|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 10:57:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: njamka
In spet bo tvoja tema dosegla vrtoglavo obiskano temo

Čakaj malo... a se ti zdi, da odpiram teme zato, ker s kom tekmujem po obiskanosti/branosti/komentarjih (al' mogoče ti, iz meni neznanega razloga, tekmuješ z mano)? user posted image


Jaz tekmujem s tabo? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa daj zresni se no. Imaš spet mal preveč časa in si se spotaknila ob mlade mamice, ki uvajajo GH? Zakaj je bil namen tvojega posta?

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 10:57:23   
kakadoo
he he, enga lahko še dopišeš.
zadnič je ena mamica sprašvala če lahko 14. mesečnemu otroku
suši lase s fenom. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 10:57:33   
Kimmi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mi je jasno, da ste nekatere prvič mame, poleg tega pa še zbombardirane z raznimi "dobronamernimi" nasveti tetk in babic in nafilane z informacijami iz knjig in z interneta, ampak... resno - too much komplicirate!
 


Ravno zato, kar si zgoraj napisala... preveč informacij...
 
Vsaka mama (no večina), bi rada otroku najboljše, in potem se ob vsej literaturi in nasvetih enostavno izgubijo/mo, saj so si tako nasprotujoča.

Saj ne rečem, tudi meni se pojavljajo dvomi takšni od drugačni, in ko pogledam za nazaj, se res vprašam, zakaj zavraga sem komplicirala in se spraševala kaj in kako, če mi je sedaj, (ko smo npr. dali to čez) kristalno jasno...

Ampak ko greš brati npr. razne simtome najdeš v svojem otroku malo morje podobnih znakov, ki nakazujejo na to ali ono bolezen - in je že tu panika, njikjer ne piše ta in ta simptom je čisto normalen, ampak povsod izkušnje in navodila nekaterih, ki so imele isti simptom, zadeva pa je bila smrtno resna, in potem postanemo vse pametnejše od naših pediatrov in vseh....

Čisto banalen primer - otrok joka, ne veš zakaj, malo bereš in najdeš - aha en je jokal ker je imel tako grozno vnetje ušes ampak se nikoli ni prijel za uho ali kako drugače nakazal da ga boli... in še 1000 drugih vzrokov, in potem niti ne pomisliš, da otrok pač joče, ker enostavno ni njegov dan, ali pa ker ga moti pretesno oblačilo, mraz, vročina itd..., internet da danes preveč informacij, in res mlado neizkušeno mamico spravlja v dvome...

Bom rekla, moji so že vedeli zakaj so mojemu strogo zabičali naj mi ne dovoli po porodu brskati po internetu user posted image ... res včasih par klikov naredi iz zdravega in živahtnega otroka - tako bolnega da res ne veš kaj in kako.

Ne vem moj primer npr. na začetku, ko je mali začel dobivati solzice se mu je en uček malo zlepil, parkrat sem mu ga umila z fiziološko pa se je zadeva umirila, ampak ko sem šla pa brati kaj in kako, sem pa mojemu že oznanila da se mu mašijo solzevodi in da bo mogel na čiščenje....user posted image user posted image user posted image user posted image , danes ne vem zakaj sem paniko delala, takrat pa....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 10:59:27   
*miska.mcc*
njamka, dist si zj.ebala temo....

moji posti sploh ne pridejo do izraza zarad tebe!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 10:59:33   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: njamka
Jaz tekmujem s tabo? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa daj zresni se no.

To je bilo vprašanje, ne trditev.
Imaš spet mal preveč časa

Vedno ga imam dovolj za vse, kar želim.
in si se spotaknila ob mlade mamice, ki uvajajo GH?

Nisem se spotaknila ob njih, temveč sem jim poskušala dati (po mojem mnenju) dobronameren nasvet, naj si olajšajo življenje.
Zakaj je bil namen tvojega posta?

Misliš - kakšen je bil namen? Preberi moj odgovor ob prejšnjem citatu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 10:59:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: njamka
gospa Kerensa

Gospodična. user posted image


Potem mi pa razloži kako je možno, da je tvoja psica gospa pes, ti pa gospodična Kerensa.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:00:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

njamka, dist si zj.ebala temo....

moji posti sploh ne pridejo do izraza zarad tebe!user posted image



Eh, sej maš zadost pozornosti na FB-ti ni dovolj?

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:01:27   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: njamka
Potem mi pa razloži kako je možno, da je tvoja psica gospa pes, ti pa gospodična Kerensa.user posted image user posted image user posted image user posted image

Moji psički je IME Gospa Pes. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:02:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


Nisem se spotaknila ob njih, temveč sem jim poskušala dati (po mojem mnenju) dobronameren nasvet, naj si olajšajo življenje.



In po vsej poplavi nasvetov na RR-ju, je ravno najboljši tvoj nasvet. Bravo gospodična.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:03:16   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

njamka, dist si zj.ebala temo....

moji posti sploh ne pridejo do izraza zarad tebe!user posted image



Eh, sej maš zadost pozornosti na FB-ti ni dovolj?




NEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:03:21   
majana79
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:03:48   
Kerensa*
Hvala, če ga imaš za najboljšega, četudi se ne strinjaš z njim. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:05:41   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

user posted image  

Saj še ni prenosa nogometne tekme, da bi jedli kokice! user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:07:02   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

user posted image  

Saj še ni prenosa nogometne tekme, da bi jedli kokice! user posted image


Ma ni zime za eskime, treniram za pol user posted image

Drugače pa user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:07:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Hvala, če ga imaš za najboljšega, četudi se ne strinjaš z njim. user posted image


Kolk si zdej zrasla? 5 centi? Sej to je tvoj namen ne, da dobiš spet na potrditvi, kako se znaš pričkat tako ali drugače.user posted image In kako si zmagovalka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:08:17   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: majana79
Ma ni zime za eskime

Da ne bo kdo iz podjetja Sava d.d. tegale prebral in te tožil. user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:10:16   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: njamka
Kolk si zdej zrasla? 5 centi?

Niti vstala nisem s fotelja. Bom pa nekaj cm višja popoldan, saj imajo moji navijaški sandalčki kar nekaj pete. user posted image
Sej to je tvoj namen ne, da dobiš spet na potrditvi, kako se znaš pričkat tako ali drugače.user posted image In kako si zmagovalka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti lahko kako pomagam pri tej... organski alergiji name? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:11:15   
Kimmi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

user posted image  

Saj še ni prenosa nogometne tekme, da bi jedli kokice! user posted image


Očitno zna biti tole bolj zanimivo kot tekma user posted image user posted image user posted image user posted image .

Sicer pa meni Kerensino vprašanje oz. nasvet sploh ni mimo.... mislim, da se vsaka najde, ki jo je med nosečnostjo ali pa pri otroku skrbelo to in ono, sedaj pa se le nasmehne za nazaj, ko vidi kake nepotrebne skrbi je imela... ampak te skrbi nam dejansko povzroča internet, in vsi ki nas medejo s takimi in drugačnimi nasveti, izkušnjami... in dejansko naša zdrava, kmečka pamet sploh ne pride več do izraza.....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:12:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: njamka
Kolk si zdej zrasla? 5 centi?

Niti vstala nisem s fotelja. Bom pa nekaj cm višja popoldan, saj imajo moji navijaški sandalčki kar nekaj pete. user posted image
Sej to je tvoj namen ne, da dobiš spet na potrditvi, kako se znaš pričkat tako ali drugače.user posted image In kako si zmagovalka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti lahko kako pomagam pri tej... organski alergiji name? user posted image


Ne rabim tvojega nasveta....ta bi bil zadnji v življenju. Verjemi!!!

Enostavno mi samo napiši, zakaj bi uporabniki RR-ja upoštevali ravno tvoj nasvet  (sej dobronameren je vsak, če znaš brat )? Res, povej zakaj ravno tvojega! Brez da veš kakšno bolezensko stanje ima otrok sam, kakšno dedno bolezen ima....

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:15:53   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: njamka
Ne rabim tvojega nasveta

Kje pa sem napisala, da ga točno ti potrebuješ?
....ta bi bil zadnji v življenju. Verjemi!!!

Verjamem. Celo zadovoljna sem s tem.
Enostavno mi samo napiši, zakaj bi uporabniki RR-ja upoštevali ravno tvoj nasvet  (sej dobronameren je vsak, če znaš brat )?

Da bi si olajšali po nepotrebnem zakomplicirano življenje. Če to želijo, seveda.
Res, povej zakaj ravno tvojega! Brez da veš kakšno bolezensko stanje ima otrok sam, kakšno dedno bolezen ima....

Glede alergij, bolezni in podobnega sem pa že v 1. postu vse dovolj jasno napisala (no, meni se je zdelo dovolj jasno).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:19:30   
Anonimen
Kerensa, si znana po tem, da seciraš vsako napisano besedo, tak da naprej več ne grem. Škoda časa zate, res!
In še vedno si se tako lepo zvijala ven....kar daj, me ne gane. user posted image


(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:20:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: njamka
Škoda časa zate, res!

Ja zakaj me pa potem že pol ure (da ne bi o času pred tem) zasleduješ po pol Ringaraje in komentiraš moje poste? Aj, aj, aj... have a nice time. I will. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:23:06   
RAKICA2007
user posted image user posted image user posted image user posted image
Kerensa... podpis pod tvoje poste...

njamka... pa kaj kompliciraš... saj ne deli svojih nasvetov in kdo pravi, če bi jih, da se jih je potrebno držati... user posted image

Ti lahko kako pomagam pri tej... organski alergiji name? user posted image   preverjeno, pomaga Claritine user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:24:56   
Anonimen
Zasledujem? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma ti si res čist odpilena ej. Kolk potrditev oseb rabiš, da si preveč fina za svoj stas in status? In da se obnašaš kot da imaš doktorat iz vseh področij?

ma lej, piši kar češ, grem mojmu dojenčku kuhat južno. Ne moreš verjet :pohan sir in pomfri.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 11:25:32   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

user posted image user posted image user posted image user posted image
Kerensa... podpis pod tvoje poste...

njamka... pa kaj kompliciraš... saj ne deli svojih nasvetov in kdo pravi, če bi jih, da se jih je potrebno držati... user posted image

Ti lahko kako pomagam pri tej... organski alergiji name? user posted image   preverjeno, pomaga Claritine user posted image user posted image user posted image



v tem primeri je claritin blažev žegen..... neki fuuuul fuuuul močnejšega bo treba.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?