|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mlade mamice
25.5.2010 12:06:36   
zaljubljena23
user posted image joj kakšne angelčke imate doma...So pravi cukerčki...Lepe slikice...

Vsem novim čvekam, izrekam dobrodošlicouser posted image user posted image user posted image

Nosečkam tik pred porodom pa čimhitrejšo pot v Rim...Bi že bil čas, da postanete mamiceuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: mlade mamice
25.5.2010 12:13:49   
Tincy90
Baby ušeč mi je po tvoje urejen seznam.user posted image user posted image obe z donno sta ga lepo uredile, pridne.user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: mlade mamice
25.5.2010 12:55:03   
malajka84
pa je res en luškan seznam nastal..zdaj se pa naj lepo polni:)

punce, če mate pa minutko časa, bom pa vesela kakšnega glasu: KLIK

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: mlade mamice
25.5.2010 12:59:38   
Tincy90
BOSTINA kak klik? Kaj to mislš?user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: mlade mamice
25.5.2010 12:59:52   
davorjeva pikica
lepe sončke mate doma...res so pravi sladkorčki...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: mlade mamice
25.5.2010 13:24:22   
donna22


user posted image ali user posted image pričakujemo
                           

Junij

mladika x.6. (8. krog)
witch x.6. (5. krog)






Maj

emibu 19.5.2010 16 let okolica KK
nanny.girll 26.5.2010 19 let LJ

Junij

Aninchy 04.06.2010 21 let Žalec
innes4 04.06.2010 21 let Jesenice
sa5i 22.6.2010 21 let MS

November

Bostina 11.11.2010 25 let Zasavje


December

BabyKitty 5.12.2010
zaljubljena23 25.12.2010 25 let




 
2008
***monchy user posted image Timon 7. januar 2008***
***arupnik3 user posted image Tjaša 2. december 2008 (20 let)***

2009
***donna22 user posted image   Zala 2. julij 2009 (22 let)***
***Snoopyka user posted image Albina 7. julij 2009 (18 let)***
***štrumfek user posted image Taja 5. avgust 2009 (20 let)***
***Tincy90 user posted image Alisa 19. december 2009 (19 let)***
***Eva19 user posted image Lia 17. november 2009 (19 let)***

2010
***egleria user posted image Patrik 12. januar 2010 (20 let)***
***lenčy user posted image Aleks 24. marec 2010 )22 let)***
***Zvezdici user posted image Tija 26. marec 2010 (21 let)***
***nincy29 user posted image Nik 1. maj 2010 (19 let)***




Kljub mladosti bomo mamice song
Mlade smo, polne energije,
čakamo, da se nam odkrije.
Da nam bo čimprej uspelo,
vsak dan zibati veselo .

Mlade nosečke se veselijo,
saj kmalu svojo pikico dobijo.
Skupaj čvekamo v dobrem in slabem,
da zagledamo + nepozaben.

Nekatere med nami pa so že mamice,
pomagajo nam lajšati naše težavice.
Znaki, skrbi in pričakovanja nas skrbijo,
mamice pa nam pomagati hitijo.


(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: mlade mamice
25.5.2010 13:26:09   
donna22
IZVIRNO SPOROČILO: Tincy90

BOSTINA kak klik? Kaj to mislš?user posted image



Stisni na klik in potem oddaj glasuser posted image Jaz sem ga žeuser posted image

Dobrodošle, nove čvekiceuser posted image user posted image

BabyKitty, lepo si porihtala seznamčekuser posted image Jaz sem pa nove podatke not vnesla ...

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: mlade mamice
25.5.2010 13:35:47   
Eva19
Evo midve sva pa že nazaj s sprehoda...je tamala uživala v tričetrt hlačkah user posted image pa še ji je blo vroče, pa čeprav sva ble v senčki dost. je res toplo zuni. Zdele se pa še skopava, pol pa v domžale k zdravniku, a je katera iz okolice domžal čist tko mim grede? midve sva z Radomelj doma.

Glede sedenja pa sej vem, eni prej eni kasnej, sam rajš še mal vprašam, da me pol za zihr nič ne skrbi user posted image sej obrača se pa ful na trebuh pa nazaj na hrbet, tko da fajn mišice krepi, pol bo pa že šlo. Zobkov mi še nimamo nič, je tud nič ne matra zaenkrat. Me je kar mal strah kaj bojo zobki prnesel s sabo, ker naša mala drugač že od prvega dne spi cele noči in sm se seveda razvadla, si ne predstavljam da bi blo treba vstajat ponoči. no pa bomo že tud to čez dal, mogoče pa sploh ne bodo tak problem. upam user posted image user posted image

Ja pa so res sami lepi otročki, seveda če so pa naši, vsak je po svoje najlepši user posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: mlade mamice
25.5.2010 14:00:32   
štrumfek
evo moja razgrajačka je zaspalauser posted image

witch upam da se kmalu prikaže magični +

BOSTINA klik oddan

me smo ble tud prej na sončku (senčkiuser posted image ) in je prav vroče, pa saj prav, bolj da je vroče kot mrzlo pa deževno

evo tole je pa moja damica

user posted image



(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: mlade mamice
25.5.2010 14:07:53   
Tincy90
BOSTINA sm dala glas. A to si ti na sliki? Kaj si lušna.user posted image u bistvu je cela fotka ful lepa. Pa še Tina ti je ime tko kt men, yeah, carica nimaš kej.user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: mlade mamice
25.5.2010 14:12:22   
Tincy90
Štrumfek tud ti maš luškano punčko.user posted image user posted image sami lepotci in lepotičke se rojevajo zadnje čase.user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: mlade mamice
25.5.2010 17:00:10   
sa5i
kake lepe bebije imate  user posted image user posted image user posted image jooj bi kar že svojo rada videla user posted image .

no drugače pa sem  danes 2 izpita naredila oba z 8 mah super no samo da je uspelo je user posted image pomagala.

snupyka, ti si še med živimi? user posted image lepo, da si se oglasila. kak je mala zrasla že. prava damica.

lepo bodite grem čistit generalno. mogoče še zadnjič pred porodom user posted image me že kar vsi nekam silijo doma, pa saj 6.6. je že drug teden, bomo videli, če bo kaj user posted image user posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: mlade mamice
25.5.2010 17:04:32   
Tincy90
Kje je pa kej emibu?user posted image user posted image

Čestitam sa5i za 8.user posted image


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu sa5i)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: mlade mamice
25.5.2010 18:08:02   
egleria
lepe otročke imate punce,.

emibu je sumljiva user posted image upam da je šla v rim

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: mlade mamice
25.5.2010 18:36:31   
malajka84
Hvala vsem za glasove:) pa hvala Tini No.1:9 za pohvalo:) hehe no zdej moji lasje niso več belo blond....drugač pa ja to sm jst:)

Emibu...pa mogoče le ni več 2 v 1:)....držim pesti

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: mlade mamice
25.5.2010 18:36:41   
donna22
Kopiram z majčic:


Ojla.

.

Na FB sem prebrala, da so emibu zadržali v P zaradi zatekanja, tako da emibu user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image Tudi od mene user posted image user posted image , se veselim novičkuser posted image

A jo ima katera od vas tudi na fb?



< Sporočilo je popravil donna22 -- 25.5.2010 18:37:17 >

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: mlade mamice
25.5.2010 19:22:56   
Tincy90
Emibu srečnoooo!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nanny zgleda, da te bo emibu prehitela po levi.user posted image


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: mlade mamice
25.5.2010 19:23:54   
egleria
jaz je nimam na fb sam sem tudi glihkar tole prebrala ja :D

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: mlade mamice
25.5.2010 19:30:25   
innes4
Jest imam emibu na fb. Če bo kej novga napisala, bom poročala. Zaenkrat ni nič drugega napisala.
Držim pesti tut jest za njo, da bo kmal cartala user posted image user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: mlade mamice
25.5.2010 19:48:39   
nanny.girll
emibu user posted image držim pesti, da mogoče že cartaš user posted image user posted image če še ne pa veliko sreče user posted image user posted image

tincy90 ja takle mamo.user posted image upam,da sem pa potem le naslednja jaz user posted image user posted image jz upam, da moj srček čaka na PDP user posted image user posted image sem se dons pregarala pa da vidmo če kaj pomaga user posted image user posted image



(odgovor članu innes4)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: mlade mamice
25.5.2010 20:16:51   
Zvezdici
user posted image user posted image držim pestke za emibu.
bostina - meni pa noče pokazati slikice user posted image .

Midve sva pa bile danes cel dan zunaj in me prižgalo, kot da so me ravnokar na žaru spekli. Auč.. peče ko hudič.. sem imela kremo s sabo.. hmm ja.. ampak mi v torbi ne pomaga kaj dosti ane . user posted image

sa5i - user posted image user posted image za 8. Bravo mami!
štrumfek - preleeeepa pupika!!! user posted image

Tile smily-i so prav zakon.
Sem prepričana, da se nas je večina shranila tale link user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: mlade mamice
25.5.2010 20:58:03   
Zvezdici
A lahko zdaj še malce pojamram?
In sicer SPET v zvezi z mojim bivšim. Nekam se moram malo razpenčit.

Me kliče 5 dni nazaj in mi po telefonu pove, da mu je 200€ PREVEČ za preživnino. In sicer mislil je 150 dat meni in 50 njen na varčevalni račun. S tem, da nisem postavila jaz vsote ampak ON SAM!!! In mu rečem, da zakaj, saj je sam rekel, da bo tolko plačeval. In mi nazaj prbije, da ah to je samo tako rekel!!! Ma kaj bi ga dvakrat usekala *se ve kam* user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
In mu rečem, da če mu je 150 preveč za svojo lastno hčerko! Nazaj seveda nisem dobila odgovora.

S tem, da bedak smotan niti ni pomislil kolko sem že jaz sama mogla vse kupit še preden se je sploh rodila!!! Pa še tudi jaz sama ji dajem na račun!
Ma sem tako prekleto razukurjena na njega, da ga tudi videt nočem nikoli več! Pa kaj se on to gre. Sam nekaj pravi potem si pa kar čez nekaj časa sam zmisli!!! S tem, da če že meni noče plačevat, da bi lahko vsaj Tiji na njen račun dajal več. Mah res sem čisto brez besed in razočarana do konca. Mah ja.. saj kaj sem pa sploh pričakovala od njega.

Grr.. pa še jutri jo pride pogledat. Ma sploh si je ne zasuži!
Nimam pojma kako bom prenesla njega v moji bližini še naprej, ker se mi že kar meša. Pa spet je začel s svojimi forami. Ravno včeraj me je prijatelj spraševal zakaj, kako in kaj, pa blablabla.. pa nisem kaj dosti povedala, on pa tako, da ja da oni (moški pač - itak, da je zagovarjal svoj spol) pač včasih ne razmišljajo in ne mislijo tako.. pa blablabla.. mah madona no.. spet en pameten, ki ne ve cele zgodbe. Pa kdo hudiča bo pa mene zagovarjal. On je bogi bogi jst pa luft.

Jooj res sem besna.
In zaradi vsega spet sem živčna kot hudič.. mleka pa še vedno manj in manj. Jaz pa prav žalostna, ker je ne moram več  dojit user posted image user posted image .

Ah.. malo sem se morala razpisat, upam, da vas ne moti. Saj lahko kar preskočite, hehe, jaz sem samo rabila se nekje razpisat in razbesnet.
Mi gre kar na jok, tolko sem besna, da ima tija takega smotanega fotra user posted image , pa da ji jaz ne moram dati tistega kar najbolj potrebuje (mleka).



_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: mlade mamice
25.5.2010 21:07:43   
štrumfek
Zvezdici ne poznam vajine zgodbe, pa vseeno. Kaj pa če bi se vidva sodno dogovorila za preživnino? in bi mu oni določil koliko bi plačeval? ker potem bi dejansko moral tisti znesek dat, pa tud ti bi bla majn obremenjena, ker vem da je otrok en velik strošek...Nevem Pomoje bi bila bolj pomirjena... kar se pa mleka tiče se pa ne obremenjuj še bolj, saj zato pa prodajajo AM, brez skrbi, če bi/bo tebi zmanjkalo, ji tudi z AM ne bo nič falilo. naša je od 3 tednov naprej na AM ker jaz enostavno nisem imela..user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: mlade mamice
25.5.2010 21:10:12   
Eva19
zvezdici user posted image user posted image user posted image upam da si se umirila,bi ti dala kak nasvet, sam res težko neki bluzim ker karkol bom rekla, verjetno ne bo kej prov velik pomagal. te pa razumem da ti ni lahko. glede mleka se pa čist nič ne sekirej, ker potem je lahko samo še slabše. enim gre dojenje bolš enim slabš. jaz sem uspela tamalo dojit samo 1 mesec pa ji zdej čisto nič ne manjka. če lahko dojiš, je krasno, če ne moreš, se je pa brezveze obremenjevat, ker  je res lahko samo še slabše. važn da je punca velik na svežem zraku, da jo mate radi pa bo lih tko fajn zrasla user posted image user posted image user posted image

No midve sva mele pa prej popoldan pregled. Lia ima pri 6 mesecih točno 8 kg in 68 cm. je kr krepka deklica user posted image drugače pa vse ok, je bla cepljena ni čist nič zajokala. zdele še ne, bomo vidl kako bo pri enem letu user posted image user posted image

Zdej pa že spi v postlci, kar pomen da more it mami tud, da bo ko se princeska zbudi, mami spočita.

lahko nočko vsem user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: mlade mamice
25.5.2010 21:12:26   
mladika
Zvezdici zdej se pa še meni user posted image user posted image user posted image  ko sem to prebrala....samo to ti lahka rečem PUNCA DRŽI SE!!!!!!! vem da ti ni lahko,samo veš kaj nisi ti kriva da ma Tija tolk smotanega fotra in nima se smisla živcirat zarad njega,sej vem da je lažji govorit kot pa narest,samo Tija te potrebuje v celoti 24 ur na dan,on je pa samo tistih par minut na tedn z njo.Pa ne sekiraj se zarad mleka,tvoja pupika bo tud ob AM zrasla v čudovito deklico.Jst tut nism bla dojena in se mi zdi da mi nič ne manjkauser posted image
Ti pošiljam veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?