|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 8:46:37   
Urša08
user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 8:48:55   
Urša08
jutro

Jaz sem se pa danes naspala, sem skoraj do 8 spala.user posted image Tamaledva sta že pojedla zajtrk, midva popila kavico. Sedaj sem pa mojga in Nejca napokala v trgovino po par malenkosti za kosilo. Jaz bom pa mal kuhinjo pospravila, pa kako rundo cot dala prat. Itak standard.

Petrušk kako je z Evo?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 8:49:32   
Urša08
Baki jutro user posted image . Ste že vsi pokonci?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 10:29:34   
sjmm
dan!

no, noč je blabol v Majevem stilu....ampak šele bol prito jutru....je pa zvečer Saška prišla 10.15...jo je šel oči počakat in pol je jedla in pol smo do pol1h klepetali o Benetkah, čekirali slike k jih je posnela ipd...tko d glih dolgega spanca spet ni blouser posted image

si bom pa zdele prvošla kopalnico z all inclusive....lase prat, namakanje v banji, depiliranje....pol pa bo na vrsti kosilo....danes imamo česnovo juhco in špinačno lazanjo, pa zeleno solatko s tuno in koruzico

urša...super za dobro spanje!!!!jz sm tud očija in Majčija glih u štacuno poslala po par stvari...sem mislila nardit njokce...sestavine so doma...no, pa so se za lazanjo odločili....sicer pa je nujno blo it po mislije k dons jih ni blo nič za zajtrk in smo vsi jedli čokolešnikuser posted image

sunny....ful lepo brat tak sončen in veder postuser posted image user posted image user posted image user posted image

petrušk...kako sta kaj tvoja bubančka???

a kej veste kako je kaj novopečena mamica in mali junak Jurij????


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 10:30:52   
Ajvy
jutro.....
Neki me čudn v grlu praska....naj gre čimprej ven....

Danes je zadnji frej dan...jutri pa kremo v službo...jupijajej.....

Kako smo kaj punce.....kaj bpste kaj danes delali....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 10:32:12   
Ajvy
sjmm...super za uspešen Saškin izlet.....waw....
Lepo se urejaj..uživaj s svojih minutah....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 11:23:45   
Urša08
Pri nas že prav lepo diši. Musaka je žev pečici, juhica je že, solatka natrebljena. Mojedva sta že na poti tko da bo kmalu luštno. Za sladico bomo mel pa eno pecivo iz baby piškotkov, jabolk in vanilijevga pudinga.user posted image

Ajvy mi bomo danes z mojimi. Kaj boste pa vi delali?

Sjmm super da je saška uživala v Benetkah user posted image user posted image user posted image Mjami kosilo, mi moraš enkrat zaupati recept za tole špinačno lazanjo - sliši se superuser posted image .

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 11:24:42   
Urša08
aha še nekajuser posted image user posted image user posted image

Kolumbo se počuti super, z Juretom se že dojita, pravi da je presrečna in da so čudoviti občutki. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 12:24:19   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

aha še nekajuser posted image user posted image user posted image

Kolumbo se počuti super, z Juretom se že dojita, pravi da je presrečna in da so čudoviti občutki. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

to je pa tko lepo prebratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 13:11:15   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

aha še nekajuser posted image user posted image user posted image

Kolumbo se počuti super, z Juretom se že dojita, pravi da je presrečna in da so čudoviti občutki. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




ooooooooooooo, kooook lepo...superca!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 13:21:32   
sjmm
hojla!

sm se prej spedenala u nulo...zdej me pa moj sploh ne spusto z vidnega poljauser posted image user posted image

mali spi....jz bom zdele še solatko oprala, pa lazanja gre u pečico....no, pa bo počasi

Jan in Saša sta vse posesala, jz sm mau kuhno od zunaj pomila, pa omarico kjer so smeti mau bol temeljito tud znotraj...tko d sm že kr mau zmatrana...zgleda da utrujenost še ni mimo..me še seka ke pod lopatico, tko da dons popoldan nimamo nobenih planov...mau na sprehod..pod večer pa se na pop-u spet začne moja naj naj kuharska oddaja...k jo vodi par Novakov...tko d pol smo zmeri lačni...pa bo treba kej še za večerjico zgruntatuser posted image user posted image user posted image

evo urša...mam zdele 5 minut..pa ti kr napišem:

ŠPINAČNA LAZANJA

- ploščice za lazanjo..pač glede na vašo porabo in velikost pekača
- 1 zavitek zamrznjene kremne špinače IGLO...men je ta the best...jo uporabljam za vse namene
- nekaj strokov česna
- sol, poper..po želji kaka žlička vegete
- jz kupim že narejen bešamel..še raje pa imajo, če zmešam kislo smetano, jajček in mau soli
- en kupček naribanega sira

Na oljčnem olju + žlička masla popražim česen...zlo na hitro in na mali temperaturi, dodam špinačo..k je fino, da je že mau odmrznjena...lepo pokuham, začinim, mau ohladim.

umes skuham ploščice...oziroma jih sam na brzake potopim v vrelo vodo...ker mi imamo raje mau pokuhane...k vse skupaj pride dosti mehkeje

zmešam jajček in kislo smetano, naribam sir..pol pa v namaščen pekač...lepo ploščice not, par žlic bešamela ali une mešanice jajč in k.smetane...čez špinačo, pa potem ponovim vajo...glde na količino sestavin, po vrhu polijem mau več in potresem z naribanim sirčkom in pečem nekje na 180 + ventilator da je lepo zlatorumeno...pol pa hamsi njamsiuser posted image




_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 16:36:13   
BarbaraGS
Mi smo bolni...vsi, ampak imam dovolj energije za voscilo nasi KOLUMBO:)
SRECNO MAMICI IN JURETU:) user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 17:26:19   
Urša08
Punce men je Nejc spet bruhaluser posted image user posted image user posted image user posted image je očitno res neki fasal tko da bo jutri kr z mano doma. Upam, da se bruhanje umiri. Se še oglasim grem mu zdej en čajček dat če ga bo hotel.

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 18:04:35   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Punce men je Nejc spet bruhaluser posted image user posted image user posted image user posted image je očitno res neki fasal tko da bo jutri kr z mano doma. Upam, da se bruhanje umiri. Se še oglasim grem mu zdej en čajček dat če ga bo hotel.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 18:06:51   
Čebel@
jaz imam polno glavo vsega-cel dan le cvilenje,kreg,jok,trma,...user posted image user posted image user posted image ........jutr bo dolg dan-takoj ko oddam Hano v vrtec,šibam na infekcisko-upam,da ne štrajkajo in da ne bom prav dolgo čakalauser posted image

lep večeruser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 18:26:17   
Deja
Dober večer!
Lepo pozdravljene vse čvekice... ste tolk pridne, da ne uspem vsega prebrati...
Že kakih 14dni me nekaj lovi... pa sem ko cota... kašljam, nos jezi...ah sej bo...
Žiga je zdrav ko ribica... hvalabogu nič ne dobi od mene...
user posted image Mam eno prošnjo oz. vprašanje: Ali ima katera doma na cd-ju ali dvd-ju kake fajne sinhronizirane risanke? in bi mi bila pripravljena presneti? (plačam ali pošljem diske)user posted image
Naš sine namreč full rad gleda Tomažka, pa Kopalčke, pa Mojstra Miho, pa Nodija, sam so večinoma angleške, pa bi raje videla če bi govorili slovensko.....
Hvala vam v naprej!



_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 20:09:50   
petrušk_
čer bejbe....

se javljam na hitrco pol pa Big Brother gledat!!!!!

eva je boljš...ni še konc vročine sicer, ampak, je boljš, tam okrog 37 se vrti....

dons sva pekle piškotke, da je blo mal bolj zanimivo za mojo miško bolančkano, k mormo bit skoz neki notruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jutr sm doma pa vas dopoldan mal preberem pa pokomentiram,,,,,komi čakamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.10.2010 21:56:17   
sjmm
čer!

pri nas končno mir...popoldan kar lušno...družinski sprehodek, pamau na igrišču...seveda v mivki...pol smo una 2 kuharja gledal...ratal lačn...itak...smo ene fajn kruhke nafilala in pojedl, sevedauser posted image

...deja...sam zate...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

urša..ja bogi Nejc..upam, da ne bo hudega...še za vas en mau....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

petrušk...dobr slišat, da ste mau bolje...še en kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.10.2010 6:40:49   
TAMIKA3
user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.10.2010 6:42:08   
TAMIKA3
user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.10.2010 6:53:48   
Čebel@
jutro

user posted image  se zrihtat in Hano popokat za v vrtec-pol pa via Ljubljanauser posted image ......že kar vem,da sem bom izgubila in načakalauser posted image user posted image ........kolmetiram,ko pridem domovuser posted image

lepo dopoldneuser posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.10.2010 7:30:22   
baki
jutro......

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.10.2010 7:35:21   
baki
je nik čudno kašljal zdej zjutraj.ma ta laringitis.sam ni panike,je blo kr vredu.je malo mleka popil pa jedu je pa je bolš.tk da gre v vrtec.še dobro da vem kako je to ker je katja mela isto.pa sem jo včasih doma mela pa je blo čez eno uro vredu.če bi blo pa bilo kaj pa me lahko pokličejo pa bom šla ponjga.sam ker mu pa nič ni.še kašlja ne več.

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.10.2010 7:36:57   
Urša08
jutro

Midva z Nejcem sva doma, Žiga v vrtcu, moj v službi. Punce hvala za pikepoke, Nejc je včeraj ob pol sedmih nazadnje bruhal in upam, da smo s tem zaključili. Sedaj me je za piškotek prosil tko da je piškot in pije čaj. Sem pa jaz neki slaba ampak mislim da od same psihe.

Tamika hvala za kavico user posted image

Bakji jutrouser posted image

Čebela dobro opravi v Ljubljani

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.10.2010 7:38:21   
Urša08
Deja jaz mam sinhronizirane risanke tko da ti jih lahko posnamem. 

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?