|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
15.3.2011 15:02:06   
manna
IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

IZVIRNO SPOROČILO: manna


smrketa, meni je pri slabosti pomagalo da sem skoz nekej jedlauser posted image   In najbolj mi je delalo slabo po kuhanem obroku, medtem ko sendviči sploh niso bili problematični. Pa mlečnih izdelkov niti videt nisem mogla, sem komplet črtala vse mleko, jogurte, pa je blo takoj boljš. Probaj z bolj suho, nemlečno hrano.




ja, saj to je tisto. ko jem je ok, ko pa ne, mi je pa slabo user posted image prej sem obvezno vsako jurei (že kar nekaj let, ko sem bila noseča z matejem sem prekinila, potem pa spet), jedla čokolino. sedaj pa sploh ne morem videt mleka. zjutraj in zvečer mi je slabo, vmes je pa ok, tako da sem v službi še vedno storilna user posted image user posted image user posted image grem pa zato zvečer ob 20h spat user posted image
danes sem v službi cel čas sanjala mcdonalds in sem se morala kar tja zapeljat, tako da smo imeli danes nezdravo kosilo. ****t ga, če mi pa sede user posted image za malico pa še vedno jem jogurte, sanjam pa o sendvičih, ja (meso!!)user posted image



Ja, pol si na istem kot sm bla jaz cel januar in februar!user posted image Meni je tudi delalo slabo zjutraj in zvečer, pa zvečer sem bla takooo utrujena, če bi se dalo bi šla spat že ob 17h, sam kaj ko sem mela za gledat mančiko..sm hodila pa takoj za njo.
Glede mcdonaldsa isto - po skoraj treh letih sem ga spet jedla zdaj v drugi nosečnosti, ker mi je tako strašno zapasaluser posted image

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
15.3.2011 21:11:23   
lenika
 Pozabila sem prej dodat še glede miganja. Jaz hodim že od septembra (pa tudi lani sem hodila) dvakrat tedensko na step aerobiko. Pa se mi nič kaj ne pozna.user posted image

Pa še nekaj slikic mojih dveh.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
15.3.2011 22:29:17   
bjondi
lenika-user posted image   iiii slikice...a pri step aerobiki imaš uno prukico al kako se že reče ko gor pa dol stopaš...


Miganje-se dans že cel dan hecam da se čutim user posted image  ...musklfibra ni takega kot bi lahko bil,no sej res da nism dala vse od sebe-nism upala...čutim pa marsikatero mišico na telesu...jutri grem še pilates probat...u bistvu mal probavam...

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
16.3.2011 7:11:34   
dreamhorse
Hojla punce...

Mini... prav si imela. .. sem si rekla danes, da bo vse ok, vzela Žanin radio, naštimala Mi se mamo radi, malo je katapultirao iz postelje, ni ji bilo jasno kaj se dogaja, ampak jokala pa ni... Je pa včeraj šla že ob 7 v posteljo... in tako bo tudi naprej....

Lenika lepe slikice in ja, upam, da ne bo res kje tako zgodnja...

Tečka - Dopusta pa nimam bog ve koliko, tako da ga je treba malo pošparat. Še malo pa bodo prvomajske, takrat ga imam planiranega tudi jaz in bom 9 dni doma... Mala bo kak dan že šla v vrtec, da mam jaz kak dan zase.

Nosečke... meni je pomagalo proti slabosti, če sem grickala prepečenec in kake grisini palčke. Občutek da je želodček poln in ima kaj delat je bil v redu.

A bi naredile novo temo 2.del?

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
16.3.2011 8:29:45   
dreamhorse
Že rastejo kateremu od vaših malčkov petice? Žani sem včeraj opazila, da ima eno majhno pikico belo spodaj desno.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
16.3.2011 8:51:11   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Že rastejo kateremu od vaših malčkov petice? Žani sem včeraj opazila, da ima eno majhno pikico belo spodaj desno.


Ja, Matej ima že 2 zunaj.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
16.3.2011 8:55:37   
mini86
bjondi-prukicauser posted image user posted image user posted image user posted image
pručka mi rečemo

dh-bravo za bujenje..mogoče bi moralo to ratat vajina jutranja rutina..pesmica in radio..probaj zgubit nimaš kej...

pr ns nimamo zunaj niti dvojk in trojk spodaj tako da na petke sploh ne pomislmuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
16.3.2011 9:01:58   
dreamhorse
Mini, ja, očitno bo to palilo, vsaj nekaj časa... ampak tisti radio je dvakrat prijela v roke, pritisnila dva gumba in je že error.... bo treba narazen vzet...
Bom pa vsako jutro nekaj novega namislila...

A nima še vseh zobkov. No, pri nas manjkajo samo še petke. In glede na to, da sploh ne vem, kdaj je dobila zobke, ni bilo nobenih težav, upam da tudi sedaj ne bo. Potem je pa mir nekaj časa a ne?
Sem pa opazila, da je nekajkrat pri jedi zajokala, očitno jo boli.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
16.3.2011 9:09:38   
mini86
vabljene na novi del

http://www.ringaraja.net/forum/m_5647799/mpage_1/key_/tm.htm#5647799

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
16.3.2011 19:54:59   
vitae
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Že rastejo kateremu od vaših malčkov petice? Žani sem včeraj opazila, da ima eno majhno pikico belo spodaj desno.


Našemu so ta vikend pogledali ven spodnji 5-ki. S tem, da je imel še dva dneva visoko vročino, ki je bila posledica vsega skupaj.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
16.3.2011 19:55:56   
mini86
BAJE da vročina ni nikoli zaradi zobkov, pridejo pa zobki zaradi vročine..user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 1. del
16.3.2011 22:18:21   
lenika
Zobki:nam manjkajo še vse trojke in petke in ena spodnja dvojka.

Step ja pručko imamo.user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?