|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
19.7.2010 14:13:02   
coris
hej punce
javljam se nekoliko zaskrbljena. user posted image  sem imela le 2 dni, pa še to drugi dan zelo švoh. poleg tega se je zgleda mojega virusa ki me je napadel pred 2. tedni nalzel še fantuser posted image user posted image ...bivali smo v ne preveč čistem apartmaju. in izgleda kot bi imel herpes na svojem organu. maže si s kremo in stanje se izboljšuje. zdaj pa moja skrb oz strah obstaja....čez pribl 12 dni naj bi imela O. ali naj imava spolne odnose takrat ali ne ali mislite da je to nevarno zame da nebi še jaz tega fasala, po drugi strani bi riskirala, ker sem zadnji mesec na klomifenuuser posted image user posted image user posted image AAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAA kaj naj naredim??????


zaskrbljena Corisuser posted image

(odgovor članu cori)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
19.7.2010 15:00:18   
lily32
se vam pridružujem. pred dvema letoma se je julijsko poletno  obrestovalo in upam, da bo tudi letos tako. user posted image user posted image
bomo  poskušali narediti še enega ovenčka. Gremo v 4. krog, user posted image pričakujem 15. 8.



(odgovor članu cori)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
19.7.2010 15:48:15   
zvezdan
joj coris...ne vem kaj naj ti rečem. Če izpuščaji niso pozdravljeni potem bi jaz na tvojem mestu počakala. Je pa zoprnouser posted image Mogoče si imela pa samo vgnezditveno, če si imela user posted image le dva dni.user posted image user posted image

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
19.7.2010 16:15:58   
ajtak
Danes se je ulila user posted image  in se pridružujem avgustovkam, M ne pričakujem 12.8.- 3.krog

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
19.7.2010 16:18:22   
ajtak
user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.8. latka (37. krog)
user posted image 1.8. anonimna user posted image (1. krog)
user posted image 1.8. anonimnauser posted image (4. krog)
user posted image 2.8. Arual (34. krog)
user posted image 2.8. Norica (x. krog)
user posted image 2.8. didi82 (x. krog)
user posted image 2.8. anonimnaD (x. krog)
user posted image 4.8. mojamura (10. krog)
user posted image 4.8. MEGi20(8. krog)
user posted image 5.8. bučkabb (1. krog)
user posted image 6.8. jacki (5. krog)
user posted image 9.8. twetka ( x.krog)
user posted image  12.8. ajtak (3. krog)
user posted image 12.8. Ula33 (x. krog)
user posted image 12.8. pikicaa25 (2. krog)
user posted image 14.8. coris (2. krog klomifena)
user posted image 18.8. witch (7. krog)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 17

user posted image

NOSEČK: ________

user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:

witch, AniR, jacki
zaljubljena23, twetka
mag3, S*, zvezdan,



< Sporočilo je popravil ajtak -- 19.7.2010 16:19:13 >


_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
19.7.2010 18:52:16   
Arwenko
Ola bejbe...upam, da ste vse ok, da uživate v poletju in ne trpite ppreveč v vročini. Upam, da vam ta mesec uspe in da bo čim več ovenčkov in ovčk drugo leto. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
19.7.2010 20:06:03   
Ula33
Ojla punce.. Kako ste kaj? A pridno user posted image user posted image ! Sej pravim...se sreca, da je to tolk fajn aktivnostuser posted image !

Drugace pa tud jaz upam, da bo cim vec malih ovenckov. Mislim, da bo avgust nas mesec...Dopust in sprostitev sta dobra kombinacija.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
20.7.2010 7:11:47   
coris
hvala ti zvezdan fuuuulll user posted image user posted image user posted image zlato bitje si ker takoj priskočiš na pomoč. sm se odločla da počakava 10 dni in vidiva kaka je situacija. izpuščaji so skoraj izginili in ko jih sploh ne bo več bova še 1 teden počakala user posted image user posted image user posted image user posted image  potem pa v akcijo user posted image .

poljubčki od meneuser posted image

(odgovor članu Ula33)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
20.7.2010 7:18:19   
Anonimen
dan punce.....

sem lahko tudi jaz anonimna zaenkrat...sva v drugem krogu...m ne pričakujem okrog 13.8 (mam mal pomešan ciklus)

coris pa sta bila pri zdravniku, ker se mi zdi da bi se to moglo zdraviti...jaz ga imam zaenkrat vedno na ustnici, fant ga dobi redko...sem bila pa lani v situaciji, ko sem ga dobila glih pred operacijo in so mi celo zdraho nardili, da to ni kul...tako, da čakam na pregled sluznice, ker se mi preveč ponavaljajo in hočem vedt katero stopnjo herpesa imam...je baje nevaren če pride med notranje organe...in zdaj čakam da ga dobim, ker mora biti baje sveže narejen da ti gledajo user posted image

lep pozdrav pa uzivajte punce

(odgovor članu coris)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
20.7.2010 7:25:44   
florecita
user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.8. latka (37. krog)
user posted image 1.8. anonimna user posted image (1. krog)
user posted image 1.8. anonimnauser posted image (4. krog)
user posted image 2.8. Arual (34. krog)
user posted image 2.8. Norica (x. krog)
user posted image 2.8. didi82 (x. krog)
user posted image 2.8. anonimnaD (x. krog)
user posted image 4.8. mojamura (10. krog)
user posted image 4.8. MEGi20(8. krog)
user posted image 5.8. bučkabb (1. krog)
user posted image  5.8. florecita ( 3. krog)
user posted image 6.8. jacki (5. krog)
user posted image 9.8. twetka ( x.krog)
user posted image  12.8. ajtak (3. krog)
user posted image 12.8. Ula33 (x. krog)
user posted image 12.8. pikicaa25 (2. krog)
user posted image 14.8. coris (2. krog klomifena)
user posted image 18.8. witch (7. krog)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 18

user posted image

NOSEČK: ________

user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:

witch, AniR, jacki
zaljubljena23, twetka
mag3, S*, zvezdan,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
20.7.2010 7:56:28   
coris
hej anonimna user posted image  hvala za odgovor in pomoč

jaz sem imela nek virus ki se je začel na nebu v ustih in dva čudna flekca na ustnicah potem se je to spustilo po grlu do danke...user posted image user posted image user posted image  bila na infekcijski vzeli par flašk krvi in 2 brisa pa še vedno nič rezultatov. zgleda smo neki fasali v apartmaju kjer smo bivaliuser posted image user posted image user posted image baje pa so vsi testi negativni na kar so me testirali, enega pa še čakajo...me prav zanima, od tega je pa že skoraj 14 dni.... meni se je stanje izboljšalo samo po sebi v roku 5 dni, njemu se tudi, samo bi bilo pa dobro vedeti za kaj je šlo da se nebi ponovilo. hvala ti user posted image

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
20.7.2010 8:20:18   
lily32
se vam pridružujem. pred dvema letoma se je julijsko poletno user posted image user posted image obrestovalo in upam, da bo tudi letos tako.
user posted image user posted image bomo poskušali narediti še enega ovenčka. Gremo v 4. krog, user posted image pričakujem 15. 8.

bi prosila tisto, ki dela seznam, da me vpiše. sem se že zgoraj javila, a ste me verjetno spregledale. hvalauser posted image

< Sporočilo je popravil lily32 -- 20.7.2010 8:21:50 >

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
20.7.2010 8:59:36   
mojamura
dan....no mi pridno user posted image user posted image user posted image user posted image ker po sluzi sodeč mislim da ovuliramuser posted image

< Sporočilo je popravil mojamura -- 20.7.2010 9:01:37 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
20.7.2010 9:08:00   
mojamura


user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.8. latka (37. krog)
user posted image 1.8. anonimna user posted image (1. krog)
user posted image 1.8. anonimnauser posted image (4. krog)
user posted image 2.8. Arual (34. krog)
user posted image 2.8. Norica (x. krog)
user posted image 2.8. didi82 (x. krog)
user posted image 2.8. anonimnaD (x. krog)
user posted image 4.8. mojamura (10. krog)
user posted image 4.8. MEGi20(8. krog)
user posted image 5.8. bučkabb (1. krog)
user posted image  5.8. florecita ( 3. krog)
user posted image 6.8. jacki (5. krog)
user posted image 9.8. twetka ( x.krog)
user posted image  12.8. ajtak (3. krog)
user posted image 12.8. Ula33 (x. krog)
user posted image 12.8. pikicaa25 (2. krog)
user posted image 14.8. coris (2. krog klomifena)
user posted image 15.8. coris (4. krog)
user posted image 18.8. witch (7. krog)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 19

user posted image

NOSEČK: ________

user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:

witch, AniR, jacki
zaljubljena23, twetka
mag3, S*, zvezdan,



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
20.7.2010 9:48:34   
Arual
Hey.

Pa se vam malo zopet javim. Kako kaj?? No, pri meni ne najboljše, nisem reagirala na klomifen user posted image , je reko da folikli so a premajhni, da bi bila ovulacija. Ampak, mi bomo vseeno veselo user posted image , ker nikoli ne veš user posted image user posted image . Sicer, pa sem zopet zbrala pogum in se naročila v neplodnostni ambulantiuser posted image user posted image .

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
20.7.2010 17:15:41   
jacki
Hej, hej!
Evole, jest imam sluzi na izvoz user posted image user posted image user posted image , kar brez testkov potrdi da imam O user posted image user posted image user posted image user posted image , zato pridno uživava user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
20.7.2010 19:56:51   
ajtak
Hej, dejte mi pomagat, vidim, da vas je kar nekaj ki si merite BT, opazujete sluz, a si katera tipa maternični vrat??
A lahko malo opišete kaj natančno naj bi človek čutil in kdaj.
Prebrala sem, da je spuščen in čvrst pred in po ovulaciji, med O pa se dvigne in zmehča. Ok, vse lepo in prav ampak jaz niti ne vem kaj tipam user posted image
Drugače pa kar zavidam, tistim ki že ovulirate... jaz imam šele 3dan user posted image . Upam, da se kmalu poslovi in začnemo z akcijo.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu jacki)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
21.7.2010 8:47:18   
MEGi20
Dan dan...

Kako ste punce?? Evo jst čist delovno z špikanjem v križu, glavobolom in malce vrtoglavic imam zvečer ko se uležem in slabosti po najljubši čokoladi ... za kar krivim vreme in/ali PMSuser posted image  potihoma pa upam, da je uspelo; kajti če je bom imela perfektno darilce za svoj rojstni dan in en teden kasneje za lubekovega user posted image

ajtak jaz sem si lani (4mesece) in v začetku tega leta merila BT(krivulje so bile a iz njih nisem nič razbrala- pa tudi G mi je rekla,naj pozabim na to in se prepustim), opazovala sem sluz, ki je enkrat mesečno obilna(takšna kot opisjejo G) in tipala vrat pa nisem uspela določiti O kaj šele zanositi. Sedaj se preprosto ne ukvarjam več s tem in moram rečt da je manj stresno. Preprosto user posted image  ko sva oba za stvar; no včasih mu pa jaz namignem, da pa mogoče sem v tistih dneh ko lahko kaj storiva saj si vsak mesec (obdnobje 3 dni) zelo zelo želim intime user posted image  ...sam ne me držat za besedo da je O ker nisem preverjala.


jacki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da vama rata tko da kr v akcijo!

Arual pošiljam ti en velikkkk user posted image  

Me pa zanima a je katera, ki je seveda že nosečka (beri: jaz v svoji prvi nosečnosti sploh nisem vedela do 13t da sem noseča ker ni bilo znakov) kaj čutila kak teden pred pričakovano user posted image ?

LP;megi




_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
21.7.2010 9:04:47   
mojamura
čao čao punce MEGi20 jaz nisem nikoli nič čutila pred pričakovano user posted image . enostavno je ni bilo. pa tudi v obeh nosečnostih mi ni bilo slabo in nič....kar cvetela semuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
21.7.2010 9:05:27   
zvezdan
IZVIRNO SPOROČILO: MEGi20

Me pa zanima a je katera, ki je seveda že nosečka (beri: jaz v svoji prvi nosečnosti sploh nisem vedela do 13t da sem noseča ker ni bilo znakov) kaj čutila kak teden pred pričakovano user posted image ?

LP;megi



Ja megi20 ko sem bila jaz prvič nosečka sem že pred prvo user posted image vedela oz. sumila. takrat sploh nisem vedela kakšni znaki morajo biti in se niti nisem obremenjevala. Kakšen teden po ovulaciji sem zbolela (nahod) -pač nič nenavadnega, potem sem si barvala lase in nikoli nobene reakcije na barvo no takrat ko mi je kapljica barve padla na roko sem dobila grozno reakcijo....pa sem si rekla hmmm no ja, potem so me začela boleti prsa (drugače kot pred user posted image ) tako da se bredavičk niti dotakniti nisem smela in povečala so se tako da je celo moj opazil (drugače nisem ravno obdarjenauser posted image ). no pa blazno mi je vse smrdelo. v pisarni sem non stop špricala s parfumom...takrat sem mislila da smrdi sodelavec pa sem potem ugotovila da ni takouser posted image Revež.

kako pa da do 13t nisi vedela da si nosečkauser posted image n opazila da nimaš user posted image ?


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
21.7.2010 9:12:19   
mojamura
zvezdan hehehe....zdaj si me spomnila, da sem tudi jaz pri prvi user posted image imela zelo občutljive prsi...še preden sem delala test

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
21.7.2010 10:15:44   
MEGi20
zvezdan delala sem teste, ki pa so mi pokazali minus potem pa sem se naročila G ,ki me je naročil na pregled UZ saj z dragim nisva delala na user posted image .
In ko sem prišla na UZ mi je rekla da sem nosečka user posted image je blo lubitu žal ker ni mojega izraza na obrazu slikal še dans pripoveduje o tem.



_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
21.7.2010 11:22:48   
zvezdan
user posted image user posted image user posted image   To pa res, če ne načrtuješ moraš res smešen obraz narediti ko ti povejouser posted image Jaz tudi prvič nisem načrtovala in sem kar gledala v tist test pa si govorila ja kako je pa to mogoče....ja kako saj vsi vemo kako otroci ratajo mi je moj rekeluser posted image Smo bili tako veseli sam je žal šlo naprejuser posted image ja no ti je bilo pa prišparanih teh najhujših 13 tednov ko je vse rizičnouser posted image

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
21.7.2010 11:57:30   
lily32


user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.8. latka (37. krog)
user posted image 1.8. anonimna user posted image (1. krog)
user posted image 1.8. anonimnauser posted image (4. krog)
user posted image 2.8. Arual (34. krog)
user posted image 2.8. Norica (x. krog)
user posted image 2.8. didi82 (x. krog)
user posted image 2.8. anonimnaD (x. krog)
user posted image 4.8. mojamura (10. krog)
user posted image 4.8. MEGi20(8. krog)
user posted image 5.8. bučkabb (1. krog)
user posted image 6.8. jacki (5. krog)
user posted image 9.8. twetka ( x.krog)
user posted image  12.8. ajtak (3. krog)
user posted image 12.8. Ula33 (x. krog)
user posted image 12.8. pikicaa25 (2. krog)
user posted image 14.8. coris (2. krog klomifena)
user posted image 15.8. lily32 (4. krog)
user posted image 18.8. witch (7. krog)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 18

user posted image

NOSEČK: ________

user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:

witch, AniR, jacki
zaljubljena23, twetka
mag3, S*, zvezdan,



< Sporočilo je popravil lily32 -- 21.7.2010 11:58:11 >

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo avgusta 2010
21.7.2010 22:46:07   
Ula33
Tolk mi je zanimivo brat, ko pišete, kako je bilo, ko ste bile user posted image . Verjetno mora biti to res poseben/nepozaben obcutek. Verjetno si je tezko predstavljati, dokler v tebi res ne raste mala pikicauser posted image ! Upam, da bomo vse kmalu to dozivele. Drzim pesti za vse nas!!

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?