13:22   
zvezdan
user posted image user posted image Tanjusi nic posebnega ne cutim. Po moje moraš vsaj nekaj časa jesti kapsule- jaz jih še en mesec ne jem. Nič ne pride čez nočuser posted image . Je pa res da sem dobila kar nekaj mozoljevuser posted image . Naj bi svetlinovo olje pomagalo tudi pri koži pa se morda zdaj malo čistim. Ne vem mordauser posted image

Tanjusi ali piješ krvomočnico? Nekaj sem brala po forumu. Ali res drži da blazno pomaga pri zanositvi? Sem brala da odebeli sluznico.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
28.5.2010 15:30:21   
tanjusi
Tanjusi ali piješ krvomočnico? Nekaj sem brala po forumu. Ali res drži da blazno pomaga pri zanositvi? Sem brala da odebeli sluznico.

ne tiste pa še ne , vsak dan malo lanenega olja pa en do dva lončka čaja za žene...
ja saj jaz imam tudi fuul mozoljev, pa jaz jem še cyclo progynovo ... zdaj pa ne vem od kod mozoljiuser posted image user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
31.5.2010 8:46:56   
zvezdan
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Tanjusi ali piješ krvomočnico? Nekaj sem brala po forumu. Ali res drži da blazno pomaga pri zanositvi? Sem brala da odebeli sluznico.

ne tiste pa še ne , vsak dan malo lanenega olja pa en do dva lončka čaja za žene...
ja saj jaz imam tudi fuul mozoljev, pa jaz jem še cyclo progynovo ... zdaj pa ne vem od kod mozoljiuser posted image user posted image


Jaz sem pred leti tudi jedla cyclo progynovo, ker nisem dve leti dobila menstruacije po prenehanju jemanja kontracepcijskih. Načeloma sem suha (včasih kar preveč user posted image ) no po teh tabletih sem se pa kar zredila. Se mi zdi da mi je voda zastajala. Drugače pa moja opažanja pri jemanju svetlinovega olja: zdi se mi da imam ovulacijo blazno čudno. Načeloma sem vsak mesec vedela točno kdaj imam ovulacijo- po bolečinah in sluzi. Točna je bila kot urcauser posted image . Zdaj pa ne vem... zelo čudna je bila. Sploh ne na dan ko bi mogla biti pa še sluzi skoraj ni bilo nič. Nič mi ni jasnouser posted image Res je da je lahko zgolj slučaj, saj jem tablete šele slab mesec. Vendar glede na to da naj bi ti tableti uravnavali tudi hormone zna bit, da se mi ta cikel nekako probajo uravnati...ali pa mi bodo vse zmešaliuser posted image user posted image

Kako pa je pri tebi Tanjusi?

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
31.5.2010 9:13:38   
witch
Sem vas glih hotela vprašati kako se počutite tete Pehte user posted image
Jaz trenutno pijem ženski čaj in rmanov čaj (vsakega dam malo) obvezno skodelico na tešče, pa čez dan še kakšne 4 skodelice. Potem pa občasno pojem skuto z lanenim oljem in lanenim semenom. Počutim se super. Moti me edino to, da se mi občasno ful vrti, ampak za to verjetno ni krivo vse to, ampak pritisk. Prebavo imam 10000x boljšo kot prej (kar mi je zelo všeč user posted image ) Pa kakšno jajce pojem, pa kozarec piva spijem (so mi punce to svetovale. Prejšnji cikel sem prakticirala samo to, in ni bilo učinka) To pa je pa zaenkrat to. O mislim, da še nisem imela (tudi po BT tege ne morem sklepati). Bom pa poročala še kako je.
Na shrambi pa imam še čaj krvomočnice, pa maca tablete. Tak da če se ta cikel ne prime, bom še kaj dodala user posted image pa mogoče te svetlinove kapsule. Ampak ne upam preveč naenkrat, da se telesu popolnom ne zmeša user posted image user posted image user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
31.5.2010 9:20:02   
zvezdan
witch res smo ene tete pehteuser posted image user posted image . Jaz nočem preveč različnih stvari vase zmetat, da ne bo potem ravno kontra učinek. kje pa dobiš ta rmanov čaj? Čeprav mi moramo prvo začet user posted image da bo kejuser posted image user posted image Brez tega mi tut čajčki ne bodo pomagaluser posted image . ta mesec nisva bila ravno pridnauser posted image .

lep dan vsem zeliščarkamuser posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
31.5.2010 15:35:17   
tanjusi
ja jaz sem ravno po user posted image , pa je bila sicer točna, glede tega nimam težav, je pa bla drugače malo čudna dva dni ful pa dva dni malo, pa konc , drugače traja vsaj 5 , 6 dni . Si pa merim bt in vpisujem v fertylityfriend, pa je bla tudi pretekli mesec malo drugačna kot ponavadi , vendar predvidevam da zaradi cyclo progynove, tudi o komaj zaznana....

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
31.5.2010 15:38:46   
tanjusi
prebavo mam tudi jaz boljšouser posted image , redim se pa še ne pa bi mi tudi ne škodilouser posted image ...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
31.5.2010 22:33:34   
witch
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

kje pa dobiš ta rmanov čaj?


Jaz sem ga kupila v sanolaborju. Mislim, da je bil ene 2 eura.

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

redim se pa še ne pa bi mi tudi ne škodilo ...


Jaz pa niti slučajno nočem tega. Ker imam preveč kil (ene 15) user posted image in bi mogla kašna dol ne gor user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
4.6.2010 21:01:10   
tanjusi
kako je punce? Moja user posted image se je poslovila, nabavila sem si o teste, da kaj ne zamudimuser posted image .Drugače pa pridno jem kapsule svetlinovega olja, pijem ženski čaj ( pa mi ga je danes zmanjkalouser posted image ) Pa ne vem no mam včasih občutek , da majo moji hormoni fešto , se mi zdi da jih prav čutim včasihuser posted image .
Kako pa ste kaj ve ?

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
4.6.2010 21:27:31   
witch
tanjusi ima novo slikico user posted image user posted image user posted image zakon je ta otroček user posted image user posted image user posted image
jaz imam novičkooooo user posted image user posted image user posted image pridno si merim bt že od začetka tega cikla in mi je 31. ff zaznal O user posted image user posted image in sem prav vesela in zadovoljna, ker mi je G rekla,da mogoče nimam svojih O. Bolečine so v tistih dneh bile prisotne, tudi izcedka je bilo več, tako da mislim da je to to user posted image user posted image drugače pa sva takrat 2 dni pred in 1 dan po O user posted image zdaj pa čakam 19. da delam test user posted image
Drugače še kar vztrajam samo na rmanu + ženskem čaju in pa lanu tu in tam.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
4.6.2010 21:33:42   
tanjusi
faJN držim pesti da tokrat bo user posted image .... Jaz si tudi že nekaj ciklov merim bt in moram rečt da je tale ff zelo zanesljiv, ker se mi je stanje na ff pokrivalo z ovul. testi, ene dva cikla nazaj.
Sedaj ta mesec pa še čakam o in upam da rata najprej zanosit, potem pa predvsem obdržatuser posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
7.6.2010 9:13:16   
zvezdan
kako ste moje punce?

Tanjusi par dni imam do user posted image pa še nobenega rjavega izcedka tako da verjetno svetlinovo olje pomaga. Ker čajček je najbolje da kupim v sanolaborju? Rman ali kakšno mešanico?

Jaz si nikoli nisem merila BT se mi zdi da o. kar čutim pa mi bogoče vseeno probala. Kdaj pa kako si jo moram pa meriti?

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
7.6.2010 12:11:15   
pajkica2
Zvezdan, BT se meri vsako jutro (čez cel cikel), takoj ko se zbudiš in najbolje vedno ob istem času. Meriš lahko pod jezikom ali vaginalno, najbolje z digitalnim termometrom, ki je namenjen prav BT. Potem pa vpisuješ v graf ali pa si ustvariš račun pri Fertilityfriend in lahko vpisuješ tudi druge znake, opažanja klik

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
7.6.2010 20:04:45   
tanjusi
Meriš lahko pod jezikom ali vaginalno, najbolje z digitalnim termometrom, ki je namenjen prav BT. Potem pa vpisuješ v graf ali pa si ustvariš račun pri Fertilityfriend in lahko vpisuješ tudi druge znake, opažanja klik

MENI JE TOLE FUL OK , sem pa zdajle ravno blizu o. Jo čutim na jajčnikih in tudi o testi pokažejo tako.
Je pa edino tole pri ferility friend , ko si meriš bt ti pokaže nazaj kdaj si imel o .

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu pajkica2)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
7.6.2010 20:06:41   
tanjusi
Tanjusi par dni imam do pa še nobenega rjavega izcedka tako da verjetno svetlinovo olje pomaga.

koliko prej si pa navadno imela izcedke .
Jaz ene 4 dni prej....se pa trudim sedaj zanosit in upam , upam da bo po sreči.

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
8.6.2010 9:24:03   
zvezdan
tudi jaz nekje 4 dni prej. Zdaj pa še nič ne kaže na to pa je do user posted image le še dva dni. Bo pa sigurno prišla ker jo že čutim........user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?