
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 12:20:00
|
|
|
|
KatMat
|
IZVIRNO SPOROČILO: tubby Katmat ti pohotnica punce a veste da bo 29.8 čarobni dan??? pa tam je blo lani super - volčji potok kaj bomo pa zdej???? sej piknik je od 11ih naprej...tko da zjutri gres se vedno lahko tja pol pa k nam pokukat
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 12:20:56
|
|
|
|
KatMat
|
IZVIRNO SPOROČILO: lake Majana Dober tek, jst sm svoje že pojedla. Tubby Pomoje se bomo mele me boljš na pikniku, kot na čarobnem dnevu.
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 12:22:39
|
|
|
|
maja1488
|
Dudi super za službico . V koritu je pa še vedno sam posoa...nč žrebeta
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 12:25:26
|
|
|
|
tubby
|
IZVIRNO SPOROČILO: lake Majana Dober tek, jst sm svoje že pojedla. Tubby Pomoje se bomo mele me boljš na pikniku, kot na čarobnem dnevu. No to verjamem :-))) kako ste se zmenile za hrano in organizacijo pikinka? a kera ve kako se nastavi Chat na FB? men ne dela, nč ne morem pisat nobenmu!!!!
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 12:33:12
|
|
|
|
FLASK_A
|
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat tale pa za moje sočlanice samopomivalk FAAAK! Men se je pomivalc pokvaru, kaj nej pa zdeeeejjj
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 12:36:44
|
|
|
|
ledenka
|
čveke moram pospravit, spakirat... again M k sreči spi potem dobi mulc kosilo, pa gremo, upam, da bo moj gospod zaključil kmalu. piknik - mi mamo družinsko srečanje tisti vikend... ne smem spustit, ker tokrat organizira moja mat. običajno se nam je uspelo izmuznit.
_____________________________
Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 13:32:10
|
|
|
|
maja1488
|
Na, zdej pa vse 'posodo' drgnejo
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 13:42:30
|
|
|
|
KatMat
|
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 13:44:04
|
|
|
|
tubby
|
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488 Na, zdej pa vse 'posodo' drgnejo hahahaha pr nas jo tašča jaz mam pa cajt za FB
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 13:47:31
|
|
|
|
tubby
|
ups za RR
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 13:48:42
|
|
|
|
KatMat
|
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 13:58:16
|
|
|
|
maja1488
|
Kat kaj se tebi tko reži. A je Mat na poti
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 14:02:56
|
|
|
|
FLASK_A
|
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488 Kat kaj se tebi tko reži. A je Mat na poti Njej se posodo puca, kaj pa drugega...
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 14:05:59
|
|
|
|
maja1488
|
Flaša, ti pejt pa ta pornič že dol snet. Sm ti tam napisala kako.
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 14:24:33
|
|
|
|
ledenka
|
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488 Flaša, ti pejt pa ta pornič že dol snet. Sm ti tam napisala kako. jaz tud čakam, da se posoda pomije, pol pa gremo no, najprej v šoping, itak
_____________________________
Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 14:33:22
|
|
|
|
Dudica1
|
evo mi smo po kosilu zdej pa po avtoooooo! jupi
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 14:39:52
|
|
|
|
ledenka
|
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1 evo mi smo po kosilu zdej pa po avtoooooo! jupi boš pol pokazala kako slikco?
_____________________________
Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 14:44:28
|
|
|
|
Dudica1
|
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1 evo mi smo po kosilu zdej pa po avtoooooo! jupi boš pol pokazala kako slikco? hmm,bomo probal kaj nardit
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 14:55:35
|
|
|
|
ledenka
|
čao, gremooooooo
_____________________________
Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 14:59:54
|
|
|
|
maja1488
|
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka čao, gremooooooo uživajte
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 15:05:42
|
|
|
|
FLASK_A
|
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka čao, gremooooooo Uživajte Če pa mački ne bodo dobrodošli mi jih pa po ekspres pošti pošlji, naš pes bo že vedel kako z njimi
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 18:50:04
|
|
|
|
ivanamdb
|
PUNCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE dala sm odpoved!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zadnji dan bo 27 avgusta! trajekt imam ze rezerviran isto vecer, in potem se trefim s mojim v Angliji pa skupaj dol na morje!!!!! kot da je kamen s srca padu! aaaaaaaaaaaaaaaaah zdaj se boljse pocutim! se 3 tedne v rudniku!
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 18:51:37
|
|
|
|
FLASK_A
|
Ivana, bravo! Se veselim s tabo!!!
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 19:20:16
|
|
|
|
majana79
|
bravo ivana! pol pa še mal domov, da se našega zraka nadihaš po delu v rudniku kje ste? men se herpes dela mi je zgleda spet odpornost padla
|
|
|
|
|
RE: Z-majčki 2009 - 1. del 5.8.2010 19:26:41
|
|
|
|
Tanja_
|
majana zadnjič mi je sodelavka rekla, da ful pomaga proti herpesu lizin. Naj bi se dobil v lekarni, je pa to aminokislina in jemlješ kot preventivo. Ampak po mojem ni nič narobe če zdej začneš.Jaz si zmeraj pozabim kupit, ampak bom tud probala.
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiBosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Norice ali vodene kozeNorice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zadnje s foruma
raztrganje/prerez presredkapika89So vam ob porodu prerezali presredek oziroma se vam je raztrgal?ne (
42%)

da, dobila zunanje šive (
38%)

da, dobila tudi notranje šive (
20%)
Število vseh glasov: 231Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!