|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 12:05:43   
*miska.mcc*
tamasa.....temu bi pa jst rekla---->kompliciranjeuser posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 12:06:09   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

kruh pa bio pašteto!user posted image


PZ kruhuser posted image


Ja, pa malo popečeno, da je topel obrok.


ja to pa absolutno da jauser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 12:07:09   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

kruh pa bio pašteto!user posted image


Moji otroc pastete ne jejo, bio gor ali dol. 


ja kaj pa jedo?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 12:07:20   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

Nadaljevanja se nisem brala, ker ravn kompliciram z kosilom za otroka.


s kosilom dragica...in ti kar kompliciraj...ker bolj ko kompliciraš manj časa preživiš z otrokom...pa rezultat je par žličk v želodčku in amen...sicer pa da ne bi začele o kuhani hrani razpravljat pa o vitaminih ki jih tam ni itd...

joj ženske no...vsaka ima svoj prav...in do konca itaq ne bomo nikoli prišli...vedno bolj tale RR postaja podoben politiki...

amen...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 12:07:37   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

IZVIRNO SPOROČILO: njamka

Kerensa...vsak najbolj ve kako z otrokom, brez tvojih navodil, ker teh je že itak preveč.user posted image Brigaj se zase in ti bo bolje.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Njamkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Me tudi nismo odprle temo, zakaj tvoji otroci samo ob konzervah in fast foodu gor rastejo. Zelimo imeti zdrave otroke in se trudimo po najboljsih moceh.

Nadaljevanja se nisem brala, ker ravn kompliciram z kosilom za otroka.



in kaj bo dobrega tvoj otrok jedel?


Ena bo riz+pisc.raznjic, druga riz+cvetaco+korenje, tretja-sirovo pito+pisc.zrezke v sm.omaki. Bo okuser posted image


user posted image user posted image user posted image
pa kok njih ?

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 12:08:32   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

tamasa.....temu bi pa jst rekla---->kompliciranjeuser posted image


Je mal drugace kot kruh in pasteta ne?

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 12:10:52   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

tamasa.....temu bi pa jst rekla---->kompliciranjeuser posted image


ali pa razvajenost user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 12:11:12   
*miska.mcc*
ne vem....nisem se jedla bio pastete....

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 12:12:43   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ne vem....nisem se jedla bio pastete....


tudi jaz ne... sem pa jedla vegi pašteto in pravim, kakor komu paše-meni pač neeee user posted image
sem pa takšna, da probam čisto vse - no ja, razen če smrdi in je zelo grenkooo user posted image

< Sporočilo je popravil RAKICA2007 -- 18.6.2010 12:13:02 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 12:14:03   
mojamura
tamasa te lahko vprašam kaj bo jedel tvoj otrok

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 12:15:44   
*miska.mcc*
mojamura!


IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa


Ena bo riz+pisc.raznjic, druga riz+cvetaco+korenje, tretja-sirovo pito+pisc.zrezke v sm.omaki. Bo okuser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 12:25:20   
SURF
Kok ste ene zabavneuser posted image ...

Hmmm...pri meni je bilo takole...sprva sem komplicirala,pri uvajanju...ampak po vsem prebranem in povedanem sem s časoma naredila po svoje,po okusu hčerkice sevedauser posted image sedaj ko že je vse(če odštejem kar ni po njenem okusuuser posted image )se še vseeno trudim,da je zdravo,raznoliko hrano...se pa tudi zgodi kdaj,da preprosto ni časa in potem pade pač kej na hitro...
Glede kompliciranje...ja je dosti lažje če se kljub informacijam,zanesemo nase in na svoje otroke...čeprav js imam nekje zadaj vedno tist glasek,ki razmišlja kaj bo jedla,da je zdravo,okusno,pa še ta teden ni itd...user posted image Mah,taka sem.

l.p.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 12:26:34   
skuštrana

Ena bo riz+pisc.raznjic, druga riz+cvetaco+korenje, tretja-sirovo pito+pisc.zrezke v sm.omaki. Bo okuser posted image


TaMaSa, a ti za vsakega družinskega člana kuhaš drugačno kosilo? Mi jemo vsi enako.
A potem cel  dan za štedilnikom stojiš?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 12:33:58   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


Ena bo riz+pisc.raznjic, druga riz+cvetaco+korenje, tretja-sirovo pito+pisc.zrezke v sm.omaki. Bo okuser posted image


TaMaSa, a ti za vsakega družinskega člana kuhaš drugačno kosilo? Mi jemo vsi enako.
A potem cel  dan za štedilnikom stojiš?



Jah, ena je se dojencek, uvajam GH, druga je nejesca dveletnica, se trudim, da kaj poje, tretja je najstnica, ne more "otroske" hrane, tako da je zoprno. Ne,ne stojim cel dan za stedilnikom, vendar vseeno prevec. Nekaj pripravim zjutraj, ko se spijo, vcasih kaj ze zvecer za drugi dan....

Glede pravopisa, hitro tipkam in seveda se zgodijo napake. ce jih rade iscete, izvoljouser posted image

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 12:35:17   
*miska.mcc*
Glede pravopisa, hitro tipkam in seveda se zgodijo napake. ce jih rade iscete, izvoljouser posted image


ah, kako mi je to domace....user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 12:40:13   
ajsek

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa
druga je nejesca dveletnica, se trudim, da kaj poje,


Ne zamerit, ampak pomoje tu delaš napako.
Za dojenčka čisto razumem, da mu posebej pripravljaš prve obroke GH. Ampak taka potuha, da nekomu stalno kuhaš posebej, ker je samo 5 stvari, pa ni ok ne z vidika vzgoje in ne z vidika zdrave prehrane.

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 12:47:29   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek


IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa
druga je nejesca dveletnica, se trudim, da kaj poje,


Ne zamerit, ampak pomoje tu delaš napako.
Za dojenčka čisto razumem, da mu posebej pripravljaš prve obroke GH. Ampak taka potuha, da nekomu stalno kuhaš posebej, ker je samo 5 stvari, pa ni ok ne z vidika vzgoje in ne z vidika zdrave prehrane.


Saj vem, a ne morem iz svoje koze. Prvi dve punci sta nejesci ze od dojencka naprej, tretja pa cudezno tako pridno papca, da jo je prav veselje gledati. Sele zdaj vidim, kako je, ce imas jescega otroka.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 13:09:50   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa


Glede pravopisa, hitro tipkam in seveda se zgodijo napake. ce jih rade iscete, izvoljouser posted image


ha ha ha...tale je pa močna...veš kje je s in kje z na tipkovnici...ne moreš se tako zatipkat...drugače pa en nasvet kako vedeti kdaj je s in kdaj z...ker s tem ima veliko ljdui probleme...na hitro probaj izgovoriti...pa boš videla kaj se da in kaj ne...

kar se pa prehrane tiče...imamo mi tudi otroke različnega starostnega obdobja...ena 2 letnica, 1 6 letnica in 1 17letnik...pa kuham samo 1x...pač se prilagodiš...mali meso in zelenjavo zrežeš in zvilčkaš (to je bilo pred 1 letom valda)...srednji zrežemo...večjemu povečamo porcijo...pa je...eh simpl kot pasulj...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 13:23:28   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa


Glede pravopisa, hitro tipkam in seveda se zgodijo napake. ce jih rade iscete, izvoljouser posted image


ha ha ha...tale je pa močna...veš kje je s in kje z na tipkovnici...ne moreš se tako zatipkat...drugače pa en nasvet kako vedeti kdaj je s in kdaj z...ker s tem ima veliko ljdui probleme...na hitro probaj izgovoriti...pa boš videla kaj se da in kaj ne...

kar se pa prehrane tiče...imamo mi tudi otroke različnega starostnega obdobja...ena 2 letnica, 1 6 letnica in 1 17letnik...pa kuham samo 1x...pač se prilagodiš...mali meso in zelenjavo zrežeš in zvilčkaš (to je bilo pred 1 letom valda)...srednji zrežemo...večjemu povečamo porcijo...pa je...eh simpl kot pasulj...



Vem kam paseta s in z. Kot sem napisala, sem hitela...pa saj ni vazno.
Za nasvet niti nisem vprasala, tako da, hvala, ga ne rabim.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 13:43:12   
emica2008

njamka, jaz sem že zdavni porajtala, da tukaj na RR štejejo samo mnenja tistih, ki imajo štiri mestno, še boljše pet mestno število objav.

kerensa se pa itak zmer vtika tam, kjer je najmaj potrebna

< Sporočilo je popravil emica2008 -- 18.6.2010 13:44:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 14:04:17   
benika
kerensa se pa itak zmer vtika tam, kjer je najmaj potrebna


Kakor je mogoče občasno fejst nadležna, ima velikokrat zelo prav. In pod njenim prvotnim postom se lahko samo podpišem. Taka butasta vprašanja, kot jih nekatere postavljajo tule gor včasih ne postavljajo otroci v vrtcu. Zdrava kmečka materinska pamet je nekaterim tule gor čisto neznana stvar in raje povprašajo rajo babnic o tem, a je prav, da otrok prdne po vsakem obroku al ga je treba pelat k pediatru...marsikatera cvetka bi se našla tu gor. Nikoli ne bom pozabila besed mamice, ki je dejala, da svojemu otročku prežveči zrezek, potem ga pa da njemu v usta. Mislim, pa dajte no...

njamka, jaz sem že zdavni porajtala, da tukaj na RR štejejo samo mnenja tistih, ki imajo štiri mestno, še boljše pet mestno število objav.


Tukaj si malce brcnila v temo, ampak OK. Jaz cenim mnenje tako tiste, ki ima 1 objavo, kot tiste, ki ima 10000 objav. Dokler napišeš kej pametnega in ne žališ ljudi po forumu, si zame čist ok.



< Sporočilo je popravil benika -- 18.6.2010 14:07:23 >

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 14:32:59   
Kerensa*
Kosilo sem pojedla (miracle - ni bilo ne iz konzerve, ne iz vrečke, ne iz kozarca user posted image ), zdaj pa lahko pokukam, kaj bistroumnega je bilo v tem času napisanega.

IZVIRNO SPOROČILO: emica2008
kerensa se pa itak zmer vtika tam, kjer je najmaj potrebna

Napišem, kar mislim. Na javnem forumu. Kjer smem. S tem, ko napišem, nikogar ne silim, da tudi bere, še manj pa, da komentira (čeprav je oboje dobrodošlo). Če je to zate "vtikanje", potem se pač vtikam, je*iga. Imam pa raje kakšno drugačno vtikanje, če smo že pri tem. user posted image  
 
Drugače pa - imam dva zdrava otroka, tako, da takšen anti-talent za prehrano tudi nisem, čeprav je res, da večino časa ne gledamo na to, kaj je zdravo in kaj ne. Jemo tisto, kar nam je všeč in na srečo nam (vsaj kratkoročno) ne škoduje, dolgoročno pa, priznam, pri tem ne gledamo. Takšni pač smo in s tem, ko mi jemo McDonald's, ne škodujemo nobeni od vas (razen, če gremo gledat na vse skupaj z globalnega vidika, ampak v tem primeru bo pa kriza še marsikje user posted image ). Tako, da je tisti očitek a la "ti boš meni o hrani, ko otroke hraniš s konzervami", malce trapast (mislim, da ni tvoj, Emica, ampak vseeno). Po takšni logiki lahko na teme o bolnih otrocih ženske, ki še niso imele bolnega otroka ali pa ženske, ki sploh niso mame, ne smejo odgovarjati, ker nimajo pojma. Pa četudi so zdravnice po izobrazbi. user posted image

[qoute]IZVIRNO SPOROČILO: benika
Kakor je mogoče občasno fejst nadležna
V znak dobre volje zaradi današnje nogometne tekme bom to vzela kot kompliment. user posted image

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 14:54:10   
water lily
Hvala za popestritev dneva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 22:35:30   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Hvala za popestritev dneva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Prosim. Se je fino kdaj nasmejat, ceprav virtuali.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:00:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

Nadaljevanja se nisem brala, ker ravn kompliciram z kosilom za otroka.


s kosilom dragica...in ti kar kompliciraj...ker bolj ko kompliciraš manj časa preživiš z otrokom...pa rezultat je par žličk v želodčku in amen...sicer pa da ne bi začele o kuhani hrani razpravljat pa o vitaminih ki jih tam ni itd...

joj ženske no...vsaka ima svoj prav...in do konca itaq ne bomo nikoli prišli...vedno bolj tale RR postaja podoben politiki...

amen...



S katere indijekoromandije si pa ti ušla?user posted image

(odgovor članu resnično srečna)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?