|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nedonošenčki 2010
23.6.2011 10:45:14   
scarlett_
Mi imam Fredovega, pa se mi ne zdi ne vem kaj, pa tolk je drobna, pa zgleda, kot da ji je mali.. Če bi še enkrat kupila, bi navadnega s hlačkami.
Kako bo pa dejansko izpadlo, pa vidimo šele po dopustu. Pomoje jo bova na konc mela itak kar tako, brez vsega na rokah.
Avtosedež - Maxi Cosi Tobi, zadovoljni. user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Nedonošenčki 2010
23.6.2011 11:41:59   
katka katy
user posted image ojla
ULA bravo, za mere in korake, si pa res orng babncauser posted image , kar tako naprej

pinkyneza: hvala za spodbudne besede, se tolažim s tem, da je tud drugod tako, itak deci k deci.user posted image
morje: kakšen je sploh Fredov obroč, al sem sam jaz tista ki ne vem. pri nas imamo rumenega s hlačkami, in ko smo ga sprobali v toplicah je bila mala ful zadovoljna, edin kar me moti je treba ful mirkat da se ne prevrne na glavo.user posted image
avtosedež: jaz imam čisto navednega, ta pocen varjanto nannia, in sem z njemu ful zadovoljna, že ko sem ga montirala v avto, sem sprobala kok se premika, pa ga nisem mogla premaknt, tamala ima not pa glih prov placa. sem bla pa najprej ful skeptična, ker je bil tolk pocen in ko sem ga kupvala sem najprej tamalo not vsedela in je bla ful zadovoljna.

drgač pa izkoriščamo sonček, danes smo zadnji dan ko imamo antibiotike, . po parih mesecih zamašenega nosu, ga sedaj nima več in upam da bo šlo tako naprej.user posted image

uživajte v sončku in kopanju.


_____________________________

naši sončki prehitro rastejo

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Nedonošenčki 2010
23.6.2011 11:54:21   
scarlett_
katka - Fredovi obroči so trije, rdeč, oranžen in rumen. Rdeč ima tiste naramnice zraven, rumen jih nima, kakšen je pa oranžen sem pa že pozabila. Skratka eni jih ful hvalijo, drugi čist proti lih zarad prevračanja na glavo. Sej pravim, mi ga mamo, poročam čez en teden. user posted image

(odgovor članu katka katy)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Nedonošenčki 2010
24.6.2011 13:32:15   
pinkyneza
oi babe... Hvala za nasvete! Sem jo včeraj v baby centru posadila v romer stolček, pa se je ravno takrat pokakala - kaj naj bi to pomenilo????user posted image user posted image user posted image sva pa v soboto hotela kupiti nannio, ker ga je kolegica ful pohvalila in naju je prodajala skorej vrgla ven iz trgovine, čes da ta stolček je pa res šit in da zakaj bi to otroku kupila... Ji je pa lupinca res čist tesna že, v stolčku se je pa kar izgubila... Tega pearl k sva hotla sem pa potem videla da je potreben familyfix in to je spet en kup opravkov... Se bova čez vikend oba skupej malo posvetovala, samo sej vem d se bom itak sama mogla odločt, ker dec je pač DEC...

KAM PA KAJ ŠIBATE NA MORJE IN KDAJ??? mi gremo avgusta na Krk... Sicer jaz delam v agenciji in sva šla ponavadi kam deleč, mislim pa da je Pika še premala za letalo, pa niti ne vem kako bi tam s hrano zrhitala... Kaj pa ve pravite???

U... še neki - kdaj ste pa dale kakšno gresovo juhico tamalim? A ste knedlčke naredile z beljakom ali samo z rumenjakom (ker naj bi bil beljak ful alergen baje)...

SEJ SEM PROV VESELA, DA JE PIKA NAJMLAJŠA TUKI, DA VAS LAHKO MALO ZAJEDAM, KER IMATE ŽE VSE VEČ IZKUŠENJ...

Popek super za mere... Samo ko pravijo, da nej bi otroci pri pol leta podvojili težo in pri enem letu potrojili... no, pika jo je že zdavnej potrojila...

BAMBIXXX - SUPER STRAN SI MI PREDLAGALA!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Nedonošenčki 2010
25.6.2011 8:23:36   
bambixxx
pinkyneza ni za kaj, saj smo zato tu, da si pomagamo, če le lahko user posted image . so pa res ful prijazni, mene je gospod takoj poklical, ko sem oddala naročilo. poštnina je samo 3€, pa tudi sedež je bil najcenejši celo v primerjavi z AT, DE in UK. Drugače pa, vsak sedež je ok dokler se kaj ne zgodi. Tako da ti nannie res ne priporočam glede na teste (http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/default.aspx).

morje - gremo 10.7. v Pakoštane v apartma. Jaz sem tudi zadnjih 7 let dopustovala bolj eksotično in z letalom, ampak se mi zdi štrumf res še malo majhen za take stvari. Jaz najbolj gledam iz zdravstvenega vidika, bog ne daj, da se kaj zgodi in rabiš zdravnika. Že za HR sem skeptična, ampak smo vsaj relativno hitro lahko v SLO, če bi bilo treba.

juha - do zdaj sem mu dala govejo s kakimi testeninami in korenčkom, gris pa samo z mlekom. Beljak se daje po 1 letu, rumenjak lahko že prej. Dam pa našemu tudi kdaj praženo jajčko in je navdušen user posted image .

teža - našemu se ni potrojila teža od rojstva, ampak poenajsterila user posted image  (ob rojstvu je imel 1 kg, zdaj pa 11 kg), tako da to je merilo za donošene otročke.

(odgovor članu pinkyneza)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Nedonošenčki 2010
25.6.2011 11:03:35   
scarlett_
teža - moji se ni potrojila, ji gre ful počasi. Rojena 3220, zdaj pri enem letu pa 8600. S težo gre pa tolk slabo gor od začetka hranjene GH. Pa nič ne de, je čist fejst babnica! user posted image

dopust - mi gremo pa prihodnjo nedeljo in sicer na Krk. Jaz nisem nikoli kaj pretirano dlje dopustovala, moj pa je, ampak zdaj to ne pride v poštev. Sicer vem, da ful veliko hodijo z malimi otročki po dolgih letih, ampak meni je brez veze, saj bo še čas, da gremo.. Pa še spakirat je težje, imam raje avto s sabo dokler smo opremljeni z nevem koliko vozički in plenicami! user posted image
Greva pa tako, da sama kuhava, lani, ko je imela 2 meseca pa sva bila v hotelu. Letos je to čisto preveč enega pluvanja in vlečenja prta, pa še zmiksano še vedno je (user posted image user posted image user posted image ), da bi šli v javnost! user posted image user posted image

Hrana - tako, kot je že bambixxx povedala. Samo dodala bi, da, ko daš rumenjak, ga daš čisto malo. Moja ga recimo ni sprejela, pa je mela alergo teste, niso nič pokazali, samo rekli so nam, da so 1. leta naj ne je jajc, zdaj pa jih je že začela in je ok. user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Nedonošenčki 2010
25.6.2011 11:59:04   
Kiya
Avtosedež: nimamo isofixa, tako da imamo v enem avtu Maxi Cosi Tobija, v drugem pa Brevi Grand Prix, ki smo ga dobili od znancev. V Tobiju se ful rada vozi, Brevija pa še nismo sprobal, saj še nisva nikamor šli sami user posted image

Morje: bili za prvega maja v Izoli, v apartmaju, julija gremo pa v Bovec

jajce: sem ji že dala in ni bilo nobene reakcije.

Probavam pa sedaj ji dajati za jest isto kot imamo mi, včasih pa če je kaj takega kar ona še ne je, pač skuham posebej ali pa ji dam kakšno zelenjavno-mesno kašico iz lončka.

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Nedonošenčki 2010
26.6.2011 8:18:01   
popek26
Dobro jutro punceuser posted image
Mi te dni hodimo samo po rojtno dnevnih zabavah še danes potem pa malo pavzeuser posted image user posted image
No,mi gremo letos avgusta na Rab v hotel no drugače pa sva z mojim rada kampirala tako da bo tudi nama malo drugače bomo pa ko ula zraste spetuser posted image

Hrana mi jemo že prav vse user posted image user posted image user posted image nekateri pravijo čim manj komplicirati?!?!

uživajte še naprej papa

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Nedonošenčki 2010
26.6.2011 16:47:06   
katka katy
user posted image ojla punceuser posted image

morje: mi gremo po 10 letih prvič za več kot en dan na morjeuser posted image . gremo pa začetek avgusta v Pakoštane v Pine Beach. baje je tam vredu, tolk da bomo sprobal. edin kar me mal skrbi je to, da ni elektrike v slamnatih hiškah. je pa baje vse v bližini. za hrano me ne skrbi tolk. tam imamo vse.  tamala mi je vse, bom pa za vsak slučaj s sabo vzela še kakšen sadni oz. zelenjavni frutek. človk nikol ne ve.
hrana: jemo sicer vse, razen samega kravjega mleka ji ne upam še dat. obožuje tudi jajca, na vse načine. zanjo še vedno kuham posebaj, ker mi je tako najbolj enostavno, saj mi nimamo nikoli kosila ob istem času. smo pa danes prvič jedle borovnice, ki sem jih pretlačila z banano, in je vse pohlastala.user posted image
teža: tudi naši se je teža več kot potrojila, saj je v enem letu prišla iz 1640 na 9300user posted image . je pa to edina stvar z katero se ne obremenjujem.
uživajte še naprej v glih prov toplem popoldnevuuser posted image

< Sporočilo je popravil katka katy -- 26.6.2011 16:48:18 >


_____________________________

naši sončki prehitro rastejo

(odgovor članu popek26)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Nedonošenčki 2010
28.6.2011 13:31:41   
pinkyneza
Živjo!

Za kosilo sem Piki dala govejo juho s knedlčki (sem jih naredila tako kot nam - z jajcem in gresom)... Sedaj spančka in upam, da ne bo nobene reakcije...

Bambixxx - kdaj pa ste kaj razmišljali da bi šli na letalo? Mene pa najbolj skrbi hrana tam. Midva sicer še nikoli nisva nič dobila, ampak nikol se ne ve kako bi otrok reagiral tudi na spremembo klime... Drugače pa vedno ko sem bila na letalu je bil tudi kakšen dojenček...

Scarlett_ - kam pa greste na Krk??? Mi boš potem lahko dala kak nasvet kje se kaj dogaja, kje je kaka fajn plaža, trgovina... Sej sem bla tm v drugem letniku srednje šole in sicer v Punatu... Se pa itak nič se spomnim...

Še nekaj - kdaj so vaši miniji začel puzat????

(odgovor članu katka katy)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Nedonošenčki 2010
28.6.2011 21:36:05   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: pinkyneza

Bambixxx - kdaj pa ste kaj razmišljali da bi šli na letalo? Mene pa najbolj skrbi hrana tam. Midva sicer še nikoli nisva nič dobila, ampak nikol se ne ve kako bi otrok reagiral tudi na spremembo klime... Drugače pa vedno ko sem bila na letalu je bil tudi kakšen dojenček...

Še nekaj - kdaj so vaši miniji začel puzat????



uf letalo, kaj pa vem, mogoče že drugo leto, odvisno od malega kako daleč bo razvojno. bilo bi fajn, da čisto samostojno hodi in govori, da ti vsaj zna povedat, če mu kaj ne paše user posted image . drugače pa naš še niti sedi ne samostojno, kaj šele puza. se samo obrača v krogu ali kot temu rečejo fizioterapevti, pivotira.

(odgovor članu pinkyneza)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Nedonošenčki 2010
28.6.2011 21:59:42   
scarlett_
Mi gremo letos v en apartma v Staro Baško, to pomoje že poznaš. Lani pa smo bili hmmm naj pomislim.. Aveš, da bi mogla kam pogledat, ampak eno ful luštno naselje, lih za sprehode in družinice. Baška je mislim, da kr živahna, to men ne bo tolk všeč, ampak tako je pač naneslo. A te zanima uno od lani, lahko preverim?

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Nedonošenčki 2010
28.6.2011 22:01:27   
Kiya
A puzanje bi bilo kobacanje user posted image

Naša je začela s plazenjem februarja, torej pri skoraj 11m, maja pa s kobacanjem, je pa kot kakšen slonček, saj z rokami zlo tolče po tleh user posted image . Se pa postavlja na noge ob pohištvu in lepo hodi ob njem. Nima pa še stabilnosti niti poguma, da bi se spustila in šla user posted image

Stabilno je pa sedela pri 10-11m, res stabilno, tako da je ni zaneslo v kakšno stran in ni bilo treba paziti, da se ne bi kam udarila.

Teža je pri nas od rojstva ful narastla (860g), samo smo komaj ujeli 8kg ob korigiranem 1 letu.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Nedonošenčki 2010
29.6.2011 9:28:38   
pinkyneza
ja prosim, scarlet_ če pogledaš kje ste bili lani... MI gremo v Malinsko letos... Pa sej upam, da bo fajn... Samo ne vem kako se bomo spakirali v avto... Je moj mislu kombi kupt, pa sem rekla d nj rajš počaka do takrat k bova mela ene 6 otrok...user posted image user posted image user posted image user posted image

EJ frače... Kaj pa če bi se me kdaj dobile... Imele en meeting??? Jaz sem itak skos doma tako da se prilagodim... No, na porodniški sem, sva pa s Piko kot dva nomada...

Lep sončen dan vsem skupaj!!!

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Nedonošenčki 2010
29.6.2011 11:12:30   
katka katy
user posted image živjio punceuser posted image
tudi mi smo bili predlani samo za vikend na Baški in je res ful lepo, najbolj pa smo užival v večernih sprehodih, ker je tam res idealno za majhne otroke.
hm. obračat se je naša začela pri cca 7,5m, pravo puzanje naprej je osvojila pri cca9,5m, in od takrat naprej je tudi hitro osvojila postavljanje pokonci. sedaj pri 1letu pa se drži samo še z eno roko ob oporo, z drugo pa raziskuje. pogruntala je tudi kako se počepne in iz počepa vstane. zadnje par dni pa puza tudi rikverc, sploh pa takrat ko grem jaz proti njej, da ji vzamem kaj iz ust.user posted image
je pa nora na majhne kamenčke in pesek, tega tudi je in imamo probleme pri kakanju, ker mi kaka samo pesek.user posted image
tudi jaz bi prišla na kakšno kavico, sploh pa sedaj ko mi je čist zdravauser posted image , tolk da predlagajte kaj, mi pa časovno najbolj odgovarja ob cca 9 ure.
uživajte še naprej

_____________________________

naši sončki prehitro rastejo

(odgovor članu pinkyneza)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Nedonošenčki 2010
29.6.2011 13:41:30   
scarlett_
Evo, ne rabim nič gledat! V Malinski smo bili, si si že sama dogovorila! user posted image user posted image user posted image Bila sva pa v tistem hotelu, ki je tam, sej pomoje je edini. Potem je pa zraven še cel kup malih hišic, vil, privat apartmajev.. Do mesta se mi zdi, da je kakih 20 min, na koncu na pomolu so eni štantki, naprej se gre lahko še malo raziskovat (podnevi), sam mora bit bolj orng gumiran voziček. Precej je za sprehajat, ni pa nekaj hudo turistično in nabito s kafiči, kar je meni super! Samo mi smo bili septembra in žal je blo vreme lih tisti teden zanič, tako da smo se 4krat peljali na izlet, sakič v drug kraj na Krku in smo vse videli. Pa enkrat nazaj v Reko, ker je moj odplaknil en del črpalke v lijak in sva mogla po novo user posted image user posted image Plaže so pa tko, men na Krku niso nikjer bog ve kaj, kaj pa jst vem, ampak se pa da najdet kej, itak!! user posted image

< Sporočilo je popravil scarlett_ -- 29.6.2011 13:45:22 >

(odgovor članu katka katy)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Nedonošenčki 2010
30.6.2011 9:49:38   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: pinkyneza


EJ frače... Kaj pa če bi se me kdaj dobile... Imele en meeting??? Jaz sem itak skos doma tako da se prilagodim... No, na porodniški sem, sva pa s Piko kot dva nomada...



sicer bo to bolj težko izvedljivo, ker smo z vseh koncev Slovenije, ampak, če bi se dobili kje na pol poti, npr. v Celju, bi mi2 tudi prišla user posted image

(odgovor članu pinkyneza)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Nedonošenčki 2010
30.6.2011 16:29:45   
popek26
ojla punceuser posted image
čakam in čakam in čakam pa ni še nič.......govorim o podaljšanju porodniškeuser posted image upam da mi bodo kmalu odgovoriliuser posted image sem že malo nestrpnauser posted image user posted image user posted image
Naša ula mislim da se je začela plaziti tam okrog 8meseca.
Jaz pa se verjetno z vami ne bom dobila ker bi mi bilo malo pre daleč do celja saj sem iz nove goriceuser posted image

uživajte papa

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Nedonošenčki 2010
30.6.2011 23:52:37   
scarlett_
Jst sm iz Lj, midve bi pršle, če bi se uspele dogovorit za kje dokaj blizu.. user posted image

(odgovor članu popek26)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Nedonošenčki 2010
3.7.2011 16:16:51   
bambixxx
mi pa gremo čez 1 teden na morje in že komaj čakam, da malo odklopimo user posted image user posted image

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Nedonošenčki 2010
3.7.2011 17:31:57   
Kiya
Se vidi, da je lepo vreme in dopusti, saj skoraj nobene ni tukaj.

Jaz sem si ravnokar naročila frizerja, da mi še postriže zadnje ostanke rdeče barve user posted image , saj se nisem več barvala odkar sem na porodniški in imam spet svojo naravno mišje sivo (rjavo) barvo user posted image

Pri nas ni nič novega, včeraj sem naučila Julijo piti po slamci in sedaj pije iz Nubyjevega Flip & Sip, tako da bo po cuclju pila le še mleko user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Nedonošenčki 2010
6.7.2011 10:42:18   
pinkyneza
evo da se še midve mal pofočkava... Ja toooook je lepo vreme, da sva večino časa na terenu... Sva ble pozimi preveč notr, tako da je treba sedaj izkoristiti sonček...

sem fovš vsem ki greste sedaj na morje... Midva sva se odločila da greva tako pozno ker imava takrat ravno obletnico (10 let)... Bomo pa poj septembra še kam šli, če bo Piki sedaj avgusta všeč...
 
Avtosedež - vzeli bomo Brevija... Sem jo v vse posedla, pa je bila v tem kot gospa notri... Ga grem jutri plačat...

Popek26 - kdor čaka, dočaka?????

Puzanje - sem spraševala zato, ker PIka sedaj že sedi in naslednja stvar je puzanje, jo je v razvojni dajala na vse 4, samo meni se zdi prekmalu... Midva pa sploh nisva puzala in baje je to dedno... Pika pa kar na noge rine...

Aja, v soboto smo praznovali mini 7 rojstni dan... Včeraj pa je dobila zobek št.3...

NIč bo treba kuhat, da bo šla po kosilu spat, jst pa glavo oprat...

Srečanje - prideva, samo če se bomo kaj uspele zment... Verjetno lažje septembra ko bomo iz dopustov...

Lep dan in uživajte na morju vse ki sedaj greste

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Nedonošenčki 2010
6.7.2011 10:47:20   
pinkyneza
uh pravkar opazila še zobek št. 4

(odgovor članu pinkyneza)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Nedonošenčki 2010
6.7.2011 16:25:23   
popek26
Pozdravljeneuser posted image user posted image
Ja,tudi mi dve samo pohajamo, ker imamo blizu morje 20min v italiji gremo kar pogosto se malo ohladit in ula tako uživa v morju prav nič se ne bojiuser posted image user posted image user posted image

Na žalost še nič nisem dobila od socialnega nevem meni pa 11 poteče porodniški še sreča da imam še ure za koristit tako da grem delat šele zadnji teden v mesecu no saj enkrat mi že bodo sporočili user posted image user posted image user posted image

no punce uživajte še naprej pa se slišimo še kajuser posted image lep sončen pozdrav user posted image

(odgovor članu pinkyneza)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Nedonošenčki 2010
9.7.2011 17:08:44   
katka katy
živjo punce
eno vprašanje čist na hitrco.
katarini že dva dni iz ust smrdi kadar podre kupčka oz. rigne. smrdi pa ji čist po bruhanju. jedle nismo nič novega, tud drgač je čist živahna, vendar me orng mot ker ji res orng zasmrdi. a je možno da jo boli želodček, čeprav nič ni videt.?
pridno uživajteuser posted image

_____________________________

naši sončki prehitro rastejo

(odgovor članu popek26)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?