|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
15.5.2011 13:48:54   
Urshy78
jaz tukaj, jem ričet in sem šla malo pokukat sem pa vidim da ni nič novega user posted image
pri nas spanje še vedno katastrofalno, joj, kdaj se bo to končalo user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Petyyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2701
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
15.5.2011 14:11:41   
mojškra
hojla

Mi pa imamo danes birmo, in priprave na to so kar hude....., kaj pa se tiče spanja, se zbujamo na dve uri-zaspana  kot Urshy in Teta M, pa še birmanska botra sem, pa še piknik imamo in to v dežju-----------------------ampak nič hudega.



(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2702
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
16.5.2011 20:04:37   
Urshy78
joj babnce, tale naš pogovor je pa čisto zamrl user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2703
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
17.5.2011 6:45:15   
S*
Ja kje pa ste klepetulje??? Pri nas je vse po starem, včeraj smo dopolnili 7 mesecev, joj kako beži čas. K sem prestavila iz koška v posteljico in spanje se je izboljšalo, sedaj že dve noči dobro spi in se zbudi okrog 2h in nato okrog 5h tako  da sem se malo naspala. Drugače pa smo še vedno cele dneve leteče, kafetkamo, se sprehajamo in seveda shopingiramo, kot se za babe pač spodobi.

Pozdravček vsem skupej!

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2704
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
17.5.2011 11:39:00   
Petyyyy
Dan

No malo vzpodbude za klepetanje. Imela sistematiko, dolgi 69.5, težki 9500g, glavica 45. Napotnica za GER in RA na mojo željo. Pike ni bilo, ker imamo rdeče grlo, voda in kri z naslednjim cepljenjem. Drugače pa vse OK, celo pohvaljena sva bila ker zelo lepo sedi za 7 mesecev.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2705
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
17.5.2011 19:04:29   
jona klara
dan

tudi mi imeli danes 2. cepljenje in za rotavirus, G že ima 38 vročine, sicer je živahen, spal pa ni cel dan.
Ima že 8080 kg in 69 cm, veklik za 7 mesecev je rekla.Rekla da že lahko je vso zelenjavo in surovo sadje, ter žitnwe kašice.Upam, da vročina jutri mine.

petyyy- bravo za lepo težo.

kako ste ostale? kje ste?

urshy- lepo te je bilo slišati


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Petyyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2706
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
17.5.2011 19:06:06   
jona klara
betricija- bravo za 5 mesecev

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2707
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
17.5.2011 20:36:36   
betricija
dan
samo na hitro se oglasim.

jona, hvala za čestitke :) ja naša pupa je danes 5 mesecev...joj kolk čas beži. še 7m uživam in nazaj v službo..mogoče pa podaljšam do novega leta...

jona, super za težo.

sicer pa naša že spi. sedaj spet spimo ob 8h zvečer, jemo ob 23 pol pa je včasih mir do 5.30, no danes do 4.30 sam sem vztrajala, da je jedla šele okol 6h. je samo čebljala in cuzala prst, jokala ni.pol pa spanje do 9h.redko še do 10h.

sicer pa delamo garažo. je treba škarpo naredit, pa imamo take modele pri bajti, da sta še unadva iz risanke A je to boljša. joj bi jih nagnala, če bi jih lahko..takega ne bi imela na svojem gradbišču..sam se brzdam...
nič imejte se

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2708
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
17.5.2011 20:46:58   
mojškra
OJOJ, OJOJ, PUNCE, KAJ JE ZDAJ TO, vse smo zanemarile ta naš forum. Dajte malce vzpodbude no.

S*-bravo za 7 mesecevuser posted image user posted image user posted image

Jona- upam, da vročina čimprej mine, ste pa kar lepo pridobili na teži, še mal pa boste nas dohiteliuser posted image user posted image user posted image user posted image

Petty-a res? no pa lepo da ste bili pohvaljeni. Pa javi kako ste kaj uredili za GER, kam pa greste to?

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2709
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
17.5.2011 20:58:14   
cukica
Da se še mi mal javimo Nejc je danes dopolnil 4.mesece in čas tako hitro beži.Sva se pa odločila,da z Novim letom štartamo z novim postopkom in upamo,da nam tokrat rata v prvo.
Posvetovalnico imava 1.6. in takrat bo ponovno cepljen.
Je pa bolj suhcan in dolg pravi mali maneken,....
Kar se pa spanja tiče zaspi ob 19 in se zbudi ob 5,tko,da vmes ga niti ne zbujam za jest ampak ga kar pustim spat.

Upam,da ste ostale v redu


_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2710
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
17.5.2011 21:35:36   
jona klara
S*- ČRESTITKE ZA 7 MESECEV, joj kako hitro gre

cukica- tudi vam čestitke za 4 mesece, še malo pa bomop v službi nazaj

G sedaj spi, cel dan ni spal, je pa bil kr priden, ne vem koliko ima sdaj vročine, ga bom pustila spati in malo hodla čekirat, če bo prevroč mu bom merila in vidla, upam, da se zbudi brez vročine in prenovljen, danes je cel dan ležal v igralnici ali na sedežni gledal igrače in se mi smejal, ko mali dojenček.Je pa dane s pojedel 1 jabolko, pol banane in pol korenčka pa še flašouser posted image user posted image

betricija-kako kaj GH? KAJ ŽE JESTE? RADA JE? GLEDE DELAVCEV PA JE MENI TUDI VRELA KRI KO SMO DELALI IN ŠEM NAS ČAKA MARSIKAJ PRI HIŠI, ŠE BO TEKLA vroča kri...ampak to so take sorte ni kaj.

tata kKO Kj I? pa gh?

špica- hvala za slikico, full je lušna ž

mojškra - vem G vaš pa ima težo ornk, ne vem kdaj bomo imeli takšno, pa samo, da so zdravi debeli ali suhi


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 2711
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
18.5.2011 11:18:48   
betricija
dan
no moram rečt, da je naša Sara spet pridna glede spanja. naj tako ostane čimdlje.
jona glede GH, jaz ji dajem zaenkrat samo zelenjavo. in sicer nadomestim obrok ob 2h. dam ji pa korenje+brokoli in posebej krompir. danes bom dodala še bučko. me je pa včeraj pošteno popljuvala. prejšni dan je kihnila vame polna usta hrane..jupiii, mami bo do novih majčk prišla, ki jih ne bo žal, če bodo umazana...drugače pa je meni P rekla, da naj vcsaj kak mesec uvajam samo zelenjavo, ker če ji bom dodajala še sadje, se lahko zgodi, da mi zelenjave ne bo hotla jest. sicer pa je vsa zelenjava neslana. kolk časa še pa ne vem...sicer pa ni kak ljubitelj GH.

ostale ste v redu?
urshy? teta m, že dolgo vas ni bilo slišat...

imejte se

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2712
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
18.5.2011 16:37:25   
Teta M
Ojla!

Punce,jaz nimam preveč energije tukaj psiat,ker spimo tako katastrofalno,da vam ne znam sploh opisat kako se počutim...zbujamo se sedaj na 1,5h uro...konstantno..včeraj je prvič pojedla 190ml pred spanjem,sem bila ziher da bo full dolgo spala in drage moje ona se je zbudila čez 0,5 ure..sem ji dala še za jest, pa je pojedla še 40 ml, potem pa jok do 22.30h ko je zaspala, pa potem čez 1,5 h..in potem spet čez 1,5h..in tako dalje vse do 8.30h...Vsakič ji dam vmes za jesti,včeraj je vsakič pojedla ene 30 ml..se pravi da ni lačna....nimam pojma kaj delam narobe...GH:pri nas smo zaenkrat na okušanju samo...je pa probala korenček, bučke, špinačo in krompriček...nad ničemer ni ravno navdušena,ampak ne zdi se mi tudi še pripravljena ravno za GH..sicer jaz vsak dan dajem po nekaj žličk in bom tako nadaljevala....Drugače pa jo vse od naštetega zapira,pač blato je tako dokaj kompaktno in obarvano hrani primerno...
Jutri imamo 2.cepljenje, bomo videli kako je s kilažo,se mi zdi da prepočasi napredujemo....
Aja, pa odkar jo ne dojim več polivamo....ona je tako živahna punčka, da tudi vmes ko je, sploh ni pri miru,ampak brca, mene za prste vleče,glavo premika levo desno in potem ko poje se napenja ko dviguje glavo in potem poliva....user posted image

Aja še to,katere cuclje uporabljate , mislim številko,s koliko luknjicami?

A ima kakšna kak nasvet glede tega spanja, kaj mislite da delam narobe?

< Sporočilo je popravil Teta M -- 18.5.2011 16:39:13 >


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2713
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
18.5.2011 17:39:07   
cukica
Tako danes sem dobila datum za pogovor za 3 ivf postopek in ga imam 13.9. tako,da takrat ponovno štartamo z 3 postopkom.

Drugače sem zjutraj vozila in mi gre kar v redu,nejc se je pazil pri mojih in je bil priden.Sva pa 26.5. naročena na fizioterapijo,ker se preveč zvija in daja glavico nazaj.Tako,da verjeten bova morala jit mal v razvojno.Samo,da bo vse v redu.

lp


_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 2714
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
18.5.2011 17:59:07   
Urshy78
jst sm zelo na podobnem kot TetaM user posted image user posted image v treh tednih nisem spala več kot 2 uri v kosu, danes celo zbujanje na 15-30 minut user posted image user posted image user posted image user posted image sem ga dala k sebi, je bil celo noč pri meni, ampak tako nemirno spal da je bila groza. opletal z rokami in glavo kot nor, vmes sem mu približno 30krat dala dudo, ampak jo je hitro z roko dal stran, potem pa ponovi vajo..aaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image
vas tut nimam energije prebrat, sem čist down user posted image user posted image
nič, upam da bom jutri sposobna napisati kaj več..

TetaM, držim pesti za boljšo nočko..cucelj pa jaz uporabljam s tremi luknjicami od Aventa..


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 2715
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
19.5.2011 11:34:12   
Teta M
Evo nas!

Dobila danes 2.pikico, veliki smo že 68cm in težki 6900g....če bi prištela še 300g ki jih je zgubila z driskanjem bi bilo 7200g. Ampak P pravi da super napredujemo,da se vidi da je zelo živahna punca. Kar se tiče našega nespanja oz.spanja,je rekla naj damo izmeriti doma te vodne tokove, da je lahko tudi razlog v tem,da imamo take probleme s spanjem..Na srečo se moj sosed s tem ukvarja in ga bom prosila če to stori,.Je P rekla naj pač prestavimo posteljico, ali pač nekaj spremenimo,ker očitno je problem doma.Ker v vozičku ali v lupinici v avtu ni problem zaspati....Nasledenjič se vidimo po našem dopustu, 14.7, do takrat pa moramo dati še kri in vodo v laboratoriju....
Drugače pa prejšnji večer oz.noč spet porazna, najprej je trajalo 2.5h da je zaspala, od tega 1,5 uro joka, potem pa se je prvič zbudila čez cca.2 uri,pa potem spet čez 2 uri..proti jutru pa že na 1 uro...Je P rekla da naj ji ne dajem ponoči za jest,ker očitno ni lačna če poje samo 30-40 ml vsakič ko se zbudi...Je rekla naj jo pustim kar jokat, da naj jo nič ne ogovarjam...
Betricija: a vaša S še joka pred spanjem,vem da ste imeli tudi tako obdobje..pa če ne,kaj si storila da je nehala?


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2716
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
19.5.2011 13:26:33   
betricija
dan
evo pri nas se je odprla qlandia in mami je že veselo zapravljala...za pupo...benti,kdaj bom kaj zase kupila...sam sem kura, ker hodim v šoping s tamalo, pol pa ne morem nič probat na sebi.

teta m, joj se mi smiliš glede spanja. glede vodnih tokov...bi se znalo zgoditi da je nekaj na tem. midva sva dala to tudi merit in je baje ful vode pod bajto..no na lestvici od 8 je 7...in ta ki je meril je sicer na zemljevidu meril..sem bila čisto šokirana ko je kazal na karti hiše in je rekel v katerih hišah šepa zdravje in da so zihr že tudi mrtvi bili..rak ipd..ej, uganil vse.sicer pa sva midva dala neko napravco pod posteljo, ki naj bi ustvaril solzo v premeru 5m dol, 10 gor in levo, desno.in moram rečt, da res bolje spiva..začele se je pa tako, da sva bila že obupana, ker nisva zanosila in sva še to šla preverit.
glede spanja pri nas je po starem. oz.kokr ima dan. sedaj lepo zaspi vsak večer okol 8h, jo položim v posteljo, prižgem glasbo, pa nočno lučko, rolete dol, jok je pol minute in čez 5min že spi. je pa bila borba po morju in P je rekla, naj jo navadimo da zaspi sama. pa če se dere naj se dere. no največ se je drla 2 uri, s tem da sem bila jaz kar veliko ob njej.na koncu sem jo pustila 10min da se je drla, oba pa sva stala pred vrati in se je umirila. od takrat naprej ni bilo več joka.je pa res, da naša čez dan skoraj nič ne spi. mogoče okol 12 za pol ure, če sva doma, drugače v vozičku, pa pol okol 4-5 spet za pol ure.to je to.
je pa danes bila spet budna ob 3.30 pa vse do 5h, samo je samo žlobudrala, malo zajokala, cuzala prst, kot bi bila lačna, samo sem vztrajala, ker če bi ji začela ponoč spet dajat za jest, bi bilo konec. tako nekako zdrži brez hrane 7ur.

tako, grem sari kosilo dokončat. aja, se mi zdi , da od kar ji dajem GH da je bolj lačna. pa dobi še dva obroka z riževo kašico..ma ne vem no...samo še čakam kaj bo, ko bodo zobki prihajal...urshy, a tvoj že ima zobke??

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 2717
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
19.5.2011 17:50:11   
Petyyyy
Dan
Malo sva vas pošimfale z Mojškro danes, res smo se polenile,izjema Urshy in Teta M ki sta aktivni 24 ur. Predlagam miting, ste za to? Lepo bi bilo tudi, da bi se zbrale ljubljanske IVF mamice in šle pokazat naše bučke, pa kakšno slikco bi jim lahko nesle. Bodite pridneuser posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2718
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
19.5.2011 17:53:46   
Petyyyy
Dan
Malo sva vas pošimfale z Mojškro danes, res smo se polenile,izjema Urshy in Teta M ki sta aktivni 24 ur. Predlagam miting, ste za to? Lepo bi bilo tudi, da bi se zbrale ljubljanske IVF mamice in šle pokazat naše bučke, pa kakšno slikco bi jim lahko nesle. Bodite pridne

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2719
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
19.5.2011 19:45:05   
Teta M
Jaaaaa,dejmo se spet dobiti...jaz sem takoj za....
Jaz sem tudi že razmišljala da bi šla našo štručko pokazat na GK na IVF ....pa v porodnišnico oz. k babici ki predava v materinski šoli bi jo rada pokazala, sva se full ujele...
Meni se je dejansko danes full kolcalo, zdej vem zakaj....user posted image


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu Petyyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2720
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
19.5.2011 20:16:57   
Urshy78
TetaM, tale tvoja I je pa dolga kot pondelk user posted image user posted image res, to bo dolgonoga lepotička user posted image
a sestra ti je rekla da jo kar pusti dreti? meni je pa moja rekla da mi tega ne bo svetovala, ker je sama počela isto kot jaz, ga je dojila ponoči kadar je pač hotel. jaz sem ga parkrat pustila dreti, včasih je utihnil, zadnje čase pa ni šans, se je drl tudi po eno uro, potem sem pa obupala in ga dala na joško. če jo boš res pustila, ti želim močno voljo in živce!
tudi jaz razmišljam o meritvi vodnih tokov, sva bila dva dni nazaj pri tašči in je rekla da jih je tam kjer imava spalnico, baje veliko..

Petyyyy, ja super da šinfata user posted image user posted image user posted image midve z Mojškro se slišiva skoraj vsak dan, ampak bolj šinfava najine pikolinčke user posted image
no sicer sva se pa midve že tudi slišale danes. se vidiva v soboto user posted image

Betricija, sem slišala po radiu, da imate nov nakupovalni center, važiči user posted image user posted image
ma jaz si sploh ne kupujem več ničesar, odkar imam T. mam dovolj cunj, sploh poletnih, ko zavijem v HM grem direkt do otroških oblačil, ostalo me sploh več ne zanima user posted image
T še nima zobkov zaenkrat, tako da nas to še čaka, upam da ne bo prevelka tečka.

miting...sem takoj za! pa z veseljem grem pokazat T user posted image
povejte kdaj, pa je user posted image midva edino v sredo ne moreva zaradi plavanja, drugače pa no problem user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 2721
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
20.5.2011 7:24:40   
Petyyyy
Jutro

Najbolj aktivni sta se javiliuser posted image , kar se mene tiče se vam bom prilagodila, najbolje, da kar tam kot ponavadi, na vem kako je v MC, tam si bila ti Teta M, pa lahko poveš ali je smiselno v igralnico it.Pa fajn bi bilo da počakamo Jono, morda bo imela čas in prišla.

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2722
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
20.5.2011 7:56:32   
jona klara
punce- želim vam lep dan, če se danes dobite, sploh če boste šle na ginek pokazat pikice.Takoj bi šla zraven.Naju z G ni ker danes šibamo na morje za teden ali 2, vse odvisno od vremena in kako bo to dol z mojo mamo.Fajn se imejte in komaj čakam, da se pol res enkrat vidimo no...sem vam že kr faušč

petyyy- žal naju ne bo v slo sedaj, tako, da hvala, ker si se spomnila name, drugič, lepo se imejte!!!

urshy, teta m- upam, da ste kaj bolje spali in da se uredijo zadeve s spanjem, sploh ne vem kaj bi rekla na to- grozn, utrujajoče.Imate pa fajne pediatre, marsikaj vam povejo.Pri nas ne izvem ničesar, samo kile in višina.Če kaj vprašam še tam vse ne zvem.Je pa res, da je za spanje lahko veliko krivcev in preden to ugotoviš.Je pa tudi res, da ponavadi otroci, ki so na flaši prej začnejo spati in po celo noč, ker po zizi, nikoli ne veš koliko se naje, pa tam je še cartanje zraven.Držim pesti, da čimprej uredite in začnejo čmrlji spati.

betricija- ti imaš podobno s S kot jaz pri G.Zspi po 8 uri , po novem se začne jokati v ležalniku, kjer se mi je prej vsak večer uspaval.Ga samo primem in nesem v posteljo, tam se še malo vala in suče pol pa kr naenkrat zaspši, brez joka in težav.Sampo po novem mi okoli 4, 5 ure poje flašo, ne vem če je ok, da mu dajem, samo tako vleče prst, da je noro in cuza, pa se premetava, pol je pa takoj mir in zaspi nazaj.Čez dan pa isto kot S 3 krat po pol ure,to je to.

aja pa včeraj sva izvajala prvo pomoč, obračanje okoli, ker je jedel bučko plus krompir, zraven žlobodral in ni požiral, sploh nisem vedela, da hrani v ustah, pol pa samo postal rdeč, špukal in kot bi se davil, mešal se mi je, sama doma, preden sem odvezala pase in ga dobila iz ležalnika, pa kr zbledel se mi je sem mislala, da bom dol padla od živcev.Kr po tepihu v dnevni full izbruhnil, no čez 5 minut sem se pa nenormaln zjokala ko sem si predstavlaja, kako hitro je lahko kaj narobe G se mi je pa smejal.




_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Petyyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2723
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
20.5.2011 9:52:23   
Urshy78
jutro, pri nas ponoči spanje in hranjenje na 3 ure, kot da je majhen dojenček user posted image user posted image user posted image
ampak je to vseeno bolje kot na 1 uro user posted image

Jona, uživejte max na morju, sem ti ful fouš! ko pa prideš nazaj, se pa obvezno vidimo, ane! user posted image
joj tole je pa moglo biti grozno kar se davljenja tiče. jaz sploh ne vem kako bi reagirala. po moje panika. me je velikokrat strah da se bo T zataknilo ker tako hito baše hrano vase. no, samo da ni bilo hujšega.

TetaM
, kako ste spali?

Petyyy, ja najbolj da se kar zmenimo, pa potem še enkrat ko bo Jona doma. ja mene tudi zanima kako je kaj v MC. bi šle lahko najprej na tortico, potem pa še v MC.






_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2724
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
20.5.2011 10:14:00   
Urshy78
a jih ve že oblačite v kratke rokave??

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?