|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
6.7.2010 20:07:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
6.7.2010 20:40:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
6.7.2010 20:45:29   
neboglasnica
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

Pri nas pa ni blo nevihte, niti dežja, celo sonček smo imeli...mi smo bli cel popoldan zunaj user posted image user posted image  




Važička!


Upam, da hitiš z okolico, jeseni pridemo. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
6.7.2010 20:49:18   
neboglasnica
Tims, pričakujem pijačo!user posted image

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
6.7.2010 20:54:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
6.7.2010 20:55:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
6.7.2010 21:02:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   [Brisano sporočilo]
6.7.2010 21:03:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
6.7.2010 21:27:31   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: zimska

Jupi! Dež se je umiril, sonce je spet posijalo in praznovanje smo izpeljali kot je bilo zamišljeno! Zunaj pred bloki, otroci, starši, malo slanega peciva za grickat, smoki, sokci, pivičke, tortica, balončki, žoge... zabava uspela! user posted image


super za dober žur user posted image   nas je pa ravno vreme pregnalo domov ... user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
6.7.2010 21:58:34   
neboglasnica
IZVIRNO SPOROČILO: zimska

Jupi! Dež se je umiril, sonce je spet posijalo in praznovanje smo izpeljali kot je bilo zamišljeno! Zunaj pred bloki, otroci, starši, malo slanega peciva za grickat, smoki, sokci, pivičke, tortica, balončki, žoge... zabava uspela! user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
6.7.2010 22:01:12   
neboglasnica
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

IZVIRNO SPOROČILO: neboglasnica

IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

Pri nas pa ni blo nevihte, niti dežja, celo sonček smo imeli...mi smo bli cel popoldan zunaj user posted image user posted image  




Važička!


Upam, da hitiš z okolico, jeseni pridemo. user posted image



ja, ja...se dela 300/h. Bom mašo plačala, če pridete user posted image user posted image user posted image





Ma, jaz & moja banda pridemo. Sicer si daleč, daleč, ampak prilezemo. Mogoče še Populis nahecamo in se pripeljemo. Almera bo verjetno  ravno popadke predihavala, Majuska se bo selila, Metuljčica bo morala mirovati, ker bo srečka user posted image , 3jeMi naloži še Tims, Nanka Zimsko in evo nas. Mogoče celo gasilski kombi ali pa kar mini bus najamemo.

BTW: Almera & family se vračajo jutri, Bor je super, njej pa vročina pije nergijo. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
6.7.2010 22:05:00   
glugluglu
oj,
kaj ste nore s tem pisanjemuser posted image

tolk je za povedat, da ne vem kje začet: no najprej niogomet: naš oči hga je ušel gledat k sosedom,



(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
6.7.2010 22:11:32   
Inigo
hello dame!

hvala za čestitke! Lan in zimska... VSE NAJBOLJŠE OBEMA! enouser posted image in user posted image za Lana in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za mami!

mi smo danes na izi praznovali. je prišel Brinov boterček, moja najboljša prijateljica, pa babi in smo se meli super! malo smo se hecali, pacali po torti, 1000x pihnili svečko, odpirali darila... super je blo! ati se je spomnil tudi na mami in kupil parfumček user posted image od Aguilere - By night. diši ko šus! user posted image user posted image user posted image

zdaj pa mali drnjoha, jaz pa se učim.

zadnjič pol nism nč povedala... sm jezna ko sam ris! ampak zdj se je že zelo poleglo. stroškovno sm pisala 2. DVA! kk lahk pišeš 2?????!!! pa sm znala, vem da sem. in vem za vsaj 4 naloge da so 100% prav. in še tu in tam kakšna točka... bi se nabrala za vsaj 5. ampak ne! jst dobim 2! skoraj znorim, kličem če lahko pridem pogledat izpit, predavatelj na dopustu. kličem asistenta, pravi da pa on nima izpitov. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! kaj zdaj! nič! odvzeta nam je bila pravica vpogleda v izpite, odvzeta pravica, da se pritožimo... 12 sošolcev nas je pisalo... in noben ni pisal več kot 3. a se vam zdi to normalno??? men neki ful smrdi! in jutri vsi pišemo znova...

in pol mam še v četrtek en izpit. ah... user posted image

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   [Brisano sporočilo]
6.7.2010 22:18:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
6.7.2010 22:22:17   
glugluglu
to, da je šel gledat nogomet bi bilo čisto ok, če ne bi jutri šli na morje, danes bili pol dneva v LJ., ko smo prišli reševali zadeve po orkanu in povrh vsega sem jaz še s Tianom telebnila na komolec ko sem ga spečega iz avta nosila, potem smo pa dobili še dvojne obiske, ki so malo prej šli skupaj z mojim dragimuser posted image . Aja, spodrsnilo mi je v garaži na mokrih ploščicah, leva roka je čisto v k....., imam ornk buško točno na komolcu, ker sem priletela direktno nanj boli me, zateka pa še ne, razen tam ,kjer je buška je ornk bunka. Tianu ni bilo pa nič. Bomo videli kaj bo jutri. Malo težje pišem kar se vidi iz napak prejšnjega postauser posted image .

Stanovanje je v razsulu, spakirano na pol, ena mala runda je še za oprati in polikati in jutri ne grem dokler ne bo vse tipi topi in me briga, če bo to šele popoldne.
No tako je to.

Ja nakukovali smo pa super, med drugim imam končno nova očala Vogueuser posted image , samo še močno upam, da jih bom res na morju uporabljala in ne kje na bolniški.

Inigo, user posted image za stroškovno rač, kam to hodiš, na EF v LJ? Koga imate?

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
6.7.2010 22:49:11   
Inigo
Inigo, za stroškovno rač, kam to hodiš, na EF v LJ? Koga imate?


ne, EPF v MB.

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
6.7.2010 22:54:10   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: neboglasnica

Tims, pričakujem pijačo!user posted image


Dobiš draga moja, dobišuser posted image user posted image user posted image . Ma, se mi kr smeje. Vemo za koga navijat, a ne, 3jeMi?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   [Brisano sporočilo]
6.7.2010 22:54:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
6.7.2010 22:58:37   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: flower

Inigo to res smrdi, ampak se ne čudim, na EPF so se take stvari v preteklosti že dogajale..


res ne vem kaj mu je tak gajst met puno predavalnico padalcev???? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
6.7.2010 23:00:18   
tims
Glu, upam, da bo vse ok s tvojim komolcem in da boš nova očala le uporabljala na dopustuuser posted image

Zimska super za praznovanjeuser posted image

Inigo  sej vem da ne bo kaj dost pomagalo, pa vseeno - en veeeeelikuser posted image

Neboglasnica, dober si ti to skombinirala izlet k Rebeciuser posted image . Drugač sem pa definitivno zauser posted image .

Zdej pa grem spat.

Lahko noč vsem.

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
6.7.2010 23:04:59   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: neboglasnica


Ma, jaz & moja banda pridemo. Sicer si daleč, daleč, ampak prilezemo. Mogoče še Populis nahecamo in se pripeljemo. Almera bo verjetno  ravno popadke predihavala, Majuska se bo selila, Metuljčica bo morala mirovati, ker bo srečka user posted image , 3jeMi naloži še Tims, Nanka Zimsko in evo nas. Mogoče celo gasilski kombi ali pa kar mini bus najamemo.

BTW: Almera & family se vračajo jutri, Bor je super, njej pa vročina pije nergijo. user posted image



GR, ni slaba ideja sploh ... no, pa tudi še bodo "naloge" malo pomešane, ne bo nič narobe user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
6.7.2010 23:07:00   
Majuska
Glu, upam da bo z roko vse v redu, naj se čim prej pocajta user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
7.7.2010 7:06:08   
tims
Dobro jutrouser posted image

Evo, eno kavico pred zajtrkomuser posted image  Zdej si jo grem pa še seb skuhat, eno tako močno, da me bo pokonc držala.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   [Brisano sporočilo]
7.7.2010 7:28:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
7.7.2010 7:43:55   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: flower

IZVIRNO SPOROČILO: zimska

Jupi! Dež se je umiril, sonce je spet posijalo in praznovanje smo izpeljali kot je bilo zamišljeno! Zunaj pred bloki, otroci, starši, malo slanega peciva za grickat, smoki, sokci, pivičke, tortica, balončki, žoge... zabava uspela! user posted image


Super! user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?