|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 127 [128] 129   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mlade mamice
22.4.2013 12:47:26   
Izabelina
babe zabe ;) sej verjetno sploh ne spadam vec v tole temo samo vas pozdravim, donna, egleria, tix in ostale vidm da ste se kr pridne user posted image

nazadnje k sm se javla sm sam jamrala, zdej je pa diploma za mano (ze zdavni) moje puncice pa tut lepo rasteta in se debelita ;)

cestitke vsem mladim mamicam za lepe disece strucke in za pogum!

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3176
   RE: mlade mamice
22.4.2013 14:58:04   
Dilove*

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

cestitke vsem mladim mamicam za lepe disece strucke in za pogum!


hvala za cestitke:) upam, da sm prav citirala ki to prvič delam hah


Michelle12..Hvala! sem takoj štekala in našla kako se naredi podpis. Sam un trakec(ticker)pa še vedno neznam:D

Aja a ress,js sm iz Portoroža..a govorim ful primorsko?heheh.vrjetno kaka italijanska beseda tu in tam se najde:))

Ja super, da vsi tako skupaj spite pa uživate.mal se stisneš pa je! (js npr. ful dobro spim.mi ni nič tesno.. dobro smo 3..nismo 4,ma useno sj so mičkeni ress ne rabijo dosti prostora :)
Sej če bi otrok hotu spat sam v svoji posteljci je okej ane, sam če pa mu ni všeč pa je res najbolj uredu spat skupaj! in predvsem lepooo :) <3

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3177
   RE: mlade mamice
22.4.2013 15:45:28   
Michelle12
Hvala, hvala :)

Ma ja so kakšne besede, ki jih drugje ne uporabljajo, jih uporabljamo samo mi :D



_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 3178
   RE: mlade mamice
22.4.2013 15:46:37   
Michelle12
Aja, tikerja pa tudi jaz ne znam :) Sem dala not kodo in vse samo ne pokaže nič.

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 3179
   RE: mlade mamice
23.4.2013 16:27:52   
Dilove*
Evo meni je mož tale ticker naštimau,pa sem gledala kako se nardi pa kaj sem jaz narobe user posted image in ubistvu ko dobiš napisano kodo v enem okencu..moraš pol zgoraj(kjer je več možnosti) kliknit forum HTML (to pomeni da je pol ta koda prav za forume), kot je prikazano na slikici z rdečim okencem: user posted image .Če ti kaj pomaga oz. če tudi ti nisi vedela, da moraš to prej kliknit preden kodo kopiraš sem :)))



_____________________________

You raise me up, so I can stand on mountains... You raise me up, to walk on stormy seas. I' m strong when I'm on your shoulders...You raise me up, to more then I can be. <3

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3180
   RE: mlade mamice
27.4.2013 23:19:22   
Michelle12
Dober večer!
Za mano je čistilni dan, stanovanje se sveti! :))

Dilove, sem naredila tako pa mi ga še vedno ne pokaže :/ Na mami.si mi pa pokaže normalno..

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 3181
   RE: mlade mamice
28.4.2013 11:01:27   
Dilove*
Michelle12... hejj:) mogoče je pa kriv ta tickerfactory..jaz imam iz strani lilypie ticker in delauser posted image
mi smo že čisto nori na te tickerje postali..povsod jih mamouser posted image
na prenosnikih na zaslonu, na mejlih ... user posted image še na telefonu bi mela pa nemorem prime samo na android user posted image

_____________________________

You raise me up, so I can stand on mountains... You raise me up, to walk on stormy seas. I' m strong when I'm on your shoulders...You raise me up, to more then I can be. <3

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3182
   RE: mlade mamice
28.4.2013 14:44:42   
Michelle12
Ja, ful so dobri :)
Ma pri tebi se vidi, ko "taknem" z miško ime. Sem včeraj čisto slučajno opazila:) Pri meni pa ne, samo koda...

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 3183
   RE: mlade mamice
29.4.2013 10:40:50   
Dilove*
Aja ja vidim..no meni je tudi na začetku samo kodo gor kazalo,je mož pol zrihtal in je bilo narobe,da sem napačno kliknila(nisem dala forums: HTML. ) ma neki čisto x. Če ni to narobe pri tebi,pol pa nevem kaj bi bilo..čudno. :/



_____________________________

You raise me up, so I can stand on mountains... You raise me up, to walk on stormy seas. I' m strong when I'm on your shoulders...You raise me up, to more then I can be. <3

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3184
   RE: mlade mamice
29.4.2013 12:13:29   
Michelle12
Mogoče, ker jih imam več. Bom potemsi šla naredit spet na novo in bom gledala, da dam pravo kodo :) Upam, da prime.

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 3185
   RE: mlade mamice
5.5.2013 21:32:25   
annai
Hej mamice..evo js mam pa eno tezavo.. Delala sem test..ogromno testov. Eni so pozitivni, drugi negativni..kaj bi to blo, mleka sem pred tremi tedni zacela dobivat ogromno in mi kar tece, poleg tega me scipa v desnem jajcniku...do gin. Ne morem do srede ker ga ni, js pa z cist napsihirana ka to je...mal pomoci...dva testa sem dala v album.. :)

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3186
   RE: mlade mamice
5.5.2013 21:34:45   
Michelle12
Jaz sem ti pravkar komentirala slikico :) Je, 100%. Tak jen bil moj za Aleksandra. Za Michelle je pa črtica bila komaj vidna. Čestitam! :)user posted image user posted image Sta načrtovala? Sam to bo zdaj kar mičkena razlika, ne? :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 3187
   RE: mlade mamice
5.5.2013 21:49:31   
annai
Samo, ce je res skor nemogoce! Ne more bit... Zakaj par testov + ostali -
Fuul sma ahtala... Upam da ni kaj..samo zaradi mojega zdravja. :/

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3188
   RE: mlade mamice
5.5.2013 21:54:24   
annai
Ne me narobe zastopit. ;) zelim si se kakega malega, samo trenutek ni ravno pravi.

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 3189
   RE: mlade mamice
5.5.2013 21:54:38   
Michelle12
Ma zadnji dve slikici, ki si dodala sta brez dvoma user posted image .

Ahtala pomeni pazila? :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 3190
   RE: mlade mamice
5.5.2013 22:00:20   
Michelle12
Sej te razumem, jaz imam v bistvu podobne probleme trenutno. In vsekakor še ni čas. Ne čutim se sposobno imet še enega zdaj, res ne. Ok, šlo bi, če bi imela malo pomoči ampak jaz pomoči nočem, hočem sama poskrbet (z možem) za to...

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3191
   RE: mlade mamice
5.5.2013 22:08:13   
annai
ahtala pomeni pazila ja. :) pozabim, da niste vsi s koroške. user posted image samo po tem testu sem nardila še enega in je bil negativen. ne zastopim. user posted image
prehitro je, mene pa čaka letos še operacija.. jooj kok bojo ''veseli'' če bom user posted image ...ubili bi me.., skrbi me, ker vem, da nisem oseba za splav, ker si tega nikoli nebi oprostila. user posted image zato želim, da ni nič...bo že še prišel čas ko bo user posted image pri nas spet zajokala. zdaj pa bi se prileglo malo pavze ane. :)

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3192
   RE: mlade mamice
6.5.2013 15:25:31   
donna22
annai, pa je bila črtica v tistem določenem času - 5 do 10 minut po testu? Ker jaz jo tudi vidim in mislim, da si noseča.

Naš V. je tudi popolnoma neplaniran, pa sva tudi pazila. Je pa res, da bi to pri tebi bil že 3., a ne? In z zelo malo razliko?

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 3193
   RE: mlade mamice
6.5.2013 15:34:13   
annai
ja črtica se je pokazala skoraj takoj..ni blo niti 5min. pol čez pol ure sem lahko test ponovila in je bil negativen... ja tretji bi bil in ful malo razlike.. čist sem napsihirana s temi črticami, jooj.

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 3194
   RE: mlade mamice
6.5.2013 23:09:23   
Michelle12
Počakaj še kakšen teden in ga naredi spet. Čeprav po moje si 100000% noseča. Na Uz na brez veze zdaj hodit, ker se ne bo videlo še čisto nič.

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 3195
   RE: mlade mamice
6.5.2013 23:25:30   
annai
mojga ginekologa tako še ni.. drugače sem pa nardila še CB ko pokaže tedne in se je pokazal minus.

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3196
   RE: mlade mamice
7.5.2013 21:45:32   
egleria

IZVIRNO SPOROČILO: annai

mojga ginekologa tako še ni.. drugače sem pa nardila še CB ko pokaže tedne in se je pokazal minus.


Najbolš da greš do G al pa na krvni test ki je 100% (samoplačniško te stane glih toliko kot CB). Sem pogledala tudi album in je črtica lepo vidna. Če si delala teste zaporedoma ni čudno da so bili ostali negativni, ker večinoma pokaže samo s prvim jutranjim urinom, potem pa že malo težje. CB pa tudi niso toliko občutljivi na majhne količine hormona, zato je možno da pokaže plus šele malo kasneje.

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 3197
   RE: mlade mamice
7.5.2013 22:17:25   
annai
verjetno bom šla na krvni test. drugače pa ta test, ki je v albumu ni delan z jutranjim urinom... torej so ti trakci bolj občutljivi na hormone kot pa CB?

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 3198
   RE: mlade mamice
7.5.2013 23:09:55   
Michelle12
First sign zazna že 10mIU/ml hcg, CB pa šele 25 10mIU/ml hcg. Tako, da za CB je potrebno še malo počakat, da bo pokazal + :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 3199
   RE: mlade mamice
8.5.2013 10:00:57   
annai
pa sem že bla vesela.user posted image tej pa še po en test..predn grem ginekologu da mi vrat zavije...namreč mela sen CR.

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 3200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  125 126 127 [128] 129   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 127 [128] 129   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?