|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 109 [110] 111   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
20.5.2011 10:31:45   
Teta M
Jutro še od mene! user posted image
Zaspali smo brez joka po 50 min.igranja oz.tečkanja v posteljici, ampak samo da je šlo brez kričanja čez...Zaspala je ob 21.30h ,prvič se je zbudila 24.45h,(po 3 urah user posted image ) drugič ob 2h(po 1 uriuser posted image ), potem nekaj čez 3.(user posted image ), potem pa ob 7h(user posted image )...jaz sicer nisem zaspala do 2h, ko sem mojega dol spodila,ker je spet nenormalno smrčal.No potem sem pa odspala rundo 3,5 ure, pa še zjutraj med 7.30 in 8.30h.....se malo bolje počutim danes....
Mi nismo imeli nobene hude reakcije po cepljenjuuser posted image ...
Punce,kaj ko bi se dobile v torek? Kakšno je kaj vreme napovedano? Jaz tudi ne morem v sredo, pa verjetno potem do konca tedna ne...bo verjetno mami prišla malo k meni..
V MC je super, sicer tam ni nič za spiti ali pojesti,naši čmrlji so pa še premajhni za igralnico...je pa pred igralnico nekaj miz in foteljev,kamor se lahko damo..ampak meni osebno je bolj všeč če se dobimo zunaj...kaj pa kakšen Tivoli za spremembo?


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2726
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
20.5.2011 11:04:49   
Teta M
Evo prečekirala sem vremensko napoved...do srede bo lepo in vroče....dejmo se dobiti čimpreeeeej..user posted image

Urshy: jaz naše še nisem imela v kratkih rokavih, ampak glede na temperature ki sledijo čez vikend in začetek naslednjega tedna,jo bom ziher že oblekla v kratke rokave...sej imam vedno še jopico zraven,če bi začelo pihati..
Lahko gremo pa vozičkat po Tivoliju, pa potem v mesto na kavico/tortico...v Dvorni bar npr.?user posted image


< Sporočilo je popravil Teta M -- 20.5.2011 11:06:51 >


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 2727
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
20.5.2011 12:03:29   
Urshy78
TetaM, no samo da je minilo uspavanje brez joka, tudi to šteje, a ne user posted image
T je tudi danes spet čez dan zaspal v postejici brez joka, sem mu prižgala glasbeni vrtiljak in je zapančal, sicer spet za pol ure, ampak ok, bolje kot nič user posted image
no, spali ste tudi bolje kot prejnje noči, upam da bo šlo samo na boljše, no, saj slabše je že skoraj težko, a ne user posted image user posted image

T se je pa ravnokar napapcal, sem mu dala joško, potem pa še hruško, slive in marelice, itak vse zbasal. zdaj sem ga pa dala kar ven v voziček in bo slej ko prej zaspal.

TetaM, jaz se ful nerada vozim v mesto z avtom, zaradi parkiranja. Petyyy pa tudi nima avtomobila. no, sej zaradi mene bi lahko prišle tudi z busom...
kaj pa če se dobimo nekje okoli Most, Fužin, Štepanjskega naselja? je tudi veliko sprehajalnih poti tukaj in kafičev, slaščičarn.
pa saj meni je načeloma vseeno, se bom prilagodila.

povejte ostale, ki imate namen priti v torek, kje vam najboj ustreza..


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 2728
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
20.5.2011 21:00:49   
mojškra
HOJLA


No res je glede obrekovanja, s Pettyy sva vse obrali do kosti, vključno z nama dvemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , in sem jo jaz zadolžila da nas mal okara, ker sem jaz tako lena, da še to ne zmoremuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Drugače, pa smo mi včeraj dobili 3 pikico, veliki smo 69 cm, težki 9400, zredili smo se za 340 g, malce premalo, ampak imamo itak zalogo. Midva se še dojiva, ampak bolj malo, saj naš korenjak vleče kar prazne joškice, sam da so, pa še to ima za cartljanje
Meni je vseeno kdaj se dobimo, najraje pa bi vidla nekje v četrtek. Lahko bi se dobile v našem koncu za Bežigradom, tudi tukaj je veliko sprehajalnih poti, sam potem Pettyy ne more, če bi bila sila, bi ji že zrihtali prevoz, kakšnega frajerja najamemouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Teta M- jaz mislim da nič ne delaš narobe, pikica se je pač odločila, da ti malo nagaja. Če te kaj potolaži, mi spimo tudi bolj slabouser posted image . Je pa zdaj dve noči bolje, ker mu ponoči ponudim čaj namesto mleka, in 100 % je G žejen, zato tako nemirno spi, in zdaj dve noči je bolje. Bomo videli če je to ta razlog.



Urshy- ja jaz ga že nekaj časa oblačim v kratke rokave, s tem da mu dam spodaj body brez rokavov čez pa kratko majico, prav tako smo v vozičku brez štunfkov, ker si jih naš kar naprej sezuva in jih izgubljamo po celi LJ user posted image user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2729
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
21.5.2011 8:16:44   
Petyyyy
Jutro

No, midva na bus še nisva šla, pravzaprav me ne moti, imam pa dva predloga.
Lahko gremo na grad, bo tudi za nas dobro ali pa izkoristimo vezo v Bizovikuuser posted image , pa še lep sprehod je.

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2730
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
21.5.2011 9:29:56   
betricija
dan
lepo da se boste šle na kliniko pokazat. jaz sem bila s S. že pri Rešu, samo njega ni bilo tam. sedaj dela popoldne samo še 2x na teden. moram pa it. sicer sem mu pa pisala sms ko sem rodila. dobro se imejte, kjer koli boste, itak pa v torek ne morem priti, ker grem k prijateljici na obisk, ker mora doma čuvat bajto, ker mame ni in je sama z otrokom tam.

sicer pa naše spanje superca. zaspi skoraj brez joka že nekaj dni, potem jo nahranim ob 23 in spimo do jutra. danes celo do 7h. je kar dolgo zdržala, pa bi pomojem še, pa sem jo jaz zbudila. ko bi le tako bilo naprej, sicer pa čakamo kdaj se bodo zobki začeli, da bomo spet budni. sem pa tudi jaz opazila, da se je stanje s spanjem močno popravilo, ko ji dajem še vodo za pit med obroki. samo jo malo potegnem za nos in ji dam v 80ml cca 10ml jabolčnega soka, da je malo sladko, ker drugače mi vode ni hotla pit. tako pa čez dan popije vseh 90ml.in tudi kaka več.

sicer pa se naša ful igra v ležalniku in tako zajema zrak in vrešči, da sploh ne vem a je kaj narobe, al je to tolk vesela al kuga...lih tko, kot bi bila brez zraka in ga mora ful zajet.

petyyyy a teb je R ful polival a kako? ker naša tudi. pa to skoz govorim P pa ne vem a si je kaj zapisala. posledično zato tudi do 4.5m ni pasla kravce, ker jo je trebušček očitno bolel. sedaj pa se obrača kot nora in roke takoj v usta in spet poliva. edino ko ima GH takrat ne.

sicer pa je S pravi jedec. poje celo malo aventovo stekleničko GH.enkrat vmes obvezno kihne, ko ima polne usta, prvič sem bila popacana od korenjčka od glave do nog...pridna S. sedaj ji hitro usta pokrijem in je samo dlan umazana.

teta m, urshy, kaj boljše spanje?

ostale ste ok?lep sprehod, upam, da se kmalu vidimo. sicer pa bo že počasi čas, da se spokam spet na morje.

(odgovor članu Petyyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2731
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
21.5.2011 19:12:07   
Urshy78
dan, midva sva pa ravno prišla domov s potepanja. dopoldne sva bili s Petyyy malo naokoli.
popoldne sva šla pa sama malo naokoli, ampak naš korenjak itak ni spal več kot pol ure. pa danes sem šla prvič v trgovino z njim pa v Hoferja. sem ga dala kar v kengurujčka in je prav veselo vriskal notri user posted image

Mojškra, a G ti vzameš s poteljice in mu daš čaj? bom jaz tudi poskusila, samo bo po moje znorel, ker bo ugotovil da ne pije iz joške user posted image user posted image

pri nas spet spanje khm khm..spal najprej do polnoči, 4 ure, potem pa do 1-ih ni hotel zaspati in potem zbujanje do 5-ih na 1 uro user posted image
ob petih sem ga dala k sebi, sva pa potem zaspala do pol osmih.
sem se že čisto privadila da spim povprečno 2 uri v kosu na noč, tako da ne čutim niti utrujenosti več.

Betricija, pridna je S kar se tiče spanja user posted image ja naš tudi vrešči in se dere tako da me kar ušesa včasih bolijo, ampak ga je veselje poslušati ker vidim da je vesel user posted image

Petyyyy je dala dobro idejo za miting, sem tudi jaz že pomislila na Bizovik, je res lep sprehod do Brunarice, nazaj grede se pa lahko ustavimo pri mojemu na pizzi, če bomo lačne. pa na Fužinah  se lahko komot ustavimo pri moji mami doma da jih previjemo in nahranimo če bo potreba.

Mojškra, midve sva pa itak zmenjene pri tebi en dan, a ne user posted image
a tebi bi ustrezal ta konec, boš dobila avto?


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2732
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
21.5.2011 19:13:26   
Urshy78
kateri dan vam potem ustreza? sem malo prej gledala vreme, do srede bo lepo, za četrtek pa še ni kazalo..ma meni je v bistvu vseeno kateri dan, se bom prilagodila vam.

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2733
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
22.5.2011 11:02:47   
Teta M
Ojla! user posted image
No,kateri dan se dobimo in kje? Če bo to enkrat do srede,potem prideva tudi midve s čebelico mojo, drugače pa potem naslednjič,ko se boste dobile....
Naše spanje user posted image , katastrofalno še vedno...sploh več ne štejem kolikokrat ponoči ustanem...Sem ji včeraj odstranila nepremočljivo podlogo,ki jo je imela pod rjuho,sem imela feeling da ji je vroče zaradi tega,pa še brez nogavic sem jo dala spati,pa smo se ravnotako zbujale non-stop...Danes bom dala stran še kovterček, pa bom samo dekico oblekla v kapno...V čem spijo vaši čmrljčki/čebelice? Naša je v takem bombažnem pajacku za spati...spodaj že lep čas nima več bodija....Nimam pojma,kaj se dogaja...No smo pa sedaj že 3.večer zapored zaspali brez joka..user posted image sicer traja proces od 30 min.do 1h, ampak vsaj joka ne...
Sem pa včeraj vrnila 1.rundo sposojenih cotk,( 3 ogromne vreče)..pa presortirala in pripravila cotke za poletje, ob tem ugotovila ,da ima naša pupa nenormalno veliko za oblečt in rekla mojemu naj me naslednjič,ko kaj domov prinesem za njo,pošteno nahruliuser posted image ...Pa včeraj smo bile prvič poletno oblečene, sva šle na en rojstni dan, piknik je bil...sem ji oblekla bodi s kratkimi rokavi in 3/4 pajkice, pa samo copatke dala na nogice,brez nogavičk...je uživala...Potem ko se je ohladilo,sva se pa malo bolj oblekle...


< Sporočilo je popravil Teta M -- 22.5.2011 11:06:10 >


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2734
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
22.5.2011 11:16:56   
Urshy78
ja dejmo se potem dobiti v torek, ko je napovedano lepo vreme. naslednji miting pa takrat ko bo Jona lahko prišla v Lj.
TetaM, a tebi ustreza ta konec, ki ga je omenila Petyyy?

naše spanje tudi ni za pohvalit. prva runda je bil zbujen že po eni uri, potem spet čez eno uro, pa potem pet ur (waw), pa dve. se pa vsako noč zbudi v joku, nič več ne čeblja kot je ponavadi. mu dam hitro dudo v usta, če pa ne pomaga pa joško, drugače se dere kot zmešan.

TetaM, jaz ga imam oblečenega samo v pajaca, to je bilo danes prvo noč, drugače je imel pa spodaj bodi s kratkimi ali celo dolgimi rokavi, ker je imel včasih ful ledene rokice. pa kovterček čez. imava pa v spalnici od 21 do 23 stopinj. študiram, če ne bi imela ponoči kar odprtega okna, da bi bil notri še sveži zrak.
je imel pa tudi T včeraj čez dan tudi prvič kratke rokavčke user posted image

danes dopoldne spet zaspal brez joka, ta vrtiljak pri njemu očitno pali user posted image in je spal celo uro in pol, waw user posted image user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 2735
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
22.5.2011 11:18:02   
Urshy78
TetaM, jaz sem že tudi vrnila ful cunjic, za poleti jih ima tudi ful, ampak jaz mu jih še kar kupujem user posted image user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2736
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
22.5.2011 18:55:46   
mojškra
HOJLA

Urshy- jaz ga ne vzamem iz posteljice, kar v posteljci mu dam čaj, ker to z joško je katastrofa že, v bistvu je to eno samo cartljanje, mleka itak nimam na pretek.

Ja ti pridi do mene kadar koli boš hotela.

V torek pa jaz tudi lahko, ni panike, bom že zrihtala avto, samo kje se dobimo?????

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2737
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
22.5.2011 19:54:25   
Urshy78
Mojškra, jaz sem mu danes dala ponoči čaj in ko je nehal piti itak dretje, dokler ni dubu joške. sej mu dam itak ta bolj prazno, tako da se bolj crklja..ampak prisesan bi bil pa po moje celo noč, če bi bil le lahko user posted image
mu joško kar vzamem pa dam hitro dudo notri potem pa v posteljico, včasih celo takoj zaspi..mah jaz mu bom dajala ponoči joško če bo hotel, dokler mu jo lahko dam. sicer ne vsako uro, ampak enkrat jo bo pa dobil. se mi ne da več poslušati njegovega dretja..

ja lahko se dobimo na Fužinah pa potem pičimo do brunarce v Bizoviku, do ke je cca 45 minut normalne hoje. se gre pa skoraj celo pot po PST, je luškan sprehod.
a poznaš kaj Fužine?  potem torek, velja.



< Sporočilo je popravil Urshy78 -- 22.5.2011 19:55:24 >


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2738
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
22.5.2011 19:56:39   
Urshy78
ob kateri uri bi pa vam pasalo??? 

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2739
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
22.5.2011 21:28:27   
mojškra
Urshy- nič ne poznam Fužin, jaz se v LJ takoj izgubim. Sicer pa imam en problem, jutri pride k meni mami in ati, in ne vem če se bom lahko pridružila v torek tamle za toliko časa. Bom vidla.

Ja jaz mu tudi dam še enkrat do dvakrat joško, enkrat pa čaj, in ga spije 150 mluser posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2740
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
22.5.2011 22:01:47   
Petyyyy
Čer

Ma Mojškra Fužin ne moreš zgrešit, olimpijska vasuser posted image user posted image user posted image , hecam se. Če se dobimo tukaj, boš dobila natančne koordinate, važno je, da veš kje je JURMAN. In, če ima Mojškra problem z časom, lahko tudi tam pojemo palačinke al pa kaj podobnega in se sprehodimo ob Ljubljanici Mi2 greva vsak dan ven ob 9-9,30 ker takrat tudi zaspi, ne vem kakšne so navade vaših sončkov. Problem je tudi, da če se dobimo za krajši čas, ker se pripelje Teta M od malce dlje in bi bila za malo princesko ena sama vožnja. kot je že Urshy rekla, obe sva od tukaj in za hrano in previjanje ni noben problem. Samo čas še uskladimouser posted image user posted image

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2741
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
23.5.2011 9:33:47   
Urshy78
Mojškra, ja, če veš kje je Jurman, se lahko potem dobimo tudi tam. če pa nimaš pojma, se pa lahko dobiva v BTC recimo pri Koloseju, pa boš za mano vozila do Fužin. saj se jaz tudi takoj zgubim v LJ z avtom user posted image user posted image

ja povejte kako vam ustreza časovno. T okoli pol devetih je, potem pa zaspi okoli pol deset_ih do deset_ih, odvisno kdaj se zjutraj zbudi.

al se nam mogoče sploh ne bo uspelo zmenit user posted image

< Sporočilo je popravil Urshy78 -- 23.5.2011 9:34:57 >


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Petyyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2742
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
23.5.2011 11:01:34   
betricija
dan
mi danes spet pridno spali. tako trdno je spala, da sem se sama zbujala in poslušala če še diha. sem imela pa danes prvič odprto okno v spalnici in to celo noč. sicer je bila roleta skoraj cela dol, a mislim, da je dovolj svežega zraka prišlo v sobo, da je naša pupa spala. pa še zmatrana je bila, ker se je namatrala s kakanjem. od kar imamo to GH, je še večja težava s tem. sem ji pomagala s termometrom in je šlo. pol je pa spala revca skor cel popoldne in celo noč.

fajn da se jutri dobite. lepo čvekanje, pa ne me preveč obrat.

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2743
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
23.5.2011 12:28:40   
Teta M
Ojla!

Po tel.pogovorih z Mojško in urshy, smo se odločile,da se jutri dobimo kar v Subitu na eni pijački ali pa na čem sladkem, pa bomo naslednjič se zmenile za en daljši sprehod...A okoli 12h vam odgovarja?

Betricija: nas tudi vse zapira kar počasi uvajam od GH, mi je pa P rekla naj skuham kameličin čaj in notri stisnem nekaj kapljic svežega jabolčnega soka. Sem zadnjič naribala pol jabolka in res to naredila in je naša princeska kakala brez problema...Probaj...


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2744
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
23.5.2011 12:30:36   
Urshy78
Betricija, super za dobro spanje, res si lahko vesela da je S tako pridna.

T ima pa zdaj po GH še boljšo prebavo kot jo je imel, kaka tudi po večkrat na dan..

pri nas spet vse po starem, prva runda zbujen že čez uro in pol, potem pa dalje, zbujanje na eno do dve uri, pa sem imela celo noč odprto okno, da bo ja na svežem zraku, pa ni nič pomagalo.

glede mitinga..TetaM govorila z Mojškro, potem je pa še mene poklicala in smo zmenjene nekako takole, glede na to, da Mojškra nima veliko časa..Subito (tam kot prejšnjič), torek, se pravi jutri, nekje med 11.30 in 12.30. jaz še ne vem ali pridem peš ali z avtom, odvisno kdaj bo šel T spat jutri čez dan, ker želim da je čimbolj spočit in čim manj sitkan..

Petyyy, te jutri pokličem pa ti povem kako bom prišla..a ti boš lahko prišla, ne vem če je ura ravno ugodna  za vaju z R??

< Sporočilo je popravil Urshy78 -- 23.5.2011 12:31:10 >


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2745
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
23.5.2011 12:59:59   
Urshy78
popravljam uro..od 11.00 dalje..tam bomo pa kakšno urco, dve, odvisno od naših malčkov user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2746
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
23.5.2011 21:13:43   
mojškra
HOJLA

Očitno sem jaz ful zakomplicirala vse skupaj, mi je kar nerodnouser posted image user posted image . Jutri pridem okrog 11.30-12 ure, ker moram še na govorilne ure skočit in to nujno.

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2747
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
24.5.2011 8:07:46   
Petyyyy
Zaspankeeeeeeeeeee

Dobro jutro, midva se že pripravljava na srečanje, komaj čakava da vas vidiva. Urshy, se slišiva.  Najprej pa greva na jutranjo kavo.

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2748
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
24.5.2011 8:10:34   
mojškra
jeeeeeeeeeeeeeeee

(odgovor članu Petyyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2749
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
24.5.2011 8:12:19   
Urshy78
jutro user posted image
Petyyy, jaz bom kar z avtom prišla, ker je T že od 6.00 pokonc in ga bom dala čez kakšno urico spat, potem pa odvisno koliko časa bo spal pa verjetno bom šla po našem srečanju še v službo, odvisno od T.

je pa T pridno pančkal danes. prva runda 5 ur, potem 1 uro ni zaspal, sem ga dala k sebi, potem je pa še zaspal za 3 ure pa za 1 user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Petyyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  107 108 109 [110] 111   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 109 [110] 111   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?