|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 14:14:17   
Katjusa
joj kok sem veselauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... končno sem botrčka pripravla, da je napisal par besed in se bodo dons kr gor oglasl..... joj nismo se vidl že ene 10 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image sem ful vesela, upam, da nam rata stike obnovit:)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
2.7.2010 14:17:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 14:45:31   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Men se dons čist meša.....se bojim d bo tut men Šime dal kej za podpisatuser posted image user posted image user posted image ......zdele sm na netu najdla enga vrtnarja k ureja okolico u piko do zadnjega kamnčkauser posted image ....Šimetu sm rekla, če ga loh pokličm, k je glih tle blizu 10km stranuser posted image ......in ta gospod mi po telefonu prav: Gospa, mam glih cajt , čez eno uro sem pri vas........TO MI DELI, VSAJ EN K SKOČ PREC K JST REČMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dej mi telefonsko..... sej sam zato, da vidim kak to zgledauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in da občutim tista čustva k frečeš in nekdo kuj skočuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image imam tri take k noben ne sliši na prvo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
2.7.2010 15:22:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 15:34:33   
birdy

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Model je pršu u pol ureuser posted image user posted image user posted image .......Šime je najprej bluzil z neko travo pa sam trava.....sm začela s ta belimi gledat....je pa reku: Sama se zmenta, jst mam zidraje čezuser posted image ....tko d bl mal trave....bojo kr lepo barvni kamnčki, pa skalce, pa lubje pa SAMO ZELENE RASTLINE, ker jst unga šavja in cvetk ala bršlinke ne bom vsak dan pometala, tko k BIRDYuser posted image user posted image user posted image


A ti mene mal zaje.bavaš????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tvoj bi tud travo? Ma isti k moj, pa še rožeuser posted image user posted image user posted image Na konc se pa jst **** z njimi da vsaj mal zgleda. Evo, dons moam it rože zalit, pa še mal paradajzom prlit, pa lohk mal garažo pometem, aja, pa še peglat morM K VČER NISEM MOGLA. Ups črke. Je včer moj prej dam pršu pa sva mogla šotor razdret, pa živo mejo obrezat, pa pokosit pred bajto, pa mal pomest, psoma pesjak spucat... Šit je k moj dec včas nč ne na sam narestuser posted image
Joj, moram povedat kva je moj včer naredu... Je šel živo mejo obrezat, pa je blo treba pograbt tud na cesti. In ker se mu ni nč dal je men dal grablje v roke, reku dej mal stran od roba, sam pa pršu s kosilnico in tist "pokosil"user posted image user posted image user posted image user posted image Sem mu rekla kva si morjo mislt sosedi k on betonsko cesto kosiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 17:02:01   
sjmm
pakiram...švicam...mali mi sprot odnaša...neki še u sušilcu...moj je nekam odbluzil k se je najedu, gospod...hja...sm dobra do polnočiuser posted image

tamika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kako kej pri vas pakiranje?????????? ti k si tok pridna maš sigurn že vse fertikuser posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 17:02:48   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: birdy


IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Model je pršu u pol ureuser posted image user posted image user posted image .......Šime je najprej bluzil z neko travo pa sam trava.....sm začela s ta belimi gledat....je pa reku: Sama se zmenta, jst mam zidraje čezuser posted image ....tko d bl mal trave....bojo kr lepo barvni kamnčki, pa skalce, pa lubje pa SAMO ZELENE RASTLINE, ker jst unga šavja in cvetk ala bršlinke ne bom vsak dan pometala, tko k BIRDYuser posted image user posted image user posted image


A ti mene mal zaje.bavaš????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tvoj bi tud travo? Ma isti k moj, pa še rožeuser posted image user posted image user posted image Na konc se pa jst **** z njimi da vsaj mal zgleda. Evo, dons moam it rože zalit, pa še mal paradajzom prlit, pa lohk mal garažo pometem, aja, pa še peglat morM K VČER NISEM MOGLA. Ups črke. Je včer moj prej dam pršu pa sva mogla šotor razdret, pa živo mejo obrezat, pa pokosit pred bajto, pa mal pomest, psoma pesjak spucat... Šit je k moj dec včas nč ne na sam narestuser posted image
Joj, moram povedat kva je moj včer naredu... Je šel živo mejo obrezat, pa je blo treba pograbt tud na cesti. In ker se mu ni nč dal je men dal grablje v roke, reku dej mal stran od roba, sam pa pršu s kosilnico in tist "pokosil"user posted image user posted image user posted image user posted image Sem mu rekla kva si morjo mislt sosedi k on betonsko cesto kosiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


TALE TVOJ JE PA MODEL...D GA NISO Z MOJIM SKUP UVOZILuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 17:37:03   
Katjusa
evo jst sem naš štuk mal popedenčkala, stuširala sem se k sem bla gnila od švica...... zdej imam pa mal časa, potem pa težko pričakovani obisk:) grem še pogledat, če imam kej za na mizo datuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neki se bo ziher našlo.... vsaj upam:)
kolumbo dej sliki peskovnik:)user posted image user posted image user posted image user posted image

sjmm te pa je vaš maj tak k naš benjamin k sem kej iz njegove komode jemljem mi govori ajs in dol zapira....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 17:49:00   
tanci29
Pozdravljene

kako kaj?
uau novi del že...jest sem ostala čisto zadaj še nekje na drugem deluuser posted image

nisem vas uspela kaj dosti brati, mejčkn sm na brzino prelistala

sjmm-fuuul uživčkejte na dopustku, pa super da maste avtota nazaj doma

kolumbo-a vam bo ta stric naredu kak načrt za okolico al kako?..joj ful boste mel šmensi

claud-čestitke za stanvanjčka...ful dobro da gre tako lepo..denar pa itak leti in kopni k norc

katjuša-kako ste vi kej s stanvanjčkom

urša-se mi je kar zdelo da boš še mal počakala z spolom..titititidrugače pa čestitke da je vse uredu

čebela-uživajte na poroki...meni se 100€ ne zdi veliko za poročno darilo

ajvy-kako ste kaj vi?

birdy-uau vidva pa sta mojstra, sta vse popedenčkala okol bajte...user posted image user posted image  pa s kosilnco po cest ta je dobra

mi smo uredu...čez en teden dobimo ključke od naše preljube hiške...

dvojča se dobro držita...dihata sama..hranijo jih po sondici čez ustka in baje tudi požirata lepo...mamica je pa itak k rožcauser posted image user posted image

ajde poljubčki

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 18:05:35   
sjmm
PUNCE...hilfe!!!

a ma Maj dost : 2 pižamci
                         8 bodijev
                         12 kompletkov
                         2 trenirki???

jz sm že pozabla kok je treba za tok male packoteuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 18:14:04   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

PUNCE...hilfe!!!

a ma Maj dost : 2 pižamci
                        8 bodijev
                        12 kompletkov
                        2 trenirki???

jz sm že pozabla kok je treba za tok male packoteuser posted image user posted image user posted image


pomoje čist dost sam še ene 5 slinčkovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jst sem jih doma pozabla pa mi je čebela enga posodla.... pa ne vem če sem ga vrnalauser posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 18:57:46   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

PUNCE...hilfe!!!

a ma Maj dost : 2 pižamci
                       8 bodijev
                       12 kompletkov
                       2 trenirki???

jz sm že pozabla kok je treba za tok male packoteuser posted image user posted image user posted image


pomoje čist dost sam še ene 5 slinčkovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jst sem jih doma pozabla pa mi je čebela enga posodla.... pa ne vem če sem ga vrnalauser posted image



ja, ja..slinčki že, pa krpice ipd...me je zanimal glede oblačil...hvala!!user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 20:21:58   
birdy
Pavza med likanjem.
Zdej pa prlit tistmu nesrečnmu paradajzu, pa kli.nčeve rože zalit, pa kužkota nafutrat. Pol pa še do konca speglam in sem za dons fertik, upam da bom pred deseto konc. Zmešal se mi bo, notr mam 26 stopinjuser posted image

Sjmm, fino se mejte, uživejte pa pozdravte Straško še v mojem imenu!!!!user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 21:19:25   
Urša08
Birdy ti si pa dons moja sotrpinka user posted image user posted image user posted image user posted image sem jaz tud likala pa mela zastonj savnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tanci pa sej ti že veš spol ane user posted image user posted image

Sjmm vi pa uživajte 100 na uro, spočijte se, nafilajte baterije, skratka lepo se mejte user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sjmm glede cunc jaz ponavadi vzamem za vsak dan en kompletek, kako majčko za rezervo, pa mal bi trenerkice povečala oz. dodala kako majčko z dolgimi rokavi za vsak primer ( smo mel par let nazaj smolo in smo prišli na 31 stopinj, čez par dni pa mel 18 tko da od takrat pakiram z rezervouser posted image user posted image user posted image user posted image ).

Aja moj Nejči ma še kar vročino, bliz 39 tko da sem čist na trnihuser posted image user posted image user posted image user posted image se mi tok smili, pomoje da še spala ne bom k ga bom hodila gledatuser posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 21:36:19   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Pavza med likanjem.
Zdej pa prlit tistmu nesrečnmu paradajzu, pa kli.nčeve rože zalit, pa kužkota nafutrat. Pol pa še do konca speglam in sem za dons fertik, upam da bom pred deseto konc. Zmešal se mi bo, notr mam 26 stopinjuser posted image

Sjmm, fino se mejte, uživejte pa pozdravte Straško še v mojem imenu!!!!user posted image


hvala...pošljemo pozdrave!!!!

a ti se tud kr doma savnašuser posted image user posted image ...no, sej tud to ni glih pocen..a ne??user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
2.7.2010 21:38:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 21:40:04   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Birdy ti si pa dons moja sotrpinka user posted image user posted image user posted image user posted image sem jaz tud likala pa mela zastonj savnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tanci pa sej ti že veš spol ane user posted image user posted image

Sjmm vi pa uživajte 100 na uro, spočijte se, nafilajte baterije, skratka lepo se mejte user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sjmm glede cunc jaz ponavadi vzamem za vsak dan en kompletek, kako majčko za rezervo, pa mal bi trenerkice povečala oz. dodala kako majčko z dolgimi rokavi za vsak primer ( smo mel par let nazaj smolo in smo prišli na 31 stopinj, čez par dni pa mel 18 tko da od takrat pakiram z rezervouser posted image user posted image user posted image user posted image ).

Aja moj Nejči ma še kar vročino, bliz 39 tko da sem čist na trnihuser posted image user posted image user posted image user posted image se mi tok smili, pomoje da še spala ne bom k ga bom hodila gledatuser posted image



bomo probal uživat...bom vidla, če si še znam vzet kak izi danuser posted image user posted image user posted image

hja, sej men je nekak pršlo za vsak dan en kompletek...ponavadi za zvečer....čez dan pa bodiji, sm pa dodala še 2x tanke dolge hlačke in 2 bombažni majčki z dolgimi rokavi, pa trak za na ušeska, pa klobučke, pa štumfke, sevedauser posted image ....hja, zdej se nkol še na morju ne ve kva bo vreme prnesl......se spomnim ene 5 let nazaj smo pred prikolam do 2h zjutri v krakih rokavih sedel...pa brez doze u riti...zdej se pa v trenirke zavijamouser posted image user posted image

za Nejčka.....pošiljamo miljonuser posted image   in    user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
2.7.2010 21:40:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
2.7.2010 21:42:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 21:45:51   
sjmm
mi imamo vse u kufrih...zjutri še mal futra spakiram...pa moja ta nova splana srajčka se še zuni sušiuser posted image user posted image

uf, kok je ene robe

zdej smo še cucka poštimal...sta g in ga iz spodnega štuka skoz govorla, da ga bosta ona2 imela...no pred dnevi sta se premislila...sam mi2 nisva hotela rezervirala ...tak, da bo vseen ostal doma

zdej hodta okol z dolgimi ksihti...kva vse jima mi obesmo.....pa je glih prej moj čist živčen ugotavlu, da bi lahk vsaj otroke...k jih nista ene 3 tedne vidla mal na sladoled peljala...no way...k zdej bosta 14 dni pripeta tle doma zarad našga psa...ej drug let ...gre z nami...ma sej nima vezeuser posted image user posted image user posted image

grem še mal papirje poštimat, da bom na dopust brez skrbi za firmouser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 22:05:18   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

URŠA a si dala nejcu že kej Calpola?

ravnokar dobil eno dozo calpola in upam, da bo sedaj mirno spal in bo šla vročina stran. Hvala za pikepoke

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 23:03:06   
sjmm
ŠE POZNO VEČERNI POZDRAV!

dons mam mevle, pa ne morm še spat

sm glih vse papirje pošlihtala d grem mirne vesti na dopust

ma, pri nas je toooook vroče...mali je skor do 10.15 se matal po postli...upam, da nam bo klima u kučici prinesla dobr spanec..doma jo še zaenkrat ne bo k...nam je lančica evrčke popapalauser posted image

no, sej bo...joj, košn kup mamo prštiman...sporočim ju3, če smo vse u avto stlačluser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 23:05:23   
Katjusa
sjmm uživajte in naj vam bo vreme naklonjeno.... za kužka pa drugo leto ga boste k moji mami pripeljal ona ima rada živino in vam ga bo popazla brez težavuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image letos bo dobla že enga tak da se bo navadla kako je z psimi na sposojo...... aja pa moja mami ful veliko hodi tak da kuža mora imet kondicijo za vsaj 2 dolga sprehoda dnevno prvi je že ob 5 zjutri pa tja do 7 drugi je pa potem zvečer ob ene 6:30 pa do 8user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svojega kužka pa za zdej ne bo imela kre je potem preveč vezana nanj..... na posojo pa ni problemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 23:06:13   
sjmm
NO, lepo se imejte!!! sladke sanje!!!!

user posted image




_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
2.7.2010 23:07:41   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

URŠA a si dala nejcu že kej Calpola?

ravnokar dobil eno dozo calpola in upam, da bo sedaj mirno spal in bo šla vročina stran. Hvala za pikepoke


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držim pesti, da se zjutraj zbudi brez vročine in poln energijeuser posted image user posted image user posted image user posted image

naš obisk je šel pred 10 minutami tak da benija sem dala spat ob ene 10ih k je bil že čist bogi.... florija pa zdle ker so bli tle še trije otroc in so bli ful pridni in so se lepo igraliuser posted image user posted image user posted image

čakam, da me moj pokliče pa grem ajat.... ga kr pogrešam, k bom mogla sama spat

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?