|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
23.8.2010 17:29:54   
Roži_
Za vse ostale akterke, ki boste in ste v postopku, pa želim uspešno špikanje in rezultat, sej veste en debel +user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Držite se, rada vas imamuser posted image

_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
23.8.2010 19:19:43   
športnica
ola bejbe. jst že pridno jem femoden. druga runda naju čaka septembra. 6.9. prevzem zdravil. spet bom k narkomanka z vrečko user posted image user posted image user posted image

lepo pozdravček vsem,

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
23.8.2010 19:21:59   
športnica

IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

evo grejem enega user posted image in že kaučkam, od 9ih sta se oplodila dva in danes me je pričakal en lep, test 6.9.



lepo lepo. držimo pesti, da bo vse OK. pozitivne misli in počivaj. test imaš pa dlih na datum, k grem jst po injekcije. tale september bo akcija user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
23.8.2010 20:52:25   
Buska

IZVIRNO SPOROČILO: bibk
Jaz sem tudi pri Rešu, 3. IVF in mi je tokrat tudi dal Bravelle, datum je sicer do 10/2010 ampak se vedno so to očitno stare zaloge, pa se jih mora rešit, zato smo vse na Bravelle user posted image .... Imam pa cocktail 2x Bravelle in 1x Menopour z 2 "vodicama" ....
Držim pesti da bodo folikli zrastli in da bo vse kot mora bit.... Jaz imam tudi v sredo UZ.


no, pri meni je bila ena skatla rok 07/2010, pa sem vseen vzela doma, druga pa je imela 10/2010  user posted image
potem pa se mogoce v sredo vidimo na UZ pa, da bojo najini folikli dost zrastli




_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
23.8.2010 21:32:06   
Aljonka
buska sej bo sej bo jaz verjamem v to!user posted image

mausikaa user posted image user posted image  lepo grej in naj te dočaka en debellllluser posted image

MP30 uživaj na morju in nam čim prej javi dobro novico

vrtnica tud meni so dons povedal da bom dobila neke nove hornone po vsej verjetnosti je to to, no ja upam, da bo OK!

barbara31 kako si pa ti dons opravla a je vse OK?

No jaz sem dons prevzela moj suprefakt tako da sedaj čakam mojga da pride domov, da mi da prvo špiko. prvi UZ pa 6.9.

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
23.8.2010 22:16:23   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: Aljonka

WP a veš da ti kar malo zavidam jaz sem z mojim že 12 let pa še ne razmišlja o poroki men je pa to tako fajn. No bom pa uživala v tvoji če nas boš še naprej tako lepo sproti obveščala. Upam da nam boš privoščla tud kakšno fotko.
Dej mi še povej kakšna je bla poglavitna razlika med postopkom v LJ ali pa v MB? A imajo kakšna drugačna zdravila? Hvala

Nanika samo pozitivno na punkicji bodo sigurna našli še kakšno celico!

mausika jutri ti želim srečno!

barbara31 tudi tebi srečno na UZ-ju

No zdej se je pa zaćelo dogajat naši seznami se kar večajo! Srečno vsem!


veš, jst sm mu kr ultimat postavila user posted image user posted image user posted image in sm mu rekla, da me mora poročit pred dopolnjenim 30. letom (januarja pa bom 30 ) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
23.8.2010 22:16:25   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

evo grejem enega user posted image in že kaučkam, od 9ih sta se oplodila dva in danes me je pričakal en lep, test 6.9.


evo, super user posted image user posted image user posted image zdaj pa tri dni lepo počivaj. potem pa "u izi". Držim pesti za user posted image

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
23.8.2010 22:16:29   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: MP30

OOO glej jo mausikooo - si ravno ko sem tipkala javila dobro novičko! Ja bravo. Boš videla, to je to! Septemer bo tako zate kot zame srečen, mava obe zlatkanega user posted image !
Buska - ja tole mi je poznano, saj sem sama tudi bila deležna tega, da preslabo reagiram,... ampak na koncu smo greli po user posted image ali celo user posted image user posted image ! tako da, glavo gor in bo!




kako si pa ti?

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
23.8.2010 22:16:31   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: Roži_

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
MP30 greje user posted image  test 01.09.
mausikaa greje user posted image  test 06.09.

JEEEEEEJ, bravo za male jenčke,go go go,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čez 14 dni en debeeeeel plus!
Močno držim pestke za vajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



se še bom kr pod tole podpisala...

Roži_ kjeeeeeeeeeeeeeeeeeeee siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii????

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
23.8.2010 22:16:49   
womanpolice
Tele dni sem bolj mal pisala na forum, ker me vsak dan spremlja slabost. Ponavadi samo zjutraj, danes pa kr čez cel dan.

Jutri imamo prvi UZ v MB in komaj čakam, da vidim našo pikico. Upam, da se bo že slišal srček. Po mojem bom kr od sreče jokala...

Mojga pa zadnj tedn tak meče... kr non stop govori kaj bo delal s tamalmu (ne vem kdo mu je rekel, da bo fant ) in sm mu rekla, zakaj se je v zadnjem tednu tak spremenil in vse načrtuje, pa je rekel, da zato, ker vidi, da je očitno res uspelo, saj mi je vsak dan slabo... halooooooooooo???? Slabosti so se morale začeti, da je dojel, da smo končno . Po  nagi riti ga bom

Dva dni bom odsotna. Če pa bom prišla do računalnika, pa vam javim. Drugače pa bom prosila Fargesio, da vam sporoči.

Nočko.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
24.8.2010 9:22:48   
bibk
IZVIRNO SPOROČILO: Buska


IZVIRNO SPOROČILO: bibk
Jaz sem tudi pri Rešu, 3. IVF in mi je tokrat tudi dal Bravelle, datum je sicer do 10/2010 ampak se vedno so to očitno stare zaloge, pa se jih mora rešit, zato smo vse na Bravelle user posted image .... Imam pa cocktail 2x Bravelle in 1x Menopour z 2 "vodicama" ....
Držim pesti da bodo folikli zrastli in da bo vse kot mora bit.... Jaz imam tudi v sredo UZ.


no, pri meni je bila ena skatla rok 07/2010, pa sem vseen vzela doma, druga pa je imela 10/2010  user posted image
potem pa se mogoce v sredo vidimo na UZ pa, da bojo najini folikli dost zrastli





Obvezno imajo tejle naši folikli da rastejo ko gobe po dežju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
24.8.2010 13:11:56   
Fargesia
WP sporoča, da imajo user posted image   !!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Fargesia -- 24.8.2010 13:13:11 >


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
24.8.2010 13:30:11   
mausikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

WP sporoča, da imajo user posted image   !!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kolk sem jest vesela user posted image user posted image

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
24.8.2010 14:27:21   
bibk
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

WP sporoča, da imajo user posted image   !!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SUPERCA
, BRAVO   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
24.8.2010 14:52:21   
Anonimen
wp, čestitke!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mausika, lepo grej user posted image in le glej, da čez 14 dni nalulaš en debel +!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bibk)
  Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
24.8.2010 20:37:23   
nanika 1
večer. no jaz sem pa danes zelo vesela. Imela sem punkcijo in imam 8 celic, čeprav so mi v soboto rekli, da bo verjetno samo ena. Sva ful pozitivno presenečena. Danes sem bila edina na punkciji, ker sem očitno vse iz moje skupine prehitela ( sem 11 dan ciklusa) pa mi je bilo malo dolgčas, ker nisem imela nobene sotrpinke. Ampak zdaj se počutim dobro, sva vesela za dober vmesni rezultat in komaj čakava na nedeljo, 29.8. ko bo ET ( upam, da bo tudi takrat dober rezultat). Se tipkamo takrat. Tudi vsem ostalim čestitam za dobre novice, drugim pa želim, da se le teh čimprej včakajo.


_____________________________

komaj čakamo tisti dan...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
24.8.2010 20:57:28   
drejčy


nanika1 kaj naj ti rečem kot user posted image user posted image user posted image user posted image To pa je zelo lep rezultat in zagotovo te v nedeljo pričaka tvoja pikica, ki bo čakala le na to, da jo začneš greti user posted image
Škoda da se bove zgrešile, jaz pa mam v ponedeljek prevzem zdravil pa bi bilo fajn spoznati koga iz mojega konca, da bi se v tej borbi skupaj vzpodbujale, ker jaz pa mam predvideno punkcijo konc septembra.



(odgovor članu nanika 1)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
24.8.2010 21:17:16   
sonček33
WP čestitke!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
24.8.2010 22:07:02   
kimsy
WP - čestitke za user posted image .

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
24.8.2010 22:47:53   
n74
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

WP sporoča, da imajo user posted image   !!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Yessssssssssssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!! Čestitke!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
25.8.2010 7:28:23   
bibk
Evo mene iz prvega UZ ... Reško pravi da je vredu, na desni strani je kar 4-5 foliklov, nekaj jih ne še na levi, tako da ponovni UZ v petek 27/08/10 in če bodo dovolj zreli tejle moji folikelčki, v nedeljo že punkcija ...

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
25.8.2010 7:57:58   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

IZVIRNO SPOROČILO: Aljonka

WP a veš da ti kar malo zavidam jaz sem z mojim že 12 let pa še ne razmišlja o poroki men je pa to tako fajn. No bom pa uživala v tvoji če nas boš še naprej tako lepo sproti obveščala. Upam da nam boš privoščla tud kakšno fotko.
Dej mi še povej kakšna je bla poglavitna razlika med postopkom v LJ ali pa v MB? A imajo kakšna drugačna zdravila? Hvala

Nanika samo pozitivno na punkicji bodo sigurna našli še kakšno celico!

mausika jutri ti želim srečno!

barbara31 tudi tebi srečno na UZ-ju

No zdej se je pa zaćelo dogajat naši seznami se kar večajo! Srečno vsem!


veš, jst sm mu kr ultimat postavila user posted image user posted image user posted image in sm mu rekla, da me mora poročit pred dopolnjenim 30. letom (januarja pa bom 30 ) user posted image user posted image user posted image



WP tudi jaz sem svojemu ultimat postavila, da če hoče še kakega otročka, da želim tokrat da je zakonski..in evo res za novo leto me je zaprosil in letos 26.6 sva se poročila..bila je res noro dobra poroka, ravno taka kot sem si jo želela
a ja bravo za srčkauser posted image

evo moje pročili iz včerjašnjega ETZ-ja ..samo eden je preživel odmrzavanje, tako da sedaj grejem samo eno pikico.. je bil pa moj Svit z mano, ko so mi vstavili, tako da je spotnal doktorja, ki ga je" skup spravu"..pa prov smeju se mu je
in mu mahal..čist navdušen je bil nad Rešem
7.9 moram narest test

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
25.8.2010 8:28:51   
martin6
LEP POZDRAV!
Včeraj sem bila v Lj. za transfer zamrzjenčkov. Prvi dan user posted image  moram poklicati in 9. mi vzamejo kri, potam vsak dan, ko bo kri v redu začnem z UZ. Bom brez terapije. So pa sestre mislile da sem prvi danuser posted image , tako da je tista sestra na telefonu mi zadnjič narobe povedala kdaj moram priti. Tako se je vse za en mesec prestavilo. user posted image  Pričakujem 29.08.

Vsem ki jim je uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
25.8.2010 8:38:06   
jona klara
športnica- srečno v novem postopku, pa da se nam hitro pridružiš!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nanika- vso srečo

buska - mislim nate

tudi vsem ostalim želim čimprej en močen debeluser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu martin6)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: julij-avgust 2010 IVF/ICSI
25.8.2010 8:38:50   
jona klara
IZVIRNO SPOROČILO: kimsy

WP - čestitke za user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?