|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
15.8.2010 16:13:41   
latka
Pozdravljene!

No mi smo nazaj z morja, kjer nam je bilo super, vendar še vedno ne morem verjeti, kaj se mi je zgodilo, namreč jemala sem Dabroston za prestavitev M, ki bi jo morala dobiti en dan pred morjem, vendar nisem,torej vse ok, no potem pa na 6 dan jemanja krvavitev, pa vsak dan močnejša, še posebej 4 dan zelo-zelo močna(ponavadi imam takrat samo še par kapljic), pa še podaljšala se je na 8 dni(drugače imam M 5 dni)!Kako se je to moglo zgodit, čeprav sem jemala tablete?Tako sem bila žalostna na morjuuser posted image !

Skratka, lahko me barvateuser posted image , naslednjo M pa pričakujem sredi septembra!

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
15.8.2010 20:00:37   
Ula33
Ajtak ISKRENE ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image !! Avgust je res dober mesec.


Mene pa je zal na morju obiskala user posted image , tak da me obarvajte modro. Ssem bla kar žalostnauser posted image . Sam kaj čemo-očitno nama še ni namenjeno... Sem pa pozitivna, da nama uspe v septembru...

Za ostale pa še držim pesti!!!

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
15.8.2010 20:22:23   
smeška83
Latka in Ulauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ula33)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
16.8.2010 7:49:10   
Arual
Hey. Kako kaj??
No pri nas ne kaže najboljše, zaradi morja sem si prestavla user posted image , zdajpa zgleda da bo prišla v svoji veličini saj se rjavi izcedki že kažejo, tako da me lahko obarvate modro.

Čestitke vsem nosečkam.

Tudi nam bo enkrat uspelo.


_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
16.8.2010 9:49:32   
cori
Evo mene je obiskala user posted image točno na 29. dan. Eno uro pred tem sem imela BT še visoko.....
Hmmm občutki pa mešani, ponavadi sem razočarana, tokrat niti ne....sem imela občutek, da ta mesec ne bo nič, čeprav smo bili med ovulacijo kar preveč pridniuser posted image .
Je pa dobra stran v tem, da se mi bodo cikli vrnili na dolžino pred porodom user posted image ....eh kaka tolažba user posted image

lep dan

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
16.8.2010 13:42:21   
Anonimen






user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.8. latka (37. krog) user posted image
user posted image x.8. smehec81 (x. krog)
user posted image x.8. anonimna bm (x. krog) user posted image user posted image user posted image
user posted image 1.8. anonimna user posted image (1. krog) user posted image user posted image user posted image
user posted image  1.8. Florecita (3. krog)     user posted image user posted image  user posted image
user posted image 1.8. LeJo (x. krog) user posted image user posted image user posted image

user posted image 1.8. Meba (1. krog)
user posted image 2.8. Arual (34. krog) user posted image
user posted image 2.8. Norica (x. krog) user posted image
user posted image 2.8. didi82 (x. krog)user posted image
user posted image 2.8. *viva* (x. krog) user posted image
user posted image 2.8. anonimnaD (x. krog)
user posted image 4.8. mojamura (10. krog)
user posted image 4.8. MEGi20(8. krog)user posted image user posted image user posted image
user posted image 5.8. bučkabb (1. krog)
user posted image 6.8. jacki (5. krog) user posted image user posted image user posted image
user posted image 9.8. twetka ( x.krog) user posted image
user posted image  12.8. ajtak (3. krog)  user posted image user posted image user posted image

user posted image  12.8. Ula33 (x. krog) user posted image
user posted image user posted image 12.8. pikicaa25 (2. krog) user posted image
user posted image 14.8. coris (2. krog klomifena)
user posted image 14.8.TEDIGO (?)user posted image
user posted image 15.8. lily32 (4. krog)user posted image
user posted image 18.8. witch (7. krog)
user posted image 20.8. mladika (10. krog)
user posted image 20.8. Klaraklara30 (1. krog)
user posted image 20.8. Nitkica11 (2.krog)
user posted image 20.8. cori (x. krog)user posted image
user posted image 23.8. ToTally (4. krog)
user posted image 24.8.zolika (4.krog)
user posted image 26.8. anonimnauser posted image (5. krog)
user posted image 26.8.smeška83 (8.krog)
user posted image 28.8. RAKICA2007 (4. krog)
user posted image 28.8 ribica88(3.krog)
user posted image 29.8. Meba (2. krog)
user posted image 30.8. Monstera (x. krog)

user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 33

user posted image

NOSEČK: __7__

user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:

witch, AniR, lananai
zaljubljena23, twetka
mag3, S*, zvezdan 

(odgovor članu ajtak)
  Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
17.8.2010 12:28:51   
bučkabb
no mene lahko obarvate kar modro in grem v boje naslednji mesec, kdaj še ne vem, ker še vedno ni user posted image  odnikoder, pa je že 39 dan cikla. user posted image user posted image

delala sem tri teste in nobeden ni pokazal user posted image , tak da sigurno nisem in sedaj ssamo čakam kdaj se bo končno prikazala user posted image  v vsej svoji veličini

Lp vsem in držim pesti za čim več roza pobarvanih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
17.8.2010 14:21:35   
witch
Uuuu polovica meseca je mimo in imamo kar 7 nosečk user posted image user posted image user posted image user posted image čestitam vsem in vam želim lepo nosečnost user posted image
Prav lepo je prebrati take lepe novičke user posted image user posted image Jaz sem še kar na dopustu user posted image user posted image user posted image in res samo kdaj pa kdaj pridem do neta.
Jaz bi naj včeraj dobila M in je ni (na seznamčku imam malo pozneje datum user posted image user posted image user posted image ). In ni nobenih zankov za M in ne za N user posted image Še kakšen dan, dva bom počakala in če je nebo naredim test. Seveda pa vam bom sporočila roza ali modre novičke user posted image
Za vse ki bomo še lulale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da nas bo čim več nosečk user posted image
Lep dan vam želim user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
17.8.2010 15:09:01   
mladika
wich pa kje si ti??????????user posted image je prav tuga k te ni kle gor...user posted image jst močno stiskam pesti da pa zdej neki bo,je že čas da tut midve zagledaveuser posted image .Sej to je mogoč dobr da nimaš znakov ne za eno ne za drugo,sej jst jih tut nimam za nič še!!Sem si pa smet merla BT zdej že trti mesec in mislim da pr meni to ne funkcionira oz. moje telo pol po tem ne funkcionirauser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
17.8.2010 17:53:16   
Nitkica11
kje ste cvekice? Ta tema je kar malo potihnila.

witch ti kar uzivaj na dopustu in nam le poročaj lepo novico!

mladika men BT tudi sploh nic ne pokaze pac nisva te srece da bi nama to pomagalo.


_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
17.8.2010 20:00:58   
mladika
ja res zgleda da nismo te srečeuser posted image zgleda da bo treba probat še z O testi da vidm kak pa uni kej pokažejo...ker meni je sicer graf na ff-ju zaznal 3 mesece na isti dan,to je na 11 ovulacijo,sam M je pa pol prišla 5-7 dni kasnej kot bi moglauser posted image ne vem meni s to BT res ne gre...bo treba lepo čičat pa čakat,sam to čakanje res ubija!!!sicer se pa G vrne z dopusta 20.8. in mislim da jo bom šla mal obiskat...

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
17.8.2010 21:20:46   
Nitkica11
mladika upamnje umre zadnje! Jaz sem na prvo nosecnost cakala dobro leto, res da sem imela cikle razlicne od 32-40 dni ali vec in me je kod strela iz jasnega zadela user posted image ravno tisti mesec ko sem najmanj pricakovala. Bila sem tudi pri G in mi je naredila UZ rodil in je bilo videti vse vredu. Nazalost se nosecnost ni dobro koncala. user posted image

Upam da nama sedaj rata kaj prej in da nam uspe priti do konca. Sedaj se niti ne obremenjujem vec in ko bo bo pa ceprav na user posted image cakava ze 2 leti, prvi bi se moral roditi ravno v avgustu.

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
18.8.2010 8:02:59   
smeška83
Meni BT kaže, da je ovulacija, sprožena s klomifenom bila prejšnji teden, tako da fejst držat pesti punceuser posted image user posted image user posted image user posted image Tako lepo bi bilo dobiti najlepše darilo za poroko prihodnji teden user posted image user posted image ... 

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
18.8.2010 9:38:36   
Klaraklara30
Da vas malo pozdravim...

Pri meni še ni duha ne sluha o M ali o user posted image . Sicer pa ne vem natančno, kako dolgi cikli naj bi bili sedaj po porodu, saj še vedno dojim, M pa sem imela samo 1x (prejšnji mesec - prva po porodu). Po starih ciklih bi naj M že dobila, samo test ni pokazal user posted image . user posted image Bom še kakšen teden počakala in potem spet naredila test, če se seveda prej ne oglasi user posted image .

Držim pesti za vse, ki upate na user posted image ta mesec, bravo user posted image vsem, ki vam je že uspelo in user posted image user posted image user posted image za tiste, ki se selite v naslednji krog.

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
18.8.2010 10:06:17   
bučkabb
evo pa je včeraj prišla na obisk user posted image user posted image
tako da sem sse že preselila na septemberske borke, ki se bomo borile za čim več roza barveuser posted image user posted image
upam da nam v drugem krogu uspe, za prvorojenkin 2 rojstni dan bi lahko še vedela ali bo test pokazal user posted image

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
18.8.2010 10:52:13   
Tejchy25
Hei :)
Dolg me že ni blo, sm vidla, da sm kr ene par mesecev preskočila. Zj bi pa prosila če me daste na seznamček za 22.8., 28 krog.
Bomo vidl, če smo mogoče na morju kej uspel :)

No uživajte pa držim pesti za vse ki upate!

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
18.8.2010 17:02:14   
spaghetek
Pozdravljene,

Ceprav nisem vec med tistimi, ki se trudijo pa se vedno spremljam kaj se dogaja na tem forumu.

Sem hotla sam vsem povedat, da tocno vem kako se pocutite, ampak ne obupat. Jst sem ze mislila, da nic ne bo in bo treba na IVF, ampak nama je potem ratalo po dveh letih razocaranj in neskoncnih negativnih testov.

Vem, da bo tudi vsem vam uspelo videt tisti magicni pozitivni rezultat, samo ne obupat in pozivitno glejte na prihodnost.

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
18.8.2010 17:39:56   
mladika
spaghetek hvala za te besedeuser posted image user posted image sej jst ne obupavam sam sej veste kak je zoprno tisto čakanje al bo al ne bo... me pa tolaži to da nisem sama v "tem projektu" in da je okoli mene še mnogo drugih punc ki doživljajo isto kot jaz in ki me razumejo in vedno najdejo kako spodbudno besedo!!!TUDI NAM BO ENKRAT USPELO!!!!!!

(odgovor članu spaghetek)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
19.8.2010 7:56:15   
lidik
tetka witch !!!!!! Kaj res tako dobro kaže????????? Jupi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hitro ko bo kaj novega mi sporoči !!!!!!!!!!!!!!!

mladika kako bi bilo to lepo da vama z tetko witch v istem mesecu uspe !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image V glavnem glej da tudi ti ne pozabiš na mene in mi obvezno takoj ko bo kaj novega sporočiš !!!!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
19.8.2010 12:52:10   
jacki
Ajej, kaj pa se je zdej sredi avgusta nekej ustavlo in začelo barvat z modro barvo ?!?!? fuje, fej, ne maram te barve user posted image DAJMO PUNCE, da se ostalepobarvate ROZA!!! ROZA JE ZAKON user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
19.8.2010 15:57:35   
mladika
mene tudi žal pobarvajte v modro,je tetka tečka prišla danesuser posted image in celo tak kot je mogla po grafu od BT,zgleda pa da je neki začel funkcioniratuser posted image nič grem k septembrčicam novim zmagam naproti,za vas bom pa še naprej stiskala pestiuser posted image

(odgovor članu jacki)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
19.8.2010 20:11:48   
Klaraklara30
Kje se skrivate punce? Pod rjuhcami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ?
Pri nas nič novega, user posted image še vedno ni, me pa nekaj špika  v trebuhu in križu, kar ponavadi pomeni prihod tečke. Bomo videli. Sploh ne vem, kdaj naj delam test, ker ne vem, kako dolgi bodi moji cikli po porodu. Kot sem že napisala sem enega že naredila pred dnevi, ampak je bil negativen. Ah, saj veste, čakanje ubija...

Lepo se imejte, pa kaj se oglasite :)

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
19.8.2010 21:52:43   
Ula33
Mladika user posted image user posted image user posted image ! Verjamem, da bo za nas september dober mesec!

Ostalim, ki še čakate pa veliko user posted image user posted image user posted image !

Spaghetek hvala za spodbudne besede! Sam, ko je pa tako težko čakati. Preden sva začela delati na user posted image , si res nisem mislila, da bom ob prihodu user posted image  tolk žalostna in razočarana.  Ja, sam verjamem, da bo nam vsem uspelo!!!!


(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
20.8.2010 9:00:20   
Anonimen








user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.8. latka (37. krog) user posted image
user posted image x.8. smehec81 (x. krog)
user posted image
x.8. anonimna bm (x. krog)
user posted image 1.8. anonimna user posted image (1. krog) user posted image user posted image user posted image
user posted image  1.8. Florecita (3. krog)     user posted image user posted image  user posted image
user posted image 1.8. LeJo (x. krog) user posted image user posted image user posted image

user posted image 1.8. Meba (1. krog)
user posted image 2.8. Arual (34. krog) user posted image
user posted image 2.8. Norica (x. krog) user posted image
user posted image 2.8. didi82 (x. krog)user posted image
user posted image 2.8. *viva* (x. krog) user posted image
user posted image 2.8. anonimnaD (x. krog)
user posted image 4.8. mojamura (10. krog)
user posted image 4.8. MEGi20(8. krog)user posted image user posted image user posted image
user posted image 5.8. bučkabb (1. krog) user posted image
user posted image 6.8. jacki (5. krog) user posted image user posted image user posted image
user posted image 9.8. twetka ( x.krog) user posted image
user posted image  12.8. ajtak (3. krog)  user posted image user posted image user posted image

user posted image  12.8. Ula33 (x. krog) user posted image
user posted image user posted image 12.8. pikicaa25 (2. krog) user posted image
user posted image 14.8. coris (2. krog klomifena)
user posted image 14.8.TEDIGO (?)user posted image
user posted image 15.8. lily32 (4. krog)user posted image
user posted image 18.8. witch (7. krog)
user posted image 20.8. mladika (10. krog)user posted image
user posted image 20.8. Klaraklara30 (1. krog)
user posted image 20.8. Nitkica11 (2.krog)
user posted image 20.8. cori (x. krog)user posted image
user posted image Tejchy25(28.krog) 
user posted image 23.8. ToTally (4. krog)
user posted image 24.8.zolika (4.krog)
user posted image 26.8. anonimnauser posted image (5. krog)
user posted image 26.8.smeška83 (8.krog)
user posted image 28.8. RAKICA2007 (4. krog)
user posted image 28.8 ribica88(3.krog)
user posted image 29.8. Meba (2. krog)
user posted image 30.8. Monstera (x. krog)

user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 34

user posted image

NOSEČK: __6__

user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:

witch, AniR, lananai
zaljubljena23, twetka
mag3, S*, zvezdan 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
20.8.2010 9:09:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

 
 



jaz imam pa danes take čudne krče v trebuhu in neka rdečina se spodaj dela in me je kar malo strah.moja G je odsotna do 20.


Upam ,da se nebo ponovil februarski iziduser posted image user posted image

bm




Jutro


No se oglašam malo pozno ,ker imam težave z internetom....hvala siolovcem ...zdaj je boljše.....user posted image

No v glavnem šla sem v Lj.p in naredili so UZ.Saj sem vedela ,da se sploh še nič nebo videlo...pa ko je pogledal na UZ,je rekel"Ja gospa zakaj pa ste vi tukaj?????"Jaz vidim samo nič hudega slutečo luteinsko cisto ,zato tudi nimate M.!!!!!!!!Pol pa mu pokažem test in reče ,no bomo pa  še kri vzteli in sem šla iz ordinacije.Test je pokazal 14,83 enot...tako da je rekel da nekaj se bo morda razvilo ali pa da ta cista dela te hormone.V glavnem ginekološko nisem noseča.....pregled imam pa drug teden,tko da čakam kaj se bo naredilo.Krvavim pa nič,slabo mi je pa ful in na momente bi bruhalauser posted image .....


bm

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?