|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mlade mamice
23.1.2013 8:22:11   
tacanja
Pozdravljene mamice,
v raziskovalne namene izvajam spletno anketo o uporabi košev za plenice. Anketa je kratka, zato vam reševanje ne bo vzelo veliko časa. Vsake izpolnjene ankete bom zelo vesela. Hvala!
http://www.mojaanketa.si/anketa/274079455/1/

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 3151
   RE: mlade mamice
6.3.2013 17:18:12   
donna22
Michelle12, a je kaj novega? user posted image

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 3152
   RE: mlade mamice
8.3.2013 12:04:54   
Pikolina13
Michelle12 pa že carta, se mi zdi. user posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 3153
   RE: mlade mamice
8.3.2013 15:01:20   
žanpaty
Ojla, novo pečena mamica se pridružuje debatam mladih mamic... Moja mala žabica Nika bo 15.3.2013 stara 3 mesece. Je pravi sonček ki mivsak dan polepša dan user posted image

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 3154
   RE: mlade mamice
10.3.2013 22:58:06   
Michelle12
oo ste se spomnile name :)

Ja, 2.3. se nam je pridruzil Aleksander :) Porod je bil fullllllll hiter, po mojih zeljah. Velik je bil 56cm in tezek 3390g :) Se dojiva, cez porodno tezo je bil ze sesti dan. Popek je tudi ze odpadel.. Michelle ga je lepo sprejela. Lepo nam je no :)

Kako ste ve?

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu žanpaty)
Neposredna povezava do sporočila: 3155
   RE: mlade mamice
14.3.2013 17:06:38   
annai
ČESTITAM! no vidiš da je bil porod vredo. :) zdaj pa se kr pridno cartajte... pa sestrica..kako je sprejela? user posted image

midva se še vedno polno dojiva.jupiiuser posted image sem kr ponosna sama na sebe. :)

kak voziček maš zdaj...za dvojčke al navadnega?

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3156
   RE: mlade mamice
18.3.2013 16:16:32   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: Michelle12

oo ste se spomnile name :)

Ja, 2.3. se nam je pridruzil Aleksander :) Porod je bil fullllllll hiter, po mojih zeljah. Velik je bil 56cm in tezek 3390g :) Se dojiva, cez porodno tezo je bil ze sesti dan. Popek je tudi ze odpadel.. Michelle ga je lepo sprejela. Lepo nam je no :)

Kako ste ve?



Oooo, čestitkeuser posted image user posted image user posted image
Tale RR pa itak nonstop šteka, bi drugače že prej vidla.
Zgleda, da je ime Aleksander trenutno ful in user posted image To je drugi letošnji, za katerega vem, pa še en pride na svet majauser posted image
Sem te brala na eni drugi temi, pa sem vidla, da si proti cepljenju ... pa me zanima, če si se mu uspela izognit pri Michelle?

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3157
   RE: mlade mamice
21.3.2013 10:51:32   
FirstBaby
Pozdravljene mlade mamice!! user posted image

A se vam lahko še jaz pridružim v tej temi? Sem mamica 5 mesečnika (no, še malo manjkauser posted image ) pa me zanima koliko vas je tukaj iz obale? user posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 3158
   RE: mlade mamice
21.3.2013 23:22:37   
Michelle12
Dober večer!

Sem kaj napisat..prej rodiš!

Michelle ga je sprejela super. Niti malo ni ljubosumna in brez problema mu je prepustila joške. Sem jo dojila do poroda. Pol si pa nisem več upala zarad tega, ker je mel zlatenico samo ne dovolj močno za pod lučko in tudi domov so naju spustili..no in sem hotela bit sigurna, da res dobi on dovolj. Ma zlata je res:) Vse skrbi glede tega so bile odveč!

Voziček imam tisti enojni, Michelle hodi zraven.

Ime...jaz pa vem samo za enega, je par dni mlajši od mojega:) Sam je ona kar daleč tko, da ni panike :) Ki sva želela, da je bolj redko. No, je pogosto ful ampak jih ni ogromno v isti generaciji... tej ki se zdej rojevajo, za katere vem, so bolj Marki. Zato nisem dala njemu tako ime, čeprav mi ješe vedno NAJ :) No, matudi ALeksander mu fuuuuuul paše.

Cepljenje...zgubila sem datum posvetovalnice ;) In najdla ga ne bom nikoli več. Če je karkoli, urgenca. Za enkrat nam še ni bilo potrebno hodit nikamor, trkam!

Firstbaby dobrodošla! Kako se pa kliče tvoj sinček?
Z Obale sem pa jaz..mislim, da edina.

Aja, pa hvala za čestitike!! :D

Kako ste pa ostale? Nosečke? :)



_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu FirstBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 3159
   RE: mlade mamice
25.3.2013 8:40:50   
donna22
Bi večkrat prišla sem gor, če ne bi ta RR nonstop štekal user posted image

O, super, da ga je tak lepo sprejelauser posted image In da mu je dojenje tak prepustila. Si pa ena izmed redkih, ki je do poroda rodila - vse, ki jih poznam (s tako malo razliko in ki dojijo), nehajo, ko izvejo, da so noseče, pa čeprav pravijo, da ni treba nehat. Drugače pa bravo tudi za dolgo dojenje! Moja Zala se je tudi dojila dolgo, 18 mesecev, Vid pa se mi je zdaj sam odstavil pri 9,5 meseca.

Pogumno glede cepljenjauser posted image

Saj res, dobrodošle noveuser posted image user posted image

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3160
   RE: mlade mamice
11.4.2013 23:06:41   
m_sara
Hej hajj user posted image

Tut z mojim dragim se trudiva za user posted image pa nekak ne uspe najbolj user posted image ..
Po vsej vrjetnosti je krivo to, da nimam redne M. user posted image
Mi je ta mesec zaostajala 5 dni pa sem sam upala, da je nebo, pol pa en dan vidim taki flekec pa cela žalostna... A najbolj smešno je to, ker ga naslednji dan več ni bilouser posted image user posted image In mi ni več nič jasno, heheuser posted image . Čez dva dni pa zopet... Nevem no..
Testa pa nočem delati, ker potem ko je - me sam v slabšo voljo spravi..user posted image


No mogla sem se razpisat ;)


(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 3161
   RE: mlade mamice
19.4.2013 10:57:14   
Maša88
ojla

No pa se vam pridružujem še jaz. Imam dva sina. prvi je rojen 30.10.2009, drugi pa 26.10.2012 user posted image .
Sem še študentka. Letos ko sem na porodniškem me čaka še diplomauser posted image

Me pa zanima če je katera mamica iz Lj dravlje, koseze, podutik, šiška, šentvid za kakšno druženje, sprehod, kavico... karkoli?? mi smo se pred dvema letoma preselili iz Mb v Lj in smo tukaj čisto brez družbe user posted image

lp

(odgovor članu m_sara)
Neposredna povezava do sporočila: 3162
   RE: mlade mamice
19.4.2013 13:46:08   
Dilove*
Cestitke vsem mladim mamicam user posted image user posted image user posted image

sm prvic tu na tej temi..Se lahko malo prikljucim?:). Js sm tudi mlada mamica,21let no:)
mam pa hcerkico..uceri je imela 4 mesece:D danes pa bomo praznovali tko mal..(moz naredu torto)hehe:)

Lepo vas vse pozdravljam:)

(odgovor članu Maša88)
Neposredna povezava do sporočila: 3163
   RE: mlade mamice
19.4.2013 19:33:35   
Alexis13
Maša88 jaz sem z Broda. user posted image

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 3164
   RE: mlade mamice
21.4.2013 18:05:59   
Michelle12
Pozdravljene!

Dojenje in nosečnost Ah, kaj so meni vse ženske očitale, da sem neodgovorna, ker dojim, ker tako kradem zaordku hrano. Pa da je grdo videt tako velikega otroka, ki se doji (dojila se je sam za zaspat popoldne in zvečer)..ma marsikaj ma sem že pozabila :) Sem vprašala G kaj misli glede tega in mi je dal zeleno luč tako, da ja...sem dojila in me ni brigalo kaj si drugi mislijo :D

No, na sprehode hodimo skoraj vsak dan. Michelle je zlata, uboga, ma super je! Pa nov voziček smo kupili, je Aleksander prerastel košaro. Tako, da imamo zdaj Muro plus in se športni del itak do konca poleži in je na ravnam :) A voziček je odličen :D

Pri enem mesecu in enem tednu je tehtal že 5250g in bil dolg 63 cm :) Porodna 56 in 3390 :) Ga pa samo dojim :)
Michelle je še vedno z nami, zdaj spimo vsi štirje na zakonski, ki je itak zadnje mesece družinska :)

Moj fantek je že ful buden čez dan, se večkrat tudi zavedno nasmeje, pa vsake toliko se oglasi :) Vse mu je zanimivo. Sem že prav pozabila kako je to, ko so tako mičkeni :) V kopanju uživa! Komaj čakam, da bo topleje, še kak mesece, da se bomo lahko v morju kopali :)

Dobrodošle nove! :)
Dilove, sem te brala v dveh temah in mi je tvoje razmišljanje všeč :) Jaz imam isto mišljenje glede spanja in vsega ostalega :)

Grem, sirena, je lačen :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Alexis13)
Neposredna povezava do sporočila: 3165
   RE: mlade mamice
21.4.2013 19:50:17   
Dilove*
Ojoj ta RR..nikoli mi ni bilo jasno kako vsi rečejo,da je počasen,da ne odpira okna..meni je vedno delal ok, zdaj pa sem vidla tudi js kaj mislite...! maaa..groza:/

Back to topic..

Michelle12, hehe super...lepo slišat:) Oo vidim,da si dosti časa dojila kljub temu, da so vihali nose in dajali "pametne" izjave(tudi ker si bila noseča).super, da ti je ratalo ostat pri svojem prepričanju! če maš kake take pametne naokoli..je včasih mal težko verjetno.

js mam tu srečo, ker so v moji družini res taki-za dojenje, pa tudi za spanje skupaj..in seveda tudi za crkljanje in ne puščanje otroka jokat itd. ...tko, da mi je blo to vedno samoumevno ,da bom delala vse bol otroku prijazno:D. V moževi družini je malo druga pesem..je dedek takoj reku, ko je vidu, da mož tamalo drži v naročju in da uživa: aha. vidim da ste jo že razvadli ! ha ha

Tko, da... si pridna mamica ,da kljub kakim pritiskom si toliko časa noseča dojila ! :D


Mi tudi ful uživamo u sončku in lepemu vremenu..končno se je začela pomlad, poletje :D smo dočakali :D tako da voziček je super stvar,naša spi ko top notri ..pol pa se malo še ustavimo na travici pa posedimo pa malo rožice pogledamo,tko da je zanimivo :)

A je kdo probau sprehajat še v čem drugem, ne samo vozičeK? kakšna nosilka?

Alora ...mi imamo mini monkey. Pozna kdo?? ...in nam ne gre. prav smotan mi je. mikena je notri vsa neudobna,speštana...Nikakor se ne uspe jo nastavit tako lepo kot videji priakazujejo dojenčeke ko so notri prav happy in kao ful komot.




(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3166
   RE: mlade mamice
21.4.2013 22:05:52   
Michelle12
Valda, otrok je razvajen, ker uživa pri svojem očetu :D Kako grejo meni na živce take izjave. In kako se mi smilijo otroci takih ljudi :/

Tudi meni so govorili, da bo otrok razvajen, ker spi z nama, ker jo ne puščava jokat, ker se doji na zahtevo in ne na uro, ker je bila prvo leto 90% časa v mojem ali njegovem naročju. Pa ker je nisva že pri par dneh pustila babicam v varstvu, ker se mora navadit in podobno. Čudno, da zdaj ni razvajena. Ima svoje trmaste izpade ampak ima tudi meje. In če vidi, da ne bo dosegla svoje, uboga. Je pa tega vedno manj :) Aja pa v varstvu tudi še ni bila:D

Jaz imam namen kupit Bobo 3g enkrat v kratkem. Sem pa imela tudi mini monkey ampak jaz tega tudi ne znam uporabljat. Tako da stoji v omari :)

Kaj če mi malo posodobile seznam ? :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 3167
   RE: mlade mamice
21.4.2013 22:38:41   
donna22
Michelle, a še dojiš starejšo?

No, vidim, da nas je nekaj tu gor s podobnim razmišljanjem user posted image
Jaz imam še vedno oba v spalnici (Z. bo julija 4, V. bo naslednji mesec 1 leto star), pa včasih se tudi zbudimo vsi štirje v isti postelji user posted image Definitivno pa se Vid zbudi vsako jutro poleg meneuser posted image Dam ga spat v njegovo posteljico, ker je tak pač navajen, in ga potem prestavim, ko ima to željo, včasih je to ob 23h, včasih pač bolj proti jutru ... ne kompliciram, glavno, da se imamo radi in da se imamo lepo user posted image
Cartamo se itak dosti, tu nič ne šparamuser posted image Kdaj pa bomo jih cartali, če ne zdaj?

Glede varstva ... Prvo leto oba minimalno, sem mnenja, da tako mali otrok sodi k staršemuser posted image Tak da samo, če je kaj nujnega, sicer pa ne. Po prvem letu pa je Z. tu in tam šla h kateri babici, ampak bolj malo. Šele pri 3,5 let je prvič zares prespala pri babici, zdaj gre tu in tam tja prespat (do enkrat na mesec), če ima sama to željo - sem čakala, da jo sama izrazi, je nismo nič silili, da bi kam šla. Ko pa si je zaželela, pa smo sprobali in se lepo obnese.

Aja, metode izjokavanja pa definitivno ne podpiram, bruuuuh user posted image

Za nošenje sem v drugo uporabljala navaden wrap, to je pravzaprav dolgi široki kos blaga, se je super obneslo, mali je užival v njemuser posted image

Seveda dobrodošle, mamice in bodoče mamice, seznamček pa bi res blo treba posodobit user posted image

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3168
   RE: mlade mamice
21.4.2013 22:42:40   
Dilove*
Ja, treba se je trudit delat tako, da bo za otroka najboljše.. :D Včasih pa ljudje malo(dosti) pozabijo na dobrobit otroka in se začnejo držat nečesa ker je nekdo tako reku(in podobno) in tako pozabijo poslušat srce.

Aha,vidim, da nisem edina, ki je imela težave z tem smotanim minimonkejem. Ben, bomo še mal probali se pomučit, čene bolha.

Boš poročala kakšen je Bobo 3g:) Sem že slišala za to.. je pa precej drag.kajne?


(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3169
   RE: mlade mamice
21.4.2013 22:49:31   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: Dilove*

Ja, treba se je trudit delat tako, da bo za otroka najboljše.. :D Včasih pa ljudje malo(dosti) pozabijo na dobrobit otroka in se začnejo držat nečesa ker je nekdo tako reku(in podobno) in tako pozabijo poslušat srce.

Aha,vidim, da nisem edina, ki je imela težave z tem smotanim minimonkejem. Ben, bomo še mal probali se pomučit, čene bolha.

Boš poročala kakšen je Bobo 3g:) Sem že slišala za to.. je pa precej drag.kajne?




Danes so res neki čisto drugačni standardi kot so bili še v časih, ko sem bila jaz user posted image , pa sploh ni tako daleč to. Zdaj pa veljaš za uspešnega starša, če ti otrok zaspi sam (pa četudi zgrda), še najboljše ne samo v svoji posteljici, ampak v svoji sobici in po možnosti od rojstva. Meni pa se to zdi prav kruto - dete komaj priveka na svet, pa da bi ga dala stran?! Spomnim se, koliko večerov sem pred spanjem gledala moja dva škratka, božanskouser posted image user posted image Da bu ju dala stran - nemogoče ...

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 3170
   RE: mlade mamice
21.4.2013 23:02:26   
Dilove*
Donna 22.. Res je, določeni ljudje majo malo(dosti) zmešane pojme kaj je ljubezen!. Kdaj jih bomo crkljali čene zdaj v otroštvu ko to največ potrebujejo..! Dati otroku to ,da ve ,da se lahko nate zanese...da boš prišel ko bo jokal,da ga boš nahranil ko bo lačen, ne ko bo rekla ura pomeni dati otroku vedeti, da ti lahko zaupa.in to je že prva stopnička k lepemu odnosu.

Krasno. Jaz obožujem opazovat mojo punčko kako ob meni zaspi...in kako se zjutraj skupaj vsi prebudimo,raztegnemo, malo pozehamo... in gremo z nasmehom v nov dan.

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 3171
   RE: mlade mamice
21.4.2013 23:26:44   
Michelle12
Punce spat!user posted image jaz se lih odpravljam tuširat, smo zdaj gledali slo ima talent. Imamo t2 pa lahko previjem nazaj :)

Dilove ma kaj si mogoče z Obale ti ? :)

Michelleko ne dojim več. Je bil Aleksander zlateničen ampak ne dovolj za pod lučko in mene je bilo ful strah, da ne bi dovolj dobil, če bi še njo dojila in sem nehala. No, ko sva prišla iz P, sem jo podojila, oba na enkrat:) in je kar dosti pojedla oz popila. In malo sem se tudi ustrašla, da bi dojenje menjala za obroke hrane pa tudi to je en razlog, da sem nehala. Sam ful nočem razmišljat o tem, ker imam ful slabo vest, da sem tako naredila. Ampak moram reč, da je odlično sprejela in ni niti malo jokala. Verjetno je bilo to-to. Potem me je bilo strah, da bi bila ljubosumna na njega zaradi tega ampak ni bila. V bistvu ga ima zelo, zelo rada. Moram prav pazit, ki nonstop "skače" po njemu, pa ga ljubčka in boža in v naročju bi ga nonstop imela. Ma super je sprejela, no :)

Ma lih en dan sem razmišljala glede tega spanja. Ok, otrok mora znat zaspat. Ampak zakaj mora to znat takoj? Dobro, nekateri res najlepše spijo sami, v svoji posteljici. Ampak večina jih najlepše spi pri starših. In moja dva ne bi spala nič ponoči, jaz pa tudi ne, če bi bila v svojih posteljicah. Tako pa spimo vsi. In ko bo čas, ko bosta pripravljena, bosta šla v svoje postelje in svojo sobo. Zame so otroci trenutno na prvem mestu, pred vsemi, tudi pred mano. In to ne bo trajalo večno. Mogoče še 3, 4 leta ali celo manj. In kaj je ne vem..recimo 5,6 let v primerjavi z celim življenjem? Zame nič v slabem smislu, za njih pa ogromno v dobrem smislu. Jaz mislim, da prva leta zelo vplivajo na človeško psiho in nasploh celo kasnejše življenje. No, malo tudi po sebi sklepam. Sama nisem imela rožnato otroštvo, je bilo kar hudo in zadnja leta dosti o tem razmišljam pa "analiziram" oz se poskušam razumet. In mi je marsikaj jasno :)
Uf, sem zakomplicirala zdaj.
Ugl ljubezni ni nikoli preveč in od ljubezni ne moreš bit razvajen! :)

Tale wrap sem tudi jaz hotela nabavit samo glede na to, da je že toliko mimo in da ima "omejen čas uporabe", bom kar bobo. Je pa 100€, ja. Ma se bom probala zmenit za 2 obroka, ki trenutno mi ne bi zneslo v celoti. No, bi ampak je potrebno zdaj še poeltno garderobo nakupit za vse štiri in treba malo porazdelit dinarčke:)


Jaz obožujem, ko mene moja Michelleka zjujtraj zbudi. Ponavadi me začne božat po obrazu in mi daja ljubčke. Ni lepšega, res! user posted image

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 3172
   RE: mlade mamice
22.4.2013 11:13:05   
Dilove*
No si nas pregnala spat vidiš! :) pa že sem začela hodit spat prej..in mi je blo kul,ki pol prej zjutraj ustanem. pa sem spet podaljšala (kaj dela net:)

Ja..sm z Obale. Od kod si pa ti?

Ma dobro si naredila(najboljše kar si lahko), nimaš imet kaj slabe vesti, ne se sekirat, saj je Michelle lepo sprejela in ji ne manjka!

Glede spanja ja,lepo si napisala,zakaj bi rabili takoj zaspat sami?! Jaz tako mislim, 9 mescov so bili v nas živeli z nami, pol pa pridejo na ta svet..vse drugače..novo okolje..in je že tako težko pa šok tudi za njih! potem pa da jim še dodaten šok povzročimo in jih vržemo spat kr u svojo posteljco + po možnosti še v svojo sobo ,tako daleč stran od nas. Da nevejo niti zakaj nesmejo bit več z nami. Ne ne. poleg tega jaz uživam spat z mojo,najbolj komot je in njej je najlepše tako ,meni tudi.
Je pa spala v svoji posteljici(ampak v naši sobi itak!) na začetku ,ker me je bilo takooo zelo strah, da jo bom pomečkala.Še zdaj mi je žal, da je bilo tako..ni ji blo všeč spat sami..ampak res strah je bil premočen. Potem me je pa mož prepričeval, da naj z nami spi..da mi bo lažje tudi meni ,da se nebo nič zgodilo,da nam bo lepo...itd. in res je po 3.tednih spala že z nama in je blo super!


Zame je tudi moja punčka na prvem mestu, pred mano..in mislim, da bo kar celo življenje pred mano, saj je moja hčerka. Mislim rečt se bom trudila, da bom res okej mama, da bom za njo vedno vedno tu.upam ,da bova najboljši prijateljici,kot sva midve z mamo! To si pa res ful želim.


Michelle12.. verjetno se še bolj trudiš biti okej mama zaradi svojih slabih izkušenj, pa naj ti povem,da vidim,da si že na dobri poti, da daš svojim otrokom čudovito otroštvo, katerega se bojo tudi kot večji spominjali in jim bo v oporo ob kakšni težavi. user posted image


Ps. Kako se naredi podpis?? user posted image


(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3173
   RE: mlade mamice
22.4.2013 12:05:34   
Michelle12
Sem predvidevala po nekaterih besedah, da si z Obale:) Jaz sem tudi- Izola:)

Jaz sem pa hodila kar zgodaj spat, tam do desete in pol ponavadi sem že spala., Potem je Michelle imela krče, je jokala do polnoči, enih in šele takrat smo zaspali. In tako sem se navadila in mi ne uspeva lih dobro, da bi spet prej zaspala. No, ma se trudim, da se zjutraj bolj zgodaj zbudim, da zvečer hitro zaspim :) Včasih mi uspe, včasih ne:) Se pa zjutraj otroka zbudita med 8.30 in 9.30 :) Z njima tudi jaz :)

Glede skupnega spanja sem jaz ogromno prebrala. In sem se odločila, oz sva se, da bomo spali skupaj. No, ko sem vidla kako je to majhno in se ne premika, me je postalo poštenoooo strah in sem jo v P imela v tisti posteljici. In prvo noč je prespala not ampak se je pogosto zbujala, jaz pa tudi. Čez dan sem jo pa imela ob sebi, ki sem itak bila budna. Naslednjo noč se je pa še bolj pogosto zbujala, jaz jo hranila, je zaspala, sem jo odložila, max 15min in spet v jok. In sem se utrašla, da ni lačna. Sem klicala sestro sredi noči, mi je razložila, da otrok rabi bližino in ne hrano. Ki ji je prinesla dodatek, Michelle pa itak ni jedla, ki sem imela mleka dovolj. No in takrat je začela tudi ponoči spat z mano. Po prvi noči sem bila res ful utrujena, ki sem itak bolj slabo spala zaradi strahu, da se ne bi ulegla na njo ali kaj takega. Drugo noč je bilo že boljše, pol doma pa je bilo itak že kot, da bi od vedno spala z nami :) Sem pa tudi na ta račun poslušala še pa še. Ne vem no ampak tej ljuidje se prav čutijo dolžne pametovat nam mladim..kot, da smo glupe in ne znamo razmišljat s svojo glavo. Ne rečem kakšen nasvet ali pa če nas kdo "opozori", ko delamo kaj "narobe". Npr če je otroku ful vroče in ga pri 25+ tlačimo v zimsko vrečo in budno, otrok pa sitnari. ŽE ki je aktualna ta tema, sem dala tak primer :) Ma s skupnim spanjem, dolgim dojenjem in podobnimi stvari otroku ne škodimo, lahko samo koristimo.
No, glede na to, da imamo 140x200 posteljo, me je bilo malo strah kako se bomo "stlačili" vsi štirje gor, ko pride Aleksander. Pa sem kupila prav tisto posteljico, ki je namenjena, da se jo dah zakonski. Ampak ga nisem mogla imet noter.Pa je to bil v bistvu samo podaljšek najine oz naše, ampak nisem mogla in je pač z nami od prvega dne:) In še vedno spimo se super naspimo :)


Dilove, hvala za te besede :) res se trudim in upam, da mi čimbolj uspe :)

Podpis pa..grem pogledat :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 3174
   RE: mlade mamice
22.4.2013 12:10:19   
Michelle12
Klikneš Moja ringaraja. Na desni strani piše urejanje profila in spodaj še nekaj. Klikneš urejanje profila. Pol imaš dve vrstici in v obeh piše forumi..kliknše forumi v spodnji vrstici in ti bo odprlo :) Upam, da sem dovolj razumljivo povedala :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?