|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Of to Mockba - 1st dejt
22.5.2010 8:41:12   
Iza12345
Živjo,

evo, končno, tudi midva
jutri letiva na prvi miting, na predajo dokumentov

a imate kake posebne nasvete za ta prvi dejt

kako je z Olgico, po telefonu mi je sicer potrdila, da pride, ampak jo moramv ponedeljek še 1x klicati, kaj pa če je ne bo... tega se najbolj bojim, ker sicer imam pomoč v Moskvi, ki bi lahko vskočil za prevajanje, ampak se glih ta teden križamo, bova midva sama kraljevala pri njemu doma

aja, kako je pa z vizo, kje ste jo potrjevali, midva se v sredo vračava, kar pomeni, da ne bova 3 delovne dneve gor

pridne bodite in držite pesti, da se nama nasmehne sonce in nama dodelijo naslednji datum še pred poletjem

čao Iza

< Sporočilo je popravil Iza12345 -- 22.5.2010 8:53:50 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
22.5.2010 8:49:02   
Anonimen
Odgovoriti ti ne znam, lahko vama pa zaželim srečo. Naj bo vse kot mora biti.user posted image user posted image

(odgovor članu Iza12345)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
22.5.2010 8:52:07   
koala
Eva je zalta vreden vir informacij, tako da ti bo ona znala pomagat.No saj Dejzi tudi, samo ona je zdaj zaposlena z lovlenjem Malčika po 4-rih user posted image user posted image user posted image  (sorry Dejzi, mogla sem)

Jaz ti pa bom zaželela samo srečo in da vajino srečico spoznata še pred poletjem!!!
Pa ne sekiraj se glede prevajalke, ker se bo nacrtala na zmenjenem mestu, MORA!!!!!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
22.5.2010 9:00:34   
bela.kava
IZVIRNO SPOROČILO: Iza12345

jutri letiva na prvi miting, na predajo dokumentov




juhuuser posted image user posted image user posted image , sicer ne morem nič pomagati, lahko pa navijam, to znam precej dobrouser posted image

(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
22.5.2010 9:21:11   
Tia-na
Iza, olgica se bo zihr prikazala, če je rekla. Baje ima ona tud še eno gospo, ki uleti namesto nje, če ona ne more. Jest ti pošljam na sms še cifro od našega prevajalca, če se slučajno kaj zaštrika ... V Moskvi imajo katedro za slovenščino in je baje okoli 20 pravajalcev za nas. En bo že prišel :)

Res škoda, ker se ne vidiva gor, najbrž res prilagajajo datume zaradi prihajajočih dopustov, da ne bi bilo preveč luknje vmes do obravnave na sodišču.

bela. kava, zdaj je full popularen Chuck Norris in njega mormo angažirat. Držim pesti!!!!

Glede vseznalke iz nekega drugega planeta pa ... ni vredno izgubljati besed. So ljudje, ki mislijo, da vse vejo in imajo vedno prav pa čeprav so prebrali le dva članka o posvjitvah.

(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
22.5.2010 9:26:01   
Tia-na
Glede vize, midva jo za prva dva obiska nisva potrjevala, šele za tretji in četrti sva jo. Potrditi jo je potrebno v treh delovnih dnevih, torej bi jo morala najkasneje v sredo, ko se pa itak že vračata domov. Na uradu ne zahtevajo tistega pildka o prijavi, zahteva jo recimo lahko policaj, če te kje ustavi. Na letališču nama tudi nikoli (v štirih obiskih) niso gledali tega, tudi nisem opazila, da bi sploh komu pregledovali to.

Sicer pa lahko greš na renee tours v Moskvi, stane 50€ na glavo, dopoldne neseš, popoldne greš iskat potni list.

Torej, mislim, da ni panike, če se ne prijavita, ker že v sredo letita domov.

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
22.5.2010 9:29:28   
marta82
Iza tudi jaz znam dobro navijat. GO, go go go!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
22.5.2010 20:26:28   
Saša27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa srečno pot

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
22.5.2010 20:40:10   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa srečno pot


Srečno!!!!!

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
22.5.2010 20:44:15   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa srečno pot

Podpis!!!

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
22.5.2010 21:10:35   
Eva**
Izi nič bat, ona je samo takšna preprosta ženička, kot kakšna branjevka mi je prihajalo na misel ko sem jo videla prvič. Tudi nama je vedno naročila naj pokličeva ko prideva gor. Želi samo preverit da si tam in da ti pove kje se dobite in kdaj, če ti še pomočnica ni.
Za vizo pa kot je napisala Tia-na.

Koala hvala, se trudim.

Tia-na kakšna vseznalak? Sem kaj zamudila?

Izi javi se kaj če boš imela možost da vidimo kako je bilo!

IZVIRNO SPOROČILO: Iza12345

Živjo,

evo, končno, tudi midva
jutri letiva na prvi miting, na predajo dokumentov

a imate kake posebne nasvete za ta prvi dejt

kako je z Olgico, po telefonu mi je sicer potrdila, da pride, ampak jo moramv ponedeljek še 1x klicati, kaj pa če je ne bo... tega se najbolj bojim, ker sicer imam pomoč v Moskvi, ki bi lahko vskočil za prevajanje, ampak se glih ta teden križamo, bova midva sama kraljevala pri njemu doma

aja, kako je pa z vizo, kje ste jo potrjevali, midva se v sredo vračava, kar pomeni, da ne bova 3 delovne dneve gor

pridne bodite in držite pesti, da se nama nasmehne sonce in nama dodelijo naslednji datum še pred poletjem

čao Iza


_____________________________

Eva**
Glasujte za našo slikico, radi bi imeli novi fotoaparat ;)) ....klik
http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/8695

(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
22.5.2010 21:15:52   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Iza12345

Živjo,

evo, končno, tudi midva
jutri letiva na prvi miting, na predajo dokumentov

user posted image user posted image user posted image
srečno pot in fjn porihtajte!!

(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
22.5.2010 21:34:08   
DaisyE
Jaz tud navijam!!!!!!!!!!!!!!!! Z zadnjimi močmi, ki so mi od današnjega dne preostale. user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
 
Koala, ti se kar norčuj, saj vem, da na skrivaj vsi po vseh štirih laufate. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
22.5.2010 21:47:13   
tajtaja
Jaz tud navijam!!!!!!!!!!!!!!!! Z zadnjimi močmi, ki so mi od današnjega dne preostale.



A ne, kako je lahko človek utrujen, ampak prijetno. Draga DaisyE, ne poznam te osebno, ampak ob prebiranju tvojega foruma si se mi vsedla v srce, in ne mine dan, da ne pomislim nate.
Uživaj vsak trenutek dane sreče.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
22.5.2010 22:31:55   
DaisyE
tajtaja, hvala. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
24.5.2010 8:26:31   
Eva**
Mislim na vaju!!!!

_____________________________

Eva**
Glasujte za našo slikico, radi bi imeli novi fotoaparat ;)) ....klik
http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/8695

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
24.5.2010 8:49:13   
koala
Iza dobro opravita!!

Dejzič, jaz pač neuser posted image user posted image user posted image , no ne več.....

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
24.5.2010 14:33:10   
thaiss
Iza12345 navijam za vaju!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
27.5.2010 5:57:46   
Iza12345
Juhuhu, mislim, da je vaše navijanje pomagalo.... Dobila sva dejt že naslednji torek. Spoznava najinega fantka! Star še ni eno leto in so ga včeraj ravno v bolnišnico odpeljali, bogiiiiii, je dobil vročino, sicer pa baje vse ok z njim. Komaj čakam, da ga končno vidim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Punce - HVALA!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

PS: da ne boste čudno gledale, zakaj sem že v akciji - v Moskvi je takle cajt ura že 8 user posted image .

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
27.5.2010 6:03:43   
sami0804
Bravo Izauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ni lepšega,kot pa zjutraj se vsest pred računalnik in dan začet z dobrimi novicami.
user posted image user posted image user posted image user posted image pa še nekaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,da čimprej spoznata vajinega fantička.


< Sporočilo je popravil sami0804 -- 27.5.2010 6:04:34 >

(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
27.5.2010 6:04:40   
Iza12345
Še mogoče ena informacija za zamanke: na sestanek na urad je treba prinesti fotokopijo prve strani potnega lista, vize in migracijskega dokumenta. Kopije lahko narediš na POŠTI; ena je na dobri lokaciji: takoj zraven vhoda v center Gum zraven rdečega trga - Nikolskaya ulica.

(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
27.5.2010 8:47:15   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Iza12345

Juhuhu, mislim, da je vaše navijanje pomagalo.... Dobila sva dejt že naslednji torek. Spoznava najinega fantka! Star še ni eno leto in so ga včeraj ravno v bolnišnico odpeljali, bogiiiiii, je dobil vročino, sicer pa baje vse ok z njim. Komaj čakam, da ga končno vidim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Punce - HVALA!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

PS: da ne boste čudno gledale, zakaj sem že v akciji - v Moskvi je takle cajt ura že 8 user posted image .

user posted image user posted image user posted image za vajinega korenjačka.

(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
27.5.2010 8:56:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
27.5.2010 9:21:06   
Eva**
Jej vesela, čestitam!!!!!!!!!!!!!!!!!


IZVIRNO SPOROČILO: Iza12345

Juhuhu, mislim, da je vaše navijanje pomagalo.... Dobila sva dejt že naslednji torek. Spoznava najinega fantka! Star še ni eno leto in so ga včeraj ravno v bolnišnico odpeljali, bogiiiiii, je dobil vročino, sicer pa baje vse ok z njim. Komaj čakam, da ga končno vidim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Punce - HVALA!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

PS: da ne boste čudno gledale, zakaj sem že v akciji - v Moskvi je takle cajt ura že 8 user posted image .


_____________________________

Eva**
Glasujte za našo slikico, radi bi imeli novi fotoaparat ;)) ....klik
http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/8695

(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Of to Mockba - 1st dejt
27.5.2010 9:26:58   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Iza12345

Juhuhu, mislim, da je vaše navijanje pomagalo.... Dobila sva dejt že naslednji torek. Spoznava najinega fantka! Star še ni eno leto in so ga včeraj ravno v bolnišnico odpeljali, bogiiiiii, je dobil vročino, sicer pa baje vse ok z njim. Komaj čakam, da ga končno vidim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Punce - HVALA!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

PS: da ne boste čudno gledale, zakaj sem že v akciji - v Moskvi je takle cajt ura že 8 user posted image .


super super, sem prav vesela za vas!!!
pikepoke malčkuuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Iza12345)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?